Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Pomysl na..... Biznes!

  1. #1

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    80
    Siła reputacji
    12

    Domyślny Pomysl na..... Biznes!

    Znacie moze jakis latwy biznes?? Chodzi mi np o kupienie taniej sprzedanie drozej, taki szybki latwy (nieduzy) zarobek zeby zawsze te 3k wskoczylo jak sie na expie jest ;p

  2. #2
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    28
    Posty
    2,109
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Zbieranie pustych flasków to pierwsze co mi do głowy przychodzi

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,622
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Robienie lootbagów na mino.

  5. #4
    Avatar Żółw
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Administrator.
    Posty
    2,343
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Boterom caimany przysypujesz xd dobry lot, albo kostka H/L
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak przy okazji. Mogę na siebie rzucić jakiś urok? Tak żeby mi się twarz poprawiła?
    Cytuj Pluton napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ej Zółw, błagam, jestem jeszcze kompletnie najebany, mogę to PW w ogóle przeczytać o 14:00? Błagam xD
    23:57 Maskott [107]: ja mam wieksza frajde ze bije ziomeczkow z torga niz gdybym walil konia
    [background color='#000000'] ,,i,, [/background]

  6. #5
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak pvp to przed ss idziesz na swampy w venore i ubijasz boterów którzy pewnie mają po kilka bp medicinek ^^ i możesz mieć mega zysk

  7. #6
    Avatar Grosz3k
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    514
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Jak masz pacc to kupuj creatures itemy taniej i sprzedawaj drożej w sklepie ... Kilkadziesiąt k na dzień wpada .

  8. #7
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,370
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    - odkupywanie lootów do sprzedania u djina/rashida/itp (za dawnych czasów dało się nieźle zarobić)
    - kupowanie itemów na całe wdzianko np Barbariana, Assasina, a następnie sprzedanie drożej
    - szukanie miejsc gdzie boty odkładają loot (teraz mniej aktualne, od czasu gdy boty robią wszystko, chociaż nadal można znaleźć niezłe skarby - raz locik na 500k+ z barbarianów w dzień po chyba pierwszej fali banów :D)
    - zwykłe kupujesz- sprzedajesz
    - lootbagi jak już ktoś wspomniał; powiedzmy na dragach yala ludzie nie zbierają duble axów, mace, crossbow, longswordów itp.. z tego po miesiącu expa jest spora kasa. + obieranie ich z napletków.
    nie chce mi się dalej wymyślać

  9. #8
    Avatar Florke
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Żory
    Wiek
    27
    Posty
    121
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Zbieraj flaszki dobry interes mozna na tym zrobić ;) Najlepiej jak masz jakiegoś eka bo dużo capa ;)
    Zawsze mozesz próbować trapować/zabijać botów moze coś spadnie.

  10. #9

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    80
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    No wlasnie raczej mi chodzilo nie o zabijanie botterow - tylko zeby cos w markecie wystawiac (i tu mi wlasnie o konkrety chodzi :D) poki co to sobie probowalem obsidian knify robic i sellac (5k profitu za kazdy wiec sie oplaca :D) no i wlasnie jakies inne rzeczy moze sie tak oplaca? Creature products - na moim servie juz ludzie takie rzeczy kupuja o 1 gp taniej niz w sklepie wiec raczej odpada:(

  11. #10
    Avatar Grosz3k
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    514
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    A może red poce ? U mnie na Neranie po 16-17k , to kupować po 13k-14k . Zawsze to 2k na sztuce się zarobi.

  12. #11
    Avatar Żółw
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Administrator.
    Posty
    2,343
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Pklizer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No wlasnie raczej mi chodzilo nie o zabijanie botterow - tylko zeby cos w markecie wystawiac (i tu mi wlasnie o konkrety chodzi :D) poki co to sobie probowalem obsidian knify robic i sellac (5k profitu za kazdy wiec sie oplaca :D) no i wlasnie jakies inne rzeczy moze sie tak oplaca? Creature products - na moim servie juz ludzie takie rzeczy kupuja o 1 gp taniej niz w sklepie wiec raczej odpada:(
    Kup apple w Venore chyba się kupuje i wystaw do marketu, druidzi na desert Q potrzebują, wszystkie itemki skupuj jak najtaniej się da które można sprzedać u tego npc Yasira. Skupuj łuki i crossbowy, a później wio na fibule. Masz pacca? Kup za full kasę Royal Speary, najlepiej bp 2.000 sztuk u npc to 30k, sprzedajesz po 20gp ea to masz profitu 10k, ja tak robiłem jak dawałem offline train skill, to kupowałem speary i jak się zalogowałem to zazwyczaj były sprzedane. To samo z Brown Mushrooms
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak przy okazji. Mogę na siebie rzucić jakiś urok? Tak żeby mi się twarz poprawiła?
    Cytuj Pluton napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ej Zółw, błagam, jestem jeszcze kompletnie najebany, mogę to PW w ogóle przeczytać o 14:00? Błagam xD
    23:57 Maskott [107]: ja mam wieksza frajde ze bije ziomeczkow z torga niz gdybym walil konia
    [background color='#000000'] ,,i,, [/background]

  13. #12

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj matek697 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zbieranie pustych flasków to pierwsze co mi do głowy przychodzi
    Jak raz na mistrock pozbierałem wszystko - głównie flaski i rzeczy wywalone przez graczy (pomijając plate shieldy i short swordy) zarobiłem 60k 2 40 minut - na bardziej hardkorowych miejscówkach przejdziesz się i pozbierasz to będzie kasa.

    Ja proponuję kupowanie przedmiotów taniej, a sprzedawanie drożej - czyli dajesz w markecie oferty kupna na najlepiej trofea z potworów na facc, tak żeby zarobić na jednym przynajmniej 5gp i walisz na ilość, możesz sprzedawać royal speary po przynajmniej 20gp - ważne, żebyś dawał jak najwięcej, bo maks prowizji za wystawienie to 500, więc idziesz w ilość Mi tak kilkaset K miesięcznie wpada, tylko nie opłaca się iść sprzedawać jak masz 100 przedmiotów, więc trzeba cierpliwości.

    Możesz też skupować niektóre trofea tanio i wystawiać drożej - np dajesz ofertę, że kupisz spider silk za 4k, a wystawiasz po 6k -raz na jakiś czas ktoś sprzeda tanio bo potrzebuje kasy, a drogo po jakimś czasie ktoś kupi - ja zawsze chodliwe trofea wystawiam drogo, a w ciągu kilku lat pójdą.

    Niestety nie dam Ci mojego patentu jak podejmując wysiłek jednorazowo - może nawet kilka godzin, zarobić kilkaset K w ciągu kilku tygodni.
    http://diabel-pieklo.blogspot.com/ Zapraszam gorąco na poczytanie pierdół.

  14. #13
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Mój znajomy kupił ostatnio 7 tysięcy crossbow za 600k i sprzedał u npc za 1.2kk więc całkiem nieźle zarobił tylko kursował kilka godzin z thais na tą wiochę :)
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  15. #14

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mój znajomy kupił ostatnio 7 tysięcy crossbow za 600k i sprzedał u npc za 1.2kk więc całkiem nieźle zarobił tylko kursował kilka godzin z thais na tą wiochę :)
    ja tez mam kilka tys kusz na sell, ale aż mnie skręca jak pomyślę ile będę z tym biegał...
    http://diabel-pieklo.blogspot.com/ Zapraszam gorąco na poczytanie pierdół.

  16. #15
    Avatar H5N1
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    ส็็็็็็็็็็็็็&#
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jest lipa jak nie masz pacc bo:

    lootbagi na mino kazz/kopalnie kazz/zamek AB/mintown (duzo zapierdalania)

    A jak masz pacc to:

    kupujesz itemy od facc np. bear pawy za 900 a sellasz za 2k albo fish finy za 900 i sellasz za 1,8k tak samo mino leathery 1cc-100 a selalsz 2cc - 100 no i iron ore 1k a za 2k sellasz
    żydostwo popłaca
    https://torg.pl/image.php?type=sigpic&userid=285171&dateline=13299  51801

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zagwozdka natury himalajskiej / pomysł na biznes / poszukiwany wspólnik
    Przez Boruciarz w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1222
    Ostatni post: 02-10-2023, 10:23
  2. Biznes plan - środki z UE
    Przez bizan w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 10-05-2014, 15:16
  3. Biznes plan potrzebne!
    Przez Xat4Gamers w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 03-04-2014, 14:27
  4. Mój biznes w MLM
    Przez kaaczekk w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 722
    Ostatni post: 04-02-2014, 19:54
  5. Dobijam do stu - rodzinny biznes.
    Przez Nobody13 w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 30-12-2010, 20:07

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •