Reklama
Strona 43 z 45 PierwszaPierwsza ... 334142434445 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 631 do 645 z 669

Temat: Smite - godny rywal LoL'a i Doty?

  1. #631

    Notoryczny Miotacz Postów Raijn jest teraz offline
    Avatar Raijn
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,445
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ktoś kto grał wcześniej w dote mógłby mi powiedzieć jak wygląda porównanie między tymi dwoma grami? Ciężko jest się przyzwyczaić? czy jak w dotę w miarę dobrze ogarniam to w Smite też szybko złapie skilla i nie będę bardzo noobił? Bo chciałbym spróbować czegoś innego a LoL średnio mi podszedł
    Moze nie gralem w Dote ani w LoL'a ale z tego co czytalem to kamera najwazniejsza roznica jest, tutaj trzeba celowac jak chce sie trafic wiec wiecej skilla potrzeba.

    http://www.reddit.com/r/Smite/commen...come_to_smite/

    Poczytaj sobie, najwazniejsze punkty sa tam wymienione

  2. #632
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No kur... co to jest odpalam sobie gre aby zagrać Arena, spoko jest wybieranie bohaterów (10 sec do końca aby gra wystartowała)a tu nagle wyłacza mi sie gra wchodze i nic nie ma reconnect wbijham na stronke wpisuje nick i pisze Leave games 1 NO kurwa jakim prawem mi to dało leave z powodu problemu gry a nie mojego??

    Może support to usunąć i czy gra już jest w normalnej fazie czy dalej beta bo nie wiem czy mam sie wkurw---- o tego 1 leave z powodu bugów w grze..
    Ostatnio zmieniony przez Arinori : 18-09-2014, 18:12

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  3. Reklama
  4. #633
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,768
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Gra jest od dawna w normalnej fazie i śmiga świetnie, problem musiał być u Ciebie. I nie widzę powodu, żeby przeżywać to jedno wyjście, goodwill odrabia się dosyć szybko do pełnej ilości.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #634
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Crus ;

    Jaki godwill? Ale nie powinno mi dać leave bo nawet gra sie nie rozpoczeła a był dopiero wybór bohaterów...

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  6. #635
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,768
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Arinori napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Crus ;

    Jaki godwill? Ale nie powinno mi dać leave bo nawet gra sie nie rozpoczeła a był dopiero wybór bohaterów...
    Od poziomu Goodwill (takie serce w lewym dolnym rogu pod ilością gemów, favorem i mastery) zależy ile będziesz dostawał favoru za walki, a traci się go właśnie gdy się wyjdzie z gry :v

    Widocznie sama w sobie gra odczytała Twoje wyjście dopiero gdy byłeś przy wyborze bogów, co za tym idzie zaliczyło wyjście. Dalej nie widzę powodu, żeby rozpaczać za tym.
    @Arinori ;

    Afaik za wyjście z menu wyboru bogów też się dostaje.
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 18-09-2014, 18:36
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  7. #636
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Od poziomu Goodwill (takie serce w lewym dolnym rogu pod ilością gemów, favorem i mastery) zależy ile będziesz dostawał favoru za walki, a traci się go właśnie gdy się wyjdzie z gry :v

    Widocznie sama w sobie gra odczytała Twoje wyjście dopiero gdy byłeś przy wyborze bogów, co za tym idzie zaliczyło wyjście. Dalej nie widzę powodu, żeby rozpaczać za tym.
    @Crus ;
    Widziałem u top gracza w lidze ze ma 25 lose . Ale podobno leave dostaje sie tylko jak wyjdzie sie w czasie gry i gra sie zakonczy...

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  8. #637
    Avatar Fixty
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Konin
    Wiek
    32
    Posty
    194
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @Dzzej

    Ogólnie masz na conquescie 5 pozycji. Wymienię i mniej więcej opiszę każdą. Pamiętaj, że każdy ma swój sposób gry i czasami ktoś Ci powie, że robisz coś źle dla samego faktu, że "ja to robie inaczej".

    Duo lane, support i adc
    Jako support masz przede wszystkim bronić adc i dać mu farmić (on ma dobijać miniony) a przede wszystkim nie probować zabierać mu killi (jak przypadkiem podczas teamfightu zabijesz to spoko tobie troche to sie przyda, ale nie ksuj specjalnie). Kupujesz witcher's gift i midas boots, dzięki temu będziesz mial duzo wiecej kasy (na koniec sprzedasz te buty i kupisz inne). Support musi też często gankować mid lane'a. Przy buildzie poza defem musisz też patrzeć na hp. No i bardzo ważna sprawa dla supporta MUSISZ kupić Hog3 czyli Hand of the Gods (NIE wrath), bo raz, że pomoże Ci to zdobywac xp i golda, a dwa, że jest to niezbędny item podczas bicia gold fury i fire gianta. Czasami supp może uratować cały team jeżeli ukradnie fg. Pełną dłoń powinieneś mieć koło 10-15 minuty. Aha i blue buff zawsze na poczatku idzie do adc, chyba, że sam adc Ci powie żebyś go wziął. BARDZO ważne jest, że to supp musi wardować swoja strone (2 wardy wystarczają). Kupuj je raczej oddzielnie, eye of prov nie bardzo sie oplaca kupować, bo wiekszosc supp potrzebuje innych aktywek (Np. Ymir i Ares blink).

    ADC
    Tutaj pierwsza część gry jest prosta, starasz się farmić na swoim lanie i raczej nie wychodzić poza niego, czasami można gankować z supportem, ale najczęściej jeśli supp cię opuszcza to ty zostajesz bronić i farmić. W późniejszej części gry to sie bardzo przydaje, bo masz bardzo duzy single target dmg.

    Jungle
    Moja ulubiona pozycja. Latasz po jungli bijesz co tam jest zeby zdobyc xp i g. Gankujesz każdą linie. Początek gry jest taki, że idziesz razem z solo lanerem. W zależności od strony jaka wam przypadnie albo yellow - blue albo ty bijesz red (solo i mid bija harpie na midzie) a potem blue dla solo. Zostajesz z nim chwile na linii i idziesz dalej. Teraz pro tip. Jak enemy jungler zejdzie z linii to najprawdopodobniej pójdzie po harpie blisko swojej bazy. Jeżeli masz sporo hp i widzisz, że on ma mniej idź zanim tak żeby cię nie zauważył. Jak dobijesz do niego to powinien być w trakcie bicia harpii. Wtedy zazwyczaj pada first blood w moim wykonaniu. Po prostu mało kto się tego spodziewa, a nawet jak cię zauważy to ma juz zbyt malo hp i polowe skilli zuzytych wiec nie ma co zrobić. Co do startu w buildzie to ja zazwyczaj biorę pierwszy tier butów (300g), hand of the gods (1 tier) i death's toll, do tego po jednym potionie.

    Solo lane
    WARDY. To jest podstawa na solo lanie. Jestes caly czas sam, wiec duze ryzyko ganków. Na poczatku gdy jestes z junglerem możesz próbować zabić szybko przeciwników, ale bez duzego ryzyka, bo w poczatkowej fazie to sa sekundy jak miniony cie zjedzą. Staraj się farmić i zdobyć jak najwiecej killi na swoim przeciwniku. Możesz tutaj wykorzystac tego samego tipa co u junglera, czyli gankować enemy junglera na jego harpiach zaraz po tym jak twoj sobie pojdzie. Wiekszosc nawet nie ostrzeże, ze zszedłeś z linii. Możesz czasami gankować mid lane, ale tutaj trzeba uważać, bo jak sie zagapisz i zbyt dlugo bedziesz poza linią to szybciutko wieża padnie.

    Mid
    Tutaj jestes najbardziej narażony na gank i mało kto warduje mida, a często warto to zrobić. Ogólnie musisz caly czas kontrolować czy mid harpie już są na miejscu i wskazywać je junglerowi, który często o nich zapomina. Możesz też robić rotacje i gankować oba pozostale lane'y, ale musisz to robić szybko jak sie nie uda to natychmiast wracać, bo na midzie masz najczęściej magów, a wiec bardzo łatwy clear minion wave, co sprawia, że jeżeli opuścisz mida na zbyt długo to same miniony rozwalą ci wieżę (enemy mid nie bedzie jej nawet musial bic, tylko wyczysci miniony i sie wroci).


    Nie wiem za bardzo co jeszcze mogę napisać, jak byś miał konkretniejsze pytania to daj znać.
    Ostatnio zmieniony przez Fixty : 19-09-2014, 11:18
    Smite: Bitwa bogów. Jeśli masz ochotę pograć, zarejestruj się proszę z mojego linku, Ty nic nie tracisz, mnie pomoże. W razie czego może będę mógł jakoś pomóc :)

    https://account.hirezstudios.com/smi...campaign=email

  9. #638
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Raijn ;

    Czy cos sie stało ze smite bo nie moge wbic do kolejki ;p Przy każdym typie gry Arena conquest itd pisze NOW ;d I nie ma ze za ile wystartuje ;d




    #Edit
    Nie ważne w menu przy trybach gry zegary odliczają ;d



    Czy najbardziej OP jest Loki ?;D Bo widzę ze dużo ludzi gra nim
    Ostatnio zmieniony przez Arinori : 19-09-2014, 21:10

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  10. #639
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    fajny jest ten smite? Warto sprobowac pograc zeby odpoczac po pracy?

    irc: freenode.net in #torgdevs

  11. #640

    Notoryczny Miotacz Postów Raijn jest teraz offline
    Avatar Raijn
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,445
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Kusterek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fajny jest ten smite? Warto sprobowac pograc zeby odpoczac po pracy?
    Zajebiscie warto :) Zobaczysz ze kamera zza plecow robi wielka roznice :D
    @Arinori ;

    Loki jest dosyc ciekawa postacia bo kto nie lubi byc nie widzialnym i biegac jak kretyn w okol ludzi? Loki jest cholernie mocny, w late gamie na strzala lapie midow lub adc chociaz a aegisem i beadsami mozna dac mu rade, przy ogarnietej druzynie loki jest slabszy ale fajnie sie nim gra :D

  12. #641
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Grać sie coś nie da wszyscy na serwerze ping 240+ xD

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  13. #642
    Avatar Fixty
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Konin
    Wiek
    32
    Posty
    194
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mają jakieś kłopoty z serwerami widocznie. Też mam lagi cały czas, a jeszcze 10 gemów dzisiaj mogę zdobyć ;<
    Smite: Bitwa bogów. Jeśli masz ochotę pograć, zarejestruj się proszę z mojego linku, Ty nic nie tracisz, mnie pomoże. W razie czego może będę mógł jakoś pomóc :)

    https://account.hirezstudios.com/smi...campaign=email

  14. #643
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Titan bane jest zbugowane?? Bo kupiłem go na ADC Neith i nie pokazuje w stats ze mam penetracje tylko 0


    #EDIT
    Uzbierałem 5500 favora jakiego boga polecacie coś typu Assassin (nazwy bogów) bo xxxxx Support (Nazwy bogów) bo itd ;d
    Ostatnio zmieniony przez Arinori : 20-09-2014, 03:19

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  15. #644

    Notoryczny Miotacz Postów Raijn jest teraz offline
    Avatar Raijn
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,445
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Arinori napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Titan bane jest zbugowane?? Bo kupiłem go na ADC Neith i nie pokazuje w stats ze mam penetracje tylko 0
    Bo sa 2 typy penetracji, flat i percentage


    The order of Penetration and Reduction is important, as changing the order can result in quite different armour numbers. The order in which they are applied is:

    1. % Armour Reduction

    2. Flat Armour Reduction

    3. % Armour Penetration

    4. Flat Penetration

  16. #645
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A jakiego boga polecacie na pierwszy zakup??

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jeszcze raz SMITE - warto ?
    Przez Ecnoll w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 21-11-2013, 21:58
  2. Faeria - Nowa gra karciana, rywal Hearthstone
    Przez Xoltro w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 30-09-2013, 14:07
  3. Smite - walki bogów! TORGu gramy?
    Przez Fixty w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 13-08-2013, 09:35
  4. Odpowiedzi: 169
    Ostatni post: 12-12-2012, 11:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •