+ Nowy post
Strona 1 z 2 1 2 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: Pomysl na..... Biznes!

Data rejestracji
    Aug 2012
    Siła reputacji
    3
    Pklizer to jeszcze świeżak

Domyślny Pomysl na..... Biznes!

Znacie moze jakis latwy biznes?? Chodzi mi np o kupienie taniej sprzedanie drozej, taki szybki latwy (nieduzy) zarobek zeby zawsze te 3k wskoczylo jak sie na expie jest ;p

Data rejestracji
    Dec 2011
    Siła reputacji
    3
    matek697 wkroczył na salony matek697 wkroczył na salony matek697 wkroczył na salony

Domyślny

Zbieranie pustych flasków to pierwsze co mi do głowy przychodzi

Data rejestracji
    Sep 2009
    Położenie
    Włocławek
    Siła reputacji
    6
    Averin to nie nick, to styl życia! Averin to nie nick, to styl życia! Averin to nie nick, to styl życia! Averin to nie nick, to styl życia! Averin to nie nick, to styl życia! Averin to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Robienie lootbagów na mino.

Data rejestracji
    May 2011
    Położenie
    Administrator.
    Siła reputacji
    5
    Żółw klęka tylko przed Bogiem Żółw klęka tylko przed Bogiem Żółw klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Boterom caimany przysypujesz xd dobry lot, albo kostka H/L
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak przy okazji. Mogę na siebie rzucić jakiś urok? Tak żeby mi się twarz poprawiła?
    Cytuj Pluton napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ej Zółw, błagam, jestem jeszcze kompletnie najebany, mogę to PW w ogóle przeczytać o 14:00? Błagam xD

Data rejestracji
    Sep 2012
    Siła reputacji
    2
    Nextpro odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Jak pvp to przed ss idziesz na swampy w venore i ubijasz boterów którzy pewnie mają po kilka bp medicinek ^^ i możesz mieć mega zysk

Data rejestracji
    Sep 2012
    Siła reputacji
    0
    Grosz3k odnalazł swoje miejsce na świecie Grosz3k odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Jak masz pacc to kupuj creatures itemy taniej i sprzedawaj drożej w sklepie ... Kilkadziesiąt k na dzień wpada .

Data rejestracji
    Oct 2009
    Położenie
    Tychy
    Siła reputacji
    7
    Aver tworzy klimat torga Aver tworzy klimat torga Aver tworzy klimat torga Aver tworzy klimat torga Aver tworzy klimat torga

Domyślny

- odkupywanie lootów do sprzedania u djina/rashida/itp (za dawnych czasów dało się nieźle zarobić)
    - kupowanie itemów na całe wdzianko np Barbariana, Assasina, a następnie sprzedanie drożej
    - szukanie miejsc gdzie boty odkładają loot (teraz mniej aktualne, od czasu gdy boty robią wszystko, chociaż nadal można znaleźć niezłe skarby - raz locik na 500k+ z barbarianów w dzień po chyba pierwszej fali banów :D)
    - zwykłe kupujesz- sprzedajesz
    - lootbagi jak już ktoś wspomniał; powiedzmy na dragach yala ludzie nie zbierają duble axów, mace, crossbow, longswordów itp.. z tego po miesiącu expa jest spora kasa. + obieranie ich z napletków.
    nie chce mi się dalej wymyślać

Data rejestracji
    Oct 2012
    Położenie
    Żory
    Siła reputacji
    2
    Florke nie jest już randomem

Domyślny

Zbieraj flaszki dobry interes mozna na tym zrobić ;) Najlepiej jak masz jakiegoś eka bo dużo capa ;)
    Zawsze mozesz próbować trapować/zabijać botów moze coś spadnie.

Data rejestracji
    Aug 2012
    Siła reputacji
    3
    Pklizer to jeszcze świeżak

Domyślny

No wlasnie raczej mi chodzilo nie o zabijanie botterow - tylko zeby cos w markecie wystawiac (i tu mi wlasnie o konkrety chodzi :D) poki co to sobie probowalem obsidian knify robic i sellac (5k profitu za kazdy wiec sie oplaca :D) no i wlasnie jakies inne rzeczy moze sie tak oplaca? Creature products - na moim servie juz ludzie takie rzeczy kupuja o 1 gp taniej niz w sklepie wiec raczej odpada:(

Data rejestracji
    Sep 2012
    Siła reputacji
    0
    Grosz3k odnalazł swoje miejsce na świecie Grosz3k odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

A może red poce ? U mnie na Neranie po 16-17k , to kupować po 13k-14k . Zawsze to 2k na sztuce się zarobi.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania