Reklama
Strona 49 z 111 PierwszaPierwsza ... 3947484950515999 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 721 do 735 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #721
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba, że tak. W każdym razie funt ostatnio mocno skoczył i te 32.86 funtów to ponad 180zł, a z wysyłką do Polski wyszłoby ponad 230zł. Dying Light cię raczej nie zawiedzie.
    Mnie zawiodł z powodu trofików. Niestety są zbugowane a tak napaliłem się, żeby zrobić platynę, szkoda.

  2. #722
    Avatar Andaryel
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    torgi, wiem, że to temat o ps4 ale pytam jako znawców konsoli, a w szczególności tych z Was, którzy mają młodsze rodzeństwo/kuzynów itd

    zastanawiam się nad grą na ps3 dla dziewięciolatka, póki co ma tylko fifę 15 (rodzice nie są entuzjastami siedzenia 5h dziennie przed tv). Czy są szanse, że bez większego doświadczenia w grach na konsole ogarnie bijatyki jak naruto ninja storm 3 albo db raging fist 2? a poza tym co byście polecali dla takiego młodego człowieka?

  3. Reklama
  4. #723
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Andaryel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    torgi, wiem, że to temat o ps4 ale pytam jako znawców konsoli, a w szczególności tych z Was, którzy mają młodsze rodzeństwo/kuzynów itd

    zastanawiam się nad grą na ps3 dla dziewięciolatka, póki co ma tylko fifę 15 (rodzice nie są entuzjastami siedzenia 5h dziennie przed tv). Czy są szanse, że bez większego doświadczenia w grach na konsole ogarnie bijatyki jak naruto ninja storm 3 albo db raging fist 2? a poza tym co byście polecali dla takiego młodego człowieka?


    Naruto i DB są jak najbardziej ok. Polecałbym również całą serię Ratchet & Clank, Jak and daxter collection, wszelkie gry z serii Lego, Serię Little Big Planet, Skylanders (z tym, że Skylanders troszkę kosztuje bo w zestawie startowym dostajesz figurki 3 żywiołów, a potem pozostałe 6 musisz dokupić osobno (do 40zł sztuka), przy czym każdy żywioł w pierwszej części posiada po 4 różne figurki i z pewnością ciężko będzie się zdecydować na tylko 1. Jak młodemu się spodoba to Skylanders Giants wprowadza wielkie figurki i tutaj tak samo - w zestawie masz giganta z jednego żywiołu, natomiast pozostałych trzeba dokupić (również ~40zł sztuka)), Epic Mickey 2, Invizimals The Lost Kingdom, Ni No Kuni, Minecraft.

    Chociaż znając dzisiejszą młodzież bardziej ucieszyłby się z Tekkena, CoD'a i GTA.
    Ostatnio zmieniony przez Drejkol : 31-03-2015, 14:19

  5. #724
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Andaryel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    torgi, wiem, że to temat o ps4 ale pytam jako znawców konsoli, a w szczególności tych z Was, którzy mają młodsze rodzeństwo/kuzynów itd

    zastanawiam się nad grą na ps3 dla dziewięciolatka, póki co ma tylko fifę 15 (rodzice nie są entuzjastami siedzenia 5h dziennie przed tv). Czy są szanse, że bez większego doświadczenia w grach na konsole ogarnie bijatyki jak naruto ninja storm 3 albo db raging fist 2? a poza tym co byście polecali dla takiego młodego człowieka?
    Naruto jak najbardziej, gra nie jest wymagająca i jest uproszczona względem anime, tzn niema tam krwawych scen.
    Dodatkowo polecam rowniez dla dzieciaka Little Big Planet, grajac online z innymi graczami, zabawa przednia.
    Rayman Legends oraz Origins
    Roznego rodzaju gry LEGO np. Batman czy Hobbit

  6. #725
    Avatar Achtung!
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    679
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Po co mu gierki lego na pare godzin? Nie lepiej kupic mu jakas gre ktora bedzie mial na dluzej? W jego wieku gralo sie normalnie w mafie , ojca chrzestnego czy gta wiec nie wiem po co owijac w bawelne..

  7. #726
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Panowie, kupując tutaj gre będę ja normalnie miał i typek nie moze zmienic pasow i ona mi zniknie?
    http://allegro.pl/dragon-ball-xenove...218042582.html

    wiem ze jak dysk padnie to mam po grze, ale pozatym nic mi nie jest w stanie jej odebrac?

  8. #727
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Achtung! napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po co mu gierki lego na pare godzin? Nie lepiej kupic mu jakas gre ktora bedzie mial na dluzej? W jego wieku gralo sie normalnie w mafie , ojca chrzestnego czy gta wiec nie wiem po co owijac w bawelne..
    Jak przeczytalem, ze jego rodzice "nie sa entuzjastami siedzenia 5 godzin dziennie przed tv" to przypuszczam, ze sa pokroju ludzi, ktorzy wierza, ze gry zamieniaja spokojnych ludzi w psychopatow etc. Ze dzieciak nie odrozni tego, co dzieje sie na ekranie tv od tego, co jest w rzeczywistosci i temu podobny bullshit.

    Wychowalem sie na GTA, od III, do SA, pozniej dostalem PSP to byly jeszcze czesci przenosne, a pozniej nawet i GTA IV, jak sie pojawilo PS3. Nie zabilem nikogo.
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  9. #728
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj edek2_1932 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, kupując tutaj gre będę ja normalnie miał i typek nie moze zmienic pasow i ona mi zniknie?
    http://allegro.pl/dragon-ball-xenove...218042582.html

    wiem ze jak dysk padnie to mam po grze, ale pozatym nic mi nie jest w stanie jej odebrac?
    Czesciowo sie dolaczam do pytania, aczkolwiek kupilem 2 tygodnie temu na takiej zasadzie fife z ebaya i nie bylo zadnych problemow dotychczas. Konto ktore mi dal po prostu sobie siedzi nieuzywane. Z tego co rozumiem to jedyny sposob, aby gra zniknela to usuniecie tego konta ktore dostajesz po zaplacie z PS4, a to mozesz zrobic tylko Ty.

  10. #729
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Achtung! ;

    Cytuj Andaryel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (rodzice nie są entuzjastami siedzenia 5h dziennie przed tv)
    Dlatego. On ma dopiero 9 lat. Rok po komunii, klasa 3cia podstawówki. Gry Lego średnio zabierają 9-10 godzin, w dodatku to czas mierzony przez ludzi znacznie starszych. Podejrzewam, że 9cio latek spokojnie rozciągnąłby grę do 14-16 godzin, zatem przypuszczając 2h grania dziennie dostałby 7-8 dni gry. Plus jest taki, że gry z serii Lego na ps3 są tanie.

    @Imonek. Mam nagranie jak w wieku 3 lat ogarniam z ciotką w Duke Nukem 3D i w sumie nie idzie mi tak źle ;d
    @Birdman ; Jeśli ktoś ci zmieni dane do konta to przy ponownym uruchomieniu konsoli i próbie zalogowania się na owe konto zostaniesz poproszony o ponowne wprowadzenie hasła i loginu. Nie wiem jak to dokładnie wygląda bo nie interesują mnie cyfrowe wydania, ale jakiś musi mieć to sens skoro niektórzy na allegro sprzedają dostęp do konta na np. tydzień
    @edek2_1932 ; - Z tego co się orientuję to wszystko zależy od sprzedawcy.
    Ostatnio zmieniony przez Drejkol : 01-04-2015, 21:10

  11. #730
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    no i wlasnie tutaj pytanie czy sa takie konta co nie mozna zmienic pasow i takie co mozna, czy w kazdym da sie zmienic a to juz zalezy od typka co sprzedaje.
    bo chetnie bym sobie zagral w tego DB, a ma jeszcze niska cene w dodatku ta cyfrowka, jeszcze mozna dostac inne gierki, to sie zastanawiam ;d

  12. #731
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Zapomnialem wspomniec, jak odpalilem dzis Dying Light to wyskoczyla wiadomosc ze ponoc jestem zarazony czy cos tam przez 24h i zeby sprawdzic swoje umiejetnosci kopania i bicia
    od razu wiedzialem ze ładna pogoda ale zrobili to swietnie, bo po kopniaku zombi odlatuja na kilkanascie/kilkadziesiat metrow, i np. taki wjazd 2 nogami w glowe z wyskoku robi mocny efekt, prymitywna zabawa ale polecam, jutro zgaduje ze tego juz nie bedzie :P

  13. #732
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    O co chodzi z tym bloodbornem, że nawet na allegro ledwo 1 sklep oferuje zwykłego boxa i to za 255zł, edycja ze steelbookiem kosztuje już prawie 500zł, a gówniana kolekcjonerka cenowo poszybowała wyżej niż kolekcjonerka skyrima ? Aż taki hype, czy coś mnie ominęło ?

  14. #733
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O co chodzi z tym bloodbornem, że nawet na allegro ledwo 1 sklep oferuje zwykłego boxa i to za 255zł, edycja ze steelbookiem kosztuje już prawie 500zł, a gówniana kolekcjonerka cenowo poszybowała wyżej niż kolekcjonerka skyrima ? Aż taki hype, czy coś mnie ominęło ?
    wyprzedalo sie wszycho chyba, jak zamowilem preordera z jednego sklepu to tez go nie dostalem bo typo mi mowi ze dostali za mala dostawe, moze innym tez jakos obcieli.


    ale juz powoli z tego co widze wraca do normy, w komputroniku i karen mozna zamowic za niecale 250zl, tylko ze wysylka do 7 dni, wiec pewnie czekaja na dostawy.

  15. #734
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj edek2_1932 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wyprzedalo sie wszycho chyba, jak zamowilem preordera z jednego sklepu to tez go nie dostalem bo typo mi mowi ze dostali za mala dostawe, moze innym tez jakos obcieli.


    ale juz powoli z tego co widze wraca do normy, w komputroniku i karen mozna zamowic za niecale 250zl, tylko ze wysylka do 7 dni, wiec pewnie czekaja na dostawy.
    W niemczech w GameStopie bylem dzisiaj kupic bratu Dark Souls 2 na PS3 i obok mnie kolo chcial kupic Bloodborna i sprzedawca powiedzial mu, zeby przyszedl po swietach, bo wszystko wyprzedali.
    I cene za grę tez spore mieli w tym sklepie, bo az 75 euro, duzo troche.

  16. #735
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ten bloodborne wydaje się strasznie chujowy na filmikach na youtubie. w szczególności character design; przecież to jak te postacie wyglądają jest komiczne.

    anyway, na pewno nie moje klimaty, ale w Dying Light zrobiłem już 25% głównej fabuły i polecam.

    Cytuj Birdman napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zapomnialem wspomniec, jak odpalilem dzis Dying Light to wyskoczyla wiadomosc ze ponoc jestem zarazony czy cos tam przez 24h i zeby sprawdzic swoje umiejetnosci kopania i bicia
    od razu wiedzialem ze ładna pogoda ale zrobili to swietnie, bo po kopniaku zombi odlatuja na kilkanascie/kilkadziesiat metrow, i np. taki wjazd 2 nogami w glowe z wyskoku robi mocny efekt, prymitywna zabawa ale polecam, jutro zgaduje ze tego juz nie bedzie :P
    lol, żałuję, że akurat wczoraj gry nie odpalałem ;/
    Ostatnio zmieniony przez Grimekk : 02-04-2015, 23:12

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •