Reklama
Strona 94 z 111 PierwszaPierwsza ... 44849293949596104 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,396 do 1,410 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #1396

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    na czym polega GTA Online, jest jakieś PVP tam czy jak?

  2. #1397

    Notoryczny Miotacz Postów zbysio jest teraz offline
    Avatar zbysio
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,016
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Masz otwarta mape z innymi graczami, mozesz sobie wybrac pvp albo ty nie mozesz zabijac ani ciebie sie nie da. Oprocz tego na mapie sa rozne wyscigi, misje, deathmatche itp do ktorych sie dolacza i zaprasza innych. Za te wszystkie aktywnosci dostaje sie expa i lvluje sie. Z lvlem dostepne sa nowe bronie.

  3. Reklama
  4. #1398
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Z masy nowych gier ktore zyskalem na swieta przeszedlem juz Until Dawn i AC: Syndicate. Obydwie gry polecam, AC bardzo dobre po kompletnym gownie jakim bylo Unity, moze troche zbyt latwe, ale rozgrywka jest bardzo fajna, dla kolekcjonerow jest duzo collectibles (mnie sie nie chcialo tego zbierac), misje sa ciekawe i sama fabula jest ok - tym razem wiedzialem o co chodzi i co sie dzieje, w Unity regularnie zapominalem jak sie w ogole glowny bohater nazywa.

    Until Dawn z kolei swietne jest jako gra troche w stylu tych wszystkich gier od Telltale typu Walking Dead czy Tales from the Borderlands, ale ma super atmosfere i fajny system efektu motyla. Gra jest dobra tez w kwestii powtarzania rozgrywki - jesli sie wybierze inne wybory w pewnych sytuacjach, to koniec gry jest inny i sytuacja inaczej sie rozwija. Jak na ten typ gry gra tez jest przyzwoicie dlugawa (ok. 8-9 godzin chyba mi zajelo).

  5. #1399

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    yo

    gram w GTA V, i Trevor jak i Michael mają słabe fury, da się je jakoś zamienić na stałe, tak że jak będą się respić ich fury, to te nowe a nie stare ?
    (garaż jest lipny, bo pojedziesz na misje i już Ci zniknie)

  6. #1400
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Właśnie pograłem sobie troche w Bete nowego Hitmana.
    Mechanika gry jest dosłownie skopiowana z poprzedniej częci, czyli Rozgrzeszenie.

  7. #1401
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Właśnie pograłem sobie trochę w Beta nowego Hitmana.
    Mechanika gry jest dosłownie skopiowana z poprzedniej części, czyli Rozgrzeszenie.
    Beta obejmuje tylko prolog, czyli "20 lat wcześniej" kiedy to Agent 47 (ejdzent fortisewen xd) zdaje "prawko" na działanie w terenie i właśnie wtedy dostaje swój numerek.
    Ciekawi mnie, czy gra właściwa będzie 20 lat póżniej, bo wcześniej oglądawszy gameplay z gry właściwej to on wcale nie wygląda na starszego a przecież miało by minąć 20 lat.
    Mam taką rozkmine, nie wiem ile on niby w prologu ma lat, dajmy na to, że np. 20 i w grze właściwej miałby mieć 40 lat to ile do chuia ma lat w Rozgrzeszeniu. No chyba, że tym "20 lat wcześniej" biorą pod uwagę go z Rozgrzeszenia.
    Rozbawiło mnie to, że gdy próbuję kogoś załatwić za pomocą łomu lub klucza francuskiego to tylko wroga ogłuszamy,jeżeli kogoś pobijemy to trzeba jeszcze go uderzyć, żeby poszedł spać i dopiero wtedy pokazuje nam się opcja skręcenia karku naszej ofierze.

    TUTAJ MACIE KILKA SCREENÓW. Gra jest ładna i tylko ładna. Momentami brzydka.

    Załącznik 346261Załącznik 346262Załącznik 346263Załącznik 346264Załącznik 346265
    Ostatnio zmieniony przez Caelon : 12-02-2016, 20:22

  8. #1402
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dopiero przeszedlem msg po 5 miesiacach xD (nie mialem czasu na gre). Czemu pod koniec gry misje sie powtarzaja? Czy ten japoniec nie mial juz pomyslu na gre? A zeby jego imie i nazwisko wszedzie widnialo to o to sie postaral -.-. I niby mialo byc 51 misji i co? Ktos wie cos na ten temat?
    Ps. Ogolnie dobra gierka ale zepsul ja takimi powtarzajacymi misjami albo ty jestes goly i masz rozwalic czolgi xD.
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  9. #1403
    Avatar janosik14
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    683
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Misje się powtarzają bo konami chciało wydać gre jak najszybciej i nie miało zamiaru pakować w nią wiecej kasy. Misje 51 możesz znaleść na googlach, nie dodali jej do gry bo nie pasowała poprostu

  10. #1404
    Avatar Tazz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Dąbrowa Górnicza
    Wiek
    31
    Posty
    2,822
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Siema kupiłem sobie nba2k16 że na ps4 moje mechaniki w każdej grze która nie jest FIFA są mniejsze niż dziecka w wieku 5 lat, chciałem zagrać jakiś trening czy coś takiego ale nie mogę nic takiego znaleźć.
    Jest taka opcja jak trening/wyzwania?

  11. #1405
    Avatar RooDi
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    303
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jak wejdziesz w menu głównym w features/options to tam masz - 2ku / tutorial - training videos/freestyle/scrimmage/practice plays :)

  12. #1406

    Notoryczny Miotacz Postów zbysio jest teraz offline
    Avatar zbysio
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,016
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Zamawial ktos Far Cry? Czuje ze bedzie gorsza niz 3 i 4.

  13. #1407
    Avatar Tazz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Dąbrowa Górnicza
    Wiek
    31
    Posty
    2,822
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Kupiłem w ps store nba 2k16 normalnie działał a teraz co któreś włączenie się zacina przy uruchomieniu gry.
    Co może być nie tak?

  14. #1408

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wawa
    Posty
    332
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    gra ktoś w bete smite na ps4?

  15. #1409
    Avatar RooDi
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    303
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Czy ktoś mi może wytlumaczyc jak to wyglada jesli moj ziomek kupil sobie cyfrowa wersje wiedzmina, czy jest jakas opcja zebym mogl go sobie pobrac i w niego grac ?:P

  16. #1410
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj RooDi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy ktoś mi może wytlumaczyc jak to wyglada jesli moj ziomek kupil sobie cyfrowa wersje wiedzmina, czy jest jakas opcja zebym mogl go sobie pobrac i w niego grac ?:P
    Aktywuj jego konto u siebie i będziecie mogli grać razem.
    On nie będzie miał kłódki, bo to jego gra(kupiona na jego koncie) i ty też nie będziesz miał kłódki, bo aktywowałeś u siebie jego konto.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •