+ Nowy post
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: Stoperan a alkohol

Data rejestracji
    Mar 2006
    Siła reputacji
    10
    Dawox tworzy klimat torga Dawox tworzy klimat torga Dawox tworzy klimat torga Dawox tworzy klimat torga Dawox tworzy klimat torga

Domyślny Stoperan a alkohol

Proszę o szybką odpowiedź bo zaraz wychodzę. Jak działają duże ilości alkoholu razem ze stoperanem? Nie zaszkodzi mi? Wiem że na niektóre leki lepiej nie pić bo można się koszmarnie upierdolić i usnąć, jak jest z tymi na sraczkę ??

Data rejestracji
    May 2010
    Położenie
    London
    Siła reputacji
    5
    Erni. nie jest już randomem

Domyślny

mi raz sie zdarzyl gruby balet przy okazji oszamania 2 tabletek stoperanu - nic strasznego nie odczulem, nastepnego dnia tylko slyszalem, ze troche `posrany` bylem ;d

Data rejestracji
    Feb 2007
    Siła reputacji
    8
    bodzilla wkroczył na salony bodzilla wkroczył na salony bodzilla wkroczył na salony

Domyślny

Jedyne zagrożenie to zatrzymanie działania leku przez alkohol, wtedy posrany będziesz jeszcze dziś
    Cytuj Exteriuss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przepraszam 1 razm 20 lat prawie..
    serce stuka jak szalone, boje sie 1 raz . mj i potem feta..
    bez kitu 1 cez w zyciu concrete bombi po pijaneku

Data rejestracji
    Dec 2007
    Położenie
    Płock
    Siła reputacji
    11
    Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

Laczylem stoperan z alkoholem nie raz i nic nie odczulem negatywnego. Jedna tabletka zalatwila sprawe ;)

Data rejestracji
    Sep 2007
    Położenie
    Szczecin
    Siła reputacji
    10
    Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj Vadim napisał Pokaż post
    Laczylem stoperan z alkoholem nie raz i nic nie odczulem negatywnego. Jedna tabletka zalatwila sprawe ;)
    No z tą 1 tabletką to bym nie przesadzał. Normalna dawka to dwie.
    @top
    DUŻE ilości alkoholu to nie wiem jak działają, ogólnie można pić bo stoperanie, bo piłem i nic strasznego mi nie było, ale to było bodajże 5 piw i rozumiem, że raczej to nie są dla ciebie "duże ilości"...
    Nie wiem czy masz "ciężką" czy "lekką" biegunkę, jak ciężką to po paru godzinach stoperan przestanie działać. Poza tym picie alkoholu odwadnia, a podczas biegunki również jest zwiększone ryzyko odwodnienia.
    Nie wiem z jakiego powodu masz biegunkę, ale moim zdaniem DUŻE ilości alkoholu mogą pogorszyć sprawę, niezależnie czy brałeś stoperan (loperamid) czy nie.

@down
    Dla mnie 5 piw to jest dużo, ale ja mam raczej słabą głowę...
    Ostatnio zmieniony przez Szantymen : 05-01-2013, 12:51

Data rejestracji
    Jul 2008
    Siła reputacji
    0
    Obożetojestzboże tworzy klimat torga Obożetojestzboże tworzy klimat torga Obożetojestzboże tworzy klimat torga Obożetojestzboże tworzy klimat torga Obożetojestzboże tworzy klimat torga

Domyślny

po piwach będziesz miał sranie murowane
    nie polecam
    w ulotce masz na 100% napisane o alkoholu

@up 5 piw to mało dla ciebie? już się nie chwal

Notoryczny Miotacz Postów siasiek6 jest teraz offline
    Data rejestracji
    May 2009
    Położenie
    Płock
    Siła reputacji
    6
    siasiek6 klęka tylko przed Bogiem siasiek6 klęka tylko przed Bogiem siasiek6 klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Kumpel brał na woodstocku bo mu się nie chciało do kibla chodzić, nadal żyje, a pił fchuj i jeszcze trochę.
    @up
    5 piw to rano wypijał żeby jakoś funkcjonować

Data rejestracji
    Sep 2007
    Położenie
    Szczecin
    Siła reputacji
    10
    Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia! Szantymen to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj siasiek6 napisał Pokaż post
    Kumpel brał na woodstocku bo mu się nie chciało do kibla chodzić, nadal żyje, a pił fchuj i jeszcze trochę.
    @up
    5 piw to rano wypijał żeby jakoś funkcjonować
    Brał stoperan żeby nie srać? :DD OMG, brawa dla niego. Przypomniała mi się opowieść mojego koleżki, który twierdził, że jak był mały to był na obozie i przez tydzień nie srał, bo się wstydził...
    Ja tam trochę w to nie wierzę, bo imo tydzień bez srania to murowana hospitalizacja... Dlatego też pomysł twojego kolegi też nie był zbyt mądry (Woodstock chyba 2 dni trwa, tak? To + dojazd, to rozumiem, że 3 dni nie srał? oO)

Data rejestracji
    Feb 2009
    Położenie
    Krym
    Siła reputacji
    7
    SedaN* poleca ten styl życia SedaN* poleca ten styl życia SedaN* poleca ten styl życia SedaN* poleca ten styl życia

Domyślny

Ja sram dzien w dzien, czasami do dwoch razy. Taki mam tryb od kad pamietam. A raz tez jak pojechalem na wycieczke to wysralem sie w pierwszy dzien i to o 1 czy tam 2 w nocy a potem kolejne dwa dni trzymalem ;D dopiero w drodze powrotnej jak o malo co swistak nie wyszedl to w kfc wyjeba*** na małysza niezlego twardziela ;>

topic - bierz, nic Ci nie bedzie. Poprostu nie pij szybko i obczajaj jak sie bedziesz czul, w razie czego idz do domu i tam juz wyje.... co sie bedzie dzialo XDDDD
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

Notoryczny Miotacz Postów Entex jest teraz offline
    Data rejestracji
    Jul 2005
    Położenie
    Tczew
    Siła reputacji
    10
    Entex wkroczył na salony Entex wkroczył na salony Entex wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj Szantymen napisał Pokaż post
    Brał stoperan żeby nie srać? :DD OMG, brawa dla niego. Przypomniała mi się opowieść mojego koleżki, który twierdził, że jak był mały to był na obozie i przez tydzień nie srał, bo się wstydził...
    Ja tam trochę w to nie wierzę, bo imo tydzień bez srania to murowana hospitalizacja... Dlatego też pomysł twojego kolegi też nie był zbyt mądry (Woodstock chyba 2 dni trwa, tak? To + dojazd, to rozumiem, że 3 dni nie srał? oO)
    Gdy pierwszy raz bylem na woodstocku , to nie srałem [~4dni]. Psychicznie nie mogłem się przełamać to i specjalnie się nie chcialo [ostatniego dnia to juz się trochę męczyłem...]. Triumf umysłu nad ciałem -.^

#up
    Co wg ciebie oznacza słowo "kąd"?
    Ostatnio zmieniony przez Entex : 05-01-2013, 13:37

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania