+ Nowy post
Pokazuje wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Projektowanie koszulek - jakość&cena

Data rejestracji
    Dec 2011
    Siła reputacji
    3
    matek697 wkroczył na salony matek697 wkroczył na salony matek697 wkroczył na salony

Domyślny Projektowanie koszulek - jakość&cena

Cześć
    potrzebuje namiarów na jakieś allegro/strony internetowe, które oferują możliwość zaprojektowania/zlecenia im wydrukowania własnej grafiki/tekstu na koszulce.
    Popatrzyłem na allegro i tam wyboru jakoś nie ma, albo nie mam pewności czy dobrze będzie z materiałem, znowuż na spreadshirt.pl wołają 70 zł (taka cena mi wyskoczyła), patrzyłem jeszcze na jakieś vistaprint.pl ale tam podobno scamy lecą (podobno jakieś poukrywane ceny bo mi tylko 25 zł pokazuje - co w sumie jest dobrą ofertą)
    Zamawiał ktoś kiedyś/gdzieś w internecie takie coś i może mi polecić cokolwiek?

edit
    chce tylko zrobić jedną białą koszulke z prostą czarną grafiką i czarną koszulke z białym napisem
    Ostatnio zmieniony przez matek697 : 15-05-2012, 20:50

Data rejestracji
    Nov 2007
    Siła reputacji
    8
    Gawus t.pl klęka tylko przed Bogiem Gawus t.pl klęka tylko przed Bogiem Gawus t.pl klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

kiedys szukalem
    allego nic ciekawego nie oferuje a ceny na roznych stronach potrafia zabic
    czesto zamowienie musi byc powyzej ilus sztuk zeby sie w miare oplacalo..

nie pomoge za bardzo ale mam prosbe - jak znajdziesz cos ciekawego daj info,
    chcialem kilka zrobic dla siebie ale odpuscilem szukania ;P

Data rejestracji
    Apr 2008
    Położenie
    Gdynia
    Siła reputacji
    9
    Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Ofert na allegro jest masa.
    Ceny wahają się od 10zł do 50 za jeden projekt, rozsądne oferty zaczynają się od dwudziestu paru złotych.
    Generalnie patrz na firmę, na której koszulce będzie nadruk i na gramaturę tejże koszulki.
    Mogę polecić do nadruków producenta koszulek Fruit of the Loom i odradzić Stedmana.
    Co do gramatury, co najmniej 180g/m^2

Ano, takie koszulki trwałość mają słabą. Nadruk się nie spiera, ale dobry wygląd zazwyczaj utrzymują przez ~rok, nie więcej.

Koszulek z tej strony, którą podałeś nie znam, ale nie sądzę, aby były jakieś o wiele lepsze, a są o wiele droższe.

Data rejestracji
    Dec 2011
    Siła reputacji
    3
    matek697 wkroczył na salony matek697 wkroczył na salony matek697 wkroczył na salony

Domyślny

Właśnie wypatrzyłem aukcję ze Stedmanem - miałem zamawiać ale dzięki za opinie.
    Gramature mam oczywiście zamiar brać 190 conajmniej, poszukam z tym Fruit of~

Data rejestracji
    Apr 2008
    Położenie
    Gdynia
    Siła reputacji
    9
    Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blus : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

To znaczy, stedmana mam jedną 180tkę i się szybko zeszmaciła, ale mam też jedną 210tkę i jest super.
    A z fruita mam 185 bodajże i działa dobrze.

Jak znajdziesz stedmany powyżej 200 to śmiało bierz, FoTL, jak już pisałem, 185 się spisuje,

Data rejestracji
    Feb 2011
    Położenie
    Suwałki
    Siła reputacji
    0
    VooleTz tworzy klimat torga VooleTz tworzy klimat torga VooleTz tworzy klimat torga VooleTz tworzy klimat torga VooleTz tworzy klimat torga

Data rejestracji
    Oct 2008
    Położenie
    ポズナニ
    Siła reputacji
    8
    Black Dragon tworzy klimat torga Black Dragon tworzy klimat torga Black Dragon tworzy klimat torga Black Dragon tworzy klimat torga Black Dragon tworzy klimat torga

Domyślny

żeby nie zakładać nowego tematu - jak się z koszulkami ma cupsell.pl?

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania