Reklama
Strona 6 z 10 PierwszaPierwsza ... 45678 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 76 do 90 z 136

Temat: Shameless

  1. #76

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,622
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Przedostatni odcinek lepszy od finału. Akcja z przedstawieniem Lipa rodzicom Amandy i przyznanie się Mickeya do bycia gejem wygrały. Mam nadzieję na jakiś dobry wątek ze Stevem w kolejnych sezonie.

  2. #77
    BangerZ

    Domyślny

    Cały sezon był dla mnie świetny, z sezonu na sezon coraz lepiej. Scena kończąca z Frankiem bardzo dobra, już się niecierpliwię na kolejny.

  3. Reklama
  4. #78
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,214
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak by ktoś jeszcze nie wiedział ruszył nowy sezon i to z dobrym pierdolnięciem :)

  5. #79
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak by ktoś jeszcze nie wiedział ruszył nowy sezon i to z dobrym pierdolnięciem :)
    W sumie odcinek od kilku dni na dysku leży i dopiero się za niego zabrałem z braku czasu, chęci czy nastroju. Wrócę z editem o ile potwierdzi Twoje słowa ;d

    Cóż, skończyłem. Odcinek spoko, ale pierdolnięciem bym tego nie nazwał. Pół odcinka dotyczy niańczenia dzieci przez Vi i Kevina oraz familię Ruska-Mickey-Ian, chwila Lipa, który w sumie sam nie bardzo czego chce, ale chętnie bym go widział z tą Azjatką, bo w tym serialu trzeba też kogoś, kto będzie miał odrobinę ogaru i odetnie się od tego syfu. Wątek Iana i nawiązywanie do choroby Monici - meh, nigdy nie lubiłem tego pedałka, a teraz będą się na tym ciągle skupiać. Zdecydowanie potrzeba szybkiego powrotu do serialu Steve'a aka Jimmiego i więcej odpałów Fiony - nie mówię, że ma się powtórnie pierdolić jak maszyna z każdym, ale jakiejś akcji, bo nie pasuje do niej taka cicha i zapracowana rola opiekunki domowego ogniska. Dodatkowo ta Sammi czy jak jej tam i gruby synek + żonka Franka... najgorsze postaci tego serialu, a oni ciągle je ładują. Odcinek uratowali w sumie Lip - samą swoją obecnością, oraz Frank, bo znowu wymyślił coś nowego i powraca do swojego dawnego stylu życia.
    Ostatnio zmieniony przez Berry : 12-01-2015, 16:17
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  6. #80
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,236
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nowy odcinek kosmos hahaha, a ta końcówka to już w ogóle, nie spodziewałem się tego. Frank wariat jak zawsze.

  7. #81
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Zaro hades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nowy odcinek kosmos hahaha, a ta końcówka to już w ogóle, nie spodziewałem się tego. Frank wariat jak zawsze.
    Jak wleciał ten ciapak to już było pewne, że wszystko się tak potoczy. Za dużo zbliżeń na te beczki.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  8. #82
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,214
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jimmy-Steve wrócił w koncu!!! bardzo dobry odcinek polecam jedyny serial który(ja oglądałem) tak motzno trzyma poziom od pierwszego sezonu.

  9. #83

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    232
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Ogląda ktoś jeszcze? W najnowszym epie swastyka na czole Chuckiego to najlepsze co zobaczyłem kiedykolwiek w serialu XD

  10. #84
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Guts napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogląda ktoś jeszcze? W najnowszym epie swastyka na czole Chuckiego to najlepsze co zobaczyłem kiedykolwiek w serialu XD
    Oglądam i nadal twierdzę, że poza Debbie, która jest po prostu zbędną postacią, nie ma tutaj żadnych minusów w serialu. Może jeszcze teraz Ian, ale kogoś musieli udupić, a jego najbardziej od początku kreowali na takiego mało zrównoważonego emocjonalnie.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  11. #85

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,622
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Najnowszy odcinek to imo najlepszy w tym sezonie i jeden z najlepszych ogólnie. Kilka razy się zaśmiałem(co mnie się nigdy nie zdarza :o), wszystko zajebiste, no może oprócz wątku z chorobą Iana...

  12. #86
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    to chyba najlepszy serial jaki kiedykolwiek ogladalem. nie przypominam sobie zadnego nudnego odcinka, wszystkie mistrzowsko zmieniaja nastroj od smiechu i absurdalnych zabawnych akcji do smutku i przybicia.

    wszystkie postaci sa barwne i bardzo szybko sie do nich przywiazuje.

    z tego co sie orientuje to serial nadal wychodzi, wiadomo ile bedzie sezonow?

    jestem przy s05e05 i juz troszke smutno jak widze ze na torrencie zostaly 4 odcinki.
    watch that black boy fly

  13. #87
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie wiem ile będzie, natomiast Brytyjski odpowiednik ma 11 sezonów

  14. #88
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    to super, mam nadziej, ze w wersji us bedzie podobnie:)
    watch that black boy fly

  15. #89
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    nikt nic nie pisze, wiec podbije temat

    jak tam nowy odcinek? zaskoczeni? sammi ty kurwo
    watch that black boy fly

  16. #90
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,236
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ogólnie nowy odcinek słaby w porównaniu z poprzednimi, jakoś mnie nie wciągnął.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Shameless szpital
    Przez hucksteR w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 11-01-2017, 21:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •