+ Nowy post
Pokazuje wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Wyznaczanie i obliczanie trasy rowerowej.

Data rejestracji
    Sep 2009
    Siła reputacji
    8
    Pyroflames tworzy klimat torga Pyroflames tworzy klimat torga Pyroflames tworzy klimat torga Pyroflames tworzy klimat torga Pyroflames tworzy klimat torga

Domyślny Wyznaczanie i obliczanie trasy rowerowej.

Siemka, macie jakieś stronki/programy gdzie mogę sobie na mapie pozaznaczać punkty a strona/program obliczy mi jej długość?
    Odpada Google Maps bo sam na siłę mi ciśnie trasę przez którą nie jechałem :/

#edit
    nie wiem czy ten temat powinien być tu, czy raczej w Sporcie, ale bardziej mi tu pasował
    jeżeli pomyliłem działy to proszę o nieusuwanie i niewarnowanie tylko przeniesienie :P
    I got 99 problems but a bitch ain't one..

Data rejestracji
    Jun 2006
    Położenie
    Olsztyn
    Siła reputacji
    10
    Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

jesli chodzi o google maps, to mozesz zmienic trase jaka ci tam wylicza
    wystarczy ze zlapiesz niebieska linie (trasa) i przeciagniesz jak w inne miejsce (nawet jak juz najedziesz na linie, to wyskoczy dymek "przeciagnij, by zmienic trase")

Data rejestracji
    Sep 2009
    Siła reputacji
    8
    Pyroflames tworzy klimat torga Pyroflames tworzy klimat torga Pyroflames tworzy klimat torga Pyroflames tworzy klimat torga Pyroflames tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj Solrix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jesli chodzi o google maps, to mozesz zmienic trase jaka ci tam wylicza
    wystarczy ze zlapiesz niebieska linie (trasa) i przeciagniesz jak w inne miejsce (nawet jak juz najedziesz na linie, to wyskoczy dymek "przeciagnij, by zmienic trase")
    wiem i tak zazwyczaj robiłem, ale czasem moja trasa jest taka, że nie da się po prostu narzucić tego co ja chcę (np. dzisiaj)
    I got 99 problems but a bitch ain't one..

Data rejestracji
    Feb 2006
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    9
    cama of blocker wkroczył na salony cama of blocker wkroczył na salony cama of blocker wkroczył na salony

Domyślny

http://www.endomondo.com/routeplanner/

Musisz miec konto.
    Liczy ci kilometry jak zaznaczysz na mapie i dodatkowo możesz tą trase potem wgrać na telefon i bić rekordy jadąc nią pare razy.
    Musisz mieć telefon z androidem albo iPhone.

Ale do samego zaznaczenia wystarczy komputer i internet o_O

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania