Reklama
Strona 60 z 75 PierwszaPierwsza ... 1050585960616270 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 886 do 900 z 1111

Temat: Coś Cię boli, coś Cię strzyka, przyjdź po radę do chemika!

  1. #886
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Do dentysty idz, pewnie prześwietlenie trzeba bedzie zrobic, zobaczysz co dalej.

  2. #887

    Notoryczny Miotacz Postów Erl jest teraz offline

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,028
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @chemik
    Coś na sińce pod oczami? Witam raczej mi nie brakuje. Łykam witaminę C, tran, magnez, cynk, jem warzywa i owoce. Wysypiac też raczej się wysypiam. Stosowałem jakiś roller pod oczy z rossmana ale starły mi się literki i nie mogę doczytać się nazwy. Oczywiście nic to nie dało. torgi halp plis

  3. Reklama
  4. #888
    Avatar Kamracik5
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    łódź
    Posty
    1,187
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Erl napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @chemik
    Coś na sińce pod oczami? Witam raczej mi nie brakuje. Łykam witaminę C, tran, magnez, cynk, jem warzywa i owoce. Wysypiac też raczej się wysypiam. Stosowałem jakiś roller pod oczy z rossmana ale starły mi się literki i nie mogę doczytać się nazwy. Oczywiście nic to nie dało. torgi halp plis
    http://www.floslek.pl/18,pokaz_produ...-pod-oczy.html

    próbowałeś ?
    ja użytam tego od czasu do czasu jak oczy od soczewek zmęczone naprawde pomaga

  5. #889
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Witam. Od 4 dni mam ciagle zdretwialego palca u nogi (duzy) i tylko jak go mocniej uszczypne to go czuje. Od czego to? Czy to od roboty bo od tygodnia pracuje na magazynie i ciagle zapie*dalam az rak i nog nie czuje. Czy to moze przez to? Do lekarza nie pojde bo jestem w Danii i nie rozumiem narazie ich belkotu. Mial ktos tak? I to napewno nie od zimna. Wujek mowil ze moze jakis nerw sie przestawil bo wczesniej pracowalem jako kierowca a teraz to praca fizyczna
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  6. #890

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,117
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Potrzebuje namiar na kogos, kto ze zdjec bedzie w stanie wywnioskowac (albo chociaz wysnuc jakies podejrzenia, co moglo sie stac) "rodzaj" zlamania/uszkodzenia czesci kostnej nosa. Pytam, bo nie wyglada to na typowy objaw zlamania, konsultacja z lekarzem kosztuje, a wszelkie fora z google o chirurgii plastycznej oblegane sa przez zakompleksione kobiety.

  7. #891
    Avatar ArturSmok
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    361
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jesien mnie dopadła.
    Od rana do popołudnia mam straszną zamułe, na porannych wykładach zasypiam. Śpię normalnie, a przynajmniej staram się (~6-7h). Mózg aktywuje mi się dopiero wieczorem i zmuszam się żeby usnąć ;d. Ciężko mi się skupić, nawet na treningu itp.
    Jakieś witaminki polecacie? A może jakiś cynk/magnez?

    Poza tym, w sumie od gimby a może i wcześniej mam bardzo często wory pod oczami. W sumie to cały czas. Jak jestem zmęczony to większe. No uroku mi to nie przysparza. Da się coś z tym zrobić?

  8. #892
    Avatar Grudzioh
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznan
    Wiek
    29
    Posty
    648
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Uderzylem sie wczoraj w palec i dzis rano patrze caly zgrubial i boli jak chce ruszac. Wybity i olac czy zlamany i jednak musze do znachora? Jak to pierwsze jakie sposoby coby jakos zlagodzic to.
    Ostatnio zmieniony przez Grudzioh : 11-11-2014, 11:22

  9. #893
    Avatar KokoDzambo
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    La Rochelle
    Wiek
    31
    Posty
    1,066
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Grudzioh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Uderzylem sie wczoraj w palec i dzis rano patrze caly zgrubial i boli jak chce ruszac. Wybity i olac czy zlamany i jednak musze do znachora? Jak to pierwsze jakie sposoby coby jakos zlagodzic to.
    W czerwcu też sobie tak zrobiłem grając w siatkówkę. Piłka mi spadła na kciuka a za jakieś 15 minut znowu to samo się stało. Pobolało z miesiąc tak konkretnie, że nie mogłem nic porządnie objąć kciukiem i w sumie boli do dzisiaj staw jak chce kciuka do tyłu wygiąć (mogę o jakieś 45 stopni mniej niż drugiego kciuka). Niby nic ale czytałem, że takie głupawe sprawy za młodości odzywają się 5x mocniej na starość.

  10. #894
    Avatar Vadim
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Płock
    Wiek
    31
    Posty
    4,965
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Panowie, potrzebuje pomocy. Zaczne od poczatku. Pare dni temu sie czyms zatrulem, dokladnie 2 stycznia. Obudzilem sie tego dnia kolo 8 rano (dla mnie jest to 3-4 godzina snu) i rzygalem "piana", wiecie, takie soki zoladkowe. I tak caly dzien lezalem w lozku, co chwile do lazienki. Do tego biegunka. Nie mialem nawet sily wejsc na torga ;d Wieczorem rodzice wrocili i kazali mi zmierzyc temperature. Bylo 38~. Pojechalem na szpital. Pol minuty rozmowy, szybkie badanie stetoskopem. Przepisali Nifuroksazyd + kazali wziac cos na goraczke i odwodnienie. Postawilem na Aspiryne bo zawsze mi pomagala przy przeziebieniu z goraczka. No i Litorsal na odwodnienie.
    Nifuroksazyd pomogl, drugiego dnia (3 stycznia) juz czulem sie dobrze, nie rzygalem, apetyt wrocil, ale goraczka sie trzymala. Kolejne dni to juz bylo super, apetyt normalny. Ale ta temperatura sie dziwnie utrzymuje mimo, ze lykalem Aspiryne. Waha sie w granicach 36,5-37,5. Wczoraj na noc ostatni raz lyknelem aspirynke, czyli jakies 30h temu. No i caly dzien mialem temperature ok. 37. Teraz mam 37,1. No i zaczyna mnie to martwic bo raczej taka temperatura nie jest normala. I teraz pytanie, isc do lekarza czy jest to tylko nastepstwo tego zatrucia i bedzie tak jeszcze pare dni? I czy lykac dalej aspirynke? Nifuroksazydu nie lykam juz, kazali przestac gdy wymioty/biegunka ustapia.

  11. #895
    Avatar Andaryel
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Vadim ; juz jest ok?

  12. #896
    Avatar Vadim
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Płock
    Wiek
    31
    Posty
    4,965
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie. Dalej tak samo. Od tamtego posta nie lykalem zadnych lekow. Temperatura wahala sie w granicy 36,5-37,2. Teraz mam rowno 37. Czuje sie normalnie, jem normalnie, spie normalnie...

  13. #897

    Notoryczny Miotacz Postów Rezz' jest teraz offline
    Avatar Rezz'
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Siema. Mam problem natury sportowej. Nie mam ubezpieczenia zdrowotnego, wiec mnie do lekarza nie przyjma. Od lat dokucza mi lewa pachwina. Lekarz wczesniej zalecil fastum i tabsy jakies. Nie przezzlo. Bol byl taki ze po seksach wlas iwie 3 minuty nie moglem nastapic na noge a tak to zero utrudnień. Jakis czas temu przeskoczylo mi cos w prawej pachwinie. Od tego czasu gdy inaczej nastapie, zrobie szybki ruch czy cos to odczuwam straszny chwilowy bol a nastepnie niesamowity dyskomfort i noga jest o wie slabsza. Na codzien gram w kosza ale tez mam problem z wypriznianiem czasem i bolem oraz dyskomfotem w jelitach. Nie wiem czy to ma jakies powiazania moze zwykle naderwanie. Jest ktos w stanie mi cos podpowiedziec albo mial podobny problem? Jutro mam trening a w nirdziele mecz ;/ przepraszam za bledy, pisze z potrzaskanego smartfona ;d
    Cytuj WolF napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siatkówka i koszykówka to pseudo-sporty, w ogóle gra gdzie nie ma kontaktu nie jest sportem

  14. #898

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Everywhere
    Wiek
    30
    Posty
    1,022
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Boli mnie pod kostką po zewnetrznej stronie. Jest obrzęk. Podejrzewm przeciążenie ścięgna mięśnia strzałkowego długiego, wiecie co robić? Przykładam lód i masc przeciwzapalna ale nadal nie mogę swobodnie biegać

  15. #899
    Avatar Morganus
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    207
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Xard Flor

    Jeżeli to rzeczywiście jest stan zapalny ścięgna, to rekonwalescencja może Ci zająć 2-3 tygodnie. Unikaj obciążania tej nogi, przede wszystkim biegania. Zastosuj dowolną maść o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym. Pomocne będzie trzymanie nogi na podwyższeniu gdy siedzisz, a także podczas snu.
    Ostatnio zmieniony przez Morganus : 28-01-2015, 21:18

  16. #900

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Everywhere
    Wiek
    30
    Posty
    1,022
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Trochę z opóźnieniem.
    Zrobiłem 3 dni przerwy poszedłem biegać i bolało choć lekko dzisiaj już wcale nie boli

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Prawda boli adminkow cieciuchow?? xD RIP Pies Born Oksa
    Przez Pies w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 25-09-2020, 21:24
  2. Czy boli was główka
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 01-02-2018, 14:59
  3. [8.57]Elf bot Mutated Raty, czy da rade?
    Przez anarchiczny w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 13-06-2010, 00:39

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •