Reklama
Strona 189 z 251 PierwszaPierwsza ... 89139179187188189190191199239 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,821 do 2,835 z 3765

Temat: Gra o Tron

  1. #2821
    Avatar Sakus
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Linia 79
    Posty
    798
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Dzieki za chec pomocy, ale z Poznania nie jestem :(
    życiowy ded

  2. #2822
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    orientuje sie ktos po jakim czasie wychodzi najnowszy odcinek z niedzieli na poniedzialek na hbo go? na zwyklym hbo leci o 3 w nocy, wiec pewnie jest jakies opoznienie?
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 12-08-2017, 23:41

  3. Reklama
  4. #2823
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    orientuje sie ktos po jakim czasie wychodzi najnowszy odcinek z niedzieli na poniedzialek na hbo go? na zwyklym hbo leci o 3 w nocy, wiec pewnie jest jakies opoznienie?
    Około 5 rano jest już na pewno bo przed pracą odpalam. Także chyba po emisji (gdzieś o 4) już wychodzi, albo nawet równo z emisją.

  5. #2824
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jaimie cwele najgorszy, jak się bujał z brienne I ogólnie Starkowie go mieli to miałem nadzieję że jakaś przemiana w mądrego bohatera ale niestety

    Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
    to uczucie kiedy wielki bohater Jamie zdziesiatkowany sam na polu bitwy zamiast probowac ucieczki to ma serce pelne odwagi i mestwa (a nawet nie ma reki) w pojedynke rzuca sie z jakas polamana wlocznia z dupy na daenerys z rodu targaryenow, pierwsza tego imienia, niespalona, krolowa meereen, krolowa andalow i pierwszych ludzi, khaleesi wielkiego morza traw, wyzwolicielke z okowow i matke smokow, ktorej broni tytulowy smok, a jakis filia the DRAGON (nawet nie prawdziwy tylko zwykla podrobka) wyzywa go od cwele
    lol

  6. #2825
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Szkoda, że nie rzucił w nią z daleka tak jak Achilles


  7. #2826
    Avatar bojkowY
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    30
    Posty
    1,739
    Siła reputacji
    17


  8. #2827

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    762
    Siła reputacji
    18


  9. #2828

    Notoryczny Miotacz Postów zbysio jest teraz offline
    Avatar zbysio
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,016
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Syn Roberta napierdalajacy zombiaki mlotem :O

  10. #2829
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj zbysio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Syn Roberta napierdalajacy zombiaki mlotem :O
    To był dosyć ciekawy motyw.
    Ogólnie odcinek dosyć spoko, nie działo się nic takiego wyjątkowego ale oglądało się miło.

    Cośzaczyna się w końcu dziać z littlefingerem, ciekawe w którym odcinku Arya go odjebie

  11. #2830
    Avatar Minsafo
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    2,619
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Minsafo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jednak wszystko to przy założeniu, że Rhaegar nie wziął ślubu z Lyanną Stark - a choć nie jest to w żaden sposób potwierdzone, to istnieje parę przesłanek by podejrzewać, że mogło do tego dojść. Gdyby wzięli ze sobą ślub (i istniałyby na to dowody), to Jon Snow nie byłby bękartem tylko pełnoprawnym synem, spadkobiercą Rhaegara - i to on wówczas byłby teraz prawowitym królem Westeros.
    Bardzo mi się podobał sposób, w jaki ta informacja została przedstawiona w dzisiejszym odcinku. Kolejna (obok R+L=J) informacja, którą znają tylko telewidzowie, a której nie znają bohaterowie serialu - lubię takie puszczanie oka przez twórców.
    Cieszę się, że Littlefinger w końcu zrobił coś więcej niż lurkowanie w kącie i uśmiechanie się do siebie. Bardzo się cieszę, że w odcinku nie było Eurona, Szarego Robaka ani babek z Dorne, a Bran występował może przez 10 sekund - w końcu odcinek, w którym nie było ani jednej postaci, która by wkurwiała swoją obecnością.

    Scena spotkania Tyriona z Jaimiem wydała mi się trochę zmarnować swój potencjał - to był moment, na który czekało wiele osób, mógł on wywołać naprawdę dużo emocji - a wyszedł jakiś taki spłycony, zwykły. Nie chcę powiedzieć, że zły - ale mógł imho być o wiele lepszy, mógł się stać jednym z najmocniejszych fragmentów sezonu, a wyszło tak średnio bym powiedział.

    Danka standardowo: "nie jestem tu po to żeby palić i zabijać, chcę zmienić porządek społeczny, w którym tylko bogaci i potężni mają dobrze - więc zróbcie mnie najpotężniejszą osobą w Westeros albo Was spalę żywcem"
    Nic mnie już chyba tak nie ucieszy (no ok, może poza ostatecznie triumfującym Littlefingerem, ale to się na pewno nie wydarzy ) w tym serialu jak scena, w której Daenerys dowie się, że całe jej pierdolenie "JESTEM PRAWDZIWĄ KRÓLOWĄ, TRON MI SIĘ NALEŻY Z URODZENIA!!!" okaże się gówno warte, bo zgodnie z tą argumentacją ona jest dopiero druga w kolejce do tronu xD


    I całkiem zabawna końcowa scena z Drużyną Pierścienia, rewelacyjnie im to wyszło. Jakieś przypuszczenia który z nich nie wróci zza Muru? Jon ma immunitet, to wiadomo. Ale z pozostałej szóstki musi zginąć przynajmniej jedna osoba (i mam nadzieję, że na jednej się skończy, a nie że Jon będzie popularnym lone survivor). Chyba Berric i Thoros mają najmniejsze szanse na przeżycie i najwięcej powodów, aby w razie potrzeby tam zostać i się poświęcić.
    Ostatnio zmieniony przez Minsafo : 14-08-2017, 17:24

  12. #2831
    Avatar Omnomnom
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    69
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Minsafo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bardzo mi się podobał sposób, w jaki ta informacja została przedstawiona w dzisiejszym odcinku. Kolejna (obok R+L=J) informacja, którą znają tylko telewidzowie, a której nie znają bohaterowie serialu - lubię takie puszczanie oka przed twórców.
    Cieszę się, że Littlefinger w końcu zrobił coś więcej niż lurkowanie w kącie i uśmiechanie się do siebie. Bardzo się cieszę, że w odcinku nie było Eurona, Szarego Robaka ani babek z Dorne, a Bran występował może przez 10 sekund - w końcu odcinek, w którym nie było ani jednej postaci, która by wkurwiała swoją obecnością.

    Scena spotkania Tyriona z Jaimiem wydała mi się trochę zmarnować swój potencjał - to był moment, na który czekało wiele osób, mógł on wywołać naprawdę dużo emocji - a wyszedł jakiś taki spłycony, zwykły. Nie chcę powiedzieć, że zły - ale mógł imho być o wiele lepszy, mógł się stać jednym z najmocniejszych fragmentów sezonu, a wyszło tak średnio bym powiedział.

    Danka standardowo: "nie jestem tu po to żeby palić i zabijać, chcę zmienić porządek społeczny, w którym tylko bogaci i potężni mają dobrze - więc zróbcie mnie najpotężniejszą osobą w Westeros albo Was spalę żywcem"
    Nic mnie już chyba tak nie ucieszy (no ok, może poza ostatecznie triumfującym Littlefingerem, ale to się na pewno nie wydarzy ) w tym serialu jak scena, w której Daenerys dowie się, że całe jej pierdolenie "JESTEM PRAWDZIWĄ KRÓLOWĄ, TRON MI SIĘ NALEŻY Z URODZENIA!!!" okaże się gówno warte, bo zgodnie z tą argumentacją ona jest dopiero druga w kolejce do tronu xD


    I całkiem zabawna końcowa scena z Drużyną Pierścienia, rewelacyjnie im to wyszło. Jakieś przypuszczenia który z nich nie wróci zza Muru? Jon ma immunitet, to wiadomo. Ale z pozostałej szóstki musi zginąć przynajmniej jedna osoba (i mam nadzieję, że na jednej się skończy, a nie że Jon będzie popularnym lone survivor). Chyba Berric i Thoros mają najmniejsze szanse na przeżycie i najwięcej powodów, aby w razie potrzeby tam zostać i się poświęcić.
    Thoros w tym sezonie, w nastépnym Beric i Tormund

  13. #2832
    Avatar jata12
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdynia
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Berric moze zginac bo w sumie moga to tlumaczyc tak, ze tego od niego oczkiwal pan swiatla/ogania czy jak mu tam i dlatego tak byl wszeszany. Choc fajnie by bylo jakby umar ogar i undead cleganebowl by byl w KP XD

  14. #2833
    Avatar Minsafo
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    2,619
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Omnomnom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Thoros w tym sezonie, w nastépnym Beric i Tormund
    Jakiś powód dla którego miałoby to zostać rozbite akurat w ten sposób?

    Cytuj jata12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Berric moze zginac bo w sumie moga to tlumaczyc tak, ze tego od niego oczkiwal pan swiatla/ogania czy jak mu tam i dlatego tak byl wszeszany. Choc fajnie by bylo jakby umar ogar i undead cleganebowl by byl w KP XD
    Podobnie właśnie o Berricu myślałem, ale wizja undead Cleagenbowl dosyć kusząca xD

  15. #2834

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Minsafo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo zgodnie z tą argumentacją ona jest dopiero druga w kolejce do tronu xD
    wlasciwie to nie bo jest kobieta i nawet wilkor johna powinien miec wieksze szanse do tronu po jego smierci niz danka

  16. #2835
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    uuu smok chyba rozpoznał w Jonie krew Targaryenów

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Gra o tron - dialogi Tyriona
    Przez Gollum w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 03-06-2014, 10:33
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 21-01-2012, 18:26

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •