Reklama
Strona 22 z 111 PierwszaPierwsza ... 1220212223243272 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 316 do 330 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #316
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Psn już działa. Z resztą to było do przewidzenia, że przez dzień/dwa od dużego update mogą występować problemy z dostępem do niektórych usług. Co do update - Muzyka z pendrive jest ok. Przynajmniej dysk się nie zapycha. Bardziej mnie boli, że nie można w ten sam sposób odtwarzać filmów, ale cóż... Youtube płynnie obsługuje filmy w 4k, za co wielki plus. Dzięki uploadowi na yt bezpośrednio z poziomu konsoli wkrótce będzie wysyp nowych kanałów Let's playowych. Z tej całej zapowiedzi "indywidualizowania interfejsu konsoli" wyszło tyle, że możemy sobie zmienić kolor tła. Niestety najbardziej dobija mnie fakt, że razem z tym update sony zabiło Playstation Vita. Jedyna fajna opcja owego handhelda - remote play - jest teraz dostępna na dowolnym tablecie z androidem (wymagany root).

    @up. Jak można wciąż grać w destiny ;d Przecież przez te wszystkie Lootcave, które co rusz ludzie wynajdują strasznie spieprzyli RNG. Granie w to, czym w tej chwili stała się ta gra to masochizm. Raz na ~4 godziny normalnej gry dropnie Legendary Engram, a z niego i tak jest duża szansa, że nie dostaniemy niczego dla nas. Gra miała content na 2-3 dni. Premiera 9 września... Dziś jest końcówka października i totalnie ZERO nowej zawartości. Wchodzisz do gry, robisz daily story, robisz weekly strike, wychodzisz.
    W moim przypadku na destiny i driveclub poszło niemal 1000zł i to najgorzej wydane pieniądze jakie kiedykolwiek straciłem na gry. Aktualnie nowa generacja mnie strasznie zawodzi, ale cóż... Alternatywą jest PC ze swoją masą DRM, bugów i koniecznością ulepszania sprzętu co roku albo WIIU, które totalnie odcina się od ogólnego rynku i brnie swoją własną drogą.
    Aż boje się o nadchodzące tytuły. Jeśli z FC4, ACU, DA:I, czy nawet byle portem TWD będzie coś nie tak to chyba będzie najwyższy czas, aby zmienić hobby.
    Ciężko się tu niezgodzić. Gram w DESTINY wciąż, bo gram z bratem, próbojemy, robimy dziennie jak mamy czas te weekly by mógł coiny wymieniać na auto rifle, bo akurat tego szukamy dla niego, plus ulepszamy pancerze, w pvp nawet nie gramy, bo już jest wkurwiające zwyczajnie, fakt, zaraz będziemy mieli co chcemy i gra przestanie już definitywnie zachęcać mnie i brata. Na szczęście Preorder na nowego assassyna złożony, brat też chce kupić na premierę, byśmy mogli pograć we 2 to destiny przestanie dla nas istnieć, taka prawda, smutna ale prawdziwa.

  2. #317
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Parę dni temu kumpel kupił destiny i dzisiaj chciał, żebym pomógł mu trochę light'a wbić bo sam nic nie mógł wydropić. Zrobiłem mu Weekly heroic, Vanguard Tiger, Daily story + potem łącznie 2 godziny farmienia na Lootcave. Łącznie u niego 15 rare engrams, 0 legendary. U mnie 11 rare i 1 legendary, przy czym całość zajęła nam prawie 5h (bo praktycznie sam czyściłem strike). Jeszcze zrozumiałbym, gdyby to było wielkie mmo jak wow, ale bez przesady, żeby w zwykłym FPS (z elementami rpg) kilkanaście godzin farmiło się jeden przedmiot, który nie jest nawet endgame'owy.

    Swoją drogą dobrze wiedzieć, że ktoś z torga kupuje nowego Assassin's creed'a na ps4. Nikt ze znajomych posiadających ps4 nie jest zainteresowany nową odsłoną AC, a chętnie sprawdziłbym ten tryb Coop.

  3. Reklama
  4. #318
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Parę dni temu kumpel kupił destiny i dzisiaj chciał, żebym pomógł mu trochę light'a wbić bo sam nic nie mógł wydropić. Zrobiłem mu Weekly heroic, Vanguard Tiger, Daily story + potem łącznie 2 godziny farmienia na Lootcave. Łącznie u niego 15 rare engrams, 0 legendary. U mnie 11 rare i 1 legendary, przy czym całość zajęła nam prawie 5h (bo praktycznie sam czyściłem strike). Jeszcze zrozumiałbym, gdyby to było wielkie mmo jak wow, ale bez przesady, żeby w zwykłym FPS (z elementami rpg) kilkanaście godzin farmiło się jeden przedmiot, który nie jest nawet endgame'owy.

    Swoją drogą dobrze wiedzieć, że ktoś z torga kupuje nowego Assassin's creed'a na ps4. Nikt ze znajomych posiadających ps4 nie jest zainteresowany nową odsłoną AC, a chętnie sprawdziłbym ten tryb Coop.
    Z bratem to się już się doczekać nie możemy, gra od której oczekuje jakotakiej rewolucji w graniu.

    ps. Właśnie wchodze na poczte a tam kod do Evolve alpha :D super

  5. #319
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ja preordernalem AC Unity i COD Advanced Warfare, ten nowy cod nawet fajnie wyglada :x

    Ogolnie w listopadzie same (potencjalnie) ciekawe tytuly, cod, ac, gta 5, dragon age, far cry 4

    Gral ktos moze w sleeping dogs definitive edition? Ja w to nie gralem na starszej generacji wiec nie wiem czy warte uwagi?

  6. #320
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @up. Przeszedłem sleeping dogs i jeśli definitive edition to ta sama gra, ale z lepszą grafiką i efektami to bierz. Moim zdaniem warto, jednakże patrząc na szybko spadającą cenę może lepiej wstrzymać się jeszcze z miesiąc. Sam mam zamiar kupić definitive edition w grudniu bo teraz za dużo dobrych premier będzie. Cod, AC, Gta 5, Deagon age, Far cry 4, TWD sezon 1 i 2, TWAU sezon 1...
    Jeszcze jakby tego było mało to Pokemon OR/AS i Persona Q również mają premierę w listpadzie. Mega cios dla portfela ;d Całe szczęście, że w grudniu będzie można trochę odpocząć, a w styczniu mamy jedynie Dying Light (i saints row 4, ale jak to bywa z edycjami remastered - będzie kosztować max 200zł). Za to luty... Znowu uderza w portfel... Wiedźmin, Evolve, Order, Bloodborne. Marzec - BF: Hardline i wiele się mówi, że TES: Online również ma wyjść w marcu.

    Nie ma co wychodzić dalej w przyszłość bo i tak do marca pewnie jeszcze kilka gier wyskoczy.

    @Caelon
    Sprawdziłem maila.
    Congratulations you've been selected to participate in the Evolve Big Alpha - just a taste of the 4v1 action you'll get when Evolve releases on February 10th.

  7. #321
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wstaje dzisiaj rano, a moja PS4, wprowadzona wczoraj w stand-by miga na pomaranczowo i tak co najmniej od 2 godzin. Co to oznacza?
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  8. #322
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nic ;d To bug od ostatniego dużego update. Chodzi o to, że coś spieprzyli z uploadem w "trybie spoczynku" i konsola nie może przesłać twoich zapisów z gier na serwer, a ciągle próbuje. Przytrzymaj guzik włączania konsoli przez ~30sec. Włącz konsole (będzie coś tam, że nieodpowiednio wyłączyłeś konsole itd.) i to tyle. Póki tego nie naprawią polecam wyłączyć połączenie z internetem w "trybie spoczynku" (ustawienia - oszczędzanie energii - tryb spoczynku).

  9. #323
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Daj spokoj, zebym mogl wlaczyc 4, musialem wyrwac najpierw kabel zasilajacy, bo ani guzik na padzie, ani na konsoli nic nie dawaly. Czulem sie tak, jakbym zlapal kogos za glowe i wsadzil pod wode i czekal, az przestanie sie ruszac, tylko w druga strone.
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  10. #324
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Zastanawiam się nad kupnem ps4 pod choinkę, obecnie mam 360 z rgh ale brakuje mi tego grania przez internet, ogólnie xbox już jest trochę leciwy i do tego witcher 3, który jest dla mnie must have jeśli chodzi o zagranie . Wydaje mi się,że w tej generacji zdecyduje się na konsole od sony bo po pierwsze jest tańsza a po drugie z tego co czytam to jest po prostu lepsza od one.
    Gdzie proponujecie kupić allegor/mediamarkt ? Jakie zestawy są najopłacalniejsze i może ogólnie kilka słów jak wam się sprawuje ps4.
    z góry dzięki ;d
    Ostatnio zmieniony przez matius : 01-11-2014, 21:46

  11. #325

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    74
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Wlasnie jak to jest z xboxem one? Co wygrywa? I ogolnie jak kupowac nowe ps4 to jaką wersje? Zeby nie przepłacać za bardzo?

  12. #326
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @matius ; @czasembijesmoki;

    Najlepszy pomysl co do zakupu to wejscie na ceneo.pl i sprawdzenie, gdzie jest najtaniej. Nie polecam oczywiscie jakichs malych sklepikow, prowadzonych przez prywaciarzy, ale jakis saturn/mm najlepiej. Pamietaj, ze przez pierwszy rok od daty zakupu jak cos sie stanie to masz wszystko w dupie i wysylasz do sony konsole i oni juz dalej sie nia zajmuja, ale drugi rok to juz bardziej sklep sie w to angazuje, bo reklamujesz na niezgodnosc towaru z umowa i wtedy lepiej, zeby to byl jakis normalny sklep wlasnie.
    Cena PS4 to jakies 1500 zlotych, raczej watpie, ze przed swietami beda jakies obnizki, moze zostana zrobione jakies zestawy z grami, gdzie wyjdzie to taniej, niz jakby mialo sie kupowac osobno.

    Na razie jest tylko jedna wersja PS4 - 500 GB. Na razie nie ma sie co spodziewac nowszych wersji, bo jeszcze nawet rok nie minal, jak PS4 jest na rynku. Co do zestawienia z xone, to mamy tutaj lepsze exy, cene no i moim zdaniem wygodniejszy pad. Nie wspominajac juz o hardware, ktore PS4 ma po prostu mocniejsze. Jedyne, co xone ma lepsze to uslugi sieciowe. Jednak mam nadzieje, ze z PSN w koncu cos ruszy i wyjdzie to na prosta, bo poki co to jest chuj, dupa i kamieni kupa.

    ~Pzdr
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  13. #327
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @matius ; @czasembijesmoki;

    Najlepszy pomysl co do zakupu to wejscie na ceneo.pl i sprawdzenie, gdzie jest najtaniej. Nie polecam oczywiscie jakichs malych sklepikow, prowadzonych przez prywaciarzy, ale jakis saturn/mm najlepiej. Pamietaj, ze przez pierwszy rok od daty zakupu jak cos sie stanie to masz wszystko w dupie i wysylasz do sony konsole i oni juz dalej sie nia zajmuja, ale drugi rok to juz bardziej sklep sie w to angazuje, bo reklamujesz na niezgodnosc towaru z umowa i wtedy lepiej, zeby to byl jakis normalny sklep wlasnie.
    Cena PS4 to jakies 1500 zlotych, raczej watpie, ze przed swietami beda jakies obnizki, moze zostana zrobione jakies zestawy z grami, gdzie wyjdzie to taniej, niz jakby mialo sie kupowac osobno.

    Na razie jest tylko jedna wersja PS4 - 500 GB. Na razie nie ma sie co spodziewac nowszych wersji, bo jeszcze nawet rok nie minal, jak PS4 jest na rynku. Co do zestawienia z xone, to mamy tutaj lepsze exy, cene no i moim zdaniem wygodniejszy pad. Nie wspominajac juz o hardware, ktore PS4 ma po prostu mocniejsze. Jedyne, co xone ma lepsze to uslugi sieciowe. Jednak mam nadzieje, ze z PSN w koncu cos ruszy i wyjdzie to na prosta, bo poki co to jest chuj, dupa i kamieni kupa.

    ~Pzdr
    dobrze wygląda zestaw z the last of us no ale poczekam do grudnia pewnie coś nowego będzie

    tak w ogóle to mam taki tv w pokoju, ma już 4-5 lat
    PANASONIC TX-32LX85P
    da radę pociągnąć ps4?

  14. #328
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj matius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak w ogóle to mam taki tv w pokoju, ma już 4-5 lat
    PANASONIC TX-32LX85P
    da radę pociągnąć ps4?
    Sklada sie na to kilka czynnikow.

    Po pierwsze, czy telewizor ma tylko hd, czy moze full hd.
    Po drugie, jak daleko siedzisz od telewizora.

    Gry na PS4 to juz zazwyczaj (ale jeszcze nie zawsze) natywne full hd, wiec dobrze byloby, aby mial full hd, chociaz ponoc na telewizorach <40" roznica miedzy hd a full hd jest niezauwazalna.

    Ja mam na ten przyklad wysluzona juz bravie, ktora ma tez z 5 lat juz, ale ma 40 cali, full hd i nic wiecej mi nie potrzeba, jakichs smart tv, czy innych gowien. Poki nie musze zmieniac na wiekszy rozmiar, to nie decyduje sie na nowszy tv bo i po co.
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  15. #329
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sklada sie na to kilka czynnikow.

    Po pierwsze, czy telewizor ma tylko hd, czy moze full hd.
    Po drugie, jak daleko siedzisz od telewizora.

    Gry na PS4 to juz zazwyczaj (ale jeszcze nie zawsze) natywne full hd, wiec dobrze byloby, aby mial full hd, chociaz ponoc na telewizorach <40" roznica miedzy hd a full hd jest niezauwazalna.

    Ja mam na ten przyklad wysluzona juz bravie, ktora ma tez z 5 lat juz, ale ma 40 cali, full hd i nic wiecej mi nie potrzeba, jakichs smart tv, czy innych gowien. Poki nie musze zmieniac na wiekszy rozmiar, to nie decyduje sie na nowszy tv bo i po co.
    Mam problem z wyborem pomiędzy ps4 a xbox one, mój kuzyn ma xbox'a one więc mógłbym się wymieniać z nim gierkami itp no ale bardziej podoba mi się ps4, chciałbym zagrać w uncharted 4 jak wyjdzie, do tego the last of us też kozak gierka ;d I ogólniie według mnie ps4 wygrało tą generacje.
    Jak w ogóle wygląda sprawa grania w gry z ps3? Bo mam kilka gierek na ps3.

  16. #330
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj matius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam problem z wyborem pomiędzy ps4 a xbox one, mój kuzyn ma xbox'a one więc mógłbym się wymieniać z nim gierkami itp no ale bardziej podoba mi się ps4, chciałbym zagrać w uncharted 4 jak wyjdzie, do tego the last of us też kozak gierka ;d I ogólniie według mnie ps4 wygrało tą generacje.
    Jak w ogóle wygląda sprawa grania w gry z ps3? Bo mam kilka gierek na ps3.
    Takowej sprawy nie ma - nie ma na chwile obecna kompatybilnosci gier z ps3 na gry z ps4

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •