Reklama
Strona 90 z 99 PierwszaPierwsza ... 40808889909192 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,336 do 1,350 z 1481

Temat: T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync)

  1. #1336

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    162
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    W tym miesiącu wchodzi nowa promocja, 5% zwrotu kwoty zakupów dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe.
    :)

  2. #1337
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mam pytanko ;>
    Nie mam jakoś ostatnio czasu żeby samemu to ogarnąć dlatego liczę na waszą pomoc, mam konto w t-mobile i wiem że mogę otworzyć sobie jakieś dodatkowe rachunki/lokaty/świnki skarbonki i inne chuje muje.
    Potrzebowałbym czegoś, gdzie mógłbym sobie co miesiąc odkładać jakąś kwotę pieniędzy, tak żeby w awaryjnej sytuacji móc je stamtąd wyjąć, ale żeby nie były na głównym koncie (nazwijmy to taką skarbonką, ale te opcje co tam są chyba się nie łapią, bo [nie nie sprawdzałem, dlatego potrzebuje was] wydaje mi się że na lokacie te pieniądze będą nie do ruszenia, a ta świnka skarbonka chyba ustala się kwotę którą co miesiąc mi będzie z automatu z konta ściągało, a nie o to mi chodzi).
    Korzysta ktoś z czegoś takiego i chciałby się podzielić informacjami ? :>

  3. Reklama
  4. #1338
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Czyli po prostu chcesz mieć oddzielny rachunek, na który będziesz wrzucał hajs i żeby była możliwość w każdej chwili wyciągnąć?

    Do swojego konta dodaj rachunek oszczędnościowy. Trochę większe oprocentowanie, normalnie możesz mieć do niego kartę (ale też jest opłata jak nie wydasz 200 PLN miesięcznie). To, co jest ważne to, że masz tylko jeden darmowy przelew zwykły z tego rachunku - pozostałe 1 PLN od sztuki.

    Wygląda to tak:


    Jak widać - mam dwa rachunki zwykłe, oszczędnościowo-rozliczeniowe i jeden oszczędnościowy.

  5. #1339
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli po prostu chcesz mieć oddzielny rachunek, na który będziesz wrzucał hajs i żeby była możliwość w każdej chwili wyciągnąć?

    Do swojego konta dodaj rachunek oszczędnościowy. Trochę większe oprocentowanie, normalnie możesz mieć do niego kartę (ale też jest opłata jak nie wydasz 200 PLN miesięcznie). To, co jest ważne to, że masz tylko jeden darmowy przelew zwykły z tego rachunku - pozostałe 1 PLN od sztuki.

    Wygląda to tak:


    Jak widać - mam dwa rachunki zwykłe, oszczędnościowo-rozliczeniowe i jeden oszczędnościowy.
    @Dzzej ;
    Czyli jest opcja że nie wezmę karty do tego rachunku, i wtedy nie będę miał dodatkowych opłat ;>?
    Jeśli tak to jest dokładnie to o co mi chodzi

  6. #1340
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Tak. Karta nie jest obowiązkowa.

  7. #1341
    Avatar Vienio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Lublin
    Posty
    854
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    jak zmienić PIN do karty? bo kurde dzisiaj byłem w sklepie to nie mogłem pinu sobie przypomnieć z racji iż wszystko kupuje zbliżeniowo i mi wyleciał z głowy
    Iść swoją drogą, nie dać satysfakcji wrogom...
    Ignore all msg when exp

  8. #1342

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz offline
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    55
    Posty
    2,186
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    na infolinie musisz chyba

  9. #1343
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,036
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Vienio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak zmienić PIN do karty? bo kurde dzisiaj byłem w sklepie to nie mogłem pinu sobie przypomnieć z racji iż wszystko kupuje zbliżeniowo i mi wyleciał z głowy
    Rachunki->karty->wybierasz karte->Zmien kod pin
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  10. #1344
    Avatar Diablo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    torg
    Posty
    476
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Może trochę nie pod temat t-mobile bo już właściwie kończę korzystać z ich oferty ale jednak coś z kontem bankowym. Otóż dostałem wynagrodzenie za wykonane zlecenie, wszystko pięknie fajnie przelew terminowo doszedł 14 grudnia, jednak do tej pory nie mogę wypłacić nic z konta ani zrobić przelewu. Na stronie widnieje mi coś w tym stylu:
    Saldo rachunku
    800,00 PLN

    Dostępne środki
    0,00 PLN

    Wie ktoś kiedy to się zmieni z salda na dostępne środki? Rachunki do opłacenia czekają, a tu taki wór.

  11. #1345
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Przez 3 lata otrzymywania wynagrodzenia się z tym nie spotkałem, więc skontaktuj się z nimi, najlepiej zadzwoń lub połącz się audio/wideo z wirtualnym oddziałem. Na chacie Ci nie pomogą.

  12. #1346

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Diablo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może trochę nie pod temat t-mobile bo już właściwie kończę korzystać z ich oferty ale jednak coś z kontem bankowym. Otóż dostałem wynagrodzenie za wykonane zlecenie, wszystko pięknie fajnie przelew terminowo doszedł 14 grudnia, jednak do tej pory nie mogę wypłacić nic z konta ani zrobić przelewu. Na stronie widnieje mi coś w tym stylu:
    Saldo rachunku
    800,00 PLN

    Dostępne środki
    0,00 PLN

    Wie ktoś kiedy to się zmieni z salda na dostępne środki? Rachunki do opłacenia czekają, a tu taki wór.

    T-mobile bank ma dosyć sprawnie działającą obsługę klienta, czekasz moze z 30 sekund konsultanta online, spytaj sie udzieli ci pewnie odpowiedzi ocb

  13. #1347

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    166
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Za pewne zajęcie komornicze skoro nie możesz wypłacić środków

  14. #1348
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,384
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    słyszałem że jakiś cashback jest w tmobile bankowe za płatności kartą, jak się do tego wpisać? bo na razie nie mam czegoś takiego

    @edit
    już sobie to ogarnąłem
    jakby ktoś był ciekaw to na infolini to się aktywuje, i od razu po telefonie można korzytać.
    25zł miesięcznie max cashbacku
    no i trzeba mieć przelewy stypendium, renty, wynagrodzenia od pracodawcy albo po prostu 2000 miesięcznie
    Ostatnio zmieniony przez moth : 22-12-2015, 18:18

  15. #1349
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    I trzeba wydać zgodę na udostępnianie danych osobowych w celach marketingowych - informuję, gdyby komuś to przeszkadzało.

  16. #1350
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,036
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Załącznik 344131
    OMG znowu jakiś email z tmobile? Co to za zmiany w regulaminie? Za co znów będę musiał dodatkowo płacić? Jakie kolejne przywileje mi odbierają? Po co mi email przyszedł? Znowu zmieniają profil żeby reklamą zgarnąć nowych klientów? Co tym razem kolejny operator telefonii komórkowej czy już reklama krótkich kondomów?
    Nawet nie otwieram wiadomości bo słowa z biurokratycznej nowomowy nie zrozumiem. A do tego pewnie wszystko małym druczkiem że przez magnifiera windowsowego będę musiał czytać.
    Wołam eksperta!
    @Dzzej ;
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. T-mobile bankowe wypłata hajsu bez karty
    Przez betonekke w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 09-11-2017, 15:43
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 14-08-2015, 00:06
  3. PIT-8C program rekomendacyjny T-Mobile Usługi Bankowe
    Przez Danci w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 06-03-2015, 11:38
  4. Dawny serwer, Kalathar - pamiętacie?
    Przez Sherlok w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 28-08-2010, 13:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •