Reklama
Strona 12 z 111 PierwszaPierwsza ... 210111213142262 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 166 do 180 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #166
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mistrzu dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tego co wyczytałem to zwykłe 2,5 nie większe niż 9,5mm i 5600rpm.

    HDD : http://www.morele.net/dysk-twardy-we...10jfcx-603660/
    SSHD : http://www.morele.net/dysk-twardy-se...0lm014-571532/
    Warto doplacac 70 zlotych do tego SSHD?
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  2. #167
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Warto doplacac 70 zlotych do tego SSHD?
    Obejrzyj film i sam sobie odpowiedz bo to, czy warto dopłacać 70zł dla 10-20 sec szybszego ładowania się gry to kwestia względna.



    Dodam tylko, że to 1TB to i tak za mało dla ps4. Na domyślnym dysku 500GB mam ledwo 12 gier + bete destiny + ledwo 10GB w screenach i filmach, i tylko 41GB wolnego miejsca zostało. Do końca roku premierę będzie miało jeszcze ponad drugie tyle gier dobrych gier, także nawet i 1TB nie starczy. Fakt faktem można coś tam usuwać, ale szybko dojdziemy do momentu, gdzie co 2-3 tygodnie trzeba będzie usuwać jedną czy nawet dwie mniejsze gry, aby zainstalować nową.
    Ostatnio zmieniony przez Drejkol : 27-07-2014, 01:29

  3. Reklama
  4. #168
    Avatar Mistrzu dragon
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    20 cm od klawiatury
    Posty
    1,857
    Siła reputacji
    20

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Warto doplacac 70 zlotych do tego SSHD?
    W sumie to co #up , dodam tylko że większego niż 1tb o wysokości 9mm nie znajdziesz.
    Powyższy post może być sarkastyczny oraz zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych.

  5. #169
    Avatar muti
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    392
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Draco93 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Obejrzyj film i sam sobie odpowiedz bo to, czy warto dopłacać 70zł dla 10-20 sec szybszego ładowania się gry to kwestia względna.



    Dodam tylko, że to 1TB to i tak za mało dla ps4. Na domyślnym dysku 500GB mam ledwo 12 gier + bete destiny + ledwo 10GB w screenach i filmach, i tylko 41GB wolnego miejsca zostało. Do końca roku premierę będzie miało jeszcze ponad drugie tyle gier dobrych gier, także nawet i 1TB nie starczy. Fakt faktem można coś tam usuwać, ale szybko dojdziemy do momentu, gdzie co 2-3 tygodnie trzeba będzie usuwać jedną czy nawet dwie mniejsze gry, aby zainstalować nową.
    a po co instalowac wszystkie gry?

  6. #170
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jak myślicie będzie Skype kiedys na konsoli ?

  7. #171
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Caelon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak myślicie będzie Skype kiedys na konsoli ?
    Z tego co wiem, to microsoft jest wlascicielem skype'a, wiec tak nie bardzo

    a co do tego dysku, to po tym filmiw stwierdzam, ze kupuje sshd

    @edit:

    Mistrzu, cos zle wyczytales:

    Wielkość dysku: od 9,5mm do 12,5mm

    System: SATA 2 lub 3 będą działać bez problemu, tak samo SSD (ale tego nie zalecam ze względu na cenę i małe rozmiary)

    Prędkość: 5400rpm to standard w tych dyskach i w wersjach z 7200rpm nie odczujecie prawie żadnej róznicy, a podobno te drugie szybciej się grzeją (ale to tylko teoria)
    Ostatnio zmieniony przez Imonek : 27-07-2014, 10:53
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  8. #172
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj muti napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a po co instalowac wszystkie gry?
    To ps4. Nie da się grać z płyty ;d Tzn. Wkładasz płytę do napędu i od razu możesz włączyć grę, jednakże w tym czasie instaluje się ona na dysku i pobierają się wszystkie aktualizacje.

    @celadon - Wydaje mi się, że kiedyś będzie. Póki co X1 strasznie obrywa. Non stop tam w MS się coś zmienia, non stop są jakieś zwolnienia, także póki co nie można liczyć na skype. Microsoft zapewne będzie chciał tym przyciągnąć użytkowników, ale za ~2 lata kto wie.

  9. #173
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Seyaelo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, kupiłem film 3d i usiłuje wszelkimi sposobami go uruchomić go na PS4, niestety wyskakuje mi komunikat "This -Blu-ray Disc requires a Blu-ray 3d player connected to a 3d..."
    Podsumowując nie mogę uruchomić filmu, mam dobre kable HDMI (ps3 czytało filmy) oraz najnowszą aktualizację.
    Dzisiaj kupiłem telewizor Toshiba i Supermen'a 3d, dlatego teraz nie wiem co jest powodem zaistniałej sytuacji, TV czy PS4?

    Czekam na szybką odpowiedź!
    Totalnie znienacka dzisiaj została dodana obsługa bluray 3d, także nie powinieneś już mieć problemów z odtwarzaniem takich płyt.

  10. #174
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Swoja droga, to widze, ze coraz bardziej spada cena 4. Jeszcze na poczatku wakacji znalezc za mniej niz 1700 to bylo wyzwanie, a dzis juz idzie kupic za 1500. Bardzo dobrze, za roznice mozna miec rocznego plusa, wiec to sie oplaci
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  11. #175

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Belfast
    Posty
    8
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    A'propos PS+ to juz wiadomo jakie beda darmowe gry w sierpniu: Road Not Taken i Fez. Dwa indie puzzle tytuly. Nie wiem co o tym sadzic, mam chociaz nadzieje, ze Fez jest tak dobry, jak ludzie mowia...

  12. #176
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Imonek - Na premierze można było kupić ps4 nawet za 1490zł, także aktualne ceny są takie, jakimi powinny być od początku. Za granicą to było stałe 349-399$. Tylko w Polsce wszyscy wyczuli okazję i w pewnym momencie sama konsola była warta 2000zł.

    @up. Na razie muszą dawać crapy do ps+ (nie obrażając indie) bo jest zbyt mało gier. Do końca roku w ps+ ma być killzone i knack ("nieoficjalnie potwierdzone informacje"), ale strzelam też, że i Assassin's creed 4 dostaniecie.

    Odświeżony The Last of Us - Must-have. Gra była świetna już na ps3, a teraz przy znacznie poprawionej grafice i stałych 60fps... To trzeba po prostu poczuć samemu ;d




    Ostatnio zmieniony przez Drejkol : 31-07-2014, 00:59

  13. #177

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Belfast
    Posty
    8
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up. Na razie muszą dawać crapy do ps+ (nie obrażając indie) bo jest zbyt mało gier. Do końca roku w ps+ ma być killzone i knack ("nieoficjalnie potwierdzone informacje"), ale strzelam też, że i Assassin's creed 4 dostaniecie.
    Tu nawet nie chodzi o to, ze indie, ale mogliby troszke bardziej zroznicowac hatunki. W sumie z takich naprawde ciekawych gier w ps+ mielismy jak dotychczas tylko Outlast (ktore w sumie niezbyt mi sie podobalo bo bylo strasznie powtarzalne) i nie wiem, Don't Starve?

  14. #178
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mam zamiar zaniedługo kupić sobie konsole, jaką polecacie?

    Zastanawiam się głównie nad ps4/ps3, a może ten nowy xbox?

  15. #179
    Avatar X_ShinKe_X
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    145
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Witam, grał ktoś może w Diablo III na konsoli? 19 sierpnia wychodzi na ps4 i jestem ciekaw jak sterowanie wygląda, czy daję rade.

  16. #180
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj X_ShinKe_X napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, grał ktoś może w Diablo III na konsoli? 19 sierpnia wychodzi na ps4 i jestem ciekaw jak sterowanie wygląda, czy daję rade.
    Na konsolach gra się przyjemniej niż na pc. Sterowanie jest świetne, a zapewne na ps4 usprawnią je dodatkowo wsparciem touchpada. Z reszta samo diablo jest tak dobre, że sporo grałem na pc, potem przeszedłem grę ze znajomymi na x360, a teraz półtora tygodnia zabieram się na edycję nextgenową ;d

    Cytuj edek2_1932 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam zamiar zaniedługo kupić sobie konsole, jaką polecacie?

    Zastanawiam się głównie nad ps4/ps3, a może ten nowy xbox?
    Wszystko zależy od tego ile pieniędzy i czasu zamierzasz przeznaczyć na gry bo w zasadzie wszystko sprowadza się w tej chwili do tych dwóch rzeczy. Na wstępie odpuść sobie xbox one. Aktualnie nie warto w ogóle pchać się w nowego xboxa. Być może za rok, ale jeszcze nie teraz. Dalej musisz powiedzieć co cię interesuję. Jeśli chcesz kupić konsolę tylko dlatego, że twój pc nie pozwala odpalać najnowszych gier na maksymalnych detalach w fullhd to weź ps4. Jeśli kupujesz konsole dla exów - weź ps3. Graficznie i grywalnościowo zarówno w fife jak i bf'a gra się znacznie lepiej na next-genach.

    Wszystko sprowadza się do twojego budżetu bo jeśli byłbyś w stanie kupić teraz ps3, a za pół roku/rok mógłbyś dokupić ps4 to wybór staje się prosty. Jeśli chcesz jedną konsolę na lata - weź ps4. Na ps3 jest mnóstwo świetnych gier (killzone, LBP, Gran turismo, God of war, Infamous, Heavy rain, Ni no kuni, uncharted itd.), ale nie nadaje się już do szybkich gier multiplayerowych (wyglądają słabo i często występują spadki fps). Wybór należy do ciebie, ale gdybym ja stał na twoim miejscu to kupiłbym na razie ps3 i przeszedł wszystkie dobre exclusivy (~20 gier). Średnio Polski gracz konsolowy kupuje 1 lub 2 gry miesięcznie, więc zakładając, że jesteś właśnie takim "przeciętniakiem" (bez obrazy ofc) daje ci prawie rok grania i w przyszłym roku właśnie wziąłbym ps4.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •