+ Nowy post
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 81

Temat: Pobieraczek - płacić czy nie?

Data rejestracji
    Nov 2010
    Siła reputacji
    4
    Ailvenge to jeszcze świeżak

Domyślny Pobieraczek - płacić czy nie?

Witam. Niedawno chciałem pobrać pewien plik, więc wpisałem w google interesującą mnie treść. Jako pierwszy wyskoczył portal pobieraczek.pl, zarejestrowałem się (podając fałszywe dane, ale mój prywatny mail) i chciałem ściągnąć. Niestety, po nieudanej próbie zakończyłem swoją działalność na tej stronie. Po kilku dniach przyszedł do mnie mail, informujący mnie, że muszę zapłacić za pakiet. Olałem to, ale wczoraj przyszedł mail, że jeżeli nie zapłace, wezwą mnie do sądu. Co robić?

Data rejestracji
    Jan 2012
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    0
    danioks08 ostro pracuje nad swoją reputacją

Domyślny

Nie, to jest oszustwo, były o tym reportaże, olej to gówno ;), zwykli naciągacze.

Data rejestracji
    Nov 2010
    Siła reputacji
    4
    Ailvenge to jeszcze świeżak

Domyślny

Zastanawia mnie jedna rzecz - po, lub przed reportażem zamknięto portal, ale jednak wznowili działalność, dlaczego?

Data rejestracji
    Jul 2011
    Położenie
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    3
    Zakon nie musi się już przedstawiać Zakon nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Cytuj Ailvenge napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam. Niedawno chciałem pobrać pewien plik, więc wpisałem w google interesującą mnie treść. Jako pierwszy wyskoczył portal pobieraczek.pl, zarejestrowałem się (podając fałszywe dane, ale mój prywatny mail) i chciałem ściągnąć. Niestety, po nieudanej próbie zakończyłem swoją działalność na tej stronie. Po kilku dniach przyszedł do mnie mail, informujący mnie, że muszę zapłacić za pakiet. Olałem to, ale wczoraj przyszedł mail, że jeżeli nie zapłace, wezwą mnie do sądu. Co robić?
    Wpisz w google pobieraczek i zobacz co o tym piszą ;x przeciez wszyscy już chyba o tym wiedza, że to oszusci.

Data rejestracji
    Jan 2012
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    0
    danioks08 ostro pracuje nad swoją reputacją

Domyślny

Pewnie pozmieniali coś w regulaminie, ale pamiętaj, że umowa przez internet, nie jest umową za którą musisz coś płacić, nie mają prawa ściagąć z Ciebie pieniędzy.

Wznowili działalność, bo oszukiwanie ludzi, naiwności ludzi jest korzystna. Niby dostali karę 200-300tyś, ale co to dla nich. :)

Data rejestracji
    Dec 2007
    Położenie
    Płock
    Siła reputacji
    11
    Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

http://nt.interia.pl/internet/wiadom...are,1765159,62
    Poczytaj :) Nie masz sie czego bac.

Data rejestracji
    Dec 2011
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    0
    Smevios to jeszcze świeżak

Domyślny

Cytuj danioks08 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pamiętaj, że umowa przez internet, nie jest umową za którą musisz coś płacić
    I tutaj można się wspierać. Jeżeli ma < 13 lat umowa jest nie ważna, jeżeli >= 13 lub < 18 to dodatkowo wymagana jest zgoda opiekuna prawnego (bez tego nie ważna). Gdy >= 18 to ważna.
    Art. 60. Z zastrzeżeniem wyjątków w ustawie przewidzianych, wola osoby dokonującej czynności prawnej może być wyrażona przez każde zachowanie się tej osoby, które ujawnia jej wolę w sposób dostateczny, w tym również przez ujawnienie tej woli w postaci elektronicznej (oświadczenie woli).
    #topic
    Nie płać...

Data rejestracji
    Nov 2009
    Siła reputacji
    5
    Fron nie jest już randomem

Domyślny

Do mnie nawet wysłali przed sądowe wezwanie do zapłaty. Ale i tak nie mam zamiaru im zapłacić. Nawet napisałem do nich, że czekam na wezwanie na rozprawę sądową ale już nie odpisali ;)

Data rejestracji
    Jul 2010
    Położenie
    Port Hope
    Siła reputacji
    5
    Gallon nie jest już randomem

Domyślny

luz pamiętam że też się srałem jakoś 1.5 roku temu, ale olałem oba maile i nic do tej pory ;)

Data rejestracji
    Sep 2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Siła reputacji
    0
    Vegeta to nie nick, to styl życia! Vegeta to nie nick, to styl życia! Vegeta to nie nick, to styl życia! Vegeta to nie nick, to styl życia! Vegeta to nie nick, to styl życia! Vegeta to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Ja im odpisałem listownie że chętnie im wytoczę proces sądowy o wymuszanie pieniędzy i pogwałcenie ustawy o danych osobowych. Jak można się domyśleć żadnego pozwu nigdy nie wcielono w życie.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania