Reklama
Strona 92 z 99 PierwszaPierwsza ... 42829091929394 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,366 do 1,380 z 1481

Temat: T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync)

  1. #1366
    Avatar Tygrrysek
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,518
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Nie bardzo rozumiem. Po co w ogóle miały by być jakiekolwiek limity? Przecież bank te pieniądze inwestuje i zarabia na nich. Po co miałby się ograniczać? Zapewne chce ich mieć jak najwięcej.

  2. #1367
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Polecam przeczytać ostatniego emaila.
    Teraz ten bank nie ma już żadnej przewagi na innymi, płatne bankomaty to jakiś śmiech.

  3. Reklama
  4. #1368
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    No dobra, to teraz pytanie: gdzie się torgi przenoszą? Z jednej z najlepszych ofert na rynku zrobiła się nam oferta chyba poniżej przeciętnej.

    Jakby komus się całego maila nie chciało przeczytać to najważniejsze:
    tylko 3 wypłaty w bankomacie w miesiącu za darmo, każda następna 6 zł (xD)
    każdy przelew natychmiastowy płatny 6 zł

  5. #1369

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    296
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Część, chyba najważniejsza maila:

    Możliwość zrealizowania jednej darmowej wpłaty we wpłatomacie na T-Mobile konto/Konto Freemium w miesiącu, pozostałe będą kosztowały 6 zł
    Możliwość zrealizowania jednej darmowej wpłaty we wpłatomacie na Konto Walutowe w miesiącu, pozostałe będą kosztowały 6 zł
    Możliwość zrealizowania jednej darmowej wpłaty we wpłatomacie na dany rachunek oszczędnościowy w miesiącu, pozostałe będą kosztowały 6 zł
    Każdy przelew Natychmiastowy w T-Mobile koncie/Koncie Freemium w Bankowości Internetowej / Bankowości Mobilnej będzie kosztował 6 zł
    Każdy przelew Express Elixir w T-Mobile koncie/Koncie Freemium w Bankowości Telefonicznej i Wirtualnym Oddziale będzie kosztował 6 zł
    Bezpłatnie będą realizowane 3 wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie w miesiącu T-Mobile koncie/Koncie Freemium, pozostałe będą kosztowały 6 zł
    Ja w następny weekend już uciekam z tego syfu do Pekao - z tego względu, że będę brał u nich kredycik a warunki prowadzenia konta bankowego mają względne to czemu nie.

  6. #1370
    Avatar szpigiel001
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    391
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    MBank albo smart bank, albo jedno i drugie, jeszcze musze pomyslec

  7. #1371
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,397
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Wyso52 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Polecam przeczytać ostatniego emaila.
    Teraz ten bank nie ma już żadnej przewagi na innymi, płatne bankomaty to jakiś śmiech.
    jakby ktoś mógł wrzucić maila to byloby spoko, bo nie każdy jeszcze dostał.


    ja przechodze do mbanku, jak ktoś ma minimum 1000 wpłwów na konto to polecam ekonto plus, jak ktoś nie ma to ekonto standard.

    ing polecam dla tych którzy chcą mieć torgową wyverne na karcie :P

    http://www.najlepszekonto.pl/ranking-kont-osobistych
    tu jest ogólnie ranking na maj, większość sie prawie niczym nie różni, po prostu niektóre mają np pod jakimiś warunkami pinionżki za pójście do nich(jak mbank)

    ja dużo transakcji w obcej walucie prowadzę dlatego wybrałem mbank, ale te pierwsze 5 to już w sumie dla przeciętnego użytkownika jest bez różnicy

    a no i jeszcze każdemu odradzam pko bp(nie pekao), ja zamykam już niedługo
    Ostatnio zmieniony przez moth : 29-05-2016, 20:16

  8. #1372

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    EBE
    Wiek
    31
    Posty
    272
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Zastanawiam się nad powrotem do mBanku po tych zmianach. Do mBanku, bo mam nadal konto aktywne, więc pozostanie tylko zamówić kartę.


  9. #1373
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Przeanalizowałem treść maila i dokumenty oraz rozmawiałem z konsultantem.

    Oczywiście te konto Freemium to jedno wielkie gówno, jedynym sensownym rozwiązaniem jest przejście na konto Premium*:
    • Jeżeli miesięcznie zapłacicie bezgotówkowo 500 PLN to konto jest darmowe.
    • Jeżeli miesięcznie zapłacicie bezgotówkowo 200 PLN to karta debetowa jest za darmo.
    • Przy koncie Premium tracimy tylko 10 przelewów natychmiastowych, które od 1 sierpnia będą na obu kontach kosztowały 6 PLN / sztuka.

    Więc generalnie jeżeli ktoś nie ma problemu z wydaniem 500 PLN kartą (chociażby na produkty codziennego użytku) to straci tylko przelewy natychmiastowe. Reszta pozostanie bez zmian.

    * - albo przejście do innego banku.

    Jeżeli chodzi o mnie, chyba zostanę w TMUB. Głównie z przyzwyczajenia, trochę z lenistwa, bo nie chce mi się bawić w otwieranie konta, a w sumie i tak tracę tylko te natychmiastowe, gdzie i tak korzystałem z nich raz na 3 miesiące. 500 PLN miesięcznie spokojnie mi schodzi z karty, więc zarówno kartę jak i prowadzenie konta Premium będę miał za darmo.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 30-05-2016, 10:35

  10. #1374
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Generalnie to narzekamy a dalej ciężko znaleźć bank lepszy.
    Teoretycznie najbardziej bolą te bankomaty i maksymalnie 3 darmowe wypłaty w ciągu miesiąca ale na przykład ja z bankomatu w tym roku korzystałem tylko raz.
    Dalej jednak te 3 pierwsze wypłaty są darmowe na całym świecie, zaraz wakacje wyjazdy za granice i tam jednak potrzebna jest gotówka, szczerze mówiąc nie wiem jaka jest prowizja za wypłaty w m banku za granicą ale na pewno jakaś jest. edit już znalazłem 9 zł pozdrawiam.

    Mam wrażenie, że tmobile już 2 raz pogorszył warunki korzystania z konta a dalej ciężko znaleźć lepszą alternatywę.
    Jak ktoś podaje nazwy kont w bankach to niech napisze konkretnie to co zyskujemy bo ja miedzy mbankiem a tmobile znaczących różnic nie widzę, może poza tymi bankomatami.
    Ostatnio zmieniony przez Wyso52 : 30-05-2016, 14:28

  11. #1375
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    No właśnie. A biorąc pod uwagę konto Premium, gdzie wystarczy mieć miesięczne płatności kartą w kwocie 500 PLN to nadal mamy wszystko za darmo. Jedyną rzeczą, którą tracimy są darmowe przelewy natychmiastowe.
    Jak dla mnie, osoby utrzymującej się samodzielnie, nadal jest to bardzo dobra oferta.

  12. #1376
    Avatar Young Worrior
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    1,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Kartą 500 PLN miesięcznie, czy wystarczy zapłacić za coś 500 na przykład przelewem? Bo u mnie problem właśnie byłby w tym płaceniu kartą. Mieszkanie opłacam gotówką, szkołę przelewem, kartą jedynie jakieś pierdoły + zalewam samochód (do 500 nie dojdzie). Rzeczy codziennego użytku idą z konta narzeczonej.

  13. #1377
    Avatar Comxaa
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Comxaa
    Wiek
    32
    Posty
    649
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    ma ktoś treść tego maila? w jaki dzień przyszedł? bo nic nie dostałem

  14. #1378
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,397
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Kartą.



    Mi przyszedł dzisiaj, niektórym kilka dni temu juz. Ale dla obecnych to dopiero od sierpnia wiec pewnie ostatnie maile jeszcze poczekają.



    Podpisalem dzisiaj umowę z mBankiem, jak tylko dostane karte to zamykam tmobile. Trzeba miec cos na koncie żeby zamknąć?



    A tmobile jest teraz ok jesli korzystasz z tego jak z portfela, ale ja np robię zakupy internetowe, czasem za granica cos to ich pierdole

    Pewnie za rok kolejne zmiany na gorsze, ciekawe co jeszcze wymyślą

  15. #1379
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Young Worrior napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kartą 500 PLN miesięcznie, czy wystarczy zapłacić za coś 500 na przykład przelewem? Bo u mnie problem właśnie byłby w tym płaceniu kartą. Mieszkanie opłacam gotówką, szkołę przelewem, kartą jedynie jakieś pierdoły + zalewam samochód (do 500 nie dojdzie). Rzeczy codziennego użytku idą z konta narzeczonej.
    Tylko kartą.
    Dokładny zapis brzmi:
    0 zł pod warunkiem rozliczenia przez Bank w danym miesiącu rozliczeniowym transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 500 zł. Do transakcji bezgotówkowych
    kartą wliczane są transakcje bezgotówkowe dokonane wszystkim kartami wydanymi do konta oraz transakcje bezgotówkowe dokonane na Rachunku karty kredytowej, której
    Posiadaczem/Współposiadaczem jest Właściciel/Współwłaściciel konta
    Cytuj Comxaa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ma ktoś treść tego maila? w jaki dzień przyszedł? bo nic nie dostałem
    Dziś przyszedł. Zmiany wchodzą 1 sierpnia, więc na pewno dostaniesz.

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tmobile jest teraz ok jesli korzystasz z tego jak z portfela, ale ja np robię zakupy internetowe
    Też robię zakupy internetowe i nie widzę powodu, dla którego miałbym tego nie robić przez TMUB. W tym akurat nic się nie zmienia.

    PS. Gadałem jeszcze z konsultantem, od 1 czerwca będzie można aktywować na rachunkach Premium. Trzeba dzwonić na infolinię lub przez Wirtualny Oddział (audio lub wideo).

    PS.2. Tutaj macie PDF z tabelą opłat:
    http://www47.wyslij-plik.pl/pokaz/813106---lrdn.html
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 30-05-2016, 15:49

  16. #1380
    Avatar Vienio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Lublin
    Posty
    854
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    i chuj trza szukać nowego banku

    Załącznik 350167






    ///



    w sumie mbank spoko

    Załącznik 350168
    Ostatnio zmieniony przez Vienio : 31-05-2016, 22:58
    Iść swoją drogą, nie dać satysfakcji wrogom...
    Ignore all msg when exp

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. T-mobile bankowe wypłata hajsu bez karty
    Przez betonekke w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 09-11-2017, 15:43
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 14-08-2015, 00:06
  3. PIT-8C program rekomendacyjny T-Mobile Usługi Bankowe
    Przez Danci w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 06-03-2015, 11:38
  4. Dawny serwer, Kalathar - pamiętacie?
    Przez Sherlok w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 28-08-2010, 13:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •