Reklama
Strona 57 z 111 PierwszaPierwsza ... 747555657585967107 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 841 do 855 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #841
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    możesz mieć problem z za małą wrażliwością joystick'a w stosunku do ruchów postaci jeśli przyzwyczajony jesteś do tych z myszką, więc zalecam zwiększyć sobie te ustawienia w opcjach. niewiele grałem w FPS na PC przed kupnem pierwszej konsoli, ale i tak miałem właśnie ten problem

  2. #842
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj marcin_16 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ja mam pytanie z innej beczki. Otoz w tym tygodniu jade kupic sobie PS4 - na zachete od szwagra dostalem CoD AW. Mysle looz pogram sobie, zawsze gralem w CoDa na PC wiec dla mnie spoko gra. Aczkolwiek tutaj nasuwa sie pytanie, jak szybko idzie sie nauczyc strzelac celowac itd itp? Nie mowie perfekcyjnie jak MLG players 420 no scope ale tak by mozna bylo sie dobrze bawic.
    Po pierwsze ustaw sobie takie sensitivity jakie Ci najbardziej odpowiada
    Po drugie przejdz kampanie, naucz sie podstaw w single playerze
    Z biegiem czasu i bedziesz lepszy, i wiecej przyjemnosci z gry bedziesz mial - to naprawde nie jest trudne, po prostu trzeba wrazliwosc odpowiednia ustawic

  3. Reklama
  4. #843
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Siemka. Nie bede zakladal oddzielnego tematu wiec pytam tutaj. Zbieram kase na konsole lub na kompa do 2k ale chcialbym by poszedl mi wiedzmin gta v i inne nowosci xD. Czy zloze kompa za tyle by to poszlo czy nie ma szans? Bo jednak chcialem by wyszlo taniej bo sercem jestem do konsoli. Odpowiada mi wrzucenie plytki i nie przejmowanie sie czy mi pojdzie i czy sie bedzie gra zacinala. Jak sadzicie?
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  5. #844
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Nattann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siemka. Nie bede zakladal oddzielnego tematu wiec pytam tutaj. Zbieram kase na konsole lub na kompa do 2k ale chcialbym by poszedl mi wiedzmin gta v i inne nowosci xD. Czy zloze kompa za tyle by to poszlo czy nie ma szans? Bo jednak chcialem by wyszlo taniej bo sercem jestem do konsoli. Odpowiada mi wrzucenie plytki i nie przejmowanie sie czy mi pojdzie i czy sie bedzie gra zacinala. Jak sadzicie?
    cieszę się, że jesteś świadomy wygody jaką oferują konsole.
    PCtowcy zawsze będą mieli ból dupy o to, że ich gry wyglądają ładniej ale o ile złożysz teraz kompa za 2k, gdzie jakimś cudem wiedzmin smignie na high, to nie gwarantuje to ze za rok też Ci gry pójdą, z konsolą tego problemu nie ma.

    irc: freenode.net in #torgdevs

  6. #845
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Nattann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siemka. Nie bede zakladal oddzielnego tematu wiec pytam tutaj. Zbieram kase na konsole lub na kompa do 2k ale chcialbym by poszedl mi wiedzmin gta v i inne nowosci xD. Czy zloze kompa za tyle by to poszlo czy nie ma szans? Bo jednak chcialem by wyszlo taniej bo sercem jestem do konsoli. Odpowiada mi wrzucenie plytki i nie przejmowanie sie czy mi pojdzie i czy sie bedzie gra zacinala. Jak sadzicie?
    Ja to zawsze mowie tak: Jesli juz nawet uda Ci sie kupic taki komputer, ze grafika na nim bedzie taka sama jak na psie co juz wiaze sie z ogromnym kosztem to do tego potrzebujesz jeszcze dobrego monitora, ktory odda te kolory, rozmiary itd. (ok 1000zł) gdzie i tak bedziesz gral na mniejszym ekranie, do tego dobra myszka, klawiatura, glosniki/sluchawki, biurko, krzeslo.
    Przy zakupie playa teraz to juz smieszna cena 1600zł z wiedzminem, i nie martwisz sie resztą, wygoda podczas grania kiedy lezysz sobie na kanapie pod poduszka z padem w reku - nie do opisania. Telewizor tez kazdy ma w domu, jak nie masz to obecnie mozna kupic za 3500zł 55 cali full hd/ ultra hd zajebisty telewizor, ze pała staje. To wtedy wyjdzie i tak podobnie do tego kompa z calym zestawem, a nie zapominajmy, ze telewizor to nie tylko do gier sluzy w tym przypadku + zawsze mozna stary sprzedac, dolozyc i kupic wlasnie 55 cali - wyjdzie taniej.

    Nigdy nie mialem konsoli, tylko jedynke, nie cierpialem padow. Kupilem laptopa za 2k i zauwazylem, ze nie ma szans wyciagnac maxymalnych korzysci plynacych z grania, myslalem wobec tego wlasnie nad stacjonarka, dupnym monitorem, wygodnym przeslem itd. Taniej wyszedl playstation4 i NIE ZAŁUJE!



    Pozdrawiam
    Maniek900
    Playstation 4 owner
    Torg user

    :D

  7. #846
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie no telewizora narazie nie kupuje. Mam 32 cale stykaja a wynajmuje kawalerke to nie bede kupowal krowy na pol pokoju ;D. A ta promocja to do dzis z wiedzminem? Bo nie mam jeszcze umowy na stale a nie mam kasy na ps4 a bym ja wzial na raty ;(. A do tego ps+ nie trzeba karty kredytowej?
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  8. #847
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Nattann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie no telewizora narazie nie kupuje. Mam 32 cale stykaja a wynajmuje kawalerke to nie bede kupowal krowy na pol pokoju ;D. A ta promocja to do dzis z wiedzminem? Bo nie mam jeszcze umowy na stale a nie mam kasy na ps4 a bym ja wzial na raty ;(. A do tego ps+ nie trzeba karty kredytowej?
    pracuje na umowe zlecenie a w rtv agd dali mi 20 miesiecy rat (na tv i konsole).

    PS+ mozna kupic w postaci takich kuponów np empiku, karty nie podpinaj, tam mozesz zeżreć hajs za byle gówno ;D

    irc: freenode.net in #torgdevs

  9. #848
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    plusa kupisz w kazdym saturnie, media markt, euro rtv agd, stoiska z wymiana gier itd. albo na allegro
    50zł za 3 miechy

    karty nie musisz podawac, ja tez nie podalem, jak chcesz cos kupic nawet przez konsole to mozesz sobie kupic kod doladowujacy portfel na swoim koncie za 100zł, ktory kupujesz za gotowke sobie w sklepie typu saturn jak juz mowilem :)
    Ostatnio zmieniony przez Maniek900 : 27-05-2015, 14:47

  10. #849

    Notoryczny Miotacz Postów zbysio jest teraz offline
    Avatar zbysio
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,016
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    A co do tv. Jaki telewizor kupic pod konsole w cenie 1000-1500 (ale wolalbym chyba blizej 1000)? I kupic w sklepie czy online?

  11. #850
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj zbysio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co do tv. Jaki telewizor kupic pod konsole w cenie 1000-1500 (ale wolalbym chyba blizej 1000)? I kupic w sklepie czy online?
    ja też tak celowałem w 1200 zł ale przyszło co do czego to kupiłem ten:
    http://www.euro.com.pl/telewizory-le...src=aw.ds#opis

    tylko, że ja koniecznie potrzebowałem minimum 42 cale.
    Jeżeli kupujesz TV do konsoli to koniecznie patrz na odświeżanie - 100 Hz to absolutnie minimum.
    Ja dodatkowo szukałem z matrycą IPS, poczytaj sobie o tym.

    irc: freenode.net in #torgdevs

  12. #851

    Notoryczny Miotacz Postów zbysio jest teraz offline
    Avatar zbysio
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,016
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Kusterek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja też tak celowałem w 1200 zł ale przyszło co do czego to kupiłem ten:
    http://www.euro.com.pl/telewizory-le...src=aw.ds#opis

    tylko, że ja koniecznie potrzebowałem minimum 42 cale.
    Jeżeli kupujesz TV do konsoli to koniecznie patrz na odświeżanie - 100 Hz to absolutnie minimum.
    Ja dodatkowo szukałem z matrycą IPS, poczytaj sobie o tym.
    A nie lepiej kupic telewizor bez takich bajerow jak jakies skype, przegladarka czy smartTv? Ps4 ma swoja przegladarke i w sumie chyba wszystko co mi bedzie oprocz tv i gier potrzebne wiec nie wychodzi drozej za rzeczy ktorych i tak nie bede uzywal?

  13. #852
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj zbysio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A nie lepiej kupic telewizor bez takich bajerow jak jakies skype, przegladarka czy smartTv? Ps4 ma swoja przegladarke i w sumie chyba wszystko co mi bedzie oprocz tv i gier potrzebne wiec nie wychodzi drozej za rzeczy ktorych i tak nie bede uzywal?
    na samym początku polowałem wlasnie na tv bez smarta i 3d. Jednak merytoryczne rozmowy uświadomiły mnie, że razem ze smartem i 3d idą lepsze matryce i parametry.

    Teraz w sumie jestem zadowolony bo ze smarta korzystam częsciej niz z tv kablowki

    irc: freenode.net in #torgdevs

  14. #853
    Avatar Zulfisek
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    29
    Posty
    497
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jak wygląda płynność wiedźmina na ps4 po patchu ? I czy do GTA Online trzeba mieć ps+ ?

  15. #854
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Do kazdej gry online trzeba miec ps+

    Smarty i 3d moze nie potrzebne, ale teraz kazdy telewizor praktycznie to ma. Lepiej dolozyc i kupic dobry telewizor - to wazna rzecz jednak

  16. #855
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Zulfisek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak wygląda płynność wiedźmina na ps4 po patchu ? I czy do GTA Online trzeba mieć ps+ ?
    Do gierek z F2P nie potrzeba plusa ale do każdej innej już tak.
    Nie zauważyłem aby animacja się poprawiła po patchu, może mam wbite i nie zauważam takich kosmetycznych zmian. Gra się i grac będzie świetnie.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •