+ Nowy post
Pokazuje wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Literatura przedmiotu. Problem

Data rejestracji
    Nov 2011
    Siła reputacji
    0
    saTurn to jeszcze świeżak

Domyślny Literatura przedmiotu. Problem

Mam literaturę podmiotu napisaną już, ale mam problem z literaturą przedmiotu. Nie wiem czy mogę dać do wszystkich lektur opracowania z tej samej książki i nie wiem czy w ogóle mógłbym z niej skorzystać. Są to Opracowania lektur i wierszy wydawnictwa Grega. Ma numer ISBN więc myślę, że powinno być w porządku, ale nie jestem pewny. Szukałem też w google opracowań w internecie ISBN, ale nic nie mogę znaleźć, jedynie oferty kupna owych opracowań przez internet :/. Ktoś zna jakąś stronę internetową gdzie mógłbym znaleźć takie opracowania? I jeśli mogę skorzystać z tych opracowań co mam to jak miałbym napisać literaturę przedmiotu? Podać na których stronach są opracowania do moich lektur? np. 115-124.
    jakby to pomogło to zamieszczam moją literaturę podmiotu:

Praca maturalna: Literackie portrety kobiet. Analizując celowo wybrane utwory, przedstaw postaci kobiece.

Literatura Podmiotu

1. Shakespeare William: Makbet. Przeł. Maciej Słomczyński, Kraków, Zielona Sowa, 2006. ISBN: 83-7389-688-0
    2. Żeromski Stefan: Przedwiośnie. Kraków, Greg, 2003. ISBN: 83-7327195-3
    3. Sofokles: Król Edyp. Przeł. Kazimierz Morawski, Kraków, Greg, 2006. ISBN: 83-7327-319-0 978-83-7327-319-1
    4. Bolesław Prus: Lalka. Kraków, Greg, 2007. ISBN: 978-83-7327-186-9

A, i co jeszcze mógłbym wykorzystać do tych lektur oprócz opracowań?

Z góry dziękuję i pozdrawiam. Saturn

Data rejestracji
    Jul 2011
    Położenie
    Opole
    Siła reputacji
    0
    Naughty to jeszcze świeżak

Domyślny

Miałam dzisiaj ten sam problem. Te opracowania jak najbardziej się nadają tyle, że przed nr ISBN musisz wstawić nr stron na których się znajdują ;)

Data rejestracji
    Dec 2008
    Położenie
    Z bidy z nendzo
    Siła reputacji
    7
    ProEda wyłączył reputacje

Domyślny

Do literatury przedmiotu nie mozna uzyc tych samych ksiazek co do podmiotu. Trzeba inne. Ze stron internetowych z opracowaniami dozwolone sa tylko niektore np. Klp.pl. Wtedy podajesz caly link do opracowania. Jesli nie chcesz podac samych stron internetowyc, to wez dane jakiejs ksiazki z opracowaniami z biblioteki bo to poza bibliografia potrzebne nie jest. Co do numerow stron z opracowaniem, ja podawac nie musialam
    Btw chyba lubisz sobie zycie utrudniac skoro przedwiosnie bierzesz. I masz taki temat maturalny jak moj brat xd
    Ostatnio zmieniony przez ProEda : 07-03-2012, 22:53

Data rejestracji
    Aug 2005
    Położenie
    Zabrze
    Siła reputacji
    11
    knight before knights tworzy klimat torga knight before knights tworzy klimat torga knight before knights tworzy klimat torga knight before knights tworzy klimat torga knight before knights tworzy klimat torga

Domyślny

Do takich pozycji są na pewno jakieś posłowia, niekoniecznie w twoich wydaniach, ale znalezienie tego w necie to żaden problem.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania