Reklama
Strona 28 z 111 PierwszaPierwsza ... 1826272829303878 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 406 do 420 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #406
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Fan RPG z pewnością nie będzie się nudził.
    No zobaczymy, zlozylem sie z bratem i zaplacilem to 89zl, zeby on mogl troche mniej zaplacic na Dragon Age, wiec kto wie, moze mi tez sie spodoba. Swoja droga bardzo fajnie, ze mozemy dzielic miedzy soba konta i grac w te same gry, ktore kupujemy cyfrowo.

    no i dzisiaj wpadla mi platyna w Assassin's Creed Unity, ciezko bylo momentami, mialem chec rozwalic pada, monitor, konsole, wogole przejsc sie do ubisoftu i wymordowac tam ludzi ale obiecalismy sobie z bratem, ze platyny zrobimy i skubany zrobil ja moze 2 godzinki przedemna :D



    UWAGA

    Mam pytanie do Ciebie Drejkol, wiem, ze wiesz to i owo. Jest mozliwosc podlaczenia przenosnego dysku do PS4?
    Ostatnio zmieniony przez Caelon : 22-11-2014, 14:11

  2. #407
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Caelon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No zobaczymy, zlozylem sie z bratem i zaplacilem to 89zl, zeby on mogl troche mniej zaplacic na Dragon Age, wiec kto wie, moze mi tez sie spodoba. Swoja droga bardzo fajnie, ze mozemy dzielic miedzy soba konta i grac w te same gry, ktore kupujemy cyfrowo.

    no i dzisiaj wpadla mi platyna w Assassin's Creed Unity, ciezko bylo momentami, mialem chec rozwalic pada, monitor, konsole, wogole przejsc sie do ubisoftu i wymordowac tam ludzi ale obiecalismy sobie z bratem, ze platyny zrobimy i skubany zrobil ja moze 2 godzinki przedemna :D



    UWAGA

    Mam pytanie do Ciebie Drejkol, wiem, ze wiesz to i owo. Jest mozliwosc podlaczenia przenosnego dysku do PS4?
    W tej chwili nie ma opcji podłączenia przenośnego dysku do konsoli. Możesz jedynie podłączyć pendrive z muzyką do konsoli. Całe szczęście niedawno ktoś tam z sony zdradził, że jednak nie trzeba będzie czekać pół roku na kolejny duży update. Od tej pory zamiast dostawać jeden duży co 4-6 miesięcy, dostaniemy mnóstwo małych, które mają pojawiać się cyklicznie maksymalnie w odstępie miesiąca, więc można liczyć na obsługę external disk już niebawem.

    co do ACU - Gra mi się niesamowicie spodobała. Z resztą tak samo jest z destiny - z początku hejt, a po kilku update nie można się od niej oderwać (z aktualnego nightfalla dropnął mi Gjallarhorn ;d). Też wbijałbym Platynę, ale totalnie nie ma na to czasu. W tej chwili GTA5, ACU i DA:I. W przyszłym tygodniu Pokemon ORAS i Persona Q, a jeszcze w powietrzu wisi FC4 i czeka na swoją kolej. Pomijam już fakt dlc do destiny, które swoją premierę będzie miało za ~2 tygodnie.

    @@ @Caelon Nie wiem czy już grasz w Dragon age, czy jeszcze nie, ale polecam grać na najwyższym poziome trudności (koszmar). Chciałem od gry wyzwania i jeśli to jest najwyższy poziom trudności... Nie, żeby było zbyt łatwo. Gra wymaga podejścia taktycznego, ale aktualnie po 10 godzinach gameplayu nie miałem najmniejszego problemu z jakąkolwiek bitwą.
    Ostatnio zmieniony przez Drejkol : 22-11-2014, 23:36

  3. Reklama
  4. #408
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W tej chwili nie ma opcji podłączenia przenośnego dysku do konsoli. Możesz jedynie podłączyć pendrive z muzyką do konsoli. Całe szczęście niedawno ktoś tam z sony zdradził, że jednak nie trzeba będzie czekać pół roku na kolejny duży update. Od tej pory zamiast dostawać jeden duży co 4-6 miesięcy, dostaniemy mnóstwo małych, które mają pojawiać się cyklicznie maksymalnie w odstępie miesiąca, więc można liczyć na obsługę external disk już niebawem.

    co do ACU - Gra mi się niesamowicie spodobała. Z resztą tak samo jest z destiny - z początku hejt, a po kilku update nie można się od niej oderwać (z aktualnego nightfalla dropnął mi Gjallarhorn ;d). Też wbijałbym Platynę, ale totalnie nie ma na to czasu. W tej chwili GTA5, ACU i DA:I. W przyszłym tygodniu Pokemon ORAS i Persona Q, a jeszcze w powietrzu wisi FC4 i czeka na swoją kolej. Pomijam już fakt dlc do destiny, które swoją premierę będzie miało za ~2 tygodnie.

    @@ @Caelon Nie wiem czy już grasz w Dragon age, czy jeszcze nie, ale polecam grać na najwyższym poziome trudności (koszmar). Chciałem od gry wyzwania i jeśli to jest najwyższy poziom trudności... Nie, żeby było zbyt łatwo. Gra wymaga podejścia taktycznego, ale aktualnie po 10 godzinach gameplayu nie miałem najmniejszego problemu z jakąkolwiek bitwą.
    Najbardziej mnie denerwuja niedzwiadki, one to chyba pobiegly by za mna do konca swiata hehe

  5. #409
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Caelon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Najbardziej mnie denerwuja niedzwiadki, one to chyba pobiegly by za mna do konca swiata hehe
    Mnie bardziej denerwują zmory i te pomieszane strefy lvlowe. Tuż przy mobach 4-5lvl, są moby 8lvl (przy czym ci z 2h bronią na koszmarze mają tanka na 2 hity). Zmory natomiast na koszmarze (nie wiem czy to występuje też na innych poziomach trudności) spamują tymi swoimi wyskokami, które powalają całą moją drużynę. Jest na zaziemiu taki wyłom, gdzie na raz wyskakują 4 zmory. Mimo, że mają mój lvl to totalnie nie ma szans go zamknąć. Zobaczę jak będzie później, z lepszymi broniami i skillami bo w tej chwili (dodając, że zmory nie da się zaggrować. Po prostu atakuje losowego członka drużyny) zabiję może jedną z tych czterech.

  6. #410

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    130
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Jaki tv do 55 cali polecalibyscie do ps4?

  7. #411
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Happy Cato napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jaki tv do 55 cali polecalibyscie do ps4?
    http://www.ceneo.pl/29606833 Chyba najlepszy tv 55" za podobne pieniądze. Pamiętaj jednak, że 55" to już całkiem spory ekran. Ponad 1.2m szerokości, także zastanów się dwa razy zanim go kupisz. Żeby ogarnąć cały ekran musiałbyś siedzieć ze 3.5m od telewizora (przy 55"). Przydałoby się też odpowiednie nagłośnienie bo granie przy takim tv na zwyczajnych wbudowanych głośnikach to grzech.
    Taniej - 50" - http://www.ceneo.pl/31305548 Brak 3d, bardzo dobra czerń, jakość wyświetlanego obrazu na duży +.
    Jeszcze taniej - 47" - Xiaomi mi TV, ale nie mam pojęcia, czy da się go jeszcze gdzieś kupić.

    Najlepiej będzie jak pójdziesz sobie do sklepu i sam obejrzysz tv. Wybierzesz sobie taki telewizor, którego obraz będzie ci pasował.



    @edit.

    Ostatnio zmieniony przez Drejkol : 25-11-2014, 10:13

  8. #412
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja mam 42W828 i myślę,że pod ps4 będzie git, kupiłem dzisiaj DA:I dopiero zagram jak wrócę do domu w piątek, rozczarowało mnie trochę pudełko te pudełka wyglądają tak jakoś cherlawo + brak jakielkolwiek insturkcji czy coś, po prostu płyta i jakaś karteczka ;d

  9. #413
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj matius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja mam 42W828 i myślę,że pod ps4 będzie git, kupiłem dzisiaj DA:I dopiero zagram jak wrócę do domu w piątek, rozczarowało mnie trochę pudełko te pudełka wyglądają tak jakoś cherlawo + brak jakielkolwiek insturkcji czy coś, po prostu płyta i jakaś karteczka ;d
    Ja dopiero za tydzien zagram, ale już wytrzymac nie mogę. Hyped bardzo na Dragon Age :D
    A w przyszlym miesiacu Square zapowie nowego RPG, bardzo jestem ciekaw czym nas zaskocza. Szczegolnie, ze jestem fanem tego typu gier

  10. #414
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    niepotrzebnie kupowałem dragon age, teraz nie mogę się zdecydować w co grać XD
    ogólnie ps wydaje się wyjebany w kosmos, jedynie wkurza mnie te światełko z pilota bo napierdala fest
    też tak na początku downiliście się przy jeździe w 1 osobie w gta ?XD

  11. #415
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj matius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    niepotrzebnie kupowałem dragon age, teraz nie mogę się zdecydować w co grać XD
    ogólnie ps wydaje się wyjebany w kosmos, jedynie wkurza mnie te światełko z pilota bo napierdala fest
    też tak na początku downiliście się przy jeździe w 1 osobie w gta ?XD
    Widok w aucie jest totalnie spieprzony. Kamera powinna być jeszcze z "5 cm" cofnięta i byłoby idealnie, a tak to w niektórych autach ledwo co widać.

    Co do Dragon age - mam kilka rad. Po pierwsze najlepiej grać na Nightmare. Dragon age to niesamowicie długa gra. Na nightmare tym bardziej trzeba się zbroić i expić, aby dało się jakoś grać, a szczerze pisząc nie taki diabeł straszny jak go malują. Grając od razu na nightmare oszczędzamy sobie dziesiątki godzin, które musielibyśmy poświęcić na ponowne przechodzenie gry (dla trofeum). Knight Enchanter > wszystko. Mega przesadzona klasa, której po prostu nie da się zniszczyć. Jest to specjalizacja Vivenne, którą bardzo wcześnie odblokowujemy jako kompana.
    Znalazłem piętę Achillesową szczelin. Wystarczy, iż wejdziemy na teren szczeliny, a następnie ustawimy całą drużynę tuż przy granicy owego rifta i rozkażemy utrzymać pozycję. Dalej już z górki - podchodzimy jedną postacią i aggrujemy jakiegoś moba, po czym szybko wracamy na miejsce - W ten sposób możemy ich bić pojedynczo.
    Można pić więcej niż 1 miksturę regeneracji ! to bardzo ważne, gdyż przy ulepszonych miksturach, wypicie 3-4 daje nam praktycznie nieśmiertelność na te ~20sec.

  12. #416
    Avatar Rym
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    48
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    panowie, chce kupic:
    http://allegro.pl/nba-2k15-ps4-najni...834989408.html

    dzwonilem do kolesia i mowi, ze sa dwie opcje: dostaje gre na swoje konto i jeden raz moge ja pobrac, albo otrzymuje konto od niego i zawsze moge korzystac z gry i zawsze ja pobierac.

    problem z tym, ze mam ps+ na moim koncie zakupiony, ale on twierdzi, ze jezeli mam na moim glownym koncie ps+ zakupiony, to na koncie od niego, z gra tez bede mial taka mozliowsc grania przez internet.

    mozecie mi pomoc z tym? co mam robic? brac na swoje konto czy z tym kontem od niego?

  13. #417
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Rym napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    panowie, chce kupic:
    http://allegro.pl/nba-2k15-ps4-najni...834989408.html

    dzwonilem do kolesia i mowi, ze sa dwie opcje: dostaje gre na swoje konto i jeden raz moge ja pobrac, albo otrzymuje konto od niego i zawsze moge korzystac z gry i zawsze ja pobierac.

    problem z tym, ze mam ps+ na moim koncie zakupiony, ale on twierdzi, ze jezeli mam na moim glownym koncie ps+ zakupiony, to na koncie od niego, z gra tez bede mial taka mozliowsc grania przez internet.

    mozecie mi pomoc z tym? co mam robic? brac na swoje konto czy z tym kontem od niego?
    To polega na tym, iz kupujac u niego konto lub jednorazowe pobieranie aktywujesz to konto u siebie jako podstawowe i mozesz dzieki temu grac na kazdym mozliwym profilu w konsoli i robic sobie trofiki. Wazne jest, by pamietac, ze samo konto jest swego rodzaju licencja na daną grę, czyli, jesli usuniesz konto z ktorego pobrales gre to tracisz/usuwasz licencje na gre.

    Pamietaj, by zalogowac sie na tym koncie, aktywowac je jako podstawowe, ktore on Ci podaje, wejsc na ps store, biblioteka, pobrac gre i grac.
    Tylko jak ja pytalem sie o konto z gra(nie samo udostepnienie) to zarzadal az 50zl wiecej.
    Gdy bedzie chcial Ci sprzedac cale konto to pamietaj lub poczytaj na necie o tym jak zabezpieczyc sie od kradziezy tego konta, bo kto wie, czy taki typ po roku Ci nie zabierze konto i sprzeda na nowo.

    Widze, ze martwisz sie o ps plus, wystarczy, ze masz na jednym koncie ps plus to na kazdym innym tez mozesz grac online.
    Ostatnio zmieniony przez Caelon : 30-11-2014, 03:53

  14. #418
    Avatar igla1993
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    363
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    mieliscie moze problem z załozeniem konta na PSN? kupilem dzis ps4 i nie da rady wejsc do PSN bo nie przychodzi mail aktywujacy. robilem to z konsoli jak i z pc'ta

  15. #419
    Avatar Rym
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    48
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    o co chodzi z tym pobieraniem? chyba mi idzie 10kb/s... zna ktos sposob zeby temu zaradzic?

  16. #420
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Opłaca się the last of us remastered za 80zł w pudełku?

    Dragon age to jedna z lepszych gier w jakie grałem xD, w ten weekend w 3 dni nałupałem ponad 16h XD a nawet smoka ani profesji nie zrobiłem jeszcze

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •