+ Nowy post
Strona 2 z 7 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 62

Temat: Kolczyk w uchu u chłopaka

Data rejestracji
    Dec 2011
    Siła reputacji
    3
    WBU przeszedł na ciemną stronę mocy

Domyślny

ja tam od razu takich pedalow bije, tyle ode mnie

Data rejestracji
    Apr 2011
    Siła reputacji
    5
    farmer93 klęka tylko przed Bogiem farmer93 klęka tylko przed Bogiem farmer93 klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Te "kropki", zwłaszcza srebrne albo różowe wyglądają dla mnie jak pryszcze ;d jeśli kolczyk to tylko małe srebrne kółko, taki klasyczny, żadnych diamencików i żadnych tuneli.

Data rejestracji
    May 2012
    Siła reputacji
    0
    Tulipan nie jest już randomem

Domyślny

Kurwa co jest fajnego w kropeczce w uchu? Przeciez to nikomu sie nie podoba, a dziewczyny uwazaja to za gowno.

Ale dobra bez offtopu
    Jak juz masz miec ten syf to w lewym uchu bo w prawym nosza pederasci

Data rejestracji
    Aug 2007
    Położenie
    Rzeszów
    Siła reputacji
    9
    Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia! Serllo to nie nick, to styl życia!

Domyślny

osobiście wolałbym już sobie włożyć kółeczko ale to jest kwestia gustów.
    ważne, żebyś ty się z tym dobrze czuł, a co pomyślą o tym inni niech cię nie obchodzi
    I'd rather be a sparrow than a snail
    Yes I would
    If I could
    I surely would

Notoryczny Miotacz Postów betonekke jest teraz offline

Data rejestracji
    Jun 2010
    Siła reputacji
    5
    betonekke wkroczył na salony betonekke wkroczył na salony betonekke wkroczył na salony

Domyślny

Kolczyk wszedzie u chlopaka = pedał, pogodzcie sie z tym

Data rejestracji
    Apr 2008
    Położenie
    północno zachodni wschód południa
    Siła reputacji
    8
    Shany tworzy klimat torga Shany tworzy klimat torga Shany tworzy klimat torga Shany tworzy klimat torga Shany tworzy klimat torga

Domyślny

takie farmazony...

musicie chyba mieszkac na bronksie, ze kazdy z prostym kolczykiem w lewym uchu dostaje W NAJLEPSZYM WYPADKU po mordzie.

jak Ci sie podoba, to zrob se - o ile jestes gotow co jakis czas slyszec jakies niemile slowa wypowiadane przez kretynow spod klatki, bo to faktycznie moze sie zdarzyc.

ps: blond wlosy chyba nie dzialaja na twoja korzysc ;/
    Ostatnio zmieniony przez Shany : 09-07-2012, 11:12

Terry McKein, sprzatacz w "Oro's Hotel"

Data rejestracji
    Oct 2008
    Położenie
    Szczecin
    Siła reputacji
    7
    Exequt'er tworzy klimat torga Exequt'er tworzy klimat torga Exequt'er tworzy klimat torga Exequt'er tworzy klimat torga

Domyślny

Z całym szacunkiem, ale jak widzę chłopaka w rurkach lub z kolczykami to śmiać mi się chce. Co dopiero jak widzę jak chłopak ma tunele, wtedy to już w ogóle. Rozumiem jakąś bransoletę srebrną, zegarek, jakiś wisiorek(męski styl,typ) to jeszcze jest ok jak dla mnie. Chociaż z tego noszę tylko zegarek. Jak widzę jak chłopak nawiesza na siebie jakiś sygnetów ch** wie czego, jak zapuści sobie paznokieć na małym palcu to nic tylko się śmiać z niego

Data rejestracji
    Mar 2006
    Siła reputacji
    9
    Kobra1253 wkroczył na salony Kobra1253 wkroczył na salony Kobra1253 wkroczył na salony

Domyślny

Właśnie widać jak polacy są tolerancyjni :]:] Straszny kraj... Na zachodzie i w krajach skandynawskich nikt się za Tobą nie obejrzy jeżeli masz kolczyk w uchu, tam to normalne.
    Znam kilka osób które mają kolczyki i to jest prawda, że tylko nielicznym pasują. Jeżeli Twoje środowisko nie będzie miało nic przeciwko i nie będą mieli beki z Ciebie na każdym kroku to rób jak ci się podoba. Ew. lej na swoich znajomych bo powinni cię akceptować takim jaki jesteś ;p

Data rejestracji
    Apr 2007
    Siła reputacji
    10
    Master_Tv tworzy klimat torga Master_Tv tworzy klimat torga Master_Tv tworzy klimat torga Master_Tv tworzy klimat torga Master_Tv tworzy klimat torga

Domyślny

Z założenia nie jestem tolerancyjny, ale kolczyk nie sprawiałby problemu. Na pewno bym nie zwyzywał takiej osoby tylko za to że ma kolczyk. Litości.
    Przepraszam za moje posty - czasami nie mam czasu aby sformułować je krócej.

Data rejestracji
    May 2012
    Siła reputacji
    0
    Tulipan nie jest już randomem

Domyślny

Cytuj Master_Tv napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z założenia nie jestem tolerancyjny, ale kolczyk nie sprawiałby problemu. Na pewno bym nie zwyzywał takiej osoby tylko za to że ma kolczyk. Litości.
    Trudno zebys byl nietolerancyjny, jak sam latasz w dlugich wlosach do ramion -.-

#down
    to, ze wole wygladac jak pedal niz jak brudas w dlugich wlosach
    Ostatnio zmieniony przez Tulipan : 09-07-2012, 13:17

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania