Reklama
Strona 16 z 22 PierwszaPierwsza ... 61415161718 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 226 do 240 z 321

Temat: The Hobbit

  1. #226
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,037
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak trzeba byc skrajnie spierdolenie głupim ażeby doszukiwac sie realizmu w filmach fantasy?
    @Pumpkin ;
    to nie jest doszukiwanie się realizmu tylko naturalna reakcja na apogeum głupoty jaką mi serwują reżyser i scenarzysta. Ty nie rozumiesz że takie akcje rujnują klimat i piękno opowieści? Już po minucie wiemy że bohaterowie są ultrasilni ultraszybcy a gobliny to śmiech na sali a nie przeciwnicy. Właśnie w tym była magia hobbita, że to był hobbit i krasnoludy cwaniaki które wcale nie były chętne do walki, napięcie się kumulowało gdy musieli się przekradać niespostrzeżenie.
    Ciekawe dlaczego u Tolkiena nie przebijali się przez hordy orków i nie spadali z 20 metrów na skały, prawda? Można też było napisać że hobbici mogli latać i miotać kulami ognia. Dla ciebie było by pewnie ciekawiej. Przecież to fantastyka i to głupota się dopatrywać realizmu!!!

    i czekam na odpowiedz za kolejne 6 miesięcy @bogluto ;
    Ostatnio zmieniony przez Pumpkin : 20-12-2014, 08:58
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  2. #227
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Hobbit to moja ulubiona ksiązka czytałem ją jakies 5-7 razy i zawsze wracałem do niej z miłą chęcią. Film rządzi się innymi prawami niż książka. Tak samo film jak i książka są dla dzieci. Film od książki jakoś specjalnie fabularnie nie odstaje. Film od ksiażki jest gorszy ale nie jest to film zły. Widziałem starą bajkę hobbit która była stuprocentową kopią książki i była chujowa i dużo gorsza od filmu. Czepiam się filmu fantasy w którym krasnoludy(o.O) spadają z 20 metrów(o.O) i nic im się nie dzieje(o.O) ale czarodziej miotający ognistymi kulami(o.O) już mi nie przeszkadza :D KURWA...

  3. Reklama
  4. #228
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    nawet nie wiedziałem że wypuścili soundtrack już o.O

    fajny utwór, no i pippin śpiewa :D

    Cytuj Krasula napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    matko, co za gowno
    jezeli ktos planuje wybrac sie na premiere - stanowczo odradzam, szkoda pieniedzy, na maratonie bawilem sie 10 razy lepiej ogladajac ponownie 2 pierwsze czesci niz podczas trzeciej

    myslalem ze udusze sie ze smiechu kiedy azog plynal pod tafla lodu jak duszyczka odchodzaca do nieba w kreskowkach, zreszta sala zareagowala podobnie
    a tak konkretnie to co było w tym filmie złego? bo niewiele mi twój post mówi a film ma póki co ocenę 8,0 na imdb i filmwebie
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 20-12-2014, 10:07

  5. #229
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,037
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hobbit to moja ulubiona ksiązka czytałem ją jakies 5-7 razy i zawsze wracałem do niej z miłą chęcią. Film rządzi się innymi prawami niż książka. Tak samo film jak i książka są dla dzieci. Film od książki jakoś specjalnie fabularnie nie odstaje. Film od ksiażki jest gorszy ale nie jest to film zły. Widziałem starą bajkę hobbit która była stuprocentową kopią książki i była chujowa i dużo gorsza od filmu. Czepiam się filmu fantasy w którym krasnoludy(o.O) spadają z 20 metrów(o.O) i nic im się nie dzieje(o.O) ale czarodziej miotający ognistymi kulami(o.O) już mi nie przeszkadza :D KURWA...
    Aha, czyli widziałeś starą bajkę hobbit która mówisz że była STUPROCENTOWĄ KOPIĄ KSIĄŻKI i mówisz że była chujowa chociaż w tym samym zdaniu piszesz że hobbit to twoja ulubiona książka
    FUCK LOGIC ! nie mam pytań!


    Czepiam się filmu fantasy w którym krasnoludy(o.O) spadają z 20 metrów(o.O) i nic im się nie dzieje(o.O) ale czarodziej miotający ognistymi kulami(o.O) już mi nie przeszkadza :D KURWA...
    Czarodziej rzuca kulami ognia, jest prosem ale jest jeden na setki tysięcy stworzeń i nie zaburza w żaden sposób harmonii, elfy dobrze strzelają z łuków i są zwinne, krasnoludy są silne, noszą ciężkie zbroje i topory. Serio nie widzisz nic rażącego w oczy że nagle krasnoludy zaczną sobie skakać pomiędzy czubkami drzew niczym wiewiórki?
    Ostatnio zmieniony przez Pumpkin : 20-12-2014, 11:00
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  6. #230
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Ale nie sa jebanymi inwalidami. Maja jakas zwinnosc, lepsza lub gorsza.

  7. #231
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,037
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    na pewno nei na tyle zeby zeskakiwac z 20 metrów a potem biec walcząc przez cały kompleks jaskiń i blokować strzały z łuku za pomocą jeb***j drabiny
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  8. #232
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na pewno nei na tyle zeby zeskakiwac z 20 metrów a potem biec walcząc przez cały kompleks jaskiń i blokować strzały z łuku za pomocą jeb***j drabiny
    Jak dla mnie to jest typowo polackie cebulackie szukanie dziury w całym.
    Jeszcze nie oglądałem nowego hobbita, ale w 2 pierwszych też widać takie sytuacje gdzie akcja odstaje od zakładanego przez nas realizmu danej sytuacji, no ale kurwa nie przesadzajmy.
    Po to jest fantasy żeby było abstrakcyjne dla nas i nie do końca zgodne z rzeczywistością, a nie że będziemy się przypierdalali bo jakiś karzełek skoczył z 20 metrów i nic mu się nie stało, jak to ci nie odpowiada to nie oglądaj filmów o takiej tematyce ;d

  9. #233
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Az tak Cie to boli? To byla wizja krasnoludow stworzona przez Tolkiena czy tam zmieniona przez Jacksona.

    Nie widze problemu w tym, zerby kilku krasnoludownpodnioslo drabine i bieglo z nimi jakis kawalek.
    By the way. Pamietaj, ze krasnoludzi sa dobrzy na krotkie dystanse. To elfowie wyrozniaja sie niesamowita kondycja na dlugie dystanase.

    A spadanie z 20 metrow...dilujesz z powiescia fantasy, a nie zdajesz sobie sprawy, ze w realnym swiecie ludzie przezywali takie upadfki. Poza tym, mieli amortyzacje + to jest pieprzone fantasy ziom.

    Jezeli juz mialbym sie czepiac tego biegu przez jaskinie to raczej starego zgreda Gandalfa, a nie mlodych krasnoludow. Ale no tak, on jest czarodziejem.

    Aler oni sa ze swiata fantasy.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 20-12-2014, 11:29

  10. #234
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,887
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    starego zgreda Gandalfa
    Nie żeby Gandalf był Majarem :d

    A co do krasnali to serio przesadzone, u Tolkiena są małymi twardymi skurolami z siłą niedźwiedzia, zwinnością raczej się nie wykazują.

  11. #235
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Ale co ma zwinnosc do biegu przez jaskinie z podniesiona drabina? To wlasnie sila im jest potrzebna, a nie sa inwalidami, zeby nie moc przebiec kawalka drogi.

    Poza tym zapominacie, ze to nie jest ekranizacja ksiazki, a film bazowany na ksiazce.

  12. #236
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aha, czyli widziałeś starą bajkę hobbit która mówisz że była STUPROCENTOWĄ KOPIĄ KSIĄŻKI i mówisz że była chujowa chociaż w tym samym zdaniu piszesz że hobbit to twoja ulubiona książka
    FUCK LOGIC ! nie mam pytań!
    może niejasno się wyraziłem fabuła była 100% odwzorowaniem ksiazki ale ekranizacja kulała ;)
    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czarodziej rzuca kulami ognia, jest prosem ale jest jeden na setki tysięcy stworzeń
    krasnoludów na wyprawe tez nie szukali w rynsztoku tylko brali tych ktorzy sprawdza sie w ciezkich warunkach :) kilku na setki tysięcy

  13. #237
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,887
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    krasnoludów na wyprawe tez nie szukali w rynsztoku tylko brali tych ktorzy sprawdza sie w ciezkich warunkach :) kilku na setki tysięcy
    Panie Bolguto, ale krasnoludy idące na wyprawę nie byli żadnymi wojownikami, to bardzi, kowale i inni rzemieślnicy, tylko niektórzy wcześniej wojowali : /

  14. #238
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,037
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Maciek_1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak dla mnie to jest typowo polackie cebulackie szukanie dziury w całym.
    Jeszcze nie oglądałem nowego hobbita, ale w 2 pierwszych też widać takie sytuacje gdzie akcja odstaje od zakładanego przez nas realizmu danej sytuacji, no ale kurwa nie przesadzajmy.
    Po to jest fantasy żeby było abstrakcyjne dla nas i nie do końca zgodne z rzeczywistością, a nie że będziemy się przypierdalali bo jakiś karzełek skoczył z 20 metrów i nic mu się nie stało, jak to ci nie odpowiada to nie oglądaj filmów o takiej tematyce ;d
    dla mnie typowo polacko cebulackie jest to że kupa ludzi na to idzie bo myślą że to będzie kolejna część LOTR i gdyby nie najebanie tylu efektów specjalnych to nikt by na to nie poszedł tylko pobrał z torrentów bo po co mam iść do kina jak nie ma efektów specjalnych i ciaglej napierdalanki
    Ostatnio zmieniony przez Pumpkin : 20-12-2014, 13:13
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  15. #239
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Dokładnie - dla Ciebie. Skoro ty uważasz trylogią lotr za całkiem przyzwoitą mimo że są to filmy wybitne w swojej kategorii, to raczej ciężko żeby ktokolwiek tutaj mógł z tobą dyskutować na temat Hobbita - tym bardziej z twoim zajebistym nastawieniem.

  16. #240
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dla mnie typowo polacko cebulackie jest to że kupa ludzi na to idzie bo myślą że to będzie kolejna część LOTR i gdyby nie najebanie tylu efektów specjalnych to nikt by na to nie poszedł tylko pobrał z torrentów bo po co mam iść do kina jak nie ma efektów specjalnych i ciaglej napierdalanki
    Co ty w ogóle pierdolisz?
    Po obejrzeniu 2 hobbitów i 3 władców bez wahania powiem że jeśli chodzi o film to Hobbit jest w chuj lepszy, na władcy pierścienia zasypiałem ( 1 i 3 część ) i oglądałem byle skończyć, przy hobbicie tylko początki filmów były nudne, potem coś zaczynało się dziać, no i kurwa Smaug w drugiej częsci hobbita bije na pysk wszystkie efekty LoTRa

    Swoją drogą dla mnie mimo że lubię taką tematykę to te filmy są nakręcone w taki sposób który mi nie do końca odpowiada, więc to jest tylko i wyłącznie moje zdanie, ale to co ty tutaj napisałeś to już bzdura w chuj
    Ostatnio zmieniony przez Maciek_1993 : 20-12-2014, 13:36

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Hobbit - torrent
    Przez Visioon w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 01-10-2013, 18:32
  2. The Hobbit: Armies of the Third Age
    Przez Quaniq w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-04-2013, 14:24
  3. Hobbit w internecie?
    Przez SlitasneZebro w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post: 13-01-2013, 21:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •