Reklama
Strona 85 z 99 PierwszaPierwsza ... 3575838485868795 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,261 do 1,275 z 1481

Temat: T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync)

  1. #1261
    Avatar solp
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,036
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    jak sprawdzić ile jeszcze mi zostało przelewów natychmiastowych na dany miesiąc ??

  2. #1262
    Avatar Danci
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kraków
    Posty
    948
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ludzie, ale do takich najprostszych rzeczy to kontaktujcie się z BOKiem, najlepiej przez czat. Informację dostaniesz w kilka minut i masz pewne z pierwszej ręki.

  3. Reklama
  4. #1263
    Avatar solp
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,036
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Rzeczywiście, nie pomyślałem om tym ;-). Więc sam odpowiem na swoje pytanie, może komuś się przyda.
    "Nie idzie sprawdzić ilości przelewów, które wykorzystaliśmy. Można jedynie policzyć sobie je ręcznie"

  5. #1264
    Avatar maslo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    trzymiasto
    Wiek
    31
    Posty
    2,367
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Czy jest teraz jakaś lepsza alternatywa dla synca/t-mobile, w ogóle bez opłat?
    Nie specjalnie mam zamiar płacić za coś, czego używam maksymalnie raz albo i w ogóle w miesiącu.
    Z tego co znalazłem, jedynym ciekawym wyjściem jest "bank smart", ale nie jestem jakoś przekonany.
    Tak czy inaczej, konto raczej u nich założę, jest tutaj może jakiś forumowicz który do nich też przeszedł?

  6. #1265
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    owadzenie ROR-u jest bezwarunkowo gratis, bank nie pobiera też opłat za kartę debetową (ale wydaje tylko karty z funkcją zbliżeniową). Oczywiście w gratisie są też przelewy na konta we wszystkich bankach. Haczyki? Tylko do końca roku za darmo będzie korzystanie w Smart Banku z bankomatów (choć warto dodać, że happy hours będą dotyczyły zarówno bankomatów krajowych, jak i zagranicznych). Od początku przyszłego roku za darmo będą już tylko trzy wypłaty bankomatowe miesięcznie. Każda kolejna ma kosztować 5 zł.
    Twój Smart Bank.

    Nadal nie ma nic lepszego od T-Mobile Usługi Bankowe. Jeżeli nie korzystasz z karty to ją zablokuj. Albo zamów naklejkę zbliżeniową.

  7. #1266
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nadal nie ma nic lepszego od T-Mobile Usługi Bankowe. Jeżeli nie korzystasz z karty to ją zablokuj. Albo zamów naklejkę zbliżeniową.
    Ty jesteś ich pracownikiem, że takie coś piszesz? xD Teraz T-Mobile jest na poziomie wielu banków.

    BPH darmowe, za karte nie zapłącisz, jeśli wykonasz nią 4 tranzakcje. Dodatkowo cashback od płatności kartą 3% (max 50 zł miesięcznie). Bankomaty darmowe w Polsce

    ING darmowe, za karte nie zapłacisz, jeśli wykonasz tranzakcje na 300 zł miesięcznie, dodatkowo można założyć prosty IKZE, za otwarcie nowego konta i spełnieniu kilku warunków dostajesz 100 zł

    mBank to samo co T mobile

    To tak na szybko z pamięci, każdy może oczekiwać od konta czegoś innego i nie można powiedzieć aktualnie, że T mobile jest najlepszy z najlepszych, chociaż oczywiście jest w czołówce

  8. #1267
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Przecież kolega Dzzej napisał wyraźnie "nie ma nic lepszego od t-mobile usługi bankowe" a nie, że jest najlepszy z najlepszych.
    Jest parę banków mających bardzo podobne oferty, ale żaden z nich nie wysuwa się wyraźnie na prowadzenie.

    Co do m banku - z tego co wyczytałem na stronie, jeżeli pójdziesz do bankomatu np PKO BP zapłacisz tam prowizję, tych bankomatów nie ma na liście jako darmowych.

    BPH - płatne zlecenia stałe.

    Teoretycznie czepiam się głupot, ale jeżeli już porównujemy to porównujmy wszystko, t mobile opórcz tej nieszczęsnej karty ma naprawdę wszystko za darmo.
    No i nie zapominajmy, że opłata za kartę jeszcze nie weszła w życie, więc przynajmniej do czerwca mamy najlepsze konto w Polsce :)
    Ostatnio zmieniony przez Wyso52 : 25-04-2015, 22:45

  9. #1268
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Wyso52 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecież kolega Dzzej napisał wyraźnie "nie ma nic lepszego od t-mobile usługi bankowe" a nie, że jest najlepszy z najlepszych.
    Jest parę banków mających bardzo podobne oferty, ale żaden z nich nie wysuwa się wyraźnie na prowadzenie.
    T mobile ma najlepszą ofertę dla osób bez stałych dochodów i nieużywających karty - to fakt. Jeśli ktoś jednak ma już pracę, stałe dochody, wtedy ma do wyboru kilka korzystniejszych np. Credit Agricole, dla chcących oszczędzać w trzecim filarze emerytalnym ING. Czyli są lepsze oferty, tylko zależy jakie mamy oczekiwania wobec banku ;)

  10. #1269
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    T mobile ma najlepszą ofertę dla osób bez stałych dochodów i nieużywających karty - to fakt. Jeśli ktoś jednak ma już pracę, stałe dochody, wtedy ma do wyboru kilka korzystniejszych np. Credit Agricole, dla chcących oszczędzać w trzecim filarze emerytalnym ING. Czyli są lepsze oferty, tylko zależy jakie mamy oczekiwania wobec banku ;)
    A w czym jest lepsze ING dla chcących oszczędzać w 3cim filarze? Bo ja mam konto w T-Mobile ale IKZE w ING i jakoś nie widze powodu zebym musial miec tez konto w ING

  11. #1270
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Szantymen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A w czym jest lepsze ING dla chcących oszczędzać w 3cim filarze? Bo ja mam konto w T-Mobile ale IKZE w ING i jakoś nie widze powodu zebym musial miec tez konto w ING
    Po prostu dla mnie wygodniej trzymać wszystko w jednym

  12. #1271
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    T mobile ma najlepszą ofertę dla osób bez stałych dochodów i nieużywających karty - to fakt. Jeśli ktoś jednak ma już pracę, stałe dochody, wtedy ma do wyboru kilka korzystniejszych np. Credit Agricole, dla chcących oszczędzać w trzecim filarze emerytalnym ING. Czyli są lepsze oferty, tylko zależy jakie mamy oczekiwania wobec banku ;)
    Spójrz najpierw czego oczekują ludzie w tym temacie, bo na pewno nie oszczędzania w trzecim filarze emerytalnym.

  13. #1272

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    560
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    A jest jakiś bank w tej chwili, który ma to samo co w t-mobile tylko nie pobiera opłat za kartę?

    Mam stałe dochody, ale nie wydaje czasami 200zł płacąc kartą, a chce mieć konto bez opłat.

  14. #1273
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Napisane było stronę wcześniej, że nie ma. Każdy bank stawia warunki dot. karty i po ich wypełnieniu, nie ma opłat za kartę.

  15. #1274
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Hardware napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jest jakiś bank w tej chwili, który ma to samo co w t-mobile tylko nie pobiera opłat za kartę?

    Mam stałe dochody, ale nie wydaje czasami 200zł płacąc kartą, a chce mieć konto bez opłat.
    Smart Bank. Do końca roku bankomaty wszystkie za darmo, w 2016 podobno darmowe tylko trzy pierwsze wypłaty. Za to prowadzenie i karta jest za darmo

  16. #1275
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Spójrz najpierw czego oczekują ludzie w tym temacie, bo na pewno nie oszczędzania w trzecim filarze emerytalnym.
    Ja oszczędzam.

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po prostu dla mnie wygodniej trzymać wszystko w jednym
    Ja wychodzę z założenia, że jeden bank może upaść - jeśli będziesz trzymać oszczędności w 3 bankach to szansa, że wszystkie 3 upadną to jak jeden do miliona

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. T-mobile bankowe wypłata hajsu bez karty
    Przez betonekke w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 09-11-2017, 15:43
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 14-08-2015, 00:06
  3. PIT-8C program rekomendacyjny T-Mobile Usługi Bankowe
    Przez Danci w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 06-03-2015, 11:38
  4. Dawny serwer, Kalathar - pamiętacie?
    Przez Sherlok w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 28-08-2010, 13:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •