+ Nowy post
Pokazuje wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Pokaż trase - pomoc

Data rejestracji
    Oct 2009
    Siła reputacji
    6
    ~Chudy~ poleca ten styl życia ~Chudy~ poleca ten styl życia ~Chudy~ poleca ten styl życia ~Chudy~ poleca ten styl życia

Domyślny Pokaż trase - pomoc

Witam potrzebuje coś takiego jak mapy google albo zumi tylko że musi być Szkocja bo chce jechać rowerem a tam nie ma takich opcji takich a jak daje pieszo to mi pokazuje że przez autostradę a nie można rowerem na autostradę się wcisnąć. Proszę o pomoc..

Data rejestracji
    Jul 2005
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    13
    Tomix ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Tomix ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Tomix ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Tomix ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Tomix ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Tomix ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Tomix ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Tutaj masz stronę z przydatnymi informacjami, mapami itd. dt. podróżowania rowerem po Szkocji: http://bik3.wordpress.com/rower-w-szkocji/

Map ala samochodowych nie znam.

Data rejestracji
    Oct 2009
    Siła reputacji
    6
    ~Chudy~ poleca ten styl życia ~Chudy~ poleca ten styl życia ~Chudy~ poleca ten styl życia ~Chudy~ poleca ten styl życia

Domyślny

Dzięki ale chodziło mi że sam sobie wybieram trasę np z pkt A do pkt B a tam nie mogę znaleźć.

Data rejestracji
    Dec 2005
    Siła reputacji
    9
    Element wkroczył na salony Element wkroczył na salony Element wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj ~Chudy~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam potrzebuje coś takiego jak mapy google albo zumi tylko że musi być Szkocja bo chce jechać rowerem a tam nie ma takich opcji takich a jak daje pieszo to mi pokazuje że przez autostradę a nie można rowerem na autostradę się wcisnąć. Proszę o pomoc..
    W Google Maps można edytować przebieg trasy, po prostu złap za kreskę i przeciągnij ją na inną drogę.
    Last.fm
    Element aka Pawulon

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania