Reklama
Strona 218 z 224 PierwszaPierwsza ... 118168208216217218219220 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,256 do 3,270 z 3356

Temat: Blanteq & Psiapsiolki- Inferna

  1. #3256

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Kredka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dlatego ja nadal nie rozumiem po co wy forsujecie pvp na rl tibi xD
    jest tyle pieknych ots pod pvp kazda konfiguracja kazda wersja tibi to nie lepiej grac na rl i narzekac ze psuja pvp ; <
    Bo nigdy nie ogarniales pvp i nie zrozumiesz tego, jestes totalnym nobem, nie dales rady, rzuciles to w cholere i teraz gadasz, uff dobrze, ze gram na npvp bo z pvp robia npvp, ale ze mnie super chlopaczyna, przewidziales to. Co wy kuzwa na npvp robicie ? Biegacie sobie i rzucacie fire bomby na moby, zeby "enemy" XD spadl exp/h o jakies 200k, a jak juz wyzsza klasa pvp to biegacie z potworami i ktory bardziej ogarnie bieganie nie padnie, bo 2 sie strapuje, wasze npvp tak wygladaja, siedzicie po 8h i nie dajecie ludziom expic i kto pierwszy peknie jest gownem, tak wlasnie wyglada twoje non pvp, zakochani w cyferkach. Najwieksza beka jest z tego, ze kazdy jest wielkim cwaniakiem na kazdego spawna pojdzie z Toba zaryzykuje swoje cyferki, zeby jak sie uda nagrac recording jaki to on pro nie jest jak Cie porobi, ale jak padnie to siema, offline bez slowa. nonpvp wasze wyglada tak samo od 10 lat, pvp zmienilo sie tylko dlatego, ze cipsoft sobie stwierdzil, ze pvp jest zle i trzeba je polepszyc dodajac switche i inne gowna.


    @Blanteq zajebiscie cisniesz na tej infernie, mega przyjemnie sie to poboba, powodzonka :]
    Ostatnio zmieniony przez Quater Pater : 15-04-2016, 16:24

  2. #3257
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Quater Pater napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bo nigdy nie ogarniales pvp i nie zrozumiesz tego, jestes totalnym nobem, nie dales rady, rzuciles to w cholere i teraz gadasz, uff dobrze, ze gram na npvp bo z pvp robia npvp, ale ze mnie super chlopaczyna, przewidziales to. Co wy kuzwa na npvp robicie ? Biegacie sobie i rzucacie fire bomby na moby, zeby "enemy" XD spadl exp/h o jakies 200k, a jak juz wyzsza klasa pvp to biegacie z potworami i ktory bardziej ogarnie bieganie nie padnie, bo 2 sie strapuje, wasze npvp tak wygladaja, siedzicie po 8h i nie dajecie ludziom expic i kto pierwszy peknie jest gownem, tak wlasnie wyglada twoje non pvp, zakochani w cyferkach. Najwieksza beka jest z tego, ze kazdy jest wielkim cwaniakiem na kazdego spawna pojdzie z Toba zaryzykuje swoje cyferki, zeby jak sie uda nagrac recording jaki to on pro nie jest jak Cie porobi, ale jak padnie to siema, offline bez slowa. nonpvp wasze wyglada tak samo od 10 lat, pvp zmienilo sie tylko dlatego, ze cipsoft sobie stwierdzil, ze pvp jest zle i trzeba je polepszyc dodajac switche i inne gowna.


    @Blanteq zajebiscie cisniesz na tej infernie, mega przyjemnie sie to poboba, powodzonka :]
    reczywiscie polepszyli Ci te pvp strasznie, bicie to albo stacki albo stoi obok siebie 15vs15 i kto kogo skombuje mozna sie switchowac naprawde swietny dodatek i najnowszy dodatek nowe manasy teraz zabicie sorka graniczy z cudem gdzie sam sie potuje po 500 + jego 3 kolegow xD a ek i rp niewiele gorzej bo te supreme poty 1250 lecza no pvp jak nic a co do follow na noobpvp nigdy tego nie robiłem i nie zamierzam po to sobie gram na takim trybie zeby polatac pohuncic to mi sprawia przyjemnosc tak samo jak tobie (tak tobie, nie Tobie) przyjemnosc daje pvp i zabijanie sie ;)


    i Blanteq to nie był jakiś napad na Ciebie bo screeny ogladam ogladalem i bede ogladac z przyjemnoscia po prostu to byla luzna refleksja ale musialem sie wyjasnic bo widze niektorym gazy w jelicie grubym sie zablokowaly i szukaja wyjscia
    Ostatnio zmieniony przez Kredka : 15-04-2016, 17:12

  3. Reklama
  4. #3258
    Avatar Blanteq
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Lawrenceville
    Wiek
    32
    Posty
    823
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Up
    Spoko.
    @Quater
    Dzieki wielkie.

    A wiec Lulu (top 1, w sumie juz nie dlugo) zostal wyjebany z teamu za besztanie swoich ludzi na tsie, loganie w defach i takie inne pierdolamento ogolem za bycie niedojebanym.Mozna zobaczyc to w recordinach na cascie jak wlasny team go sdkuje w deffie i jeszcze Bobek dla beki bo sie z nimi dogadal. Po wyjebaniu zaczal pingowac polowe wlasnego teamu, zachowanie godne podziwu...Enemy team sie rozpadl na kilka mniejszych. Z naszego temu zostalo tez wyjebane pare osob,niektore z nich spotkalismy na LC idac po kogos. Popadali wszyscy, to juz po wprowadzeniu manarunek i superansych potionow leczacych.








    Tutaj natomiast prezetuje watki rpgie!


    Jaul nie byl laskawy, zaledwie 300k profitu na lebka.



    Fail zycia. Wbilem na Zushuke z gosciem z gildi.

    Jemu spadl trapped lighting... :(

    2gi fail zycia, tak mniej wiecej wyglada bicie feroxy na infernie.

    Kazdy przyszedl na sepa tylko pare osob mialo pulapki i jak sie okazalo brakowalo nam 3 i Feroxa nie padla ... Ja mialem 2 ktos inny 14 i pare osob po 1. Tak czy siak zabralo, fail miesiaca.

    Jakies loty. Troszke Rosha, troszke wallsow.


    Wychodzac na refillla zobaczylem ze jakies 2 typy 150+ expia malego Rosha. Bobek siedzial na hornach wiec tez wpadl przy okazji refilla.
    1st.

    2nd.
    "...Albo rade damy albo jak tynk odpadamy..."

  5. #3259

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Kredka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    reczywiscie polepszyli Ci te pvp strasznie, bicie to albo stacki albo stoi obok siebie 15vs15 i kto kogo skombuje mozna sie switchowac naprawde swietny dodatek i najnowszy dodatek nowe manasy teraz zabicie sorka graniczy z cudem gdzie sam sie potuje po 500 + jego 3 kolegow xD a ek i rp niewiele gorzej bo te supreme poty 1250 lecza no pvp jak nic
    Nie wiem czy zrozumiales o co mi chodzilo, ale mniej wiecej o to, ze tylko przez ingerencje cipsoftu zepsulo sie pvp i to byl sarkazm z mojej strony, od switcha sie zaczelo i wszystko sie zaczelo psuc, ale mniejsza.
    Stacki byly, sa i beda, kto bardziej ogarnie fast pusha, wypushuje osobe ze stacka i zabije ja zanim wroci na niego wygra, a stackowanie chyba logiczne jest, ze jezeli nie masz szans to lepiej stackowac niz chyba przestac sie leczyc, co ?
    15 vs 15 i kto kogo skombuje, a przepraszam, myslisz, ze headshot od 15 osob to nie ogar ? idz sobie wez 15 kumpli z non pvp i sprobojcie strzelic headshota, takie easy jest dla Ciebie bos chyba jedyne co bil to combo leadery na elfie.

    I koniec koncow przez takich wannabe jak Ty cale pvp upada, wjebalem Ci maline, a Ty dalej masz o to zawisc jakbym Ci conajmniej kogos z rodziny zabil, przez takich ludzi jak wy w tej tibialce sa tematy na forach, ze gildie nie akceptuja warmodow bo backstabber w gildi, bo tamto, bo sramto i oni nie beda sie bic, zamiast po prostu zaakceptowac warmoda i pokazac kto lepszy, to nie pokaze, ze jestem honorowy i nie zaakceptuje warmoda i tyle z bitek.

  6. #3260
    Avatar Blanteq
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Lawrenceville
    Wiek
    32
    Posty
    823
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Zmienimy sie moby na Cata. wiec postanowilem sprobowac.



    Lvlando.

    Jakies loty.



    Tutaj wbilismy we 4ke na wote bo robil team 8~ osobowy. Popadali wszyscy, zamieszanie bylo to niemam ssow ;p

    Klata zycia, nie wiem ja kto przezylem.

    Kolejny Feru Boss za mna jeszcze 3 i mam dostep do mr. ferdynanda.


    Targety.




    "...Albo rade damy albo jak tynk odpadamy..."

  7. #3261
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jak zwykle lecisz na potege moj 50 edek juz sie rozgrzewa do akcji ;p za 2 tyg okolo wpadne na serwer troche pociupac ;p
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  8. #3262
    Avatar RalphLauren
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    141
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Quater Pater napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem czy zrozumiales o co mi chodzilo, ale mniej wiecej o to, ze tylko przez ingerencje cipsoftu zepsulo sie pvp i to byl sarkazm z mojej strony, od switcha sie zaczelo i wszystko sie zaczelo psuc, ale mniejsza.
    Stacki byly, sa i beda, kto bardziej ogarnie fast pusha, wypushuje osobe ze stacka i zabije ja zanim wroci na niego wygra, a stackowanie chyba logiczne jest, ze jezeli nie masz szans to lepiej stackowac niz chyba przestac sie leczyc, co ?
    15 vs 15 i kto kogo skombuje, a przepraszam, myslisz, ze headshot od 15 osob to nie ogar ? idz sobie wez 15 kumpli z non pvp i sprobojcie strzelic headshota, takie easy jest dla Ciebie bos chyba jedyne co bil to combo leadery na elfie.

    I koniec koncow przez takich wannabe jak Ty cale pvp upada, wjebalem Ci maline, a Ty dalej masz o to zawisc jakbym Ci conajmniej kogos z rodziny zabil, przez takich ludzi jak wy w tej tibialce sa tematy na forach, ze gildie nie akceptuja warmodow bo backstabber w gildi, bo tamto, bo sramto i oni nie beda sie bic, zamiast po prostu zaakceptowac warmoda i pokazac kto lepszy, to nie pokaze, ze jestem honorowy i nie zaakceptuje warmoda i tyle z bitek.
    Dokladnie,beka z tych 0 z non pvp co widza prisony i katakumby i nic wiecej w tej gierce.
    Kolega tak zagorzaly noob z non pvp,ze chyba nie podejrzewa,że istnieje cos takiego jak disintegrate rune i jak sa zatrashowani mozna uzyc to, pushnac typa sparalowac i spokojnie tych na stacku wyorac.

  9. #3263

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    176
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Blanciooor jesteś zajebisty, wbijam na torga tylko po to aby zobaczyć czy wrzuciłeś coś do tematu.. i tak już z 2-3lata... wbicie do twojego tematu jest już integralną częścią rytuału przeglądania "neta" po powrocie z pracy :P punkt obowiązkowy ! Sam już nie gram w Tibie bo stary baran jestem, ale mam nadzieję, że nigdy nie zaprzestaniesz prowadzić tego tematu chociaż wiem, że były ciężkie momenty :P Keep gooing Blancior !!

  10. #3264
    Avatar Blanteq
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Lawrenceville
    Wiek
    32
    Posty
    823
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    To dorzucam kolejna cegielke. Pare osob od Nas z teamu zrobilo backstabb'a. Teraz do Ciabora mowia ziomeczku, Bobek ich wyexpil etc. a teraz pod jakims gownianym pretekstem ida do enemy teamu i do goscia ktory zajebal feru hata... parodia i nic wiecej, Ci ludzie nie maja za grosz honoru.

    Wracajac z INQ pallkiem natrafilismy na polakow ktorzy byli z Lulem bijacych sie z Chillando. Naturalnie, wybilismy 2 teamy.


    Wpadanie po targety.


    Przedsmak bitki na Yala.






    Backstabber na noob charze.

    Bitka. Padlem o dziwo tylko raz na ue combo.










    Dostali po pycie, wiec defik.








    Final.

    Dobijanie targetow.


    Zakupilem tez nowy monitor, poszedlem w tansza wersje za $350 ten za 500+ do tibialki mi nie potrzebny uswiadomili mi to na tsie.

    Jeszcze czas na fotel.

    Pozdrawiam.
    "...Albo rade damy albo jak tynk odpadamy..."

  11. #3265
    Avatar Lizaczek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    854
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Szacunek, że jeszcze masz chęci w to grać. Chętnie odwiedzam temat :)

  12. #3266
    Avatar zabaa
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    29
    Posty
    93
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Mam tak samo jak @SauLan, wchodzę tu od praktycznie początku tematu jak grałeś na Neranie, a później Olympa :) Jak przeglądać internet to trzeba również tutaj zajrzeć czy coś nowego jest. Powodzenia Blant!

  13. #3267
    Avatar Blanteq
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Lawrenceville
    Wiek
    32
    Posty
    823
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Expie ja sobie na Roshu a tutaj jakis team hunt od enemy, padli wszyscy. Ed,ms,ek i rp.

    Jakies nudne przekomarzanie na bramie. W wyniku czego Pablos padl 2x? Ziemniok 2x? potem Adrian i tak dalej a on Nas nikt.





    Jakies targety.







    Lamanie deff'a. Padli wszyscy.



    Jakis smieszny lot.

    Smieszny exp.

    Poczatek th, ogolem wyszlo waste ale siedzialo sie fajnie ;p


    Bosidla.

    Vampy.


    "...Albo rade damy albo jak tynk odpadamy..."

  14. #3268
    Avatar Blanteq
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Lawrenceville
    Wiek
    32
    Posty
    823
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Mam nadzieje ze te ss'y ktore teraz wrzuce troszke ciekawsze ;p
    Na poczatek dostalismy wpierdol na Oramond 20:1. Honor utrzymany;p

    Poszlismy w deff'a jako Ci ktorzy przezyli.


    Ed padl w momencie gdy u gory zniknal mwall polecialo ue combo i za ktoryms razem im sie udalo.

    Tutaj ten 1ny frag, 350ms' poszlo ue, glooth i utito tempo san od rp. To sie musial zdziwic bo stal tak pewnie ;D

    Tutaj wpadli po Nas probowalem pomoc Branuke wyjsc z trapa mimo iz sam nie mialem pzt'a i moglem spierdolic.

    Zabili mnie w 9 czy 10 osob.

    Jakis fajt, a ze mam kiepowy lvl to musialem stac z tylu taka moja dola mam nadzieje ze juz niedlugo ;p





    Ci ktorzy przezyli poszlo do deff'ow, Zadnego nie przelamalismy niestety.


    Jakies targety.




    Tutaj bitka na cata, expilem sobie na 3 profy z Matiusem i Branuke i po nas wpadli,wszyscy enemy zgineli.
    Poczatek.


    Srodek.


    Koniec.




    Lvle tez byly ;p


    I troszke erpidzi.








    Klata/lur zycia.


    Lot.

    Jakis random boss.

    I moj nowy nabytek, polecam wszystkim bardzo wygodne.
    Ostatnio zmieniony przez Blanteq : 04-05-2016, 20:21
    "...Albo rade damy albo jak tynk odpadamy..."

  15. #3269
    Avatar mate
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    :)
    Posty
    254
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    jestes kotem ziomek !!

  16. #3270
    Maskot

    Domyślny

    mi by sie nie chcialo tyle kopiuj-wklej robic xd

    fajne skriny

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Piteq & Epic Inferna
    Przez Piteq666 w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post: 29-10-2014, 22:23
  2. [8.60] Azoria.net // RL PVP && RPG Server
    Przez Azoria w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 03-08-2012, 23:18
  3. Carlos & Ross & Grosh Thread
    Przez Carlosk w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 05-09-2011, 05:56
  4. Orcus & Magic & Notus ~~ THREAD ~~
    Przez Rychu Nie Bij plax w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post: 28-01-2010, 22:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •