Reklama
Strona 22 z 22 PierwszaPierwsza ... 12202122
Pokazuje wyniki od 316 do 321 z 321

Temat: The Hobbit

  1. #316
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Cóż za oburzenie.

    Te filmy dzieli 10 letnia przepaść, ale przede wszystkim Hobbit z założenia nie mógł konkurować z LOTRem. Wy szliście do kina z myślą, że to będzie hit stulecia i przebije LOTRa? To gratuluję.
    no bardzo zajebisty ten argument z 10 letnia przepascia szczegolnie ze to lotr byl 10 lat wczesniej
    also [cool] projekcja na koniec

  2. #317
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No nie kurwa, jak to porównywać dwa filmy tego samego gatunku których akcja dzieje się w tym samym uniwersum, są wyreżyserowane przez tą samą osobę a nawet część postaci występuje w obu tych filmach? Jak by ktoś się ośmielił porównać pierwszą część władcy pierścieni do drugiej to dla ciebie też byłby to pewnie absurd bo jak można dwa filmy porównywać!
    Jakby tego było mało pojawiają się tam postacie wyciągnięte z LotR'a, których w Hobbicie nigdy nie było xD

  3. Reklama
  4. #318
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chwała mi, że spodziewałem się tego, co dostałem i jestem zadowolony.
    Rzecz w tym, że ja spodziewałem się przeciętniaka, a ten film nie jest nawet przeciętny. Da się oglądać, bo to wysokobudżetowe fantasy, co rzadko się zdarza, no ale to jest zbyt durne, by mogło być chociaż przeciętne. Hobbit wyszedł Jacksonowi podobnie, jak czwarta część Transformersów Bayowi. Przerysowane, za dużo wszystkiego, zbyt głupie...

  5. #319
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,236
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jak ten film był dla ciebie słaby, to ja nie wiem jaki film jest dobry, pewnie 90% filmów są słabe. BO mimo wszystko może Hobbit jakos szczególnie nie powalił na kolana, ale jest to dobry film, patrząc na to jakie teraz gnioty powychodziły to Hobbit wypada bardzo dobrze.

  6. #320
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Widziałem i musze przyznac że nie podoba mi się przesycenie efektami komputerowymi. W lotrze byli statysci(setki!) i piekne krajobrazy a tutaj green screen i studio wszystko wyglada mega sztucznie. Z resztą zauwazylem taka tendencje we wszystkich nowych produkcjach i moim zdaniem kinematografia zmierza w złym kierunku. Gdzie podwiszanie na linach prawdziwe wybuchy i przedewszystkim aktorzy? Bo samej twarzy i komputerowego korpusu aktorem nazwac nie sposób.

    Co do samego filmu to szczerze spodziewalem sie czegoś więcej ale jako fan serii i całej twórczosci Tolkiena i tak jestem zadowolony choc watpie by kogos nie siedzacego w "temacie" ten film mógł by w jakikolwiek sposób zachwycic.

  7. #321
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Zaro hades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak ten film był dla ciebie słaby, to ja nie wiem jaki film jest dobry, pewnie 90% filmów są słabe. BO mimo wszystko może Hobbit jakos szczególnie nie powalił na kolana, ale jest to dobry film, patrząc na to jakie teraz gnioty powychodziły to Hobbit wypada bardzo dobrze.
    W tym roku, z pochodnego gatunku szczególnie pozytywnie zaskoczył mnie Więzień Labiryntu. Głównie dlatego, że akcja wciągała, trzymał w napięciu i - przede wszystkim - trzymał się kupy. Po seansie byłem zdziwiony, że tak dobrze się to oglądało i miałem się do czego przyczepić, a jestem dość wymagającym widzem.
    Problem Hobbita polega na tym, że zbyt wiele postaci i scen budzi politowanie i zażenowanie. Jeśli ciężko jest polubić Bilba, to komu ja mam tutaj kibicować? Chciwej zgrai krasnoludów? Chciwej hałastrze elfów? Legolasowi sztywnemu jak Schwarzenegger w Terminatorze? Gandalf przewija się rzadko... Postacie we Władcy Pierścieni są równie czarno-białe, jak w Hobbicie, ale tam posiadają pewien swój urok i majestat, dzięki czemu trzyma się za nich kciuki. Za to w Hobbicie wszyscy to cholerne gbury i naprawdę żal było mi tylko smoka ;d
    Do tego:
    Nie mam już 10 lat, żeby śmiać się z faceta robiącego sobie cycki ze złotych monet (w ogóle co w tym filmie robiła ta gówniana postać?). Humor dno, niestety.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Hobbit - torrent
    Przez Visioon w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 01-10-2013, 18:32
  2. The Hobbit: Armies of the Third Age
    Przez Quaniq w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-04-2013, 14:24
  3. Hobbit w internecie?
    Przez SlitasneZebro w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post: 13-01-2013, 21:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •