Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: knighta pytań kilka

  1. #1
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny knighta pytań kilka

    Panowie, pogrywam sobie knightem i mam do Was parę pytań, głównie odnośnie expa:
    Od razu zaznaczę, że mam w tej chwili 53 lvl, skille 80/73 i eq: demon helmet, mpa, g legs, boh, mms, p ammy, warrior's axe.

    1. Które taski z przedziału lvlowego 50-79 opłaca się rycerzem robić? Wiem, że na wyvernach jest generalnie zarobek i 900 wyvek sobie zatłukę, ale czy warto zabrać się jeszcze za coś innego? Mutated raty są interesujące, aczkolwiek "kolega kolegi" miał ponoć na nich waste przy skillach 85/85 i lvlu 6x. Trzeba wziąć poprawkę na to, że z ogarem to u tego gościa krucho, no ale zawsze...

    2. Gdzie zarabiać sobie poza taskami? Interesuje mnie raczej ciekawy exp na ciekawych mobkach, a nie bicie minosów czy barbów i sklecanie lootbaga (jestem po tasku na mino i niemal godzinnym sprzedawaniu śmieci w port hope). Obecnie biję Corymy pod Carlin i to expowisko cholernie mi się podoba, więc pewnie posiedzę tam do 60, ale co dalej?

    3. Mam kolegę - druida, który wczoraj zaczął grać, ale ładnie śmiga z lvlem i za parę dni powinien mieć coś koło 30. Myślicie, że jest sens iść z nim wtedy na jakiś wspólny hunt? Dla mnie exp to sprawa drugorzędna, niech będzie i 30k/h - byleby się zwróciło i fajnie się biło mobki. Możemy pomyśleć już o czymś mocniejszym od dragów czy nie bardzo? Jakieś wyrmy, drilled wormy czy cuś w ten deseń?

    4. O coś jeszcze chciałem zapytać, ale w trakcie pisania wyleciało mi to z głowy i najwyżej później dodam :P

  2. #2

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    116
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    1. AC/CSy/Ice Golems/Wyverny/Mutated Raty-Tigery.
    2. Djiny Tigery Dragi Piraty GSy na wyzszym lvlu.
    3. Tak exp ek&ed ofc bardzo fajna sprawa i warto expic.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Foltest
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Żory
    Posty
    121
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ahoj ^^

    ad. 1
    Raty mogą wydawać się nieopłacalne, ale biorąc pod uwagę nie pojedyncze hunty a całóść razem z bossami to można wyjść na dość ładny plusik, możesz je klepać razem z mutated tigerami (równocześnie 2 taski pojedziesz) na arenie yala. Proponuję zrobić dostęp do farmine i buchnąć 3 taski na killer caimany (profit będzie oszołamiający), gorzej sprawa ma się z dostępnością expowiska, bo moby bije się idealnie, poty prawie w ogóle nie lecą, a na gpki nie starcza capa. Jeśli będzie Ci się nudzić to możesz robić taska na ancient scaraby (powaga!), swoim knightem zrobiłem jeden około 60 lvla, biło się je strasznie śmiesznie, tzn. poty leciały jak powalone, dmg dostawałem większe niż biłem, wbiłem więcej % mlvla niż % skilla, ale pod koniec taska okazało się, że poty zwróciły się z samych gp i plate armorów. Przyznam bez bicia, że nie mam pojęcia jak sprawa ma się z biciem bonebeastów, bo nie biłem.

    ad. 2
    Dragony darashia (o ile będą tam jakieś żywe dragony), piraty nargor (z taskiem :), Dragi Edron (+sporadyczne dle dla zabawy).

    ad. 3
    Proponowałbym ancient scaraby męczyć, weź sobie taska od grizzliego i razem będziecie mieli ładny profit :) Może jakieś crystal spidery (też z taskiem:D)?

    ad. 4
    Coś tam podopisuje najwyżej.
    Ostatnio zmieniony przez Foltest : 23-12-2012, 00:36

  5. #4
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Z tego, co mi, Foltest, napisałeś, to mi może zabraknąć lvli na zrobienie tych wszystkich tasków :D Kojarzysz, jakie miałeś skille bijąc te ancienty? Tak sobie myślę, że do 60 lvla pobawię z wyvernami i corymami, a jak założę heroica, to zacznę klepać te raty i tigery. Trochę więcej ataku i większy skill, więc większa szansa na profit :)

    Mam dostęp na Farmine, ale trochę się tych caimanów obawiam. Patrząc na ich statystyki, to wydają się być mocne, a loota to z nich niewiele. Na pewno to się opłaca? :P
    Te ancienty to też sobie strzelę, jeśli naprawdę można mieć na tym zysk, ale to dopiero chyba na 75, jak założę royal axe i skille będą wyższe.
    Kojarzycie może czy one wejdą w fire bombę, jeśli pod siebie rzucę? Kolega mi mówił, że knightem to dobra taktyka na expienie na nich, żeby nie bić więcej niż 1 na raz, ale cholera wie, jak tam z tym jest. A może zamiast z royal axem, lepiej byłoby z heroiciem zenchantowanym na fire? Jak myślicie?

    Mam kolejne pytania :)

    4. Chcemy zrobić z kumplem djinn questa - ja green, on blue. Poradzimy sobie solo w wieżach czy potrzebna pomoc cleanera? Mamy znajomka na 150 lvlu, który mógłby nam pomóc, ale nie wiemy, którą wieżę będzie mógł nam zrobić, jeśli sam ma zrobionego greena. Jak to z tym jest?

    5. 60 lvl, eq jak podałem, skille będą pewnie 82/76 - dam radę zrobić drugą arenę?

    6. Ten sam kolega, który mógłby nam pomóc przy djinach, może nam wyczyścić drogę na banshee questa. Do final roomu wejść już nie da rady, prawda? Macie pomysły, jak najlepiej będzie tego final rooma wyczyścić? Byłbym z drugim knightem i kogoś by się tam jeszcze do pomocy zgarnęło, ze dwie czy trzy osoby. Tylko które profesje najlepiej i jak się do tego zabrać?

    @down: No właśnie ja coś słyszałem, że cleaner nie może wejść do final roomu, jeśli już ma banshee zrobionego. Ktoś może to potwierdzić?
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 23-12-2012, 09:40

  6. #5
    Avatar Radgos
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    32
    Posty
    1,889
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam kolejne pytania :)

    4. Chcemy zrobić z kumplem djinn questa - ja green, on blue. Poradzimy sobie solo w wieżach czy potrzebna pomoc cleanera? Mamy znajomka na 150 lvlu, który mógłby nam pomóc, ale nie wiemy, którą wieżę będzie mógł nam zrobić, jeśli sam ma zrobionego greena. Jak to z tym jest?

    5. 60 lvl, eq jak podałem, skille będą pewnie 82/76 - dam radę zrobić drugą arenę?

    6. Ten sam kolega, który mógłby nam pomóc przy djinach, może nam wyczyścić drogę na banshee questa. Do final roomu wejść już nie da rady, prawda? Macie pomysły, jak najlepiej będzie tego final rooma wyczyścić? Byłbym z drugim knightem i kogoś by się tam jeszcze do pomocy zgarnęło, ze dwie czy trzy osoby. Tylko które profesje najlepiej i jak się do tego zabrać?
    4. Jeśli ma zrobionego greena, to wam będzie mógł pomóc zrobić greena - tj bić niebieskie djinny.

    5. Dasz radę, na luzaku.

    6. O ile nic się nie zmieniło w ciągu ostatnich miesięcy (lat? XD) to będzie mógł wejść do final rooma. Gdyby nie, to 3x EK na 60 lv dadzą radę. Musicie tylko odpowiedni się rozbiec, aby każdy złapał trochę focusu. Ewentualnie 2x EK i 1 ED. Rozbiegacie się knightami na lewo i prawo, druid po chwili wchodzi (gdy już macie focus na sobie) i leczy tego, który tego potrzebuje
    Vincere non e importante, e l'unica cosa che conta!

  7. #6
    Avatar Foltest
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Żory
    Posty
    121
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kojarzysz, jakie miałeś skille bijąc te ancienty?
    85/80

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam dostęp na Farmine, ale trochę się tych caimanów obawiam. Patrząc na ich statystyki, to wydają się być mocne, a loota to z nich niewiele. Na pewno to się opłaca? :P
    Loota jest z nich ogrom, tak jak mówiłem, bo 1-1,5h tam miałem ponad 12k w goldzie i do tego croco bootsy i perełki. Na 3 taski wyszło mi coś takiego z loota:


    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Te ancienty to też sobie strzelę, jeśli naprawdę można mieć na tym zysk, ale to dopiero chyba na 75, jak założę royal axe i skille będą wyższe.
    Kojarzycie może czy one wejdą w fire bombę, jeśli pod siebie rzucę? Kolega mi mówił, że knightem to dobra taktyka na expienie na nich, żeby nie bić więcej niż 1 na raz, ale cholera wie, jak tam z tym jest. A może zamiast z royal axem, lepiej byłoby z heroiciem zenchantowanym na fire? Jak myślicie?

    Tak wyglądał mój loot z 1 taska na ancienty (+boss, który był przyfarcony, ale nawet bez takiego farta widać profit) - suple za 30k. Co do bicia to nie wiem czy ma sens tak się rozdrabniać. Wchodzisz > bijesz > zabijasz 250 > wychodzisz, osobiście żadnych zmyślnych taktyk nie stosowałem.

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    4. Chcemy zrobić z kumplem djinn questa - ja green, on blue. Poradzimy sobie solo w wieżach czy potrzebna pomoc cleanera? Mamy znajomka na 150 lvlu, który mógłby nam pomóc, ale nie wiemy, którą wieżę będzie mógł nam zrobić, jeśli sam ma zrobionego greena. Jak to z tym jest?
    Znajomek pomoże z czyszczeniem wieży blue do misji greena (którą uważam za nieco trudniejszą), bo z wieżą green można sobie poradzić na 60lvlu (osobiście robiłem na 50 i dałem radę ;d)

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    5. 60 lvl, eq jak podałem, skille będą pewnie 82/76 - dam radę zrobić drugą arenę?
    Bez probemu, waste max. 10shp i 10mp:P

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    6. Ten sam kolega, który mógłby nam pomóc przy djinach, może nam wyczyścić drogę na banshee questa. Do final roomu wejść już nie da rady, prawda? Macie pomysły, jak najlepiej będzie tego final rooma wyczyścić? Byłbym z drugim knightem i kogoś by się tam jeszcze do pomocy zgarnęło, ze dwie czy trzy osoby. Tylko które profesje najlepiej i jak się do tego zabrać?
    Jeśli już robił banshee to nie może wejść tam drugi raz. Chyba też nie ma żadnej filozofii, co do czyszczenia. 2 EK wchodzi i stoją tak, żeby nie ściągać na siebie więcej mobów, reszta shooterów/healerów (przydałby się 1 healer i to bardzo) stoi na schodach i bije to, co macie nalurowane. Ubijacie pierwszy secik i lurujecie powolutku drugi, aż do wyczyszczenia roomu, ot.


    Masz tu jeszcze loot na 1 taska ze samych szczurzątek+esmeraldy
    Ostatnio zmieniony przez Foltest : 23-12-2012, 10:36

  8. #7

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Białystok
    Posty
    996
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, pogrywam sobie knightem i mam do Was parę pytań, głównie odnośnie expa:
    Od razu zaznaczę, że mam w tej chwili 53 lvl, skille 80/73 i eq: demon helmet, mpa, g legs, boh, mms, p ammy, warrior's axe.

    1. Które taski z przedziału lvlowego 50-79 opłaca się rycerzem robić? Wiem, że na wyvernach jest generalnie zarobek i 900 wyvek sobie zatłukę, ale czy warto zabrać się jeszcze za coś innego? Mutated raty są interesujące, aczkolwiek "kolega kolegi" miał ponoć na nich waste przy skillach 85/85 i lvlu 6x. Trzeba wziąć poprawkę na to, że z ogarem to u tego gościa krucho, no ale zawsze...



    2. Gdzie zarabiać sobie poza taskami? Interesuje mnie raczej ciekawy exp na ciekawych mobkach, a nie bicie minosów czy barbów i sklecanie lootbaga (jestem po tasku na mino i niemal godzinnym sprzedawaniu śmieci w port hope). Obecnie biję Corymy pod Carlin i to expowisko cholernie mi się podoba, więc pewnie posiedzę tam do 60, ale co dalej?

    3. Mam kolegę - druida, który wczoraj zaczął grać, ale ładnie śmiga z lvlem i za parę dni powinien mieć coś koło 30. Myślicie, że jest sens iść z nim wtedy na jakiś wspólny hunt? Dla mnie exp to sprawa drugorzędna, niech będzie i 30k/h - byleby się zwróciło i fajnie się biło mobki. Możemy pomyśleć już o czymś mocniejszym od dragów czy nie bardzo? Jakieś wyrmy, drilled wormy czy cuś w ten deseń?

    4. O coś jeszcze chciałem zapytać, ale w trakcie pisania wyleciało mi to z głowy i najwyżej później dodam :P
    1. Na pewno opłaca się robić mutated raty + tigery (arena yala)
    Crystal spidery + ice golemy + wyverny również są profitowe oraz exp nie jest taki najgorszy :P
    Możesz próbować ancienty, jednak według mnie jest to dla knighta nieopłacalne, gdyż są inne miejsca gdzie wyciągnie więcej expa i profitu

    2. Barbariany/dragony/mutated tigery (same)/ no i taski

    3. Wątpię


    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tego, co mi, Foltest, napisałeś, to mi może zabraknąć lvli na zrobienie tych wszystkich tasków :D Kojarzysz, jakie miałeś skille bijąc te ancienty? Tak sobie myślę, że do 60 lvla pobawię z wyvernami i corymami, a jak założę heroica, to zacznę klepać te raty i tigery. Trochę więcej ataku i większy skill, więc większa szansa na profit :)

    Mam dostęp na Farmine, ale trochę się tych caimanów obawiam. Patrząc na ich statystyki, to wydają się być mocne, a loota to z nich niewiele. Na pewno to się opłaca? :P
    Te ancienty to też sobie strzelę, jeśli naprawdę można mieć na tym zysk, ale to dopiero chyba na 75, jak założę royal axe i skille będą wyższe.
    Kojarzycie może czy one wejdą w fire bombę, jeśli pod siebie rzucę? Kolega mi mówił, że knightem to dobra taktyka na expienie na nich, żeby nie bić więcej niż 1 na raz, ale cholera wie, jak tam z tym jest. A może zamiast z royal axem, lepiej byłoby z heroiciem zenchantowanym na fire? Jak myślicie?

    Mam kolejne pytania :)

    4. Chcemy zrobić z kumplem djinn questa - ja green, on blue. Poradzimy sobie solo w wieżach czy potrzebna pomoc cleanera? Mamy znajomka na 150 lvlu, który mógłby nam pomóc, ale nie wiemy, którą wieżę będzie mógł nam zrobić, jeśli sam ma zrobionego greena. Jak to z tym jest?

    5. 60 lvl, eq jak podałem, skille będą pewnie 82/76 - dam radę zrobić drugą arenę?

    6. Ten sam kolega, który mógłby nam pomóc przy djinach, może nam wyczyścić drogę na banshee questa. Do final roomu wejść już nie da rady, prawda? Macie pomysły, jak najlepiej będzie tego final rooma wyczyścić? Byłbym z drugim knightem i kogoś by się tam jeszcze do pomocy zgarnęło, ze dwie czy trzy osoby. Tylko które profesje najlepiej i jak się do tego zabrać?

    @down: No właśnie ja coś słyszałem, że cleaner nie może wejść do final roomu, jeśli już ma banshee zrobionego. Ktoś może to potwierdzić?
    4. Zrobisz solo bez jakiegoś tam waste..

    5. Bez problemu

    6. Jak będziesz miał jeszcze knighta to ogarnij jakichś magów i wy bloczycie powolutku, oni was leczą i biją to co macie na sobie, ot filozofia :)

  9. #8
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Okej, a nie kojarzysz może jak się dostać na servanty na edron? Robię taska na wyverny, to w czasie, w którym czekam na ich resp, mógłbym sobie tych servantów powybijać. Znalazłem jakieś zejście, przy którym stał npc, zlałem na dół, ale tam był tylko jeden iron servant. W coś tam muszę wejść, coś poprzestawiać, coś kliknąć? Jest w ogóle sens się tam pchać?

    @down: Wyczyścić w sensie, że powynosić wszystko, co leży na podłodze? Teraz właśnie jak tam byłem, to popodnosiłem empty flaski i mi się jeden zrespił, ale od razu po tym wyszedłem. Mam więc rozumieć, że gdybym siedział tam dalej, to one nadal by się respiły? No i jak zejść niżej na te złote i diamentowe servanty?
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 23-12-2012, 20:14

  10. #9
    Avatar Black Dragon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    ポズナニ
    Wiek
    30
    Posty
    5,200
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    na południe od talesa
    żeby się servanty respiły musisz wyczyścić podłogę co samemu zajmuje ~2-3h

  11. #10
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Panowie, mam nowe pytania:

    1. Kojarzycie jakieś ciekawe miejscówki dla dwóch ek i rp? Ja 60ek, kolega 69ek i do tego 62rp. Skille 81/74 (mamy full eq), palek 90 dysta z armem. Dzisiaj zrobiliśmy sobie necro questa i razem - dla zabawy - poszliśmy pobić wyrmy. Było fajnie, ciekawie, exp niezły i wyszliśmy na 0.
    Chodzi mi właśnie o coś takiego: fun, znośny exp/3 i niech będzie nawet małe waste, byle nie trzeba było tego godzinami odrabiać na barbach. Macie jakieś pomysły? Może te drillwormy w kazoo? Co o tym myślicie?

    2. Jak wygląda expienie na csach, ice golemach i wyvernach? W mojej niedługiej karierze tibijczyka z tych trzech mobów biłem tylko wyverny, o pozostałych nie mam zielonego pojęcia. Crystal spidery porównywane są do gsów, więc wydaje mi się mało prawdopodobne, aby taki hunt na 6x lvlu miał mi się zwrócić, no ale spróbować warto. Gdzie znajdę te potwory, jesteście w stanie wskazać drogę? Potrzebne mi będą jakieś questy? Może sypniecie jakimiś wskazówkami, które uchronią moje tibijskie konto bankowe przed utratą kapitału? :P
    Z góry dziękuję.

    @Prawdopodobnie będę dysponował softami. Warto je tam brać?
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 26-12-2012, 17:40

  12. #11
    Avatar Arakon Arke
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    WaWa - Berlin
    Posty
    603
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, mam nowe pytania:

    1. Kojarzycie jakieś ciekawe miejscówki dla dwóch ek i rp? Ja 60ek, kolega 69ek i do tego 62rp. Skille 81/74 (mamy full eq), palek 90 dysta z armem. Dzisiaj zrobiliśmy sobie necro questa i razem - dla zabawy - poszliśmy pobić wyrmy. Było fajnie, ciekawie, exp niezły i wyszliśmy na 0.
    Chodzi mi właśnie o coś takiego: fun, znośny exp/3 i niech będzie nawet małe waste, byle nie trzeba było tego godzinami odrabiać na barbach. Macie jakieś pomysły? Może te drillwormy w kazoo? Co o tym myślicie?

    2. Jak wygląda expienie na csach, ice golemach i wyvernach? W mojej niedługiej karierze tibijczyka z tych trzech mobów biłem tylko wyverny, o pozostałych nie mam zielonego pojęcia. Crystal spidery porównywane są do gsów, więc wydaje mi się mało prawdopodobne, aby taki hunt na 6x lvlu miał mi się zwrócić, no ale spróbować warto. Gdzie znajdę te potwory, jesteście w stanie wskazać drogę? Potrzebne mi będą jakieś questy? Może sypniecie jakimiś wskazówkami, które uchronią moje tibijskie konto bankowe przed utratą kapitału? :P
    Z góry dziękuję.

    @Prawdopodobnie będę dysponował softami. Warto je tam brać?
    co do 1:
    GSy, mary, helle, hero wszystko na yala

  13. #12
    Avatar Xev
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    679
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    1. mare, hydry, może frosty jakieś<waste>, w sumie mało co mi przychodzi do głowy
    2. przy tym lvl i skillach nie wróżę wielkiej frajdy na cs'ach. task fajny, ale raczej dla magicznych/rp, jak przyfarcisz, to się zwróci. ogólnie resp na lodowcu na zachód od svar (mapki mi się robić nie chce, ale wychodzisz północnym wyjściem z miasta, idziesz na zachód, jak spotkasz górę to 3x exani hur up, potem na południowy wschód i z lewej strony będziesz miał znów miejsce na exani hur up i tam biegają wyvki, golemy i csy). questów żadnych nie trzeba

  14. #13
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Panowie, kolejne pytanie: Jak się dostać na Crystal Grounds? -http://tibia.wikia.com/wiki/Crystal_Grounds
    I czy jest sens iść tam 70ek? 83/77, full eq, softy

  15. #14
    Avatar Foltest
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Żory
    Posty
    121
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Trzeba misje dla gnomów porobić, ale są od 80 poziomu.

  16. #15
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    I znów mam pytanko ;d

    W teleportation hubie na shattered isles jest mailbox, mam rację? Chcę zrobić sobie dostęp na Ramoę i poexpić tam na bb, ale profit jest mocno związany z możliwością zabrania stamtąd plate armorów. Jak to wygląda?

    @down: A w jaki sposób będę mógł się do tej skrzynki dostać? Biec przez wyspę czy po prostu wbić w tp?
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 04-01-2013, 19:32

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pare pytan odnosnie knighta
    Przez beny w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 03-11-2012, 21:37
  2. Kilka pytań odnośnie knighta.
    Przez Rookmaster16 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 12-09-2010, 09:31
  3. TibiaM--kilka pytań
    Przez Lukaas94 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 20-11-2009, 21:02
  4. kilka pytań
    Przez xxforumowiczxx w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 19-01-2009, 15:29

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •