Reklama
Strona 3 z 85 PierwszaPierwsza 123451353 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 1270

Temat: infestation survivor stories (WarZ)

  1. #31
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Premiera nowego dead island już za dwa tygodnie postanowiłem kupić sobie kilka gier z zombie w roli głównej, a jako, iż the walking dead mimo swojej epickości nie trwał zbyt długo, zainwestowałem w the war z. O grze słyszałem różne rzeczy. Bug na bugu, niesamowite lagi itd. Postanowiłem przedstawić wam tutaj aktualną sytuację i poszukać kompanów do gry bo solo nie jest tak fajnie.

    Zaczynając od serwerów, lagów już nie ma. Nawet na tych bardzo zatłoczonych, 100 slotowych, ping zawsze jest w granicach umożliwiających bezproblemową grę. Ai zombie jest ok, to znaczy reagują na dźwięk i wzrok tak jak powinny. Nie zaczną rushować jak zobaczą nas z odległości 200-300m tylko jak na zombiego przystało max 5-10m. Szybciej reagują na dźwięk i tutaj duży + za "realizm". Gdy nas zobaczą to standardowo, biegną w naszą stronę. Niestety jedyną skopaną sprawą [dotyczącą zombie] jest to, że nie mogą biegać i bić. Wystarczy się cofać i spamować lpm nawet z najsłabszą bronią a zombie nic nie zrobią. Spawn itemów jest chyba naprawiony. Kiedyś podobno można było najlepsze itemy znaleźć nawet w największej dziurze (jakieś miasto na zadupiu posiadające sklep, a my w sklepie mogliśmy znaleźć najlepszą broń). Teraz tak nie ma. Po 2h biegania po miasteczku znalazłem kilka noży, klucz monterski, dużo jedzenia, dwa najsłabsze pistolety i pełno różnych czapek (nie licząc flar i świetlików). Co do bugów (takich prawdziwych). To znalazłem tylko jednego. Zbieganie z góry może być groźniejsze od 10 zombie "na klatę". Po prostu biegniemy (nie spadamy. Biegniemy) z góry i nagle dostajemy hita za 30-80% hp. Lepiej jest schodzić dłużej, a pewniej.
    Minusem mogą być również cheaty, ponieważ jest ich podobno bardzo dużo (niestety nie mogę tego potwierdzić bo żaden ze spotkanych przeze mnie graczy nie okazał się cziterem). Nie podoba mi się również brak jakiejkolwiek innej metody podróży niż bieganie przez 30min, aby dojść na drugi koniec mapy.

    Ostatecznie jednak wydaje mi się, że nie jest aż tak strasznie jak to opisywali. Na pewno nie jest to gra warta 2/10. Ja powiedziałbym raczej, że to płatna beta (bo twórcy dalej pracują. Wolno, ale jednak), która moim zdaniem spokojnie może dostać 6/10 (w tej chwili. Gdyby nie ten bug z górami, który zanim ogarnąłem (początkowo myślałem, że jakiś aim we mnie wali ;d) to padłem 3ma postaciami + gdyby były pojazdy...).

    No i dochodząc do sedna - Ma ktoś ? Gra ktoś ? można by zrobić torgowy klan i drużynowo chodzić na serwerach z niską populacją po lepszy sprzęt do baz wojskowych/dużych miast.

  2. #32
    Avatar LoRd)a(eRoN
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,630
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja gram caly czas, dla mnie ta gra jest wyjebista i sram na te wszystkie bugi/cheaterow. Ten klimat!!!

    Xawaan, dodaj mnie na skajp :)

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar marcin_16
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Białystok
    Posty
    285
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Tez kiedys gralem w to non stop, ale znudzilo mi sie gdyz samemu to nie fun ... poszedlem do wiekszego miasta i mnie 3 osoby ktore byly w grupie zabily, dalej mam ta gre, ale czy zagram, kto wie, a na czym w ogole polega hackowanie? jak to sie objawia?

  5. #34
    Avatar Vyvin
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Leszno
    Wiek
    31
    Posty
    934
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj LoRd)a(eRoN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja gram caly czas, dla mnie ta gra jest wyjebista i sram na te wszystkie bugi/cheaterow. Ten klimat!!!

    Xawaan, dodaj mnie na skajp :)
    Mogę pograć z wami. Trzeba się dogadać kiedy.

  6. #35
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj marcin_16 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tez kiedys gralem w to non stop, ale znudzilo mi sie gdyz samemu to nie fun ... poszedlem do wiekszego miasta i mnie 3 osoby ktore byly w grupie zabily, dalej mam ta gre, ale czy zagram, kto wie, a na czym w ogole polega hackowanie? jak to sie objawia?
    Z tego co widzę są dwa główne cheaty. ESP (widzisz all w promieniu x "metrów". Przez ściany i dowolne inne modele/tekstury. Widać zombie, graczy, przedmioty itd.). Drugi to aim, którego opisywać raczej nie muszę ;d Co chwila niezależnie od serwera się o to posądzają.

    Nie wiem na jakiej wersji gracie (steamowa czy nie), ale mój steamID: drejkol

    -------------------------------------------------

    Dzisiaj zrobiłem kółko dookoła góry na prawo od castle pine settlement. Wyszedłem na północ do rocky ford, następnie na wschód do mountain crest, dalej omijając delta peak ranger station (było tam pełno zombie + ktoś już tam farmił bo słychać było strzały. Nie chciałem paść.) do fallsdale i ostatecznie wróciłem do settlementu. Na koniec znowu wróciłem z pustym plecakiem na chwilę do rocky ford.

    Zdobyte itemy - Large backpack, Medium backpack, shadow mask, slash mask, black mask, bonnie hat leather, bonnie cover, m9 helmet black, hard hat, 7x tactical knife (moim zdaniem najlepsza meele broń na zombie), kij baseballowy, wiosło, 2x klucz, kolejny krugger (najsłabszy pistolet), trochę antybiotyków, bandaży i pain killerów (które zużyłem na pierwszej potyczce z graczem. Całe szczęście też musiał być nowy. Ostatecznie uciekł) no i mnóstwo żarcia.

    Na koniec kilka screenów (w grze jest tryb dzień/noc, które w dodatku trwają naprawdę długo, a nie jak w innych grach 20-30min. Do tego screena w nocy wystarczy dodać wszechobecne odgłosy dziczy (ptaki, krzaki, świszczący wiatr, odgłosy robaków i szum drzew) i odgłosy zombie gdy do któregoś się zbliżamy by zauważyć jak fajny klimat panuje w grze. O ile dayZ standalone nie zniszczy warZ to za pół roku/rok możemy mieć naprawdę fajny survival z zombie. Aktualnie wygląda to trochę jak beta ;d




    Ostatnio zmieniony przez Drejkol : 15-04-2013, 23:34

  7. #36
    Avatar Helluxzi
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Głogów
    Wiek
    31
    Posty
    2,402
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    a ja wam powiem coś od siebie uważajcie schodząc ze zbocza bo coś się zjebało i nawet na lekkim skosie zabiera w cholere hp ( nawet jak mam skill na hpx2)

  8. #37
    Avatar LoRd)a(eRoN
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,630
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Naprawili juz to.


    btw. to JEST beta.

  9. #38
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @up. Nie, nie jest. To jest już finalny produkt (teoretycznie), ale tak zbugowany i okrojony, że wygląda jak beta. Twórcy coś tam pracują, ale wątpię, abyśmy w tym roku mogli już się normalnie bawić. Wszyscy to wrogowie. Zobaczysz gracza to albo ty go zabijesz, albo on ciebie. Zombie są słabe nawet w grupach, więc nie ma sensu zbierać się w drużynach nawet na bazy wojskowe. Pełny 100slotowy serwer to istny DM. Mogliby zrobić jakiś bonus xp za zabijanie zombie w grupie albo questy za xp i kasę (która jest praktycznie bezwartościowa w war z bo wszystko można znaleźć na mapie) to może byłby sens robienia party.
    Na forum jest mnóstwo świetnych pomysłów popartych przez szerokie grono graczy już kilka miesięcy temu (rowery, crafting z podziałem na klasy (medyk - medykamenty, gunsmith - bronie i ammo, survival - trapy, lepszy food, barykady), samochody, które trzeba naprawiać (wyciągasz z rozbitych aut akumulator, butelki z olejem, kanistry z benzyną, świece, koła itd. A potem naprawiasz któreś ze specjalnych aut), kamienie + proce do odciągania uwagi zombie itd.), a mimo to twórcy nic sobie z tego nie robią. Zamiast tym, zajmują się cziterami.

    @btw. Wczoraj dostałem kicka pod wieczór. Nic nie mogłem zrobić (brak dostępu do inventory i do postaci bo wyświetlało "sesja gry jeszcze się nie skończyła. Spróbuj ponownie później"), więc najnormalniej w świecie wylogowałem się. Dzisiaj za to (chyba za to) w ramach rekompensaty dostałem 1500gc.

  10. #39
    Avatar Sebiq
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Boulevard of Broken Dreams
    Posty
    2,771
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Rowniez z checia pogram, chociaz aktualnie moja postac ma tylko latarke i 3ammo do krugera xd pw.
    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kolega na pvp za 300lvla dostal chyba 3k xD

  11. #40
    Avatar LoRd)a(eRoN
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,630
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    1500 gc dostales za problem z obrazeniami podczas schodzenia wzgorz, oraz za to ze 2 tyg mieli wyjebane forum.

    I tak, to jest beta. W grudniu po Wipie skonczyla sie Alpha, i gra przeszla w Bete. Finalna wersja planowana na listopad. Nie chce mi sie teraz szukac oficjalnego tematu.
    Ostatnio zmieniony przez LoRd)a(eRoN : 17-04-2013, 12:53

  12. #41
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    grałem w to kilka miesięcy temu, teraz widzę, że exp jest do czegoś przydatny w końcu.
    dalej jest tak duży botów czy się uspokoiło trochę?

  13. #42
    Avatar LoRd)a(eRoN
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,630
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Uspokoilo. Raz, ze ulepszyli troche ten smieszny fairfight, dwa - zlikwidowali trial konta, na ktorym ludzie poprostu bezczelnie wrecz cheatowali (Safe Zone shooty). Ale oczywiscie placzki nadal sa i choc hakerow mniej, to co po chwile ktos z bulem dupy wyzywa innego o hacki.

  14. #43
    Avatar Sebiq
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Boulevard of Broken Dreams
    Posty
    2,771
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    dodajcie sebiq na steam, moze cos ugramy.
    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kolega na pvp za 300lvla dostal chyba 3k xD

  15. #44
    Avatar LoRd)a(eRoN
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,630
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dodalem ;)

    Ja juz troche w to pykam, wiec kazdy kto jest nowy i ma jakies pytania/chcialby pograc to rowniez walic na steam - wojt5

  16. #45
    Avatar shanarin
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    28
    Posty
    1,677
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Witam. Dopiero co kupiłem grę bo jestem bardzo ciekawy tego świata :D Tak więc jakby był ktoś chętny zagrać wieczorem to zapraszam.

    PS: Mogę panikować :D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Szukam reality show Ryzykanci/Survivor
    Przez zmija58 w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 19-04-2016, 15:59
  2. Sprzedam Infestation : Survivor Stories steam gift
    Przez Adziorroo w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 27-03-2014, 18:46
  3. WarZ
    Przez Kev w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 24-04-2013, 21:29
  4. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 03-02-2013, 13:14
  5. Jak zdobyć klucz na 48h do gry WarZ beta
    Przez beny w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 12-11-2012, 23:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •