Reklama
Strona 13 z 111 PierwszaPierwsza ... 311121314152363 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 181 do 195 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #181
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Powiem tak, komputer mam dobry, nawet moge powiedzieć że bardzo dobry.
    Działam na procku i7 4770k, ale chce sobie kupić konsole, na dniach kupuje TV, do niego potem chce sobie kupić konsole.

    Co do kasy - póki co wszystko wydam na TV, ale myśle że za 2 tygodnie, max miesiąc będę miał kase, na ps4 czy ps3, wszystko jedno, najwyżej tydzień dłużej przetrzymam.
    Zastanawiam się która konsola najlepsza.

    Wiem że na ps3 wiele bym zaoszczędził na kasie z grami, mógłbym sobie kupić na allegro używki.
    Zaś co do samych gier, to nie jestem jakimś graczem, może jak kupie konsole to zaczne grać, obecnie myśle nad fifką jakąś żeby pograć z kumplami czy cuś.
    @Drejkol ;

  2. #182
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    W takim razie weź Ps4. Ps3 to świetna konsola, ale w tej chwili, gdy na rynku mamy next-geny to bardziej sprzęt zabawy na singlu we flagowcach. Oczywiście można też pograć w fifę czy bfa bo przez ostatnie kilka lat w końcu nikt nie narzekał, ale znacznie przyjemniej wygląda rozgrywka na nowszej konsoli. Tym bardziej jeśli nie jesteś szczególnie zapalonym graczem to spokojnie wystarczą ci aktualnie dostępne gry. Cena Ps4 z drugim padem i fifą powinna zmieścić się w 2100zł. W przyszłym miesiącu premiera nowej fify jak coś.


    @edek2_1932 ;

  3. Reklama
  4. #183
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    No właśnie chyba poczekam ten miesiąc na nową fife i wtedy sobie kupie ps4 i gierke.

    dzieki za pomoc;]

  5. #184
    Avatar Achtung!
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    679
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nowy Silent Hill :OOOOOOOOO :33333333333 , kupuje ps4 :D ( deryl z twd wtf :D?)

  6. #185
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Panowie, a kiedy jakieś premiery ciekawych gierek są na PS4?

    Wiem że za mniej więcej miecha będzie fifa14.


    I jak myślicie, jak ps4 bedzie taniał to mniej więcej kiedy?

  7. #186
    Avatar X_ShinKe_X
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    145
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @up

    9 września Destiny, 3 tyg później fifa 15, ac unityw październiku, Drive club, far cry 4 w listpadzie, teraz dużo gier będzie ciekawych wychodziło :)

  8. #187
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Czy ktos z Diablo 3 orientuje sie, jak polaczyc konto battle.net z kontem PSN? Robie wszystko krok po kroku ale po zalogowaniu sie w przegladarce na ps4 na PSN wyskakuje mi po prostu ekran ze sukcesywne logowanie, i mam tylko opcje sie wylogowac i nic wiecej sie nie dzieje, nic wiecej nie mozna nacisnac, a chcialem bonusowy itemek ;d

    Cytuj edek2_1932 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, a kiedy jakieś premiery ciekawych gierek są na PS4?

    Wiem że za mniej więcej miecha będzie fifa14.


    I jak myślicie, jak ps4 bedzie taniał to mniej więcej kiedy?
    Poza wspomnianymi Destiny, FC4, Fifa 15 czy driveclubem (aczkolwiek z jakiegos powodu nie jestem wciaz do tego przekonany) to na poczatku pazdziernika Middle Earth: Shadow of Mordor, Alien: Isolation, The Evil Within troche pozniej, ponoc tez w pazdzierniku GTA 5 (kolejny remake ale ja sie akurat na niego nastawiam pozytywnie ), AC Unity, na poczatku listopada nowy call of duty: advanced warfare ktory wyglada jak narazie bardzo dobrze. Potem juz sie w koncu zacznie coraz czestszy wysyp dobrych gier np. Dragon Age Inquisition, Project Cars itd., mnie lekko irytuje obecny nacisk na te wszystkie gry typu 'indie', nie po to wydawalem kase na PS4 zeby na tym grac w gierki ktore sobie moge w przegladarce odpalic ;d

  9. #188
    Avatar Dark Pietras
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    100
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Witam.
    Kupiłem z kumplem Diablo III i chcieliśmy grać razem, ale mamy problem. Do wszystkich mogę dołączyć, ale nie mogę dołączyć do znajomego bo występują problemy z dołączeniem do gry, próbowaliśmy wszystkiego od kombinowania z routerem do ustawień sieciowych i nic nie pomaga, raz udało nam się przypadkowo połączyć, ale problem powrócił i tym razem nie możemy się połączyć żadną metoda. Pojawiły się też komunikaty,ze jesteśmy ograniczeni przez NAT, ja mam NAT 2 a kumpel NAT 3.
    Proszę o pomoc bo już nie wiemy co mamy robić.
    Pozdrawiam.

  10. #189
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Birdman napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy ktos z Diablo 3 orientuje sie, jak polaczyc konto battle.net z kontem PSN? Robie wszystko krok po kroku ale po zalogowaniu sie w przegladarce na ps4 na PSN wyskakuje mi po prostu ekran ze sukcesywne logowanie, i mam tylko opcje sie wylogowac i nic wiecej sie nie dzieje, nic wiecej nie mozna nacisnac, a chcialem bonusowy itemek ;d
    Ja bez problemu połączyłem konta z poziomu konsoli (ten pierścień ssie ;d), ale jeśli masz jakieś problemy to wejdz na battle.net, zaloguj sie na konto i tam też możesz połaczyć konto battle.net z psn/xbl. Najlepsze w tym wszystkim jest multiplatformowość zapisów. Jeśli graliśmy w d3 na x360 to bez problemu możemy nasz zapis przenieść do ps4.

    @Dark Pietras.

    Musisz pokombinować z routerem. Nat 1 masz tylko wtedy, gdy konsola jest bezpośrednio połączona do internetu bez routera itd. Nat 2 jest tym co trzeba mieć, aby komfortowo pograć w multi. Nat3 oznacza, że coś blokuje konsolę.

    Nie wiem jaki to router i za bardzo nie chcę też rozpisywać się w tym temacie, dlatego:

    1. http://portforward.com/networking/st...ystation-3.htm to instrukcja dla ps3, ale na czwórce jest prawie tak samo. Chodzi po prostu o przypisanie ip do konsoli (jeśli na routerze masz dhcp to możesz ten krok ogarnąć z poziomu routera).
    2. Port forwarding lub dmz.

    TCP 80
    TCP 443
    TCP 5223
    UDP 3478
    UDP 3479
    UDP 3658

    3. Nat 2.

    @Temat.

    Ten dodatek ROS zniszczył totalnie diablo. Bez przesady, ale od samego początku gram na najwyższym możliwym poziomie trudności i rare przedmioty dropią non stop, legendarne co bossa. Wrogowie mają po 20-30k hp (aktualnie połowa aktu 3ciego i ~45lvl), a i tak cruseader'em niszczę wszystko bez najmniejszego problemu. 5k dps, 55k hp, 2k leczenia. 0 farmienia, 0 kupowania itemków od innych i wszystko z dropa.

    Co nadchodzących dobrych gier na ps4...

    Metro redux, Destiny, Fifa 15, Sherlock Holmes, Alien, NBA 2k15, Śródziemie: Cień Mordoru, Driveclub, Skylanders, Lords of the Fallen, Assassin's creed, Sleeping dogs, Call of duty, The crew, Dragon age, LBP, Far cry 4, Gta5.

    Do tego ofc jeszcze The walking dead, Wolf among us i Deamfall: chapters, TES online i neverwinter. Możliwe, że też FF XV.

    Tyle gier w tak krótkim czasie.. ;d Rekompensata za cały suchy rok.
    Ostatnio zmieniony przez Drejkol : 22-08-2014, 12:03

  11. #190
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,233
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Też kupiłem diablo 3 i zombie vs plants i z tego powodu 3 dzień z bratem maniaczymy jak za dawnych czasów :p

  12. #191
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,233
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dobra ludziska, przeszedłem z bratem diablo3 i teraz pojawia się moje pytanie, jak gram na wyższym poziomie trudności to czy da się korzystać ze starych teleportów?
    czy tylko sstan postaci przechodzi dalej a reszta jest od nowa i znowu trzeba się męczyć z odkrywaniem mapki? ::(

  13. #192

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    287
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Seyaelo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    trzeba się męczyć z odkrywaniem mapki?
    Mapa jest na bierząco generowana za każdym razem jak wchodzisz do gry

  14. #193
    Avatar Flak Maximus
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    30
    Posty
    631
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    ja tam kupie ps4 po premierze gta V

  15. #194
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Well... LizardSquad DDosuje serwery sony (między innymi sony). Nie mam pojęcia czemu to ma niby służyć. https://twitter.com/LizardSquad

  16. #195
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    gdzie najtaniej kupie ps4 z 2 padami w zestawie?

    bo jak wpisuje ps4 2 pady ceneo, to mi nie znajduje takich zestawów ;<

    czy lepiej kupić tam gdzie najtaniej ps4 i szukać pada gdzieś?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •