Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Czas najwyższy

  1. #1

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    504
    Siła reputacji
    14

    Domyślny Czas najwyższy

    Elo, maj się zbliża to i prezentacja by się przydała. Polecicie jakąś kompetentną i sprawdzoną stronę gdzie mogę złożyć zamówienie na prezentacje? Nie mam zbytnio czasu aby się za to zabrać a jeżeli chcę mieć na poziomie to musiałbym i tak wydawać hajs na konsultacje jakieś. Proszę o propozycje, dzięki z góry !

    p.s sprawdzałem już w necie ale jest tego tyle, że nie trudno na naciągacza.

  2. #2
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,037
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    a po co chcesz mieć to na poziomie? Żeby zdać wystarczy 30% a zdaje jakieś 99% uczniów. Dodatkowo matura ustna w ogóle nie jest brana pod uwagę przy rekrutacji na studia.
    Serio chcesz płacić tak naprawdę za nic?

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    mogę ci napisać za standardową cenę z internetu (razem z dokladnym planem, bibliografią itp.), na ustnym polskim miałem 2 lata temu 100%
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 11-03-2013, 22:45

  5. #4
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    http://torg.pl/showthread.php?420656...ne-z-polskiego

    może znajdziesz coś dla siebie.

    A tak poza tym, prezentację zazwyczaj robi się w godzinę, a na koniec i tak dostajemy 18 ptk, więc nie wiem po co kupować.

  6. #5
    Avatar wl00dar16
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Daleko
    Posty
    542
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ale wy wszyscy jesteście inteligentni , fajni oh jej :< a zaloże się ze sami daliscie 2 stowki za napisanie ;p

    znajdz kogoś w swoim miescie,popytaj znajomych ze szkoly bo osobiscie na necie bał bym się zamawiać. Tym bardziej ze tam są ceny często po 50zł , wiec mogą najzwyczajniej w swiecie przyciąć w ch*ja , nie wyrobić się na czas albo w ogole nie napisać.

  7. #6

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    dokladnie jak wl00dar16 napisal - jak mozna to brac z neta? Przeciez nie ma co ufac nikomu z drugiego konca polski, nie chodzi juz nawet o kase. Poprostu ktos ci moze walka zrobic - specjalnie lub z powodu jakis tam okolicznosci - i nie wyrobisz sie na czas z praca. Znajdz jakiegos studenta w swoim miescie, juz teraz zacznij szukac, albo nauczyciela polskiego z innej szkoly :)
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  8. #7

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    504
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    A literatura przedmiotu to opracowanie, które może znajdować się na necie? Wybrałem takie lektury: Boska Komedia, Odyseja, do tego 2 wiersze z Sonetów Krymskich. Temat to topos drogi w literaturze, omówić na podanych przykładach. Jeżeli ktoś widział jakieś opracowanie na temat tych lektur i są odpowiednie to proszę o podesłanie. Nie mam opracowań w domu w postaci ksiązki a z neta można mieć, więc nie ma problemu.

    @edit, może byc to opracowanie z KLP? http://odyseja.klp.pl/ser-884.html

    Tylko wtedy nie wiem jak to zapisac, jak ktos kumaty w tym to prosze o pomoc.
    Ostatnio zmieniony przez jeziorek : 23-03-2013, 10:48

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. 114 EK, Gdzie po najwyższy EXP?
    Przez Alex17-17 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 17-07-2015, 17:26
  2. Jak spędzić wolny czas
    Przez Pox w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post: 11-07-2006, 16:48
  3. Nadszedł czas na... Update !
    Przez Freon w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 134
    Ostatni post: 19-11-2005, 13:24

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •