+ Nowy post
Pokazuje wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Przedłużenie konta o rok - Orange.

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    7
    Hyakinthos poleca ten styl życia Hyakinthos poleca ten styl życia Hyakinthos poleca ten styl życia Hyakinthos poleca ten styl życia

Domyślny Przedłużenie konta o rok - Orange.

Bry.

Ostatnio pewien znajomy informatyk pokazał mi sposób jak przedłużyć ważność konta o rok - wystarczy wysłać SMSa o treści start na 8002. Nic nie kosztuje, działa w 100%.
    Nie jest to jakieś zgłoszenie do konkursu bo nie o to mi chodzi - po prostu to przydatna rzecz a sam o niej bardzo długo nie wiedziałem. Jak ktoś nie ufa to niech sobie kupi starter za 5 i sprawdzi. Haterów już wypraszam.
    Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    6.Jak bardzo w skali od 1/10 byles popierodlony przed stworzeniem pierwszej tulpy a jak bardzo popierodlony w skali od 1/1 jestes teraz ?

Data rejestracji
    Apr 2010
    Siła reputacji
    5
    sebo92222 odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Nie trzeba być informatykiem aby o tym wiedzieć.Bodajże ta opcja została wprowadzana jakieś 5-6 miesięcy temu.Było to odpowiedzią na równie długie ważności konta bodajże w Playu.

Data rejestracji
    Apr 2011
    Siła reputacji
    5
    farmer93 klęka tylko przed Bogiem farmer93 klęka tylko przed Bogiem farmer93 klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Tyle, że w Playu nie trzeba nic wysyłać, nawet za doładowanie 5 zł karta jest ważna rok.

Data rejestracji
    Jun 2007
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    9
    cysio528 poleca ten styl życia cysio528 poleca ten styl życia cysio528 poleca ten styl życia cysio528 poleca ten styl życia

Domyślny

Cytuj farmer93 napisał Pokaż post
    Tyle, że w Playu nie trzeba nic wysyłać, nawet za doładowanie 5 zł karta jest ważna rok.
    no tak bo starsznie trudno wyslac smsa.
    a opcja ta istnieje juz ponad rok, tyle ze wczesniej byly to 2 lata

Data rejestracji
    May 2006
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    9
    Adrino klęka tylko przed Bogiem Adrino klęka tylko przed Bogiem Adrino klęka tylko przed Bogiem Adrino klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Z tego co pamiętam to jest to opcja jednorazowa (?)

spec od wszystkich hec Urlak jest teraz offline
    Data rejestracji
    Feb 2011
    Położenie
    Podkarpacie wariacie..
    Siła reputacji
    6
    Urlak to nie nick, to styl życia! Urlak to nie nick, to styl życia! Urlak to nie nick, to styl życia! Urlak to nie nick, to styl życia! Urlak to nie nick, to styl życia! Urlak to nie nick, to styl życia! Urlak to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Bry.

Ostatnio pewien znajomy informatyk pokazał mi sposób jak przedłużyć ważność konta o rok - wystarczy wysłać SMSa o treści start na 8002. Nic nie kosztuje, działa w 100%.
    Nie jest to jakieś zgłoszenie do konkursu bo nie o to mi chodzi - po prostu to przydatna rzecz a sam o niej bardzo długo nie wiedziałem. Jak ktoś nie ufa to niech sobie kupi starter za 5 i sprawdzi. Haterów już wypraszam.

lol pisałem już o tym na forum użyj opcji szukaj a nie zakładasz nowe tematy... Opcja przedłużenia była na 2 lata ale od jakiegoś pół roku jest na rok... I zły dział.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Data rejestracji
    Oct 2011
    Położenie
    z kontowni
    Siła reputacji
    4
    Dziki Pallek :) klęka tylko przed Bogiem Dziki Pallek :) klęka tylko przed Bogiem Dziki Pallek :) klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Cytuj Adrino napisał Pokaż post
    Z tego co pamiętam to jest to opcja jednorazowa (?)
    nie, możesz wysyłac sms nawet codziennie
    moje gg:38193374

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania