Reklama
Strona 68 z 111 PierwszaPierwsza ... 1858666768697078 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,006 do 1,020 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #1006
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale ten lvl to pic na wodę przecież. To tylko sugestia i wcale nie trzeba się jej trzymać, ponieważ sam pamiętam, że zwykle na questach pobocznych i eksploracji tłukłem przeciwników 10+lvli silniejszych ode mnie (co i tak nie było problemem nawet na najwyższym poziomie trudności).

    @Dzisiaj premiera MGS i nikt nic o tej grze nie pisze ? Przecież to arcydzieło i po tych ~5h gry żałuje, że wcześniej się serią za bardzo nie interesowałem bo widzę jak dobry tytuł omijałem. Zdecydowanie polecam.
    Wersje na X360 ukończyłem i czekam teraz na kuriera z wersją na PS4.
    Uwielbiam serię MGS i nie chce nic pisać, bo się rozkręcę i niechcący coś ze spoilerem napiszę.
    Podtrzymuję i również polecam, bo ta gra to arcydzieło.

  2. #1007
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    [QUOTE=Drejkol



    Ale ten lvl to pic na wodę przecież. To tylko sugestia i wcale nie trzeba się jej trzymać, ponieważ sam pamiętam, że zwykle na questach pobocznych i eksploracji tłukłem przeciwników 10+lvli silniejszych ode mnie (co i tak nie było problemem nawet na najwyższym poziomie trudności).[/QUOTE]
    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale ten lvl to pic na wodę przecież. To tylko sugestia i wcale nie trzeba się jej trzymać, ponieważ sam pamiętam, że zwykle na questach pobocznych i eksploracji tłukłem przeciwników 10+lvli silniejszych ode mnie (co i tak nie było problemem nawet na najwyższym poziomie trudności).
    O czym Ty gadasz :/ przeciez potwory z lvl 10+ sa z czacha i przy grupce praktycznie nie do zabicie :o

    Kolejne story niczym wybijanie chujem zębów

    irc: freenode.net in #torgdevs

  3. Reklama
  4. #1008

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Zabrze
    Wiek
    31
    Posty
    775
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Dzisiaj premiera MGS i nikt nic o tej grze nie pisze ? Przecież to arcydzieło i po tych ~5h gry żałuje, że wcześniej się serią za bardzo nie interesowałem bo widzę jak dobry tytuł omijałem. Zdecydowanie polecam.
    Nie piszę nic, bo gram od wczoraj XD Dostałem dzień przed premierą z rana. Tylko nie zawiedź się jakbyś chciał ogrywać pozostałe gry z serii, bo są zupełnie inne xD

    O czym Ty gadasz :/ przeciez potwory z lvl 10+ sa z czacha i przy grupce praktycznie nie do zabicie :o
    Quen i Axii to protip.

  5. #1009
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Kusterek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O czym Ty gadasz :/ przeciez potwory z lvl 10+ sa z czacha i przy grupce praktycznie nie do zabicie :o

    Kolejne story niczym wybijanie chujem zębów
    Pograsz trochę, ogarniesz jak działa system walki i może sam rozkminisz jak wykorzystać luki i błędy. Ja wyczyściłem na najwyższym poziomie trudności Velen i Novigrad z wszystkich pobocznych misji jakie były dostępne zanim odszukałem ciri . Podpowiem tylko, że na Aksji wrogowie z czaszką zabijają się na hita/dwa. Opętasz sobie jednego z grupy i on powinien wykosić całą resztę, a pokonać 1 to już żaden problem. Z resztą Aksji jest tak przesadzone, że możesz sobie opętać kolesia (gra widzi to jako brak walki, więc natychmiastowo zwraca ci moc, abyś znowu mógł użyć spella), walisz mu combo, znowu używasz aksji (tym razem jako stun), walisz mu combo, odskok i znowu masz Aksji. To tylko 1 znak, a jest ich trochę. Ostatecznie możesz używać alchemii i rzucać bombami - z odpowiednimi skillami 3-4 bomby na cyklopa, a masz ich znacznie więcej przy sobie.

  6. #1010
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    O to mówicie ze akcji jest takie OP? Ja tego w zyciu nie używałem :o głównie przy walce z grupka używam aard zeby co jakiś czas przewrócić i wziac na hita przeciwnika

    irc: freenode.net in #torgdevs

  7. #1011
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jakiś czas temu zgłosiłem się do testów wersji beta nowego software do PS4 i dzisiaj przyszedł email, że się dostałem.

    Ktoś tutaj też się dostał?

  8. #1012

    Notoryczny Miotacz Postów zbysio jest teraz offline
    Avatar zbysio
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,016
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Mam wiedzmina, lego marvel superheroes, far cry 4 i mortal kombat. Nie miałem narazie za dużo czasu na grę, w przyszłym tyg chciałbym trochę odpocząć i pograć. Lista must have na ps4 pls (bez ograniczeń pieniężnych).

  9. #1013

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Zabrze
    Wiek
    31
    Posty
    775
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Bloodborne, MGS 5, Life is Strange (tanioszka a świetna gra, tylko, że na ostatni epizod trzeba poczekać ;_;), The Last of Us Remastered (o ile nie grałeś na PS3)

  10. #1014

    Notoryczny Miotacz Postów zbysio jest teraz offline
    Avatar zbysio
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,016
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Tlou i gta na ps3 (tlou chyba ze 4 razy przechodzilem)

  11. #1015
    Avatar Enemy
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    you need it?
    Posty
    152
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Może ktoś się załapie przypadkiem, w Holandii, do 6 wrzesnia w MediaMarkcie promocja jest ciekawa. Kupujesz 3 gry, placisz za dwie(najtansza darmo,dowolna kwota).
    "jesteś jak dziecko rozgrzanego słońca
    nikt cię nie kuma tak naprawdę do końca
    w głowie masz czad, a sercu masz wulkan
    we włosach wiatr i kieszenie na burtach"
    takich jak ty nie pokona żadna armia
    suchą nogą przejdziesz najgłębsze nawet bagna"

  12. #1016
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Caelon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakiś czas temu zgłosiłem się do testów wersji beta nowego software do PS4 i dzisiaj przyszedł email, że się dostałem.

    Ktoś tutaj też się dostał?
    Dostanie się każdy kto się zgłosił. Chciałbym tylko przypomnieć, iż w regulaminie jest napisane, że sony nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane użytkowaniem testowego oprogramowania. Spali ci się konsola, usunie ci się coś ważnego lub cokolwiek innego - twój problem. Ja wole poczekać już na ten update tym bardziej, że zbyt wiele czasu do jego premiery nie zostało.

    Cytuj zbysio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam wiedzmina, lego marvel superheroes, far cry 4 i mortal kombat. Nie miałem narazie za dużo czasu na grę, w przyszłym tyg chciałbym trochę odpocząć i pograć. Lista must have na ps4 pls (bez ograniczeń pieniężnych).
    Dragon Age Inquisition, Destiny, Seria Assassin's creed, Cień Mordoru, Lords of the Fallen, Bloodborne, Dying Light, Seria Skylanders, MGS 5, Watch Dogs, Dragon Ball Xenoverse, Killzone Shadowfall, Need for Speed Rivals, The Order, Wolfenstein, Batman, The Evil Within i to chyba tyle z lepszych boxowych tytułów niezremasterowanych. Oczywiście remastery nie są złe i w większość warto zagrać (np. TLoU, GoW3, Gta5, Diablo3, Dark Souls 2, DMC, The Walking Dead, Tomb Raider itd.)

    Stara wersja posta (nie usuwam bo może pomoże)

    Aktualnie posiadam około 50 pudełkowych tytułów na ps4 i moim zdaniem każdy z nich warto ograć(no może poza Driveclub, który moim zdaniem był stratą kasy). Jeśli jednak chodzi o gry na ps4, które naprawdę warto kupić - Dragon Age Inkwizycja. Na singlu brakuje mi kilku totalnie banalnych trofeów do platyny, a na Multi gram do dziś. Ponad to pomijając oczywisty fakt singlowych dlc, multiplayer również jest rozwijany (i to za darmo. Wszystkie update do multi są darmowe. Dzisiaj np. wyszedł update dodający nową klasę postaci, nowe bronie i nowych przeciwników). Destiny - tytuł, obok którego nie mógłbym dziś przejść obojętnie. Fakt faktem musisz ogarnąć sobie klan bo sam nic nie zdziałasz (15. 09 premiera nowego dodatku). Seria Assassin's creed, a już na 100% AC4 ( warto też przyjrzeć się Cieniowi Mordoru). Dark Souls, Lord's of the Fallen, Bloodborne. 3 tytuły, podobna mechanika, ale wszystkie równie dobre. Dying Light - Goty. Solo jest super, ale jeśli masz znajomego, z którym możesz pograć... Nie ma nic lepszego niż mordowanie hord zombie w grupie. Napisałeś, że Budżet nie gra roli, więc Skylanders. Fakt - Aby ukończyć obie wydane na ps4 gry w 100% musisz wyłożyć ~1000zł, ale cała seria to zdecydowanie najlepsza platformówka 3D ostatnich lat. MGS 5 - raczej nie muszę pisać dlaczego.

  13. #1017
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dostanie się każdy kto się zgłosił. Chciałbym tylko przypomnieć, iż w regulaminie jest napisane, że sony nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane użytkowaniem testowego oprogramowania. Spali ci się konsola, usunie ci się coś ważnego lub cokolwiek innego - twój problem. Ja wole poczekać już na ten update tym bardziej, że zbyt wiele czasu do jego premiery nie zostało.




    Nie każdy się dostał do beta testów to raz a dwa konsoli jeszcze macki nie urosły i mnie nie udusiła, więc jest ok.

    W społeczności beta testerów nikt nie pisał, żeby komuś coś *paff* z konsoli, narazie xd

  14. #1018
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Mam pytanie czy za 1400 zł opłaca się kupić ps4 1 tb dysk i 3 gry 1 pad i kable ? Czym te 1 tb się różnią bo na allegro jest ich mało ogólnie. Ogólnie 3 tygodnie ma konsola
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  15. #1019
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam pytanie czy za 1400 zł opłaca się kupić ps4 1 tb dysk i 3 gry 1 pad i kable ? Czym te 1 tb się różnią bo na allegro jest ich mało ogólnie. Ogólnie 3 tygodnie ma konsola
    no tym, że wejdzie 2x wiecej gier niz normalnie? :D

    moim zdaniem cena ok

    irc: freenode.net in #torgdevs

  16. #1020
    Avatar cambiasso
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    342
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj knight before knights napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Quen i Axii to protip.
    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pograsz trochę, ogarniesz jak działa system walki i może sam rozkminisz jak wykorzystać luki i błędy. Ja wyczyściłem na najwyższym poziomie trudności Velen i Novigrad z wszystkich pobocznych misji jakie były dostępne zanim odszukałem ciri . Podpowiem tylko, że na Aksji wrogowie z czaszką zabijają się na hita/dwa. Opętasz sobie jednego z grupy i on powinien wykosić całą resztę, a pokonać 1 to już żaden problem. Z resztą Aksji jest tak przesadzone, że możesz sobie opętać kolesia (gra widzi to jako brak walki, więc natychmiastowo zwraca ci moc, abyś znowu mógł użyć spella), walisz mu combo, znowu używasz aksji (tym razem jako stun), walisz mu combo, odskok i znowu masz Aksji. To tylko 1 znak, a jest ich trochę. Ostatecznie możesz używać alchemii i rzucać bombami - z odpowiednimi skillami 3-4 bomby na cyklopa, a masz ich znacznie więcej przy sobie.
    nie wiem jaki ma sens takie granie na dluzsza mete, lepiej przyexpic postac i wtedy sie bic

    potwory z czacha zazwyczaj sa tak mocne, ze trzeba je napierdalac przez pare minut, dla mnie to jest nudne

    czasami za to da sie walczyc z jakimis bandytami level miliard i uciekac im powoli w kierunku np. jakiegos gniazda potworow, wtedy potwory wytluka bandytow, a ty masz zrobionego questa/zdobyty skarb etc


    Cytuj Luj Sklepowy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    oprucz chuja morisa kturemu pomagalem ogarnac zarzygana pizde a ten mi w zamian kopa wypierdolil w klate i zaczal przepychacz xD
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chcesz ukraść dla gościa auto z podworka?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •