Reklama
Strona 191 z 224 PierwszaPierwsza ... 91141181189190191192193201 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,851 do 2,865 z 3356

Temat: Blanteq & Psiapsiolki- Inferna

  1. #2851
    Avatar Sicq
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Katowice
    Wiek
    31
    Posty
    215
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Blanteq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zyje ale nie gram po prostu Tibnialka mnie znudzila wkolko to samo i tak dalej i tak dalej. Moze kiedys powroceeee ale na razie odpuszczam i to na spory okres czasu.
    Zgadzam się z każdym słowem !

    @TOPIC
    Powodzenia w levelowaniu :)

  2. #2852
    Avatar Blanteq
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Lawrenceville
    Wiek
    32
    Posty
    823
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Mam zamiar znowu popykac nie wiem jak dlugo i jak intensywnie ale cos pogiercuje, to tak dla przypomnienia >JA< tu akurat na premierze Wojowniczych Zolwi Turtlesow!! Do twarzy mi z ta maska prawda ;> od razu jestem przystojniejszy!

    Tutaj stan chara dla przypomnienia. Dupy nie urywa ale troszke nad nim popracuje i bedzie okej. Sadze ze skillowac sie nie oplaca rajt?

    Jakies lvle. W malo ekstremalnych miejscowkach ale taka kolej rzeczy.


    Locisz nie ukrywam ze fest posypalo to chyba po tej przerwie.

    Quescior w ktorym pomogl mi Richter. Mam mnostwo zaleglych questow za ktore mam zamiar sie wziac.

    Juz na deser nowy czlonek rodziny aka Buffy tak nazwala go ma siostra niestety mam problem gdyz nie chce sie zaprzyjaznic z moja kotka Marianem ;> Ma ktos jakas recepte (o ile tak owa istnieje) na polubienie psa z kotem ?;D Na razie sytuacja wyglada tak ze kot boi sie psa a pies kota xDD Ale to dopiero 3 czy 4 dzien wiec mam nadzieje ze sie dotra i bedzie okej bo szkoda mi i jednego i drugiego!

    Pozdrawiam!
    "...Albo rade damy albo jak tynk odpadamy..."

  3. Reklama
  4. #2853
    Avatar Shartek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Ostrów Wlkp.
    Posty
    151
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dobrze , że wrzucasz ..bede miał co w pracy ogladac :P
    A co do kota i psa to moge cos polecic. Miałem podobną sytuacje, moja kotka nie była zadowolona z dużego owczarka - z tym , że pies wiekszosc czasu biega po ogrodzie. Aleee...aleee najpierw staraj sie je izolować, poźniej tak , żeby tylko widziały sie z daleka, nastepnie żeby mogly sie dotknąc mordkami i powąchać. Jezeli to nie pomoże to zrób jakies półki kotu albo cos , na tyle wysoko żeby kot miał gdzie za przeproszeniem zjebać i spokojnie obserwować .
    P.S. pierwsze ich zabawy razem nie wyglądały zbyt przyjemnie jak wiadomo piechol bawi się zebami , a owczarek niemiecki ma pysk jak cały mój kot. 35 kg vs 3.5kg :-)

  5. #2854
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    no wreszcie come back wszyscy czekamy.

    Kota i psa nie separuj.
    Jak ty bys wszedl do klatki z tygrysem to tez bys sie bał ;p
    Moj owczarek kilka miechów temu miał operacje i musiał siedziec w domu a ze mam kota lucyfera to taka sama sytuacja jak u Ciebie. Pierwsze co to kot za łóżkiem i po scianach spieprzał (dodam ze kruszyna moj owczarek nienawidzi kotów i tez zastanawiallem sie jak to bedzie) kruszyna za nim lazil i go zaczepiał nie agresywnie ale jednak. Po około miesiącu juz sie lucek przyzwyczaił i tłukł kruszyne a kruszyna w długą. To kwestia czasu i się do siebie przyzwyczają nawet jak mają trudne charaktery to będą sie ignorować. Poczytaj sobie jakies forum kociarzy tam pisze tosamo. Jak izolujesz zwierzeta od siebie to cała machina trwa dłuzej i moga nigdy sie nie nauczyc przebywać ze sobą bo będą "niepewne" ew mozesz zostawiac je osobno jak wychodzicie tzn 2 pokojach czego nie radze bo szkoda drzwi ;p

    Swoją drogą piekny psiak
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  6. #2855
    Avatar Blanteq
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Lawrenceville
    Wiek
    32
    Posty
    823
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Pies z kotem juz zyja w zgodzie zajelo im to okolo 3dni teraz ciuluja sobie razem juz kot nawet nie syczy!

    Z gory przepraszam za nudne ssy ale na takim 60tym eku to co sie moze dziac... zeby to byla miagiczna to jeszcze jak cie prosze ale taki ek jest sam w sobie dosc nudny.




    Wbil sie na offline, niestety go perfekcyjnie nie uchwycilem.

    Bede milionerem! Na szczescie taski na mutated tigery juz za mna bo byly nudne jak cholera, zna ktos jakas dobra miejscowke z csami i ice golemami? Na razie ukonczylem 1 task na ice golemy na Nibelor i schodzilem czasem na csy ale wkolko zabocone przez 186ek'a.

    Tutaj zamach na me zycie w wykonaniu 70 rpka bo wjebalem mu sie na tajergy niestety spierdolil gubiac pzta, okazal sie Polakiem i teraz czasem sobie z Nim popisze,

    Wisienka na koniec.
    "...Albo rade damy albo jak tynk odpadamy..."

  7. #2856
    Avatar Shartek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Ostrów Wlkp.
    Posty
    151
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ssy jakie są takie sa, nikt chyba nie wymaga od 60 eka , zeby naparzał dejmony? :-)
    No masz do wyboru albo nibelor albo górke svar ale nie na powierzchni tylko w srodku górki masz sporo :-) Ale bardziej zabocone napewno bedzie na górce niz nibelor :-)
    ps. Swoim msem zrobilem 3 taski na csy na górce i zadnej osoby nie bylo. - Wyrzucaj plate army - ja pozbieralem po taskach army i viale innych to jak dobrze pamietam 150k z tego :-)

  8. #2857
    Avatar Blanteq
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Lawrenceville
    Wiek
    32
    Posty
    823
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    3 taski na Ice Golemy done, podczas tych taskow zabilem 210/300 csow wiem ze napewno zrobie 3 taski na csy ale mysle ze na 70/75lvlu jak bede mial lepsza bron. Jakie taski jeszcze polecacie ekiem? Nigdy nie bilem killer caimanow jesli tak to gdzie? Mam zamiar przystrzelic 3 taski na Acienty tam pewno bedzie na 0 badz waste zobaczymy, chce pozbierac punkty i przyczaic sie na Freshclawlera mam nadzieje ze tym razem z wiekszym sukcesem.


    Kolejny w pizde profitowy boss.

    Dolaczylem do jakiejs gildi neutralnej bo nawet niema do kogo japy otworzyc zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Stan taskow u Mr. Adams'a.
    "...Albo rade damy albo jak tynk odpadamy..."

  9. #2858
    Avatar Baranex
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Killer Caimany się opłaca robić i najlepiej na zao przed tp jest dziura z nimi (task leci szybko + profit dobry :))

  10. #2859

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    67
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ancient scaraby, robiłem ten task Blanciu i profit był ;) oczywiście zbierałem p armory. Generalnie to 16 boss pointsów miałem, zużyłem je i 3 broszki dorwałem, także jest fajnie. Z samych tasków jak 3 razy zabiłem to broszki brak :/

  11. #2860
    Avatar Blanteq
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Lawrenceville
    Wiek
    32
    Posty
    823
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Baranex
    Dzieki za rade, przyzwoita acz kolwiek niestety zabocona miejscowka.



    Szkill.

    Mlvl.

    Jakis bot mnie ciulal bo mu sie wjebalem i kazal mi wyjsc... xd

    Moj nowy addon, kupie honey comby!

    Zaleglosci z questow.


    Mam pytanie niema ktos pozyczyc/sprzedac jade hammera? jest na markecie ale za 50k... troszke drogo a na 5lvli sie nie oplaca kupowac no i na 75 chyba bede robil 3cia arene bo sceptre jest na markecie ale za 150k jak oceniacie moje szanse w uf przedsiewzieciu??
    "...Albo rade damy albo jak tynk odpadamy..."

  12. #2861
    Avatar Serllo
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,376
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    moze wstrzymaj się do 80tki z 3cią areną, będziesz już miał ghpki więc będzie prościej ;)

  13. #2862
    Avatar Rucrus
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    578
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Pan wyżej dobrze radzi!

    Blanteq dobrze że wróciłeś ;) Zawsze miło mi się oglądało Twój temat!

  14. #2863
    Avatar Dark angel on azura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Krosno
    Wiek
    28
    Posty
    1,174
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    wg mnei nawet na 80 masz szanse na deda i zwastujesz ze 100k, bez sensu xD

  15. #2864

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Białystok
    Posty
    996
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jak już chcesz robić arenkę, to przynajmniej 80, ale jak Pan up napisał, będzie waste, spalisz sporą ilość ghp :)

  16. #2865
    Avatar Blanteq
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Lawrenceville
    Wiek
    32
    Posty
    823
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Dzieki za rady i milo Cie widziec w temacie Serllo innym tez dziekuje za odpowiedzi. Moze i macie racje Panowie ale jak sceptre na markecie 150k... a nie wierze ze mi az tyle hajsu tam pojdzie a sceptre mi zostanie. Sadze ze na 80 zrobie 1wsza i 2ga arene i mniej wiecej po 2giej bede mial pojecie jak mi to idzie i wtedy przypizne 3cia,

    Dzisiaj mialem krotszy dzien w pracy gorac na zewnatrz niesamowity wiec sie okopalem w domu a o to efekty.

    Ostatni task na kajmany ale wkolko ktos boci...



    Fa.


    Vamp shield.

    Pierwszy dajmon, przypierdolil mi z 1efkiem z full do reda i te MPA ahhhh... :D

    Devavorga z randomami z pod tpka.

    Addonik.

    Nowe kolory, zielone nie pasowaly mi do krewetki chyba ze ktos ma jeszcze jakies propozycje dotyczace kolorystyki ;> ;>

    Niespodzianka, nie ukrywam ze mialem ciezko niby na wikia combo z summonami to 1500 a mam 1100hp poszlo mi ok. 50shp i pare dobrych redow bylo ale padl. Efekt to 350k nie ukrywam ze bardzo mi sie przydaly.
    "...Albo rade damy albo jak tynk odpadamy..."

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Piteq & Epic Inferna
    Przez Piteq666 w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post: 29-10-2014, 22:23
  2. [8.60] Azoria.net // RL PVP && RPG Server
    Przez Azoria w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 03-08-2012, 23:18
  3. Carlos & Ross & Grosh Thread
    Przez Carlosk w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 05-09-2011, 05:56
  4. Orcus & Magic & Notus ~~ THREAD ~~
    Przez Rychu Nie Bij plax w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post: 28-01-2010, 22:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •