Reklama
Strona 35 z 111 PierwszaPierwsza ... 2533343536374585 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 511 do 525 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #511
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Korzystajac z rabatu od Sony kupilem sobie drivecluba i nastepnego dnia widze, ze 4 moich znajomych rowniez zaczela grac w drivecluba, chyba podobnie myslimy :P
    Ostatnio zmieniony przez Caelon : 25-01-2015, 01:47

  2. #512

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    460
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Siema. Ide dzisiaj po playstation 4 na raty, cena to 1640 + jakiś tam singstar (zamierzam to sprzedać), o czym powinienem pamiętać? co myślicie o dobraniu drugiego orginalnego pada czy ogarnac sobie jakis tanszy zamiennik? zamierzam także dokupic jakies gry, w formie fizycznej, ale kusi mnie przykladowo ufc w formie cyfrowej, jak to wyglada z tymi grami ? czy jest to pelnowartosciowa gra z wlasnym kluczem itp ? sciagam ja ze sklepu jako nowke tylko po prostu bez pudelka ? czy sa to jakies roszady z kontami itp. czy taka gra normalnie funkcjonuje na multi itp. ? czy gdyby sie cos stalo z dyskiem moge pobierac ja znowu ze sklepu ? o czm jeszcze powinienem pamietac przy kupnie tej konsoli ? z gory dzieki za pomoc

  3. Reklama
  4. #513
    Avatar Achtung!
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    679
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jezeli chodzi o gry cyfrowe, sa to normalne pelno wartosciowe gry oczywiscie tylko i wylacznie bez pudelka , plyty, ksiazeczki. Dziala to na takiej samej zasadzie co gry na Steamie , przypisuja ci sie do konta i mozesz pobierac je nie skonczenie wiele razy. Co do pada.. to nawet nie wiem czy juz sa " tansze" zamienniki , bo do ps3 bylo tego masa, wedlug mnie totalnie sie to nie oplaca , dualshock4 jest wygodny , napakowany technologia ( glosnik , panel dotykowy) i zrobiony z porzadnego materialu wiec wiesz ze nie rozpierdoli ci sie po miesiacu. Pady od ps3 mam do teraz pomimo ze maja juz 5 lat..

  5. #514

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    287
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jakby ktoś chciał pograć w nowego coda/bf4/gta 5 niech mnie doda psnid: Massinio

  6. #515

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    460
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Achtung! napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jezeli chodzi o gry cyfrowe, sa to normalne pelno wartosciowe gry oczywiscie tylko i wylacznie bez pudelka , plyty, ksiazeczki. Dziala to na takiej samej zasadzie co gry na Steamie , przypisuja ci sie do konta i mozesz pobierac je nie skonczenie wiele razy. Co do pada.. to nawet nie wiem czy juz sa " tansze" zamienniki , bo do ps3 bylo tego masa, wedlug mnie totalnie sie to nie oplaca , dualshock4 jest wygodny , napakowany technologia ( glosnik , panel dotykowy) i zrobiony z porzadnego materialu wiec wiesz ze nie rozpierdoli ci sie po miesiacu. Pady od ps3 mam do teraz pomimo ze maja juz 5 lat..
    Czyli rozgrywka na multiplayer itp. wszystko jest 100% ogarniete? czym spowodowana jest az taka roznica w cenie gier, az jestem ciekaw?

  7. #516
    Avatar Achtung!
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    679
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj majlo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli rozgrywka na multiplayer itp. wszystko jest 100% ogarniete? czym spowodowana jest az taka roznica w cenie gier, az jestem ciekaw?
    Nie zawsze wersja cyfrowa jest tansza niz pudelkowa.. jest mnostwo przykladow gdzie jest na odwrot.

  8. #517

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    460
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Achtung! napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie zawsze wersja cyfrowa jest tansza niz pudelkowa.. jest mnostwo przykladow gdzie jest na odwrot.
    gra jest nowka nie ruszona? kazda ma ten ps pass tak to sie nazywa ? nie jest to jakies udostepnienie od orginalu ?

  9. #518
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj majlo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gra jest nowka nie ruszona? kazda ma ten ps pass tak to sie nazywa ? nie jest to jakies udostepnienie od orginalu ?
    Cyfrowki mozna kupić JEDYNIE z PS Store, więc nie szukaj dziury w calym.Od ludzi mozesz kupić co najwyzej konto z gra.
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  10. #519
    Avatar Skazaniec
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Częstochowa
    Posty
    925
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Hej, chcę kupić jakąś podstawkę pod PS4 aby była bardziej stabilna. Jednak szczerze mówiąc szkoda mi trochę pieniędzy na tą oficjalną.

    Co myślicie o np. takim zamienniku: ? http://allegro.pl/podstawka-pod-ps4-...987604392.html

    Pozdrawiam.


  11. #520
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Skazaniec napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hej, chcę kupić jakąś podstawkę pod PS4 aby była bardziej stabilna. Jednak szczerze mówiąc szkoda mi trochę pieniędzy na tą oficjalną.

    Co myślicie o np. takim zamienniku: ? http://allegro.pl/podstawka-pod-ps4-...987604392.html

    Pozdrawiam.
    Ja swoją kupiłem w niemczech za 20 euro i jest bardzo stabilna i solidna.
    Moją się mocuje, są tam takie małe pokrętła, które zakręcasz gdy już przyczepiłeś stojak do konsoli. Patrząc na twoją, którą pokazałeś to nie widzę, żeby było jakieś umocnienie i co będzie, jeżeli konsole ktoś puknie lub szturchnie?
    Tu masz screen:
    Ostatnio zmieniony przez Caelon : 28-01-2015, 00:23

  12. #521
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Graliscie kiedys w How to Survive? brat mnie namowil na to jakis czas temu, on sam kupil ja w ps plus w promocji za okolo 30zl.
    Poczatkowe wrazenie tej gry jest bardzo zle w moim odczuciu. Odnioslem wrazenie, ze gierka jest cholernie sztywna.
    Po okolo dwoch tygodniach znowu zasiadlem przed TV i wlaczylem znowu gre i zaczela sie zabawa. Dopiero potem idzie sie wkrecic w to cale zwiedzanie, konstruowanie przeroznych broni i gotowanie jedzenia z pewnych skladnikow. Czuc w tym survival bardziej anizeli w ostatnich residentach. Musisz uwazac na swoja postac, musisz ja karmic, poić a nawet znalesc dobre miejsce na drzemke, bo pada sie na pysk ze zmeczenia a juz nie wspominajac o tym, ze masz jeszcze pasek zycia, ktory nic wspolnego niema z paskami od jedzenia, spania czy picia wody. W grze mozesz sobie zbierac przerozne rzeczy np. butelki do ktorych wlewasz pozniej znaleziona pitna wode, czy nawet BENZYNE do wczesniej juz skonstruowanej malej pily mechanicznej.
    Trzeba zagrac ale jak juz pisalem poczatek w tej grze jest odpuchajacy a przynajmniej dla mnie.

    Co do grania online z braciakiem to mam zle dowiadczenia. Wczesniej wystapil blad w czasie grania z bratem i stracilem caly ekwipunek a on na szczescie nic.
    Dzisiaj gralismy znowu i znow blad wyskoczyl, tyle, ze on stracil save, tzn nadal go ma, sprawdzalismy, jednak sama gra go nie widzi a ja mialem zbugowany save, bo gdy podczas jednej misji musialem skonstruowac sobie bron(ktora juz mialem zrobiona) to zadanie nie chcialo sie zaktualizowac, rozne przypadki byly takie w internecie, nie jestesmy osamotnieni. Na szczescie mialem zapisany wczesniejszy save w chmurze, czego nie moge napisac o moim bracie. No coz, bywa ale gra warta swoich pieniedzy.
    Ostatnio zmieniony przez Caelon : 30-01-2015, 00:52

  13. #522
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ale po co wam te podstawki. Przeciez to jest zdzierstwo ze strony Sony zeby sobie za cos tak bezuzytecznego zyczyc pieniadze - moje PS4 po prostu stoi sobie i nigdy nie bylo zadnych problemow ;d

  14. #523
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Achtung! napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jezeli chodzi o gry cyfrowe, sa to normalne pelno wartosciowe gry oczywiscie tylko i wylacznie bez pudelka , plyty, ksiazeczki. Dziala to na takiej samej zasadzie co gry na Steamie , przypisuja ci sie do konta i mozesz pobierac je nie skonczenie wiele razy. Co do pada.. to nawet nie wiem czy juz sa " tansze" zamienniki , bo do ps3 bylo tego masa, wedlug mnie totalnie sie to nie oplaca , dualshock4 jest wygodny , napakowany technologia ( glosnik , panel dotykowy) i zrobiony z porzadnego materialu wiec wiesz ze nie rozpierdoli ci sie po miesiacu. Pady od ps3 mam do teraz pomimo ze maja juz 5 lat..

    Nie zgadzam sie. Joysticki sa chujowo zaprojektowane i po dluzszej grze material sie 'rozrywa'. Jak wroce do domu to porobie zdjecia.

  15. #524
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    W jakie gry mozna grac online bez potrzeby posiadania ps+?
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  16. #525
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie zgadzam sie. Joysticki sa chujowo zaprojektowane i po dluzszej grze material sie 'rozrywa'. Jak wroce do domu to porobie zdjecia.
    Na moim pierwszym DS4 ktory byl w pudelko z konsola, na obydwoch analogach zaczal ten material schodzic po 2 miesiacach co dla mnie bylo komiczne, tak samo na innym padzie ktory kupilem oddzielnie. Nie jest to jakis wielki problem ale zamiast robic dramat kupilem bardzo tanio takie gumowe 'thumbgripy' i nalozylem na te pozdzierane analogi, gra sie bardzo dobrze i nie ma problemu

    Cytuj Nattann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W jakie gry mozna grac online bez potrzeby posiadania ps+?
    Jesli dobrze rozumiem to free to play gry pozwalaja na gre online bez PS+, czyli np. DC Universe czy Warframe
    Ostatnio zmieniony przez Birdman : 30-01-2015, 10:10

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •