Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Mobile legends

  1. #1

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny Mobile legends

    Witam,

    Ostatnio znalazłem dość ciekawą gierkę mobilną Mobile Legends, nie ma co ukrywać, że jest to bardzo mocno wzorowane na lol'u ale w sumie jak patrząc na posuchę w grach mobilnych to chyba nie ma takiej tragedii, że ktoś zrobił dość dobry produkt mimo, że mocno skopiowany.

    Grywam sobie w zasadzie od 3 dni, szukam ludzi do grania, może ktoś z torga się bawi albo chcę zacząć sobie w coś zacząć grać na fonie.

    Sterowanie jest pierwsza klasa, naprawdę nie ma się uczucia zdenerwowania, że nie da się wykonać akcji takich jak myszką. Gra posiada dużo autotargetingu dlatego tak jak mówie nie jest źle (oczywiście sami też możemy trafiać skille i często to sięrobi jednak jak ktoś chcę szybko rzucać to autotargetuje). W grze jest lasthit itd., bardzo tak jak mówie wszystko jest podobne do lola.

    Co do P2W to raczej nie ma, jedyna rzecz jaka jest to coś na kształt run które ulepsza się od poziomu od 1 do 60, jednak nie daję to z tego co zauważyłem jakiejś ogromnej przewagi i jak samemu wbijemy ten poziom 25-30 w 2 tygodnie to różnica między 30 a 60 jest prawie żadna.

    Link do googleplay store https://play.google.com/store/apps/d....legends&hl=pl

    Kilka screenów:









    Nick ingame Xoltro jak ktoś ma pytania dot. gry itd. to zadawać śmiało.
    Ostatnio zmieniony przez Xoltro : 21-11-2016, 11:26
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  2. #2
    Avatar Kor'moran
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    559
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jak bede w domu i bede mial dostep do Wi-fi to zainstaluje i zobaczymy co to

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Cisekkozak
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Zielona Góra
    Posty
    1,245
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    grałem, wbiłem jakiś tam 12 lvl i przestałem
    niestety router w innym pokoju i słabo z wifi u mnie jest, jak bym mial przy sobie to o wiele lepsza gra

    ogolnie gierka spoko, za dużo grindowania ip na postacie jak na gierke na telefon
    no i postacie kosztuja strasznie dużo, niektóre są strasznie op, niektóre strasznie słabe
    mi najlepiej sie grało:
    Saber, fajny assasynek , dash jest, dmg jest, ultimo kozackie
    Alucard, też assasyn, po każdym uzyciu skilla jest dash do targeta
    i tyle, grałem jakoś połową champiorków i mi nie podpasowały, w/w postacie są kozackie, robisz jeden item na dmg ( ja przeważnie robiłem ten na lifesteala, bo w chuj mi sie przydawał i ciągle latałem z full hp) a potem kryta
    ogolnie kryt op, takimi assasinami szybko atakujesz, sadzisz 2-3 kryty za 1500 i gosciu siada
    i zmieńcie sobie suggested builds na swoje, itemy są w 80% podobne do lola to jak ktoś grał to może sobie wywnioskować co najlepsze i w jakiej kolejności

  5. #4

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    ile jest postaci i trybow map?

  6. #5
    Avatar Cisekkozak
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Zielona Góra
    Posty
    1,245
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    postaci jakos 15? a tryby to normal, ranked ( są jakieś wymagania) i jeszcze jakies gowno

  7. #6

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Żeby grać rankedy to musisz mieć chyba 5 albo 6 poziom i 5 postaci. 2 dostajesz za free więc kupujesz 1 za 2k ( tylko 1 jest za tak mało) i 2 za 6k i możesz grać. Ja polecam tak jak up Sabera i Nana też jest spoko. Co do postaci to są drogie ale nie aż tak bardzo. Dostajesz sporo za achievmenty i za grę + za sezony itd. Prędkość jest pewnie podobna co do lola, co rzeczywiście dla niektórych może być za długo jak na zwykłą gierkę mobilną i mogę się z tym zgodzić, ale można kupićkilka postaci w miarę szybko i sobie nimi grać cały czas bo w sumie chyba do jakiegoś wysokiego poziomu to i tak nie gra się kompozycjami.

    Co do słabych postaci to ciężko mi powiedzieć czy są takie, ja obecnie z którymi grałem to w zależności kto grał to były silniejsze/ słabsze. Nie znalazłem chyba żadnej postaci zdecydowanie OP w porównaniu do innych, no ale ja zagrałem dopiero 60 gierek więc znawcą nie jestem.
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  8. #7

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    88
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    spoko gierka ogólnie, ale tego xin zhao to bym wyjebał w pizdu, chyba w żadnej grze nie widziałem takiej imba postaci XD

    śmiesznie generalnie jak jest przewaga 10 killi dla enemy ale miniony robią backdoor i win xD never surrender, nie ważne w sumie staty, bo większość ludzi i tak gra solo gierki, a o jakiś backdoor jest tak łatwo, że aż nie powinno
    Ostatnio zmieniony przez Selixer : 22-11-2016, 23:57

  9. #8
    Avatar Master DziKu
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    1,041
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Niedawno ściągnąłem tą gierkę, na tą chwilę dało radę wbić już 10 lv, kilka bitew rozegranych ale pytanko mam jako newbe w tym systemie:
    1. Zazwyczaj grywam Layla (od wczoraj również Brunem) - na które Emblematy oraz dodatkowy Abilities powinienem zwrócić uwagę?
    2. Ma ktoś pomysł na dobry Build dla tych postaci? Ewentualnie czy ten customowy "Durabilit" lub "Burst" wystarczy?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync)
    Przez Tomix w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 1480
    Ostatni post: 30-11-2020, 17:16
  2. email na numer w t-mobile
    Przez zakius w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 15-05-2012, 23:43
  3. T-mobile doładowane konto sie wyzerowało
    Przez lorek w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 11-04-2012, 21:52
  4. T-Mobile mix a blueconnect max
    Przez zakius w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 05-03-2012, 07:02
  5. T-mobile-internet
    Przez twardy w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 14-10-2011, 18:00

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •