+ Nowy post
Strona 4 z 114 PierwszaPierwsza ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 40 z 1132

Temat: The War Z

Data rejestracji
    Aug 2011
    Położenie
    Okolice Warszawy
    Siła reputacji
    3
    kropekpobyku ostro pracuje nad swoją reputacją

Domyślny

1 postacią. 2 Dni afkowania na drzewie i się ma.

Data rejestracji
    Apr 2007
    Położenie
    Bieruń Nowy
    Siła reputacji
    9
    Ander Twenty tworzy klimat torga Ander Twenty tworzy klimat torga Ander Twenty tworzy klimat torga Ander Twenty tworzy klimat torga Ander Twenty tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj StickMan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pytanko mam jest moze jakas gra ale pod Singla ala to ?

ale nie chodzi mi o fallouty i inne ale cos takiego bardziej hardcore :)

stalkery odpadaja ;)

topic: zainteresowal mnie tytul lecz z powodu mojego neta ciezko bedzie
    Zobacz dead island
    Cytuj Sura napisał
    Duchowni uznali ksiegi z dorobkiem cywilizacyjnym poprzednich epok, za niechrzescijanskie i je po chrzescijansku odeslali do piekla. Gdyby nie oni, to kto wie - moze bysmy sie juz teleportowali.
    xDDD

Data rejestracji
    Mar 2008
    Siła reputacji
    8
    Draco93 klęka tylko przed Bogiem Draco93 klęka tylko przed Bogiem Draco93 klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Premiera nowego dead island już za dwa tygodnie postanowiłem kupić sobie kilka gier z zombie w roli głównej, a jako, iż the walking dead mimo swojej epickości nie trwał zbyt długo, zainwestowałem w the war z. O grze słyszałem różne rzeczy. Bug na bugu, niesamowite lagi itd. Postanowiłem przedstawić wam tutaj aktualną sytuację i poszukać kompanów do gry bo solo nie jest tak fajnie.

Zaczynając od serwerów, lagów już nie ma. Nawet na tych bardzo zatłoczonych, 100 slotowych, ping zawsze jest w granicach umożliwiających bezproblemową grę. Ai zombie jest ok, to znaczy reagują na dźwięk i wzrok tak jak powinny. Nie zaczną rushować jak zobaczą nas z odległości 200-300m tylko jak na zombiego przystało max 5-10m. Szybciej reagują na dźwięk i tutaj duży + za "realizm". Gdy nas zobaczą to standardowo, biegną w naszą stronę. Niestety jedyną skopaną sprawą [dotyczącą zombie] jest to, że nie mogą biegać i bić. Wystarczy się cofać i spamować lpm nawet z najsłabszą bronią a zombie nic nie zrobią. Spawn itemów jest chyba naprawiony. Kiedyś podobno można było najlepsze itemy znaleźć nawet w największej dziurze (jakieś miasto na zadupiu posiadające sklep, a my w sklepie mogliśmy znaleźć najlepszą broń). Teraz tak nie ma. Po 2h biegania po miasteczku znalazłem kilka noży, klucz monterski, dużo jedzenia, dwa najsłabsze pistolety i pełno różnych czapek (nie licząc flar i świetlików). Co do bugów (takich prawdziwych). To znalazłem tylko jednego. Zbieganie z góry może być groźniejsze od 10 zombie "na klatę". Po prostu biegniemy (nie spadamy. Biegniemy) z góry i nagle dostajemy hita za 30-80% hp. Lepiej jest schodzić dłużej, a pewniej.
    Minusem mogą być również cheaty, ponieważ jest ich podobno bardzo dużo (niestety nie mogę tego potwierdzić bo żaden ze spotkanych przeze mnie graczy nie okazał się cziterem). Nie podoba mi się również brak jakiejkolwiek innej metody podróży niż bieganie przez 30min, aby dojść na drugi koniec mapy.

Ostatecznie jednak wydaje mi się, że nie jest aż tak strasznie jak to opisywali. Na pewno nie jest to gra warta 2/10. Ja powiedziałbym raczej, że to płatna beta (bo twórcy dalej pracują. Wolno, ale jednak), która moim zdaniem spokojnie może dostać 6/10 (w tej chwili. Gdyby nie ten bug z górami, który zanim ogarnąłem (początkowo myślałem, że jakiś aim we mnie wali ;d) to padłem 3ma postaciami + gdyby były pojazdy...).

No i dochodząc do sedna - Ma ktoś ? Gra ktoś ? można by zrobić torgowy klan i drużynowo chodzić na serwerach z niską populacją po lepszy sprzęt do baz wojskowych/dużych miast.

Data rejestracji
    Jun 2007
    Siła reputacji
    8
    LoRd)a(eRoN wkroczył na salony LoRd)a(eRoN wkroczył na salony LoRd)a(eRoN wkroczył na salony

Domyślny

Ja gram caly czas, dla mnie ta gra jest wyjebista i sram na te wszystkie bugi/cheaterow. Ten klimat!!!

Xawaan, dodaj mnie na skajp :)

Data rejestracji
    Jan 2006
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    9
    marcin_16 odnalazł swoje miejsce na świecie marcin_16 odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Tez kiedys gralem w to non stop, ale znudzilo mi sie gdyz samemu to nie fun ... poszedlem do wiekszego miasta i mnie 3 osoby ktore byly w grupie zabily, dalej mam ta gre, ale czy zagram, kto wie, a na czym w ogole polega hackowanie? jak to sie objawia?

Data rejestracji
    Jan 2009
    Położenie
    Leszno
    Siła reputacji
    7
    Vyvin wkroczył na salony Vyvin wkroczył na salony Vyvin wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj LoRd)a(eRoN napisał Pokaż post
    Ja gram caly czas, dla mnie ta gra jest wyjebista i sram na te wszystkie bugi/cheaterow. Ten klimat!!!

Xawaan, dodaj mnie na skajp :)
    Mogę pograć z wami. Trzeba się dogadać kiedy.

Data rejestracji
    Mar 2008
    Siła reputacji
    8
    Draco93 klęka tylko przed Bogiem Draco93 klęka tylko przed Bogiem Draco93 klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Cytuj marcin_16 napisał Pokaż post
    Tez kiedys gralem w to non stop, ale znudzilo mi sie gdyz samemu to nie fun ... poszedlem do wiekszego miasta i mnie 3 osoby ktore byly w grupie zabily, dalej mam ta gre, ale czy zagram, kto wie, a na czym w ogole polega hackowanie? jak to sie objawia?
    Z tego co widzę są dwa główne cheaty. ESP (widzisz all w promieniu x "metrów". Przez ściany i dowolne inne modele/tekstury. Widać zombie, graczy, przedmioty itd.). Drugi to aim, którego opisywać raczej nie muszę ;d Co chwila niezależnie od serwera się o to posądzają.

Nie wiem na jakiej wersji gracie (steamowa czy nie), ale mój steamID: drejkol

-------------------------------------------------

Dzisiaj zrobiłem kółko dookoła góry na prawo od castle pine settlement. Wyszedłem na północ do rocky ford, następnie na wschód do mountain crest, dalej omijając delta peak ranger station (było tam pełno zombie + ktoś już tam farmił bo słychać było strzały. Nie chciałem paść.) do fallsdale i ostatecznie wróciłem do settlementu. Na koniec znowu wróciłem z pustym plecakiem na chwilę do rocky ford.

Zdobyte itemy - Large backpack, Medium backpack, shadow mask, slash mask, black mask, bonnie hat leather, bonnie cover, m9 helmet black, hard hat, 7x tactical knife (moim zdaniem najlepsza meele broń na zombie), kij baseballowy, wiosło, 2x klucz, kolejny krugger (najsłabszy pistolet), trochę antybiotyków, bandaży i pain killerów (które zużyłem na pierwszej potyczce z graczem. Całe szczęście też musiał być nowy. Ostatecznie uciekł) no i mnóstwo żarcia.

Na koniec kilka screenów (w grze jest tryb dzień/noc, które w dodatku trwają naprawdę długo, a nie jak w innych grach 20-30min. Do tego screena w nocy wystarczy dodać wszechobecne odgłosy dziczy (ptaki, krzaki, świszczący wiatr, odgłosy robaków i szum drzew) i odgłosy zombie gdy do któregoś się zbliżamy by zauważyć jak fajny klimat panuje w grze. O ile dayZ standalone nie zniszczy warZ to za pół roku/rok możemy mieć naprawdę fajny survival z zombie. Aktualnie wygląda to trochę jak beta ;d

Ostatnio zmieniony przez Draco93 : 15-04-2013, 23:34

Notoryczny Miotacz Postów Helluxzi jest teraz offline
    Data rejestracji
    Jun 2009
    Położenie
    Głogów
    Siła reputacji
    5
    Helluxzi nie musi się już przedstawiać Helluxzi nie musi się już przedstawiać

Domyślny

a ja wam powiem coś od siebie uważajcie schodząc ze zbocza bo coś się zjebało i nawet na lekkim skosie zabiera w cholere hp ( nawet jak mam skill na hpx2)

Data rejestracji
    Jun 2007
    Siła reputacji
    8
    LoRd)a(eRoN wkroczył na salony LoRd)a(eRoN wkroczył na salony LoRd)a(eRoN wkroczył na salony

Domyślny

Naprawili juz to.

btw. to JEST beta.

Data rejestracji
    Mar 2008
    Siła reputacji
    8

Domyślny

@up. Nie, nie jest. To jest już finalny produkt (teoretycznie), ale tak zbugowany i okrojony, że wygląda jak beta. Twórcy coś tam pracują, ale wątpię, abyśmy w tym roku mogli już się normalnie bawić. Wszyscy to wrogowie. Zobaczysz gracza to albo ty go zabijesz, albo on ciebie. Zombie są słabe nawet w grupach, więc nie ma sensu zbierać się w drużynach nawet na bazy wojskowe. Pełny 100slotowy serwer to istny DM. Mogliby zrobić jakiś bonus xp za zabijanie zombie w grupie albo questy za xp i kasę (która jest praktycznie bezwartościowa w war z bo wszystko można znaleźć na mapie) to może byłby sens robienia party.
    Na forum jest mnóstwo świetnych pomysłów popartych przez szerokie grono graczy już kilka miesięcy temu (rowery, crafting z podziałem na klasy (medyk - medykamenty, gunsmith - bronie i ammo, survival - trapy, lepszy food, barykady), samochody, które trzeba naprawiać (wyciągasz z rozbitych aut akumulator, butelki z olejem, kanistry z benzyną, świece, koła itd. A potem naprawiasz któreś ze specjalnych aut), kamienie + proce do odciągania uwagi zombie itd.), a mimo to twórcy nic sobie z tego nie robią. Zamiast tym, zajmują się cziterami.

@btw. Wczoraj dostałem kicka pod wieczór. Nic nie mogłem zrobić (brak dostępu do inventory i do postaci bo wyświetlało "sesja gry jeszcze się nie skończyła. Spróbuj ponownie później"), więc najnormalniej w świecie wylogowałem się. Dzisiaj za to (chyba za to) w ramach rekompensaty dostałem 1500gc.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania