Reklama
Strona 1 z 69 1231151 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 1021

Temat: Grand Theft Auto V

  1. #1
    Avatar Olocalt
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    645
    Siła reputacji
    14

    Domyślny Grand Theft Auto V

    Witam.
    Jest może wiadomo kiedy wyjdzie kolejny trailer do tej gry?
    I może jakaś przypuszczalna, nieoficjalna data wydania gry?

  2. #2
    Avatar Michallo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Zduńska Wola
    Posty
    622
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Podobno w tym miesiącu mamy otrzymać sporą dawkę nowych informacji na temat GTA V. Data premiery nie jest póki co znana, chodzą jedynie plotki o październiku albo świętach tego roku oraz pierwszym kwartale 2013.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Ergid
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    k̴̶̮͕͊͐ͤ̋͂ͤͬ͂̃͋͒ͨ&#8
    Posty
    305
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    po internecie krazy plotka ze nowy trailer wyjdzie 24.05.2012, gdyz ta data pojawia sie w wielu miejscach w pierwszym trailerze.
    ze ten forumek jeszcze istnieje 0o

  5. #4

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Zabrze
    Wiek
    32
    Posty
    775
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Przedwczoraj wyszło info umieszczone w internetowym portfolio jednego z twórców jakoby gra miała wyjść w październiku.

  6. #5
    Avatar Olocalt
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    645
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Ergid napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po internecie krazy plotka ze nowy trailer wyjdzie 24.05.2012, gdyz ta data pojawia sie w wielu miejscach w pierwszym trailerze.
    Jak to, przecież Rockstar to amerykańska firma, a w stanach date podaje się miesiąc/dzień/rok, a z tego co mi wiadomo, to nie ma 24 miesiąca ;)

    Cytuj Michallo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Podobno w tym miesiącu mamy otrzymać sporą dawkę nowych informacji na temat GTA V.
    A więc czekam z niecierpliwością. :) Dziękuje bardzo.

    @Edit
    W sumie można z tego zrobić temat ogólny GTA V i dzielić się tutaj nowymi informacjami co do tej gry itp.
    Ostatnio zmieniony przez Olocalt : 10-04-2012, 20:07

  7. #6

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    88
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    sygnatura

  8. #7
    Avatar Hojasz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Rybnik
    Posty
    397
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Pierwsza dawka prawdziwych informacji o GTA V :
    Cyfrowa wersja grudniowego numeru magazynu Game Informer trafiła wreszcie do sieci. To właśnie w tym wydaniu znalazł się artykuł poświęcony Grand Theft Auto V z pierwszymi konkretami o grze. Najważniejsze informacje prezentujemy poniżej, standardowo w punktach. Niestandardowo aktualizujemy newsa wraz z pojawianiem się kolejnych szczegółów:

    będzie trzech bohaterów – Michael, Trevor i Frankie. Każdy z nich dysponować będzie oddzielnymi umiejętnościami, pojawią się także powiązane z nimi opcje indywidualizacji. Pomiędzy misjami będzie można przełączać się pomiędzy postaciami w dowolnym momencie i wykonywać ich misje fabularne. Gdy nie będziemy ich kontrolować, będą sterowani przez AI i będą załatwiać swoje zwykłe, codzienne sprawy. Dzięki temu nieraz możemy być zaskoczeni sytuacją, w której znajdziemy danego bohatera.
    Michael (to on był narratorem z trailera) jest byłym złodziejem napadającym na banki. Teraz jest na emeryturze po pójściu na współpracę z policją. Objęty programem świadków żyje w luksusie, ale nie jest szczęśliwy – nienawidzi swojej żony Amandy i nie rozumie swoich dwóch nastoletnich synów, Tracy’ego i Jimmy’ego. Jako że kasa mu się kończy, postanawia powrócić do swojego dawnego zajęcia. Michael wygląda na starszego niż w rzeczywistości jest, ale zawsze jest elegancko ubrany i zadbany
    Trevor to były pilot wojskowy, który współpracował z Michaelem w kilku napadach na banki. Bardzo często zażywa narkotyki. Łysieje i nosi białą koszulkę, a także tatuaż
    Franklin to dwudziestoletni mieszkaniec południowej części Lost Santos. Pracuje dla szemranej firmy zajmującej się sprzedażą samochodów - głównie na kredyt, udzielany ludziom, którzy nie mają z czego go spłacić. Franklin jest egzekutorem tych długów. Twórcy chcieli stworzyć postać wyjętą z czasów świetności kalifornijskich gangów, która jednak ma tego pecha, że żyje wtedy, gdy nie mają już one takich wpływów
    osoby, które liczyły na spotkanie starych znajomych z San Andreas, zawiodą się. Akcja osadzona jest w zupełnie innym uniwersum – określanym przez twórców jako „GTA HD” – niż tamta, kultowa odsłona cyklu;
    dostępne w grze Los Santos ma być większe niż światy San Andreas, GTA IV i Red Dead Redemption razem wzięte (przejechanie z jednego krańca miasta na drugi samochodem zajmie około 30 minut). Pojawią się lokacje podwodne, które będzie można eksplorować z pomocą sprzętu do nurkowania. Do tego możemy liczyć na bazę wojskową, przedmieścia, pustynię, górę Mt. Chiliad oraz region wzorowany na wybrzeżu ryftowym Salton Sea;
    ścieżka dźwiękowa będzie dynamiczna – intensywność muzyki ma zmieniać się w zależności od toczących się na ekranie wydarzeń (w czasie strzelanin będzie mocniejsza)
    auta mają lepiej trzymać się nawierzchni. Model jazdy został zaprojektowany zupełnie inaczej niż w poprzednich odsłonach serii. W sumie pojawi się więcej środków transportu niż we wszystkich poprzednich częściach – pojawią się rowery BMX, górskie, uliczne, terenowe, ciężarówki, helikoptery, samoloty, quady i skutery;
    strzelanie przeszło długą drogę od pierwszych odsłon serii. Według Dana Housera z Rockstara, zmienił się nie tylko sposób działania tego mechanizmu, ale także jego główne fundamenty, przez co rozgrywka wygląda nieco inaczej niż w poprzednich częściach cyklu. Walka wręcz ma być lepsza niż we wcześniejszych GTA;
    Pojawi się możliwość pokazywania różnego rodzaju gestów przechodniom w świecie gry. Jak niełatwo się domyślić grupka agresywnych nastolatków zareaguje na znak "fuck off" inaczej, niż gospodynie domowe na zakupach.
    Znacznie zwiększy się interaktywność świata. Będzie można np. podnieść kanister z benzyną, wylać ją na ziemię, tworząc ścieżkę prowadzącą do zaparkowanego samochodu, a następnie podpalić płyn.
    Powróci sieć sklepów Ammu-Nation, zajmujących się handlem bronią. Teraz dużo łatwiej będzie zaopatrzyć się w broń palną.




    seria GTA słynie z wielu aktywności dostępnych w wirtualnych miastach. Nie inaczej będzie w piątce – pojawi się duża ilość mini-gier i zadań pobocznych (część z nich przypisana będzie tylko określonym postaciom) w stylu gry w pokera z Red Dead Redemption. Twórcom zależy na ich dużej różnorodności. Wśród mini-gier pojawi się np. golf, triathlon, joga, tenis, jazda na nartach wodnych oraz skoki ze spadochronami.Nie będzie natomiast wątków romansowych, bowiem nie pasują one do charakteru bohaterów;
    ważną częścią fabuły będą skoki na banki. Twórcy dostrzegli że graczom podobały się pojedyncze misje tego typu w poprzednich odsłonach, więc teraz będzie ich więcej, dużo bardziej rozbudowanych

  9. #8
    Avatar lipek
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Hyperbolic Time Chamber
    Wiek
    34
    Posty
    2,734
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    dostępne w grze Los Santos ma być większe niż światy San Andreas, GTA IV i Red Dead Redemption razem wzięte (przejechanie z jednego krańca miasta na drugi samochodem zajmie około 30 minut).
    I to wszystko na konsolach obecnej generacji? Albo Rockstar to geniusze w branży i wyznaczą tym jakieś nowe standardy, albo zastosują jakąś sztuczkę z doczytywaniem się obszarów. Niemniej brzmi zajebiście.

  10. #9
    Avatar Maroo17
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,286
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jak ktoś chcę obejrzeć skany z GameInformera ze zdjęciami:
    http://gta-five.pl/watek-skany-z-mag...2-nowe-screeny
    Ponadto 2 trailer ma wyjść w tą środe o godzinie 18!
    Z tego co widać powrócił tuning samochodów ^^
















    @down
    Na razie nic nie wiadomo o PC i myślę, że premiera na PC'ty będzie miała miejsce po premierze na konsole, bo to działa w ten sposób, że ludzie nie mogą się doczekać to kupią na konsole, a jakby premiery wyszły równo, to zamiast kupić na konsole, spiracili by na PC. Nie mowie o wszystkich, ale tak to mniej więcej wygląda. Najnowsze dzieło Rockstaru - Max Payne 3, wyszedł na pecety po ok. miesiącu od premiery na konsole. Także jestem dobrej myśli ;P
    Ostatnio zmieniony przez Maroo17 : 08-11-2012, 23:01

  11. #10
    Avatar Earn antropow
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznan
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ciesze się że w końcu coś się ruszyło z gta, jednak na dobrą sprawę to i tak jest gra którą kupił bym w ciemno nawet jak by kosztowała 1000 zł, jedyne co mnie interesuje to jakieś announcmenty o wersji na pc.


  12. #11
    Avatar Ada$ Zawodowiec
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    806
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ja mam tylko nadzieje, ze bedzie dobra optymalizacja gry.

  13. #12
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,616
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    grafika jak na GTA przepiękna, ciekawy tylko jestem ile RAMu bedzie wymagac ta 30-minutowa mapa ;d

  14. #13
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ja tam jestem załamany, niektóymi wieściami. Na przykład tym, że ma być 3 bohaterów. Nie dość, że odchodzą od typowego modelu to jeszcze Ci trzej bohaterowie mają się przeplatać w dowolnym czasie albo jednocześnie wszyscy w trakcie jednej misji. Minus dla R* ode mnie.

  15. #14

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    14
    Posty
    3,201
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Kuzyn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja tam jestem załamany, niektóymi wieściami. Na przykład tym, że ma być 3 bohaterów. Nie dość, że odchodzą od typowego modelu to jeszcze Ci trzej bohaterowie mają się przeplatać w dowolnym czasie albo jednocześnie wszyscy w trakcie jednej misji. Minus dla R* ode mnie.
    Wytłumacz mi co w tym złego, bo nie ogarniam twojego problemu?

  16. #15
    Avatar Andela
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    2,962
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Tu chyba wchodzi w grę efekt jak przy każdym MMO - coś nowego, innowacyjnego - ZŁE! :D
    Anyway, czekam z niecierpliwością, aż przechodzę czwóreczkę raz jeszcze :3

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Grand Theft Auto: San Andreas bug z ekranem
    Przez Rahilux w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 23-01-2018, 11:02
  2. Avast Anti Theft
    Przez tazx w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 21-12-2016, 00:13
  3. Grand Theft Auto IV
    Przez abtor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 13-06-2014, 16:38
  4. Sprzedam Konto Steam z CS 1.6 CS:GO Grand Theft Auto IV
    Przez Jasiu_P1 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 12-11-2013, 21:25
  5. Grand Theft Auto V
    Przez Imonek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post: 05-12-2011, 02:56

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •