Reklama
Strona 38 z 111 PierwszaPierwsza ... 2836373839404888 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 556 do 570 z 1661

Temat: E-Papieros

  1. #556
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może ludzie zaczęli myśleć i przestali kupować coś, co zmusza cię do kupowania u jednej firmy :p
    Może i tak, sukcesem milda była na pewno przede wszystkim reklama.

  2. #557
    Avatar Sakus
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Linia 79
    Posty
    798
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    ale uwazacie panowie ze MILD jest GORSZY od innych tylko dlatego, ze ma jakies swoje gwinty i ciezko do niego dopasowac cokolwiek innego? ( ofc mozna kupic przejsciowki ale na chuj )

    + mowicie - brak regulacji napiecia, ale jesli to komus nie jest potrzebne? ;>

    ogolnie - czy mild jest ROWNIE dobry co Spinnery i inne takie pod wzgledem awaryjnosci? chce miec fajka prostego, solidnego, ktory mnie nie zawiedzie i nie bede musial inwestowac w niego co chwila ;>
    życiowy ded

  3. Reklama
  4. #558
    konto usunięte

    Domyślny

    Nie jest równie dobry - chociaż ofc zależy jakie modele porównujesz. Ale wydając ~150zł na e-p od milda dostaniesz podstawowy zestaw, a od innych producentów już klasę wyżej.

  5. #559
    Avatar Sakus
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Linia 79
    Posty
    798
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Hm, zestaw Mild Master kosztuje 99.

    i pytanie - czy klasa wyzej TO JEST
    a) dodatkowe bajery jak regulacja napiecia itd
    czy
    b) lepszej jakosci podzespoly
    życiowy ded

  6. #560

    Notoryczny Miotacz Postów Imonek jest teraz offline
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Sakus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hm, zestaw Mild Master kosztuje 99.

    i pytanie - czy klasa wyzej TO JEST
    a) dodatkowe bajery jak regulacja napiecia itd
    czy
    b) lepszej jakosci podzespoly
    @Slyad ; @Merinksban ; @Sakus ;

    Panowie, ja sobie zamowilem cos takiego:



    We wtorek odbieram, to wieczorem postaram sie opisac pierwsze wrazenia.

    Ale generalnie z tego co patrzylem, to jest to jeden z najlepszych zestawow, przynajmniej w tym przedziale cenowym. Bateria laczy w sobie nietuzinkowy, genialny design, funkcjonalnosc, a w polaczeniu z clearomizerem, ktory zamiast klasycznych sznurkowych grzalek ma drut owiniety wata (tzw. BVC - bottom vertical coil) - sprawia, ze wapowanie moze byc zupelnie nowym, lepszym doswiadczeniem.

    Przestudiowalem temat o tej baterii na forum.e-papierosy.pl i generalnie wszyscy sobie chwala ta baterie, natomiast dedykowany clearomizer, czyli Vapros V-Spot to totalny niewypal i niektorym bobrzy juz na 6 watach, czyli na najslabszym ustawieniu. Wszyscy za to chwala wlasnie polaczenie Vaprosa Nunchaku i Nautilusa Mini.
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  7. #561
    Avatar Sakus
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Linia 79
    Posty
    798
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    @Imonek ;

    czekam zatem na recenzje ^^
    życiowy ded

  8. #562

    Notoryczny Miotacz Postów Kashok jest teraz offline
    Avatar Kashok
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    14
    Posty
    1,137
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    zdaj relacje jak ten nautilius, bo ja szukam jakiegos dobrego dolnogrzalkowca, ktory nie bedzie przeciekal, siorbal i bulgotal i jak na razie nic nie spelnilo moich oczekiwan

  9. #563
    Avatar matex06
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    28
    Posty
    735
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Kashok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zdaj relacje jak ten nautilius, bo ja szukam jakiegos dobrego dolnogrzalkowca, ktory nie bedzie przeciekal, siorbal i bulgotal i jak na razie nic nie spelnilo moich oczekiwan
    Ja mam Aerotanka mega i gorąco polecam, nigdy mi nie przeciekał, regulacja powietrza to naprawdę fajny bajer do tego duża pojemność, jedynie dripa zamówiłem sobie nowego.

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Slyad ; @Merinksban ; @Sakus ;

    Panowie, ja sobie zamowilem cos takiego:



    We wtorek odbieram, to wieczorem postaram sie opisac pierwsze wrazenia.

    Ale generalnie z tego co patrzylem, to jest to jeden z najlepszych zestawow, przynajmniej w tym przedziale cenowym. Bateria laczy w sobie nietuzinkowy, genialny design, funkcjonalnosc, a w polaczeniu z clearomizerem, ktory zamiast klasycznych sznurkowych grzalek ma drut owiniety wata (tzw. BVC - bottom vertical coil) - sprawia, ze wapowanie moze byc zupelnie nowym, lepszym doswiadczeniem.

    Przestudiowalem temat o tej baterii na forum.e-papierosy.pl i generalnie wszyscy sobie chwala ta baterie, natomiast dedykowany clearomizer, czyli Vapros V-Spot to totalny niewypal i niektorym bobrzy juz na 6 watach, czyli na najslabszym ustawieniu. Wszyscy za to chwala wlasnie polaczenie Vaprosa Nunchaku i Nautilusa Mini.
    W tej cenie byś już mógł szukać jakiegoś moda, jednak fakt bateria wygląda przekozacko. Generalnie czekam aż chińczycy zaczną ją podrabiać, spinnery II z chin to koszt 28zł około, kumpel testy zrobił, pojemność prawie te 1600mah, a napięcia średnio o +/- 0,2V odbiegają. I nie żal wyjebać jak się po pijaku ją rozwali.
    Ostatnio zmieniony przez matex06 : 02-02-2015, 05:12

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

  10. #564
    Avatar Slyad
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Tarnów
    Wiek
    28
    Posty
    1,935
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    w cenie 230zl to ja bym juz mechnika pyknął. Sam zastanawiam się nad kupnem VIGGO copper Hcigar + Akumulator Li-ion 18650 PANASONIC 3400mAh / Power Bank: Panasonic 18650 3400 mAh + EC-10 lecz brak funduszy :P @Imonek ;
    Ostatnio zmieniony przez Slyad : 02-02-2015, 14:31
    Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smiecham sobie przeciez, nie ulega chyba zadnej watpliwosci ze virusy nasraja na ta grupke i jestem w stanie dac sie ujebac 8 cm chuja zeby miec okragle 20 ze oddadza max 2 mapki przez wszystkie mecze w grupie

  11. #565

    Notoryczny Miotacz Postów Imonek jest teraz offline
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Slyad napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w cenie 230zl to ja bym juz mechnika pyknął. Sam zastanawiam się nad kupnem VIGGO copper Hcigar + Akumulator Li-ion 18650 PANASONIC 3400mAh / Power Bank: Panasonic 18650 3400 mAh + EC-10 lecz brak funduszy :P @Imonek ;
    @Slyad ; mozesz odjac 30 zlotych z tego zestawu, dlatego, ze ta czesc za 30 zlotych to dodatkowy baniak do nautilusa, zeby tak paskudnie nie wygladal.

    A poza tym ta bateria mnie urzekla, dlatego sie na nia zdecydowalem.
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  12. #566

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Panowie a te e papierosy jakiej sa mniej wiecej długości? Bo szukam jak najkrótszego, zgrabnego, z wytrzymała bateria i zebym byl po prostu zadowolony. Cos do 200zl znajde?

  13. #567
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bo szukam jak najkrótszego, zgrabnego
    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z wytrzymała bateria
    wybierz jedną z tych opcji to pogadamy ;d

    Generalnie im większy tym pojemniejsza bateria, możesz sobie kupić np. 2 mniejsze i używać na zmianę

    no, chyba że ktoś ma lepszy pomysł

  14. #568
    Avatar maslo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    trzymiasto
    Wiek
    31
    Posty
    2,367
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie a te e papierosy jakiej sa mniej wiecej długości? Bo szukam jak najkrótszego, zgrabnego, z wytrzymała bateria i zebym byl po prostu zadowolony. Cos do 200zl znajde?
    Specem jestem żadnym, ale sam przymierzam się do kupna jednego, bo jak będę próbował coś sam złożyć to pewnie sprawę spartacze.
    A przymierzam się dokładnie do tego https://www.e-dym.pl/MODY/VV_W_(elek...x_BM_10ml.html
    Myślę, że raczej by Ci pasował, zwłaszcza że całość mieści się mniej więcej w dłoni.. Oczywiście przy baterii 1100, jest też większa wersja 2200.
    Dosyć dobre opinie, jedyna wada jaką znalazłem to coile 0.5 ohm które starczają na jeden dzień palenia po czym trzeba je wymienić, przy 1.0 jest całkowicie ok

  15. #569

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Rozumiem. A ogólnie na ile bateria starcza? Dziennie pale 7-10 szlugów, czasem 12 jak jestem na uczelni ;p

    Co w takim e papierosie sie zużywa i na ile starcza?

    Rozumiem, że codzienne ładowanie to mus? Dobrze by było żeby można było podładować pod usb

  16. #570

    Notoryczny Miotacz Postów Kashok jest teraz offline
    Avatar Kashok
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    14
    Posty
    1,137
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj matex06 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja mam Aerotanka mega i gorąco polecam, nigdy mi nie przeciekał, regulacja powietrza to naprawdę fajny bajer do tego duża pojemność, jedynie dripa zamówiłem sobie nowego.
    z dolnogrzalkowcow testowalem aerotanka mini, protanka 3, aspire bdc, jeszcze jakis mniejszy aspire, ktory wygladal jak volimizer. tylko ten ostatni byl bezawaryjny, tzn nie pilem liquidu z ustnika co drugi dzien ani nie bulgotal, ale jakosc byla lipna. protank 3 dobrze mi sie sprawowal, ale przeciekal i tak samo liquid lecial do mordy, nawet na nowych grzalkach po pelnym przeczyszczeniu
    dlatego chce jeszcze przetestowac genitanka i nautilusa, ktore podobno nie przeciekaja, bo to zmora dolnogrzalkowcow i najchetniej powrocilbym do starej dobrej vivi novy ze sznurkami
    z kolei do krecenia wlasnych grzalek jakos nie moge sie przelamac, mimo ze ep u mnie grany juz 1,5 roku

    @up
    nie zaczynaj od modow, bo tego nie ogarniesz. jak chcesz krotka baterie to musisz sie liczyc z mala pojemnoscia. kup spinnera 650 mah i do tego jakis parownik, np vivi nova slim. ta bateria powinna ci starczyc na jeden dzien, komfort palenia tez bedzie spoko, bo taki zestaw jeszcze z 2 lata temu byl top1 na rynku. teraz wiadomo, rozne cuda na kiju reklamuja, ale najlepiej zaczac od czegos prostego. jak sie wkrecisz, to sam bedziesz wiedzial co dalej kupic.
    Ostatnio zmieniony przez Kashok : 02-02-2015, 22:37

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. e-papieros
    Przez Visioon w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 17-12-2013, 13:12

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •