Reklama

Pokaż wyniki sondy: Którą opcję serwera wybierasz?

Głosujący
61. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Opcja 1

    34 55.74%
  • Opcja 2

    10 16.39%
  • Żadna

    17 27.87%
Strona 1 z 11 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 160

Temat: TORGu Gramy! - Czyli PK, Beka i Hunty jak za dawnych czasów!

  1. #1
    Avatar Abovner
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    479
    Siła reputacji
    13

    Domyślny TORGu Gramy! - Czyli PK, Beka i Hunty jak za dawnych czasów!

    Dla wszystkich w teamie:

    Proszę, żeby żadne niekontrolowane i nieogarnięte Random PK bez mojej wiedzy nigdy więcej nie miało miejsca, chyba, że chcecie po tygodniu wylecieć z serwera.
    Każdy członek teamu proszony jest o przebywanie na vt w czasie grania - wszystkie ważne informacje będą tam podawane.
    Dla wszystkich poza teamem:

    Każdego, kto chce dołączyć do teamu proszę o PW z nickiem i ewentualnym GG do MNIE!

    Kod:
    Witajcie drodzy Torgowicze!
    1.Słowem wstępu
    Widziałem w ostatnim okresie wiele postów związanych z chęcią powrotu do Tibii a problemem był brak ekipy do pogrania. Sytuacja wygląda tak, że mamy
    ogarniętą mniej-więcej organizację naszej ewentualnej wspólnej gry, ponieważ zanim postanowiłem napisać ten temat konsultowałem się z kilkoma użytkownikami, którzy także chcieliby brać udział w tym przedsięwzięciu. 2.Organizacja
    Dostałem kilka propozycji serwerów, a mianowicie:
    Opcja 1
    1. Serwer - Antica
    2. Sytuacja na serwerze - brak wojen, całkowity spokój, jeden poważny team PK, który szuka celów od lvl 100+
    3. Kilku hi-lvl userów z torga, jednak nie ma pleców a po prostu wspólna gra.
    4. Duża różnorodność narodowościowa, brak konfliktów między narodami.
    Opcja 2
    1. Serwer - Isara.
    2. Sytuacja na serwerze - raczej spokój, nie mam informacji co do PK.
    3. Brak informacji o jakichkolwiek graczach z torga - zaczynamy i żyjemy na własną rękę bez pomocy hajtów (oczywiście możemy liczyć na pomoc innych graczy z rodzinki)
    4. Przewaga polaków i brazylijczyków, więc będzie kogo huncić, ale też możemy liczyć zapewne na represje a nawet hunty od polaczków-kozaczków.
    Opcja 3
    Opcjonalnie zostanie dodana. 3.Oczekiwania i cele
    Przede wszystkim mamy grać dla przyjemności i wspólnej zabawy. Wszyscy, którzy grali w poprzednich edycjach „TORGu - Gramy!” zapewne wiedzą ile można
    wyciągnąć funu ze wspólnej gry torga. Poza tym, jak znajdzie się kilku ogarniętych w sprawie PVP za mną to możemy stworzyć sobie mini pk team noob charami dla chętnych podszkolenia albo poubijania kilku brazoli/polaczków/whatever. To chyba na tyle póki co, kolejne tematy będą się pojawiać wraz z rozwojem sprawy i zainteresowaniem userów. Jeśli ktoś miałby konkretną propozycję serwera to proszę o PW, ale osobom w stylu „Mam xx sorca/pala/druta/knighta na xx serwie, wbijajcie” dziękuję bardzo, bo wybaczcie, ale dla jednej osoby nie będziemy zmieniać wszystkich postanowień. Proponujesz serwer na którym grasz - zaoferuj coś, co nas do niego przekona. Temat będzie także rozwijany z biegiem czasu i w razie potrzeb.

    Spis usuniety dla bezpieczenstwa graczy
    Ventrilo:
    v1.svoice.pl
    6314


    Temat ze screenami:
    http://forum.tibia.org.pl/showthread...3%B1czmy-si%EA!
    Ostatnio zmieniony przez Abovner : 03-12-2011, 23:23

  2. #2

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Ja bym zagrał tylko, co ja mogę zaoferować? 13 sorca? Jednak jeśli przyjecie nawet takiego nobasa to chętnie zagram.
    W sumie gdybyś wolał palka i masz monka do skilowania to mogę zrobić palka, na spearach 60dist da się wbić, tylko nie wiem jak będzie z netem. Od tygodnia nie da się grać w Tibię, dziś coś się poprawiło ale nie wiem na ile.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja tez z chęcią bym do Was doszedł, mysle, ze zrobiłbym pallka.
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  5. #4
    Torg User

    Domyślny

    Ja bardzo chętnie zagrałbym od początku na jakimś serwerze pvp for fun. Zwłaszcza że jest juz zimno wiec wiecej wolnego czasu jest w domciu.

  6. #5
    Avatar Abovner
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    479
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja bym zagrał tylko, co ja mogę zaoferować? 13 sorca? Jednak jeśli przyjecie nawet takiego nobasa to chętnie zagram.
    W sumie gdybyś wolał palka i masz monka do skilowania to mogę zrobić palka, na spearach 60dist da się wbić, tylko nie wiem jak będzie z netem. Od tygodnia nie da się grać w Tibię, dziś coś się poprawiło ale nie wiem na ile.
    Źle mnie zrozumiałeś.

    "Coś do zaoferowania" muszą mieć osoby, które chcą żebyśmy wbili na serwer tej właśnie osoby.

    Cieszę się, że w ogóle jakiekolwiek zainteresowanie jest bo już myślałem, że jednego posta się nie doczekam a troszkę temu poświęciłem czasu i pokładałem wiele nadziei.

    Myślę, że zrobimy tak, że zaczniemy sobie spokojnie na antice bez rozmachu i powstanie rodzinka, do której chętni torgowicze mogliby dołączyć bez problemu, wręcz będziemy zapraszać.

  7. #6
    Avatar makmej
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Scotland
    Posty
    981
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Wbijajcie na Antice ! sam gram i polecam ten serwer

    Jak cos mam prywatne VT 2.1.4

  8. #7
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    jak za dawnych czasów? o pozdro.

    Dla mnie tibia się tak pozmieniałą że teraz jest zupełnie nie grywalna, system pvp jest zrujnowany.
    Zajebisty klimat jaki tibia kiedyś posiadała również został doszczętnie zniszczony.
    Więc nie bardzo wiem jaki sens ma taka gra

  9. #8
    Avatar Abovner
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    479
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak za dawnych czasów? o pozdro.

    Dla mnie tibia się tak pozmieniałą że teraz jest zupełnie nie grywalna, system pvp jest zrujnowany.
    Zajebisty klimat jaki tibia kiedyś posiadała również został doszczętnie zniszczony.
    Więc nie bardzo wiem jaki sens ma taka gra
    Nikt nikomu grać nie każe. Ja znam sens i wiem, że możemy mieć dużo przyjemności z gry

    #Top
    Prawdopodobnie właśnie na Anticę pójdziemy, ale ankieta ma 10 dni, zobaczymy jak się sprawy potoczą.

    Bardzo mnie cieszy zainteresowanie tematem i liczę na jeszcze większe, bo liczba userów oglądających temat wzrosła.

    Pozdro!

  10. #9

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Gniezno
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Z chęcią dołączył bym do Waszej ekipy tym bardziej że mam już jakiś low lvl na Antice.

  11. #10

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w domu
    Posty
    172
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Witam

    Także jestem chętny do wspólnej gry na wybranym serwerze. Antica może być, nigdy tam nie grałem, więc warto spróbować.
    Pytanie też czy zakładamy postacie z jakimś członem, co informowało by nas, że jesteśmy rodzinką, czy bez tego. Osobiście fajnie by było mieć wspólny człon, gdyż podoba mnie się to, lecz są też z tym problemy, a mianowicie, gdy ktoś z naszej rodzinki będzie pk'ował, bluzgał na innych użytkowników serwera, to huncona może być cała rodzinka, a wtedy będzie lipa.

    Pozdrawiam
    .................................................. .................................................. .........

  12. #11
    Avatar Abovner
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    479
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Bobsoner napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam

    Także jestem chętny do wspólnej gry na wybranym serwerze. Antica może być, nigdy tam nie grałem, więc warto spróbować.
    Pytanie też czy zakładamy postacie z jakimś członem, co informowało by nas, że jesteśmy rodzinką, czy bez tego. Osobiście fajnie by było mieć wspólny człon, gdyż podoba mnie się to, lecz są też z tym problemy, a mianowicie, gdy ktoś z naszej rodzinki będzie pk'ował, bluzgał na innych użytkowników serwera, to huncona może być cała rodzinka, a wtedy będzie lipa.

    Pozdrawiam
    Właśnie się nad tym dość mocno zastanawiam i chyba powstanie jakaś część w środku nicku, która nie będzie się rzucała w oczy, ale między sobą będziemy w stanie się rozpoznawać.

  13. #12
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    To szybko, bo chce juz wychodzic z rooka :>
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  14. #13
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Obawiam się, że wspólny człon może źle się skończyć. Ktoś kogoś wku*wi i reszta może mieć problem. Szczególnie jeśli to będzie, jakiś mściwy polaczek ;s
    Ostatnio zmieniony przez Alex Hope : 01-12-2011, 19:43 Powód: literówka

  15. #14
    Coffi

    Domyślny

    To panowie jaki server?! :D

  16. #15

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w domu
    Posty
    172
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Serwer na 90 % antica.
    Jednak teraz myślimy co z tym członem...

    @EDIT
    Czy ktoś, kto zaczyna z nami wspólną gre, posiada aktualnie Pacc? Pytam, bo dobrze by było zrobić na początku jakiś private channel do rozmów...
    Ostatnio zmieniony przez Bobsoner : 01-12-2011, 19:46
    .................................................. .................................................. .........

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 457
    Ostatni post: 07-08-2016, 10:42
  2. Aion Online - Torgu gramy ?
    Przez haxigi w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 915
    Ostatni post: 20-02-2016, 13:43
  3. Lineage 2 - Torgu gramy v2!
    Przez Masaker w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 735
    Ostatni post: 10-10-2015, 16:00
  4. E-republik. Torgu, gramy?
    Przez Deep w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 1289
    Ostatni post: 04-12-2014, 00:21
  5. Wasze ulubione platformówki z dawnych lat
    Przez Jach w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 01-05-2013, 19:23

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •