Reklama
Strona 481 z 485 PierwszaPierwsza ... 381431471479480481482483 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,201 do 7,215 z 7264

Temat: [iBot] Oficjalny temat

  1. #7201

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Witam,

    miałem około 2-3 letni rozbrat z Tibią i chciałem zapytać czy istnieje jakiś crack do ibota czy kupowanie licencji to jedyne wyjście ?
    A warrior doesn't fight because he hates the people infront of him, he fights because he is loyal to those behind him.

  2. #7202
    Avatar jata12
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdynia
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Juanhijuan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam,

    miałem około 2-3 letni rozbrat z Tibią i chciałem zapytać czy istnieje jakiś crack do ibota czy kupowanie licencji to jedyne wyjście ?
    http://pandoriumx.com/forum/index.ph...62-tibia-1063/

  3. Reklama
  4. #7203

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Dzięki. Długo nie grałem i został mi tylko 1 account, pozostałe zostały sprzedane. Z tego też powodu nie chciałbym tej postaci stracić, więc stąd rodzi się moje pytanie. Na czym polega to masowe usuwanie postaci ? Polepszyli system detekcyjny czy o co chodzi ? Ibot już nie jest bezpieczny dlatego powstaje jakiś nowy twór nazywany ibot+ ?
    A warrior doesn't fight because he hates the people infront of him, he fights because he is loyal to those behind him.

  5. #7204
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Juanhijuan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzięki. Długo nie grałem i został mi tylko 1 account, pozostałe zostały sprzedane. Z tego też powodu nie chciałbym tej postaci stracić, więc stąd rodzi się moje pytanie. Na czym polega to masowe usuwanie postaci ? Polepszyli system detekcyjny czy o co chodzi ? Ibot już nie jest bezpieczny dlatego powstaje jakiś nowy twór nazywany ibot+ ?
    powstaje nowy bo boja sie konkurencji windbota

    jak z tym delejtowaniem jest to nie wiadomo, ale mozesz poleciec na kazdym mozliwym bocie, w sumie nawet bez bota sie da xd

  6. #7205

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Nie słyszałem o windbocie. Kto jest twórcą bota ? Na prawdę jest mocną konkurencją ? Z tego co pamiętam to ibot swego czasu był bezkonkurencyjny.
    A warrior doesn't fight because he hates the people infront of him, he fights because he is loyal to those behind him.

  7. #7206
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Juanhijuan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie słyszałem o windbocie. Kto jest twórcą bota ? Na prawdę jest mocną konkurencją ? Z tego co pamiętam to ibot swego czasu był bezkonkurencyjny.
    no byl bezkonkurencyjny, ale wyskoczyl windbot, jeszcze jest xenobot.

    tworca winda jest lucas terra jesli ci to cos powie xd


    duzo ludzi tam jest, najlepsi skrypterzy, mozesz przetestowac to i to i sobie sprawdzisz

    ale jak chara nie chcesz stracic to najlepiej wogole nie boc.

  8. #7207

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Pewnie, że znam Lucas-a. Grałem w Tibie od 2007 roku, albo i wcześniej. Zaczynałem botowanie od elfbota, neobota, redbot-a, ibot, a widzę że teraz czas na windbota.
    A warrior doesn't fight because he hates the people infront of him, he fights because he is loyal to those behind him.

  9. #7208

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Czy posiada może ktoś działający 100% afk skrypt dla EK 100+ ? Zależałoby mi na jakiejś lokalizacji nie wymagającej dostępu poprzez questy bo nie mam za dużo czasu, żeby zrobić jakiś...

    Potrzebuję również skrypt na kupowanie blessów :).

    Z góry dziękuje za pomoc!
    A warrior doesn't fight because he hates the people infront of him, he fights because he is loyal to those behind him.

  10. #7209
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    na kupywanie znajdziesz na forum chyba za frii, w sumie na 100+ tez chyba znajdziesz jakies crystale czy cus takiego, quest to jakies 15min

  11. #7210

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Pleszew
    Posty
    89
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Moze ktoś uploadnac zcrackowana wersje ibota do tibii 10.53 od PandoriumX? Zeby od nich pobrac trzeba miec premium, a ja niestety nie mam ;/ .

  12. #7211
    Torg User

    Domyślny

    nauczy mnie ktos jak ustawic sobie ibota np na trollach w ab zeby mi chodzil, expil, zbieral speary i wkladal je do reki jako pall? jestem newbie w tym, nigdy nie botowalem, chce sobie pograc od tak

    jezeli jest jakis lepszy inny darmowy bot ktory to za mnie zrobi to jaki? dzieki za pomoc

  13. #7212

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Czy macie tak z czasem z crackiem od pandoromix, że po uruchomieniu ibot pozostaje w trybie loading przez długi okres czasu i nie wykrywa postaci przez co nie da rady botować ? Jest jakaś na to solucja ? Wczoraj jak tak mi się stało to myślałem, że jest to kwestia uruchomienia go jako administrator i pomogło, ale dzisiaj tak to nie działa, więc myślę, że wczoraj miałem szczęście...
    A warrior doesn't fight because he hates the people infront of him, he fights because he is loyal to those behind him.

  14. #7213
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Pewnie serwery ibota lub pandorium nawalają

  15. #7214
    Avatar KaroL
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    32
    Posty
    128
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Miałby ktoś może paczke skryptów dla knighta na facc na lewele powiedzmy 8-50? Moge sypnąć za to jakąś kaske na Candi.

  16. #7215
    Avatar Damovsky
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    1,144
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    odezwij sie gg 4932118

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06
  2. Odpowiedzi: 29
    Ostatni post: 16-09-2014, 14:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •