Reklama

Pokaż wyniki sondy: Film oceniam na :

Głosujący
131. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • 1

    7 5.34%
  • 2

    2 1.53%
  • 3

    3 2.29%
  • 4

    13 9.92%
  • 5

    53 40.46%
  • 6

    53 40.46%
Strona 5 z 28 PierwszaPierwsza ... 3456715 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 61 do 75 z 409

Temat: Vikings

  1. #61
    Avatar CoNeReS
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    249
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja stawiam na śmierć Lagerthy. Jeśli serial będzie zgodny z tym co można przeczytać w encyklopediach na temat Ragnara, to powinien jeszcze pożyć (przynajmniej do 5 sezonu xD).

  2. #62
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,236
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Raczej Ragnar nie umrze tak szybko, bo co jak co jest to główny bohater i jakby go tak szybko uśmiercili to serial straciłby dużo fanów i oglądalność, wydaje mi się, że Ragnar umrze gdzieś w 5 sezonie jak bardziej rozwiną się jego synowie. Imo ciekawi mnie to dziecko Ivar bez kości co jest kaleką, ponieważ w necie mozna o nim przeczytać jako o wielkim wojowniku, który podbił bardzo dużo i ogólnie jest chyba najbardziej znanym z synów Ragnara, a w serialu jest kaleką i nie wydaję się czy bd mógł chodzić.
    Ostatnio zmieniony przez Zaro hades : 01-03-2015, 23:09

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar Venom'ek
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    32
    Posty
    889
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Historyczny Ivar też był kaleką, a jednak kawałek świata podbił. ogólnie myśle że gdy Ragnar umrze, to Bjorn przejmie główną role

  5. #64
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,207
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    przeciez to ma byc ostatni sezon nie wiem skad sie wam wziela ta smierc w piątym sezonie ;D

  6. #65

    Notoryczny Miotacz Postów Szafus jest teraz offline
    Avatar Szafus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Olsztyn
    Posty
    1,112
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przeciez to ma byc ostatni sezon nie wiem skad sie wam wziela ta smierc w piątym sezonie ;D
    Skąd takie info?

    Edit:
    http://naekranie.pl/aktualnosci/nieo...ca-z-4-sezonem
    Ostatnio zmieniony przez Szafus : 02-03-2015, 02:38

  7. #66

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Spoko odcinek, zajebiście kręci mnie ta pewność siebie i odwaga wikingów. Also fajnie zrobiona zapowiedź kolejnego odcinka

  8. #67
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jak tam odczucia po nowych odcinkach? Akcja coraz bardziej się rozkręca, jest dużo ciekawych wątków, aż nie czeka się niecierpliwie do piątku :D

  9. #68

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Rybnik
    Wiek
    30
    Posty
    1,707
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    serial bardzo nieprzewidywalny trzeba przyznać, dobrze jest czekać do nowego odcinka :D

  10. #69
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Nowy odcinek potwierdził to co napisałeś, totalny rozpierdol w głowie, akcja strasznie szybko się rozwija :D

  11. #70

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Rybnik
    Wiek
    30
    Posty
    1,707
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    z tym Ragnarem i ostatnią sceną pewnie chodzi o to że jako mnich chce się wybrać do Paryża poszpiegować, tak myślę
    co myślisz?

  12. #71
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    410
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Jak dla mnie to sie telenowela robi :/

  13. #72
    Avatar Master oko
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    395
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Enay Palladynek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z tym Ragnarem i ostatnią sceną pewnie chodzi o to że jako mnich chce się wybrać do Paryża poszpiegować, tak myślę
    co myślisz?
    Genialne, a ja nie mogłem rozgryźć o co w ogóle mu chodziło, Twoja teoria jest mega logiczna, dzięki :D

    Generalnie serial z sezonu na sezon, z odcinka na odcinek coraz lepszy, o ile początkowo nie wciągał, oglądałem bo nie było nic innego do roboty, to teraz z niecierpliwością czekam na każdy następny odcinek. Chociaż i tak jest trochę błędów i niedopracowań (czy jeszcze ten wątek z wędrowcem i Siggy sprzed kilku odcinków, totalna żenada...) to i tak trzyma poziom, jak dla mnie jeden z lepszych ostatniego czasu.

  14. #73

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    9,619
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Master oko napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Genialne, a ja nie mogłem rozgryźć o co w ogóle mu chodziło, Twoja teoria jest mega logiczna, dzięki :D

    Generalnie serial z sezonu na sezon, z odcinka na odcinek coraz lepszy, o ile początkowo nie wciągał, oglądałem bo nie było nic innego do roboty, to teraz z niecierpliwością czekam na każdy następny odcinek. Chociaż i tak jest trochę błędów i niedopracowań (czy jeszcze ten wątek z wędrowcem i Siggy sprzed kilku odcinków, totalna żenada...) to i tak trzyma poziom, jak dla mnie jeden z lepszych ostatniego czasu.
    czemu?

    @Master oko ;

  15. #74
    Avatar Master oko
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    395
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Pisząc o błędach miałem na myśli kompletny brak realizmu w niektórych scenach (do tej pory mam przed oczami tę straszną scenę z początku drugiego sezonu - Lagretha odjeżdża na wozie, Ragnar ledwo dogania ją konno, pa paru minutach DOBIEGA młody Bjorn...), czy niedopracowania jak w rozmowie Legrethy z królem Egbertem - siedzieli na przeciwko siebie/ona siedziała mu na kolanach, nie pamiętam, w każdym razie ramiączko jej sukni wskakiwało/opadało z jej ramienia w zależności od ujęcia. Ot taka pierdoła, a jednak kuje w oczy.
    Z takich które cały czas mam przed oczami to te najważniejsze,a a co do wspomnianego wątku:
    Kompletnie nie przeszkadza mi cała mistyczność tego wędrowca, chodzi raczej o "finalną" scenę z Siggy - dwójka dzieci wpada do zamarzniętego jeziora, Siggy dobiega do dziury, wskakuje do wody, wyławia wiszące w miejscu dzieci zupełnie jakby miała okulary do nurkowania, po czym tonie, chyba z przemarznięcia. Dorosła kobieta, w pełni sił TONIE a dwójka małych dzieci która była w tej wodzie zdecydowanie dłużej od niej i w zasadzie to już dawno powinna się utopić - dalej życie. No proszę was.
    I generalnie jej wątek mi się nie podobał, wcale nie lubiłem tej postaci od samego początku, a jeszcze twórcy narobili smaku że będzie "SZOKUJĄCA ŚMIERĆ JEDNEGO Z GŁÓWNYCH BOHATERÓW". Yhy.

    Wiem, że czepiam się szczegółów (i nie tylko), ale od czasu ostatniego Hobbita jestem piekielnie wyczulony na takie pierdoły (czy nie do końca pierdoły, zależy jak na to patrzeć).

    @Lord Xivan
    Ostatnio zmieniony przez Master oko : 31-03-2015, 23:09

  16. #75
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Kończę drugi sezon i o ile serial jest zajebisty, to denerwuje strasznie nieśmiertelny Rollo xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Vikings / Westorld download
    Przez Dzzej w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 14-07-2017, 17:31

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •