Reklama
Strona 84 z 111 PierwszaPierwsza ... 3474828384858694 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,246 do 1,260 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #1246
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Boze nikt nie byl w tym tesco?!!!

  2. #1247
    Avatar Mnh_Project
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kazordoon
    Posty
    2,248
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jedyna gra w promocji na ps4 to byla fifa15, slabiutko

  3. Reklama
  4. #1248
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    tak przypuszczalem, dobrze, ze nie pojechalem ;p

  5. #1249
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Kto mi podpowie o co chodzi w Destiny? Od 19 poziomu nie mam żadnej misji do zrobienia bo wszystkie wymagają tego nowego dodatku. No i jeszcze na misji Patrol mam scout an area i za chuj nie wiem gdzie to trzeba isc i co robic. Helpa szukam

    irc: freenode.net in #torgdevs

  6. #1250
    Avatar szokiz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    647
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Grałem rok temu, ale znajomy gra teraz. Bez dodatku nie ma tam za dużo w co grać. Wiele rzeczy poobcinali i tylko z dodatkiem można (wcześniej normalnie pvp było, teraz ino z ttk).
    Na patrolu to latasz po planecie, zbierasz itemki do broni i zbroi i robisz jakieś eventy co wyskakują podczas łażenia.

  7. #1251
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Czyli co? 20 poziom i teraz tylko patrol misje? I czym do chuja jest to scout an area!!!!

    irc: freenode.net in #torgdevs

  8. #1252
    Avatar szokiz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    647
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Teraz to kilka stajków i rajdów (chyba). Scout to co mówisz to pewnie nic nie jest. Latasz sobie po mapce i tyle. Ogólnie bez dlc w tej grze dużo nie osiągniesz. Znajomi co grają z tymi dlc ponoć się świetnie bawią.

  9. #1253
    Avatar Husarz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    575
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Panowie przymierzam sie do zakupu pierwszej konsoli w życiu. W związku z tym mam banalne pytania: Mogę sobie kupować używane gry i grać w nie tak jakby byly nowe? W sensie multiplayer działa bez przeszkód nawet jak kumpel ta sama płytkę używał u siebie a potem mi odsprzedał? Jak to jest z tym abonamentem, rozumiem, że mysz go mieć do grania przez neta i dostaje co miesiąc jakieś gry - jakieś konkretne i ciekawe tytuły czy raczej zapychacze miejsca . No i oczywiście pytanie - jaka cena jest najbardziej optymalna, którą wersję najlepiej kupić i gdzie polecacie (500gb a 1TB czymś sie różni oprócz dyskiem?)

  10. #1254
    Avatar szokiz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    647
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Husarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie przymierzam sie do zakupu pierwszej konsoli w życiu. W związku z tym mam banalne pytania: Mogę sobie kupować używane gry i grać w nie tak jakby byly nowe? W sensie multiplayer działa bez przeszkód nawet jak kumpel ta sama płytkę używał u siebie a potem mi odsprzedał? Jak to jest z tym abonamentem, rozumiem, że mysz go mieć do grania przez neta i dostaje co miesiąc jakieś gry - jakieś konkretne i ciekawe tytuły czy raczej zapychacze miejsca . No i oczywiście pytanie - jaka cena jest najbardziej optymalna, którą wersję najlepiej kupić i gdzie polecacie (500gb a 1TB czymś sie różni oprócz dyskiem?)
    We wszystkie używane gry zagrasz normalnie, już teraz chyba wszyscy odeszli od online passów, więc luz. Tylko jak został wykorzystany kod na zawartość dlc to sobie tego nie pobierzesz, nie użyjesz 2gi raz tego kodu. Z abonamentem to tak jak napisałeś, co do gier to zazwyczaj indyki, nieraz jakieś większe tytuły. Chociaż zazwyczaj odpalę te giereczki i pare godzinek w każdą zagram.

  11. #1255
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Polecam brac 1TB, plejak automatycznie zapisuje gry na dysku a aktualne najnowsze tytuly maja po 50gb.
    Biorac pod uwage ze w wersji 500gb dla uzytkownika realnie mamy 450gb to zapchamy konsolke nie instalujac nawet 10 gier.
    Sam juz musze decydowac w co gram czesciej a w co rzadziej i to usuwac.

  12. #1256
    Avatar Husarz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    575
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dzięki za odpowiedzi. A jaka cena najbardziej optymalna za 1TB i 500gb (nówka z gwarancją)? Z tego co widzę to 1TB za 1750 z Star War Battlefront i drugim padem wychodzi w niektórych sklepach

  13. #1257
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Bierz 1 TB, w koncu lepiej brac cos nowego, a nie to samo co bylo 2 lata temu. Pamiec zawsze sie przyda, sam bym kupil gdybym nie mial juz od roku 500gb (bo po co przeplacac i zmieniac?). W biedronce są super oferty, ale nie wiem jak z dostepnoscią no i jest to raz na jakis czas. Nie bralbym w sklepie internetowym, nie jest to jednak tani sprzet i lepiej kupic i obejrzec sobie na miejscu i z gwarancją tez easy. Ja kupowalem w rtv euro agd.

  14. #1258
    Avatar Husarz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    575
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Maniek900 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bierz 1 TB, w koncu lepiej brac cos nowego, a nie to samo co bylo 2 lata temu. Pamiec zawsze sie przyda, sam bym kupil gdybym nie mial juz od roku 500gb (bo po co przeplacac i zmieniac?). W biedronce są super oferty, ale nie wiem jak z dostepnoscią no i jest to raz na jakis czas. Nie bralbym w sklepie internetowym, nie jest to jednak tani sprzet i lepiej kupic i obejrzec sobie na miejscu i z gwarancją tez easy. Ja kupowalem w rtv euro agd.
    Właśnie widziałem reklamę w Biedronce - 1TB + 3 gry za 1699 ale nie było jej w sklepie. Czyli coś około tej ceny powinienem szukać?

  15. #1259
    Avatar Mnh_Project
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kazordoon
    Posty
    2,248
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Husarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Właśnie widziałem reklamę w Biedronce - 1TB + 3 gry za 1699 ale nie było jej w sklepie. Czyli coś około tej ceny powinienem szukać?
    Jezeli planujesz kupic konsole za gotowke to polecam przejsc sie do mediamarktu i targowac cene

  16. #1260
    Avatar Husarz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    575
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mnh_Project napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jezeli planujesz kupic konsole za gotowke to polecam przejsc sie do mediamarktu i targowac cene
    Kiedyś wynegocjowałem dobre warunki przy zakupie telewizora ale tylko dlatego, że był ostatnią sztuką z wystawy i bez pudełka. Jak pracowałem jako promotor sprzętu RTV (w saturnie) to nie miałem w ogóle możliwości obniżania ceny. Więc raczej wątpie abym mógł negocjować cenę nowego, zapakowanego i dobrze sprzedającego się sprzętu.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •