Reklama
Strona 1 z 4 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 58

Temat: C9 - Continent of the Ninth

  1. #1
    Avatar -=]Kropek[=-
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    794
    Siła reputacji
    19

    Domyślny C9 - Continent of the Ninth



    AKTUALNE BETA TESTY TRWAJA OD 16 DO 31 MAJA, NALEZALO BY SIE POSPIESZYC BO WARTO!

    Continent of the Ninth Seal (C9 Online) to gra Fantasy MMORPG wydawana dla graczy Europejskich w tym Polaków przez znaną firmę Webzen(Mu Online, SUN, Archlord). Produkcją zajmuje się NHN Games, Koreański pionier w tworzeniu gier sieciowych nowej generacji. Prace nad tytułem rozpoczęto w roku 2006. Pierwsze mooby zostały zabije na wersji Koreańskiej pod koniec roku 2010.
    Po krótkich słowach wprowadzenia należy nadmienić że C9 Online to gra NON-TARGET( Nie zaznaczamy przeciwnika, nie wybieramy tej samej sekwencji klawiszy w walce lub PvP). Cele zarówno potwory jak i gracze są dynamiczni. W walce musimy wykazać się własnymi umiejętnościami by pokonać wroga, ekwipunek oraz uzbrojenie schodzą na drugi plan. System PvM jak i PvP oszałamia swoją doskonałością i dopracowaniem szczegółów takich jak realistyczne sceny walki( jeden z większych atutów gry), ruch postaci.
    Witam, no to temacik o tej grze "C9" Powstala w korei,mozna bylo grac na zagranicznych serwerach, duzo ludzi to robiło -> koreanczycy sie wkurwili poblokowali ze dupa. A tu naszym oczom webzen wzial sie za produkcje EU i US.
    Otwarty świat, bogaty w ogromną ilość potworów, podzielony na dziewięć kontynentów. Należy dodać że potwory nie są bierne, mają swoją inteligencję która pozwala im uczyć się ruchów gracza, przewidywać jego posunięcia.
    Instancje na różnych poziomach trudności dopasowane do poziomu gracza. Dla zaawansowanych wyjadaczy pragnących zdobyć przedmioty rangi rare oraz chcących spędził miło i przyjemnie czas na dodatkowym zdaniu, przygotowano różne poziomy trudności rozgrywki. Warto nadmienić że w trakcie wykonywania instancji możemy spodziewać się wtargnięcia innych graczy chcących przeszkodzić nam w wykonaniu zadania (Intrusion Mode).
    Misje oraz pojedyncze zadania połączone są z storyline (fabułą gry), która wprowadza urozmaicenie treningu czy walk na arenach.
    C9 prócz starcia z potworami możemy rozgrywać kilkadziesiąt trybów PvP, między innymi walki na arenach w trybie 3 vs. 3. Przegranym stajemy się w trakcie kiedy nasze życia spadną do 0 lub zostaniemy wypchnięci z pola walki.
    Bitwy o zamek, guild war te i wiele innych rozgrywek czeka na nas w bajecznym świecie gry.
    Rozpoczynając rozgrywkę stajemy przed wyborem postaci. Dostępne są 4 charaktery, każdy z nich awansuje na 10 poziomie do rangi Elite. Kolejny transfer czeka nas na 20 levelu. W raz z awansami nasz bohater otrzymuje nowe cechy, umiejętności(skille) a jego atrybuty takie jak siła, szybkość, wytrzymałość zwiększają się.
    Dostępne klasy postaci to Fighter, Hunter, Shaman oraz Witchblade(niewiem czy wejdzie na eu/us) ale jest Berserkeros.

    Co do mojej opini. Naprawde polecam, szczerze jak bylem gimbusem to sie napalalem jak szmata, a teraz jest dostepną grą. To tylko 4.2gb~? A duzo zabawy. Co do kumpli, gra zaczela sie podobac od 2 lvl jak mieli dostepne 2 skille. Na start jakos strasznie METINO podobnie, ale to tylko iluzja optyczna, grafika lepsza, gameplay lepszy (mozna skakac) Combo i wszytsko jest poprostu cudne :P (moze jestem fanboyem)



    W razie pytan sluze pomocą.
    Rejestracja + Keye
    Download link
    Ostatnio zmieniony przez -=]Kropek[=- : 21-05-2012, 08:05

  2. #2
    Avatar eternal94
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    184
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    to w końcu typowy, czy jedyny w swoim rodzaju? ładnie wygląda, przestronne lokacje. może się skuszę ale mogliby pokazać inne postacie w trailerze a nie tylko wojownika(są inne? xd)

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar -=]Kropek[=-
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    794
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wyroznia sie to czyms od sztandarowych produkcji?
    To jest (jak dlamnie) 10x lepsze od vindictusa i starsze doswiadczeniem. 9 prof ( 3 klasy) Mila przyjemna rozgrywka, to jest 4gb nie duzo sciagania.


    Cytuj eternal94 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to w końcu typowy, czy jedyny w swoim rodzaju? ładnie wygląda, przestronne lokacje. może się skuszę ale mogliby pokazać inne postacie w trailerze a nie tylko wojownika(są inne? xd)
    na youtubie wpisz clasa pvp

    @down

    http://www.webzen.com/Download/C9?Ctn=004

    sciaga mi fullspeedem 1.6-2mb
    Ostatnio zmieniony przez -=]Kropek[=- : 20-05-2012, 22:34

  5. #4
    Avatar jankiel7
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    317
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    nie da rady ściągnąć klienta...
    "Ilu klnie, że jest źle i dalej brnie, zwinięte banknoty, sto złotych, dziury dwie, Absolut, XTC, 1, 2, 3 czy to świat jest zły czy ty?"

  6. #5
    Avatar -=]Kropek[=-
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    794
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @odswiezam, troszeczke zedytowalem 1 post.

    zapraszam do dyskusji

  7. #6
    Avatar Tode
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    238
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Widze, że zapomnieliście o tej niesamowitej grze.
    Cannot be
    27 czerwca startuje OBT(trzeba rozdać keye, od 30 czerwca oficjalna OBT bez żadnych key'i)! Gre można pobrać z tych linków:
    http://az29571.vo.msecnd.net/contine...9_Setup_GP.exe
    http://az29571.vo.msecnd.net/contine...Setup_GP-1.bin
    http://az29571.vo.msecnd.net/contine...Setup_GP-2.bin
    http://az29571.vo.msecnd.net/contine...Setup_GP-3.bin
    Już teraz można robić postacie i zajmować swoje nicki.
    Jeżeli ktoś ma starego klienta (VIP Client, z CBT) to trzeba pobrać na nowo.
    Przy pobieraniu polecam używanie jakiegoś download managera, bo linki lubią się urywać.

    Pozdrawiam ;)
    Ostatnio zmieniony przez Tode : 22-06-2012, 12:47

  8. #7
    Avatar VikeM
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    456
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    ma ktos keja moze? I czy po becie jest reset?

  9. #8
    Avatar Adrino
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    975
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jest wieś, że potworki tylko w dungach, czy otwarty świat?

  10. #9
    Avatar kay
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    ด้้้้้็็็็็้้้&#
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Może ktoś wytłumaczyć jakie keye, ocb? Bo gierka wygląda fajnie, ale nie wiem co mogę zrobić poza pobraniem instalki i poczekaniem dwóch dni do 27 czerwca?

    propoonuje jeszcze wrzucic jakies fotki z gry do tematu, moze moglibysmy zrobic jakis torg team
    Ostatnio zmieniony przez kay : 25-06-2012, 22:58
    znów się widzimy

  11. #10
    Avatar Kazuar
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    44
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Po tej becie nie ma resetu. Zaczyna się ona 28 o 4:00 rano dla tych co zapisani są do 'early access' i 31 także o 4:00 dla reszty. Świat jest zamknięty, expi sie na instancjach ale jak ktoś chce jest opcja 'Invasion' wiec ktoś może wbijać nam na inste dla pvp.
    BTW Zróbcie konto na webzen lub się zalogujcie i tu zapiszcie się do early access http://event.webzen.com/C9/Teaser/Betakey

  12. #11
    Avatar Tode
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    238
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj kay napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może ktoś wytłumaczyć jakie keye, ocb? Bo gierka wygląda fajnie, ale nie wiem co mogę zrobić poza pobraniem instalki i poczekaniem dwóch dni do 27 czerwca?

    propoonuje jeszcze wrzucic jakies fotki z gry do tematu, moze moglibysmy zrobic jakis torg team
    Robiąc konto robisz 4 klucze. Jeden wykorzystujesz sam, zostają Ci 3 do rozdania i wtedy możesz grać od 4:00 28 czerwca.
    W innym wypadku będzie można grać od 4:00 31 czerwca
    Po za pobraniem instalki i poczekaniem dwóch dni możesz zrobić postać i zająć swój nick.
    Screeny będą później, jak już wejdziemy do gry. Na razie nie ma się czym chwalić.
    Powtórzę jeszcze raz dla niewiedzących: w grze są instancje, nie ma otwartego świata. Nie przeszkadza to jednak w PKowaniu ludzi. Tak jak wspomniał gość up można wbić się do kogoś do instancji i narobić mu kuku. Z tego co pamiętam to były jakieś konsekwencje tego PKowania, ale nie jestem pewien, bo grałem 4 lata temu na koreańskiej becie i mało co pamiętam.
    Ostatnio zmieniony przez Tode : 26-06-2012, 11:12

  13. #12
    Avatar kay
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    ด้้้้้็็็็็้้้&#
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    http://isohunt.com/torrent_details/3...th?tab=summary - jezeli ktos tak jak ja nie moze sciagnac z zjebanych serwerow webzenu



    #edit
    Pytanie takie: Ściągnąłem klienta i mówiliście, że od 28 czerwca będą mogli grać ludzie z keyami, ja wykorzystałem keya na stronce, ale teraz włączając grę odpala mi tylko strone z countdown do OBT. Czyli trzeba było te klucze podać jeszcze raz w kliencie, jeszce przed CBT, żeby teraz móc wbić? Bo mówiliście, że "Mogę zająć nick" przed CBT, czyli jednak TRZEBA było to zrobić, żeby wbić na CBT? musze czekać do OBT?

    #edit2
    Już rozkminiłem (jeżeli zarejestrowałem klucz do 20 czerwca to mam dostęp do CBT, ja zrobiłem to 27.)

    Ostatnio zmieniony przez kay : 29-06-2012, 12:31
    znów się widzimy

  14. #13

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Dziś o 18 rozpoczęła się OBT. Dał rade ktoś zalogować.

  15. #14
    Avatar Vahantarim
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    48
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cholera! Czekałem na to od dawna, a jak już jest to nie mam czasu grać. Chyba zacznę jak już się beta skończą. Mam szczerą nadzieję, że okaże się ciekawsze niż Vindictus, który po kilku godzinach zabijał monotonią, choć z tego co się orientuję system będzie bardzo podobny.
    Najbardziej nieznośny jest głupiec, któremu się powodzi...

  16. #15

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Tak, to prawda, że C9 jest podobny do Vindictusa. Najbardziej martwi mnie brak otwartych lokacji, takie bicie lvl w samych instancjach jest mega nudne.

    @edit

    Jeżeli nie macie problemy z wejściem go gry, wejdźcie na http://us.c9.webzen.com/Main. W prawym górnym rogu klikacie, żeby się zalogować na konto. Po zalogowaniu, w centralnym punkcie strony będzie tarcza z napisami play i download. Klikamy na nią, zacznie się pobieranie wtyczki do przeglądarki. Jeżeli siedzicie na innej przeglądarce niż IE(zapewne tak jest) uruchomcie ją ponownie. Następnie klikamy znów na tarcze i czekamy, aż odpali się nam launcher gry, czekamy aż client się spaczuje, i gotowe.
    Ostatnio zmieniony przez Sorc of Light : 30-06-2012, 21:53

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •