Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Tetris

  1. #1
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny Tetris

    Grał tu ktoś jakoś więcej w tetrisa? Wiadomo w dzieciństwie na gejboju czy innej konsoli, nawet takiej za 5 zł czarno białej (chyba każdy je pamięta) był tetris. Trochę się kiedyś grało i chyba każdy wie o co chodzi w tej grze.

    No ale ostatnio jakoś ktoś mi podesłał link do strony tetrisfriends.com gdzie można pograć w tetrisa multi player itp. i od jakiegoś tygodnia naprawdę sporo gram. Są tu jakieś maniaki? W necie można ściągnąć za darmo grę Nullpomino która jest darmowym klonem tetrisa jakby ktoś chciał, ale polecam tetrisfriends, jest pełno różnych tetrisowych gierek, są jakieś rankingi itd.

    Np. jest gra Battle2p gra w dwie osoby, za robienie combo i różnych dobrych ruchów jak double, triple czy tetris wysyłane są dodatkowe linie do przeciwnika których on nie może zbić jak tak ciągle wysyłając te linie doprowadzi się do tego ,że gościu dotknie szczytu to dostajesz KO.Kto w dwie minuty zdobędzie więcej KO ten wygrywa :P Jak jest tyle samo KO/nikt nikogo nie zknockoutował to liczy się to kto wysłał więcej rzędów.
    Generalnie jest tam naprawdę sporo gier, np. sprint 5p gdzie kto pierwszy wyczyści 40 rzędów ten wygrywa i tym podobne.

    Ja osobiście najwięcej pogrywam w to battle2p co widać po statystykach, mam zagranych ponad 500 gier podczas gdy reszty raczej mało, maksymalnie 30.
    Battle 2P
    Times Played
    548
    Rank 14
    Win 309
    Loss 238
    KO 196

    Szczerze polecam, nie wiedziałem ,że Tetris może tak wciągnąć.
    Ostatnio zmieniony przez Toxik : 04-07-2012, 13:48

  2. #2
    Avatar Prosty
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Iława
    Wiek
    32
    Posty
    175
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Tetris ds - grubo ponad 3.5 miliona w maratonie. W tetrisfriends - jak na screenie. Troche ostatni czasy przystopowalem, ale satysfakcjonujace jest bicie asian-bots przez wfc na nintendo ds'ie.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    A jak grasz mniej więcej? Ja właśnie wbiłem champion rank (15) na tym battle2p i tu już rzadko wygrywam. Właściwie od kiedy ogarnąłem o co chodzi to cały czas gram tak samo, stackuje sobie wieże zostawiając pojedyńczą szpare i tylko za pomocą I wbijam tetrisy i back to back tetrisy. Bawisz się w te t-spiny itd? Bo ja próbowałem t-spin triple i niby nie jest to trudne ale jakoś zawsze zostaje mi po tym taka plansza niezbyt fajnie ułożona w tym miejscu co były przestrzenie na T.

  5. #4
    Avatar Prosty
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Iława
    Wiek
    32
    Posty
    175
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Na multi nie bawie sie w zadne tricki. Stackuje tak jak ty, pozniej smigam tetrisami. Grajac na ds'ie sa troche inne zasady i tam stackowanie odpada calkowicie. Trzeba grac na: kto pierwszy wbije tetris (nie kto jak wiele). Po prostu przeciwnik za kazde 2+ linii wstawia ci w twoja mape ich ekwiwalent w postaci tych linii, ktore on zbil. Dlatego najbardziej przerypana sytuacja moze wyjsc ci na dobre.

    Pewnie jedyna roznica miedzy nami jest ilosc linii na minute. Swojego czasu mialem rank 19 na obu, ale samo prodigy ciezko utrzymac.

  6. #5
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No u mnie słabo jeśli chodzi o prędkość szczerze mówiąc. Rekord na 40l mam bodajże 1 minutę i 49 sekund a zazwyczaj jest to jeszcze wolniej ;p No ale gram od niedawna, mam nadzieje , że się poprawie jeśli o to chodzi.

  7. #6
    Avatar PpK
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    10 Downing Street
    Posty
    3,027
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja na tetrisfriends grałem sporo jakos 2 miesiące temu, rank 13-14 na Arenie, battle2p grałem doslownie pare razy, juz wole battle6p albo sprint5p.


    Best czas na sprintcie jakoś 1.30~~

    @;o
    teraz patrze to mam rank13 na battle2p :D
    Ostatnio zmieniony przez PpK : 04-07-2012, 21:42
    [ymp3]1Zmb9Vh8Ja0[/ymp3]

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •