+ Nowy post
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 1 2 3 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: Stoperan a alkohol

Ekspert: Sport i zdrowie udarr jest teraz offline
    Data rejestracji
    Jan 2008
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    12
    udarr ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach udarr ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach udarr ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach udarr ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach udarr ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach udarr ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach udarr ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Dobrze, że nie jara mnie woodstock bo widzę, że specyficzne klimaty tam panują....
    Stąpaj i daj stąpać innym.

Notoryczny Miotacz Postów siasiek6 jest teraz offline
    Data rejestracji
    May 2009
    Położenie
    Płock
    Siła reputacji
    6
    siasiek6 klęka tylko przed Bogiem siasiek6 klęka tylko przed Bogiem siasiek6 klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Cytuj Szantymen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Brał stoperan żeby nie srać? :DD OMG, brawa dla niego. Przypomniała mi się opowieść mojego koleżki, który twierdził, że jak był mały to był na obozie i przez tydzień nie srał, bo się wstydził...
    Ja tam trochę w to nie wierzę, bo imo tydzień bez srania to murowana hospitalizacja... Dlatego też pomysł twojego kolegi też nie był zbyt mądry (Woodstock chyba 2 dni trwa, tak? To + dojazd, to rozumiem, że 3 dni nie srał? oO)
    Chodził raz dziennie do kibla. My przyjechaliśmy tam jakiś tydzień przed, żeby miejsce zająć dla reszty i ogólnie byliśmy koło 12 dni.

Data rejestracji
    Aug 2007
    Położenie
    Rzeszów
    Siła reputacji
    8
    Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Brał stoperan żeby nie srać? :DD OMG, brawa dla niego. Przypomniała mi się opowieść mojego koleżki, który twierdził, że jak był mały to był na obozie i przez tydzień nie srał, bo się wstydził...
    Ja tam trochę w to nie wierzę, bo imo tydzień bez srania to murowana hospitalizacja... Dlatego też pomysł twojego kolegi też nie był zbyt mądry (Woodstock chyba 2 dni trwa, tak? To + dojazd, to rozumiem, że 3 dni nie srał? oO)
    Jak dwa lata temu pojechalem do roboty do ojca to sie moglem sie przyzwiczaic do innego kibla i nie srałem przez 10 dni.Nawet mi się nie chciało. Dopiero jak czereśni pojadłem to poszło za wszystkie czasy.
    @temat
    Raz zmieszałem stoperan z wódką to mnie przeczyściło ale później dobrze już było

Data rejestracji
    Jan 2010
    Położenie
    Kalisz
    Siła reputacji
    5
    krzysiek poleca ten styl życia krzysiek poleca ten styl życia krzysiek poleca ten styl życia krzysiek poleca ten styl życia

Domyślny

Powinieneś mieć coś na ulotce napisane chyba nie ? Sprawdź tam.
    "Wszędzie panował burdel. Burdel w głowie, burdel w życiu, a najgorszy po zmieszaniu whisky z wódką."

Data rejestracji
    Feb 2006
    Położenie
    Zielona Góra
    Siła reputacji
    9
    Gm creazy poleca ten styl życia Gm creazy poleca ten styl życia Gm creazy poleca ten styl życia Gm creazy poleca ten styl życia

Domyślny

Cytuj Serllo napisał Pokaż post
    Jak dwa lata temu pojechalem do roboty do ojca to sie moglem sie przyzwiczaic do innego kibla i nie srałem przez 10 dni.Nawet mi się nie chciało. Dopiero jak czereśni pojadłem to poszło za wszystkie czasy.
    @temat
    Raz zmieszałem stoperan z wódką to mnie przeczyściło ale później dobrze już było
    ja czasami nie sram po 5 dni i czuje sie wporzo
    tylko pozniej po tych 5 dniach ciezki kloc ;/
    Ostatnio zmieniony przez Gm creazy : Dziś, 18:01.

Data rejestracji
    Sep 2007
    Położenie
    Szczecin
    Siła reputacji
    9
    Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj Gm creazy napisał Pokaż post
    ja czasami nie sram po 5 dni i czuje sie wporzo
    tylko pozniej po tych 5 dniach ciezki kloc ;/
    Cytuj Serllo napisał Pokaż post
    Jak dwa lata temu pojechalem do roboty do ojca to sie moglem sie przyzwiczaic do innego kibla i nie srałem przez 10 dni
    O kurwa, ja kiedyś pojechałem do Wa-wy na pewne rozgrywki karciane, to pociąg miałem jakoś o 5 rano (przed wyjazdem się chyba jeszcze wysrałem), a wróciłem następnego dnia koło 22 i już ledwo szedłem żeby się nie zesrać w gacie. 2 dni bez srania to absolutny rekord.
    Z resztą: Ile dziennie jesz? Pół kilo jedzenia? To jak nie srasz przez 10 dni to masz 5 kilo gówna w jelitach? Aż ciężko uwierzyć, ale pewnie zależy od metabolizmu...

Data rejestracji
    Aug 2007
    Położenie
    Rzeszów
    Siła reputacji
    8
    Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia!

Domyślny

O kurwa, ja kiedyś pojechałem do Wa-wy na pewne rozgrywki karciane, to pociąg miałem jakoś o 5 rano (przed wyjazdem się chyba jeszcze wysrałem), a wróciłem następnego dnia koło 22 i już ledwo szedłem żeby się nie zesrać w gacie. 2 dni bez srania to absolutny rekord.
    Z resztą: Ile dziennie jesz? Pół kilo jedzenia? To jak nie srasz przez 10 dni to masz 5 kilo gówna w jelitach? Aż ciężko uwierzyć, ale pewnie zależy od metabolizmu...
    ogolnie to sram raz dziennie, jak mam szczescie to dwa
    to byl jednorazowy przypadek ale jakos szczegolnie sie wtedy nei czulem.

Data rejestracji
    Jul 2009
    Siła reputacji
    6
    Ivvy poleca ten styl życia Ivvy poleca ten styl życia Ivvy poleca ten styl życia Ivvy poleca ten styl życia

Domyślny

Robiłem tak na wycieczce, wypilismy z 1 litra na 4 i nic sie nie dzialo, wiec przy wiekszych ilosciach tez nie powinno byc problemu.
    Tez tak macie ze zawsze przed jakims waznym wydarzeniem stres powoduje ze macie sraczke? ;d

Data rejestracji
    Sep 2007
    Położenie
    Szczecin
    Siła reputacji
    9
    Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj Ivvy napisał Pokaż post
    Tez tak macie ze zawsze przed jakims waznym wydarzeniem stres powoduje ze macie sraczke? ;d
    No niestety. Totalnie bez sensu reakcja organizmu, bo przecież sranie wodą ci niewiele pomoże w trudnej sytuacji, a nawet mocno przeszkodzi...
    Dlatego stoperan mam zawsze w szufladzie. Aż się zacząłem zastanawiać ostatnio nad długofalowymi skutkami ubocznymi, ale w ulotce nic nie piszą, więc...

Data rejestracji
    Sep 2012
    Siła reputacji
    2
    dozyk24 nie jest już randomem

Domyślny

Ja raz nie sralem 2 tyg.

True Story.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania