Reklama
Strona 14 z 36 PierwszaPierwsza ... 4121314151624 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 196 do 210 z 530

Temat: Arrow

  1. #196
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    1 sezon wciagnal mnie na maxa i zajebiscie sie ogladalo, jestem na 5 odcinku sezonu 2 i tez sie podoba, ale tak jak mówicie nie urywa już dupy, ale imo watek z assasinami mnie ciekawi, skoro mowicie ze 3 sezon bedzie lepszy to nic tlyko ogladac :D
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  2. #197
    Avatar piccolo
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    33
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    mi sie spodobała teoria w recenzji na jednym z portali


  3. Reklama
  4. #198
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    elo ludzie! tak czytalem ze w serialach arrow/flash nie moga sie pojawic batman/superman. ale chyba moze pojawic sie bruce wayne/clark kent bez stroju mam racje ? tym bardziej ze w the flash w gazecie pisalo wayne tech.

  5. #199
    Avatar Fixty
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Konin
    Wiek
    32
    Posty
    194
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @Gayaku
    Nie mogą się pojawić chyba dlatego, ze nie maja własnych seriali i jakby ktoś sie za nie kiedyś wziął to byłoby dziwnie zmienić nagle aktora albo musieliby przy tym co wystapil w dwoch scenach zostawić (a moze nie dałby rady). Poza tym Arrow jest tutaj troche takim Batmanem.
    Smite: Bitwa bogów. Jeśli masz ochotę pograć, zarejestruj się proszę z mojego linku, Ty nic nie tracisz, mnie pomoże. W razie czego może będę mógł jakoś pomóc :)

    https://account.hirezstudios.com/smi...campaign=email

  6. #200
    konto usunięte

    Domyślny

    Może ktoś mi napisać najważniejsze wydarzenie jakie się wydrazyły w sezonie drugim, bo nie mam zamiaru oglądać tej kupy, a chętnie bym wrócił do 3 sezonu, który jest ponoć spoko :(

  7. #201
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,236
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    haha, drugi sezon to wcale nie jest kupa. Jak masz zamiar tak oglądać serial to w ogóle nie oglądaj, bo moim zdaniem troche brak sens.

  8. #202
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mnie tam się podoba sezon 2 i wcale nie jest gorszy od 1 no może troche mniej akcji. + jest wiele ciekawych informacji.
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  9. #203
    konto usunięte

    Domyślny

    Te gimbusowe romansidła, łucznik, który sobie ora slejda, jednego z większych kozaków w serii, teraz pewnie zaora zaraz gula, bo dostanie jakiegoś power up'a, gorsze od naruto to się robi xD, ciekawe kto następny po gulu dla łucznika będzię, z x-menów zapożyczą apocalypso, a w ostatnim sezonie cały świat vs łucznik, a łucznik wyjmuje super tajną strzałę i wygrywa życie.

  10. #204
    Avatar piccolo
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    33
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Hunter napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Te gimbusowe romansidła, łucznik, który sobie ora slejda, jednego z większych kozaków w serii, teraz pewnie zaora zaraz gula, bo dostanie jakiegoś power up'a, gorsze od naruto to się robi xD, ciekawe kto następny po gulu dla łucznika będzię, z x-menów zapożyczą apocalypso, a w ostatnim sezonie cały świat vs łucznik, a łucznik wyjmuje super tajną strzałę i wygrywa życie.
    dobra, to moze najpierw obejrzyj 2 serie, potem 3, bo glupoty wypisujesz i nie masz o niczym pojecia.

  11. #205
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    2 sezon był chujowy(może z wyjątkami kilku odcinków), pierwszy i 3 na równi może z lekką przewagą pierwszego, ale ocenie na koniec.

    Problemem serialu jest po prostu chujowa gra aktorska i cukierkowo-pseudo dramatyczny scenariusz.
    Fajne wątki są przeplatane z chujowymi maksymalnie przewidywalnymi. Ten serial ma zajebisty potencjał i jednocześnie jest zajebiście marnowany. Nie ma chyba drugiej serii, która z odcinka na odcinek skacze z zajebistego poziomu do poziomu klanu i odwrotnie.

  12. #206
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Jestem pewien że arrow nie zabije ras ghula, ponieważ jest zwyczajnie za słaby. Widać było ogromną przewagę, Ras bawił się z arrowem jak chciał, nie pozostawił cienia wątpliwości. Prędzej będzie jakiś wątek z wybaczeniem czy po prostu zrozumieniem że to nie Olivier zabił Sarę.

  13. #207
    konto usunięte

    Domyślny

    Główny bohater jest strasznie szary i ogólnie słaby aktor, kiedy się ogląda ten serial to imho nie dla samego oliviera, bo jest tyle fajniejszych postaci, idąc dalej, łucznik, który sobie hehe trenuje nagle staję się takim kozakiem, że jest w stanie pokonać slejda, to nie jest jakiś pierwszy lepszy antagonista, głupie, totalnie na siłę wątki romantyczne gdzie w Olivierze jak w Wiedźminie każda laska się buja, ale chociaż tam nie było to tak naciągane i błahe, a najbardziej mnie rozwala, że jakieś laski z dupy hahahha przechodzą trening bojowy i w parę tygodni stają się super zabójcami jak Thea czy Sara, czy te wszystkie dupki z wielkimi cyckami niczym w anime, aż się smieje sam do siebie jak sobie to przypominam, tak jak ktoś wyżej napisał, serial ma mega potencjał, ale niszczony jest przez wyżej wymienione powody, serio jak ktoś mi powie, że wątki z tymi wszystkimi laskami zabójcami z wielkimi cyckami nie są słabe to jest idiotą fest.






    @kaluje już teraz, że Oli pewnie spał z tą informatyczką albo chociaż się całowali, ps nie oglądałem 2 sezonu XD
    Ostatnio zmieniony przez Hunter : 18-12-2014, 21:13

  14. #208
    Avatar Darioo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Polska
    Posty
    184
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jak Sara była w league of assasins to chyba wiadome ze tam sie nauczyla walczyc????
    Według mnie sezon 2 > 1 > 3, najwięcej sie działo tylko wkurwiały mnie troche odcinki z vertigo ale tak to ogolnie spoko, w drugim sezonie dużo sie dzieje i są ważne momenty dlatego nie rozumiem czemu nie ogladasz 2 sezonu ;o

  15. #209
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    jestem na 6 odcinku 3 sezonu i stwierdzam ze wiecej łucznikow to sie chyba nie dało w tym serialu dac xD
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  16. #210

    Notoryczny Miotacz Postów Szafus jest teraz offline
    Avatar Szafus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Olsztyn
    Posty
    1,112
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Drugi sezon się świetnie zaczął, pierwsze 6-8 odcinków było niesamowitych, potem było już trochę gorzej, aż do dobrej końcówki. Ogólnie jednak myślę, że lepszy niż pierwszy, z którego serio można by wymienić kilka wartych obejrzenia epizodów a reszty tylko streszczenie przeczytać, żeby być na bieżąco.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Arrow vs Burst Arrow
    Przez solp w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 28-04-2013, 00:45
  2. Arrow jest coś lepszego ?
    Przez gamigo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 07-01-2013, 19:53
  3. [Blackd] Arrow slot - key
    Przez BiiSs w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 13-12-2012, 23:12
  4. Burst Arrow
    Przez Kiler Bartek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 17-01-2012, 14:14
  5. earth arrow - przydatne?
    Przez Elfbot Userr w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 06-08-2010, 10:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •