Reklama
Strona 14 z 111 PierwszaPierwsza ... 412131415162464 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 196 do 210 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #196
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj edek2_1932 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gdzie najtaniej kupie ps4 z 2 padami w zestawie?

    bo jak wpisuje ps4 2 pady ceneo, to mi nie znajduje takich zestawów ;<

    czy lepiej kupić tam gdzie najtaniej ps4 i szukać pada gdzieś?
    "oficjalny bundle" masz tutaj http://sklep.gram.pl/ps4/konsola-pla...kowy-pad.shtml jednakże nie jest to nic innego jak standardowe wydanie konsoli (konsola + pad) + dodatkowo pudełko z padem. Najtaniej zdecydowanie będzie kupić konsolę (~1500zł aktualnie) + pada (~200zł).

  2. #197
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,233
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jak ktoś ma chęci i czas to zapraszam na swojego i brata Twitch'a, aktualnie maltretujemy Diablo 3 ;p

    http://www.twitch.tv/royalxshooter

  3. Reklama
  4. #198
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jeśli ktoś nie słyszał o P.T. - Polecam spróbować. Gra dostępna za darmo w dziale dema na Psn. Finał totalnie popieprzony i głowiłem się nad nim ponad 2h ;d





    W oczekiwaniu na rozpoczęcie sezonu premierowego (który otwiera destiny, a następnie do listopada mamy ~20 niezłych gier) polecam też spróbować F2p Warframe. Trade jest tutaj bardziej rozwinięty niż na Pc. Ludzie non stop coś sprzedają i kupują. Sam już dorobiłem się ponad 200p bez inwestycji nawet 1zł. Problemem może wydawać się czat, ale klawiatura usb/bt i jazda ;d


  5. #199
    Avatar Achtung!
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    679
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    P.T to poprostu nowy silent hill ktorym jaralem sie strone lub dwie temu

  6. #200
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,233
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ten P.T prezentuje się wyśmienicie, zaraz sobie go ściągne i obadam ;p

  7. #201
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Achtung! napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    P.T to poprostu nowy silent hill ktorym jaralem sie strone lub dwie temu
    Ale po co spoilujesz ? ;d Jarałeś się silent hillS i niewtajemniczeni nie wiedzieli, że chodzi o P.T.

  8. #202
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,233
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Polecicie jakąś gre na chwile obecną?
    najlepiej z możliwością podłączenia drugiego pada.

  9. #203
    Avatar Achtung!
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    679
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale po co spoilujesz ? ;d Jarałeś się silent hillS i niewtajemniczeni nie wiedzieli, że chodzi o P.T.
    Spoiluje? Caly internet huczy od tego ze wychodzi nowy silent hill i ze zajmuje sie nim Hideo Kojima. Z nazwa nie masz mnie co poprawiac bo jest poprawna.

  10. #204
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Seyaelo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Polecicie jakąś gre na chwile obecną?
    najlepiej z możliwością podłączenia drugiego pada.
    W Diablo 3 naprawde swietnie sie pyka na co-opie

    Sorry - przeczytalem strone wstecz ze juz masz
    Wybor nie jest ogromny ale do gry z innymi/przeciwko innym masz tez fife i coda ghosts

  11. #205
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Achtung! napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Spoiluje? Caly internet huczy od tego ze wychodzi nowy silent hill i ze zajmuje sie nim Hideo Kojima. Z nazwa nie masz mnie co poprawiac bo jest poprawna.
    A jednak Seyaelo nie wiedział co to ;d Nowy Silient hill będzie się nazywać Silient hills. Thats why poprawiłem.

  12. #206
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,233
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dobra już dalej się główkuje jak przejść P.T - śmigam teraz jakby w jakimś amoku, proszę o porady:
    http://www.twitch.tv/royalxshooter <--- bieżąca rozgrywka

  13. #207
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    a wiecie coś może czy jakas gra naruto będzie dostępna na ps4?
    bo nie potrafie za bardzo informacji zadnych znalezc


    @edit;

    a jeszcze mam pytanko, nie wiem czy pasuje tutaj;d

    bo jak kupie ps4, juz zaniedlugo w sumie, czekam az fifka wyjdzie, to przydaly by sie jakies fotele przed TV, zeby sobie siedziec na nich, a nie na ziemi.

    zastanawialem sie nad pufami sako, ale niewiem czy by mi pasily, macie jakieś fajne nie drogie fotele? gdzie znajde?
    jeszcze sie zastanawialem nad fotelem poang z ikei, ale on juz kapke drozszy
    Ostatnio zmieniony przez edek2_1932 : 07-09-2014, 11:48

  14. #208
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Destiny... wielki hype, pre ordernalem, dzis przyszla, zadowolony odpalam, poczatek wydaje sie bardzo ok, ale po przejsciu tutoriala po 1.5h gry takie dziwne uczucie monotonii... nie wiem moze na wyzszych lvlach w innych miejscach to sie robi lepsze ale to wyglada jakbym wchodzil co chwila w to samo miejsce i robil odrobinke inne miniquesty, potwory co chwila te same i sie respawnuja co chwila, do tego momentami strasznie ciezko ich zabic.
    Takie wrazenie jakbym gral w czesc gry ktora powinna nastapic po przejsciu jakiejs dobrej kampanii
    Sproboje dalej ale niezbyt zachwycony jestem

    Z innych newsow demko fify 15 dzis na x1 wyskoczylo (fanboje pewnie juz sie slinia), jutro ma byc na ps4 a potem na reszte konsol

  15. #209
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj edek2_1932 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a wiecie coś może czy jakas gra naruto będzie dostępna na ps4?
    bo nie potrafie za bardzo informacji zadnych znalezc


    @edit;

    a jeszcze mam pytanko, nie wiem czy pasuje tutaj;d

    bo jak kupie ps4, juz zaniedlugo w sumie, czekam az fifka wyjdzie, to przydaly by sie jakies fotele przed TV, zeby sobie siedziec na nich, a nie na ziemi.

    zastanawialem sie nad pufami sako, ale niewiem czy by mi pasily, macie jakieś fajne nie drogie fotele? gdzie znajde?
    jeszcze sie zastanawialem nad fotelem poang z ikei, ale on juz kapke drozszy
    Naruto będzie na 100%, jednakże jeszcze nie teraz. Ultimate ninja storm revolution wychodzi w przyszłym tygodniu (preorder na samurai edition złożony już pół roku temu :d). Można liczyć na edycję remastered na początku przyszłego roku i na Ultimate ninja storm 4 pod koniec roku.

    Co do foteli - Najdrożej, ale jednocześnie najwygodniej jest przejść się do sklepu z meblami i wybrać sobie to co się podoba. Trochę taniej - Allegro i giełdy z meblami. Najtaniej - używane, które samodzielnie musisz doprowadzić do niezłego stanu.

    Cytuj Birdman napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Destiny... wielki hype, pre ordernalem, dzis przyszla, zadowolony odpalam, poczatek wydaje sie bardzo ok, ale po przejsciu tutoriala po 1.5h gry takie dziwne uczucie monotonii... nie wiem moze na wyzszych lvlach w innych miejscach to sie robi lepsze ale to wyglada jakbym wchodzil co chwila w to samo miejsce i robil odrobinke inne miniquesty, potwory co chwila te same i sie respawnuja co chwila, do tego momentami strasznie ciezko ich zabic.
    Takie wrazenie jakbym gral w czesc gry ktora powinna nastapic po przejsciu jakiejs dobrej kampanii
    Sproboje dalej ale niezbyt zachwycony jestem

    Z innych newsow demko fify 15 dzis na x1 wyskoczylo (fanboje pewnie juz sie slinia), jutro ma byc na ps4 a potem na reszte konsol
    Tutorial 1.5h ? To coś tam dodali, czy mega się ślimaczyłeś ? Na closed beta misja tutorialowa trwała max 20min. Zabijałeś bossa, odlatywałeś statkiem, nauczyłeś się który npc co robi i w sumie to tyle . Co do samego destiny - Przeciwnicy respawnują się tylko w trybie eksploracji. Na misjach całe szczęście nie ma z tym problemu. W okolicach 6-8lvla dostaniesz "mounta", więc poruszanie się po mapach będzie szybkie i przyjemne.

  16. #210
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tutorial 1.5h ? To coś tam dodali, czy mega się ślimaczyłeś ? Na closed beta misja tutorialowa trwała max 20min. Zabijałeś bossa, odlatywałeś statkiem, nauczyłeś się który npc co robi i w sumie to tyle . Co do samego destiny - Przeciwnicy respawnują się tylko w trybie eksploracji. Na misjach całe szczęście nie ma z tym problemu. W okolicach 6-8lvla dostaniesz "mounta", więc poruszanie się po mapach będzie szybkie i przyjemne.
    Mialem na mysli ze po przejsciu tutoriala pogralem 1.5h i nie ma takiego wielkiego szalu
    Jako przyklad podam diablo 2, heroesy 3 czy baldurs gate - w to jak zaczynalem grac, to po prostu nie moglem przestac i dopiero przestawalem jak naprawde bylo trzeba
    z Destiny zupelnie takiego wrazenia nie mam :(

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •