Reklama
Strona 1 z 148 1231151101 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 2211

Temat: The Walking Dead.

  1. #1
    dr0pson

    Domyślny The Walking Dead.

    Załącznik 275447
    Moim zdaniem świetny serial , jeśli ktoś gustuje w klimatach postapokaliptycznych ze szczyptą zombie :P . Jak dla mnie miodzio :) do obejrzenia na serwisie iitv. Emitowany jest już 2 sezon.

    EDIT_BY_PICCOLO:

    W związku z komfortem dyskusji wprowadzam małą zmiane w temacie. Od dnia dzisiejszego (16.10.2013) tagi [spoiler] należy używać minimum 24 godziny od momentu emisji odcinka, nowe eizody dostępne są już w poniedziałek bardzo wczesnym rankiem, więc posty które zdradzają nawet część tego co się działo w odcinku należy pisać w odpowiednich tagach do wtorku godzin rannych, potem tego obowiązku nie ma (chociaż mimo wszystko wskazane).
    Ostatnio zmieniony przez piccolo : 16-10-2013, 10:54

  2. #2
    Gabon

    Domyślny

    serial świetny musze przyznac, szkoda, ze 8 odcinek dopiero 12 lutego ; /

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,235
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nom bardzo dobry serial :D Jako iż lubie filmy o zoombie to naprawdę mi się podoba ten serial. Tylko wkurwiają mnie troche aktorzy w nim.

  5. #4
    Avatar Elor Tulot
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Polska
    Wiek
    31
    Posty
    839
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Serial fajny ale jak dla mnie to z tą dziewczynką i farmą by mogli zrobić w ciągu 3-4 odcinków a nie prawie połowa serii na farmie. Wie ktoś gdzie można na necie znaleźć komiks the walking dead?

  6. #5
    Avatar Skazaniec
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Częstochowa
    Posty
    925
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jak dla mnie serial też świetny, uwielbiam kliamty post-apo.

    Jednak zauważcie jak każdy serial się zmienia z filmu kacji na dramat obyczajowy.

    W pierwszym sezonie, kupa krwi, zombiaki, akcja koło czołgu itp. A w drugim już sprzeczki, kłótnie, kto z kim jest w ciąży ^^ Nie mówi że serial już zszedł na taki w pełni obyczajowy, ale widać to, prawda ? :P


  7. #6

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    290
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Skazaniec napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak dla mnie serial też świetny, uwielbiam kliamty post-apo.

    Jednak zauważcie jak każdy serial się zmienia z filmu kacji na dramat obyczajowy.

    W pierwszym sezonie, kupa krwi, zombiaki, akcja koło czołgu itp. A w drugim już sprzeczki, kłótnie, kto z kim jest w ciąży ^^ Nie mówi że serial już zszedł na taki w pełni obyczajowy, ale widać to, prawda ? :P
    tak, troszku masz racje.

    Ale po ostatnim odcinku 2 serii, ktory byl, znow sie zacznie akcja. Ten dziad ich pewnie wypieprzy na zbity pysk i beda musieli odjechac i mam nadzieje ze beda zombie!!
    http://www.internetshouldbeillegal.com/

    ^ Internet powinien byc zabroniony... ^

  8. #7
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Juz był temat o tym serialu ale widocznie po cofce poszedł do pieca :)
    Cytuj Yaboo_93 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak, troszku masz racje.

    Ale po ostatnim odcinku 2 serii, ktory byl, znow sie zacznie akcja. Ten dziad ich pewnie wypieprzy na zbity pysk i beda musieli odjechac i mam nadzieje ze beda zombie!!
    On ich nie wypierdzieli z farmy bo ten drugi policjant zaczął teraz rządzić i bardzo dobrze :P

    co do samego serialu to zacząłem go oglądać bo panicznie boję się zombie i za wszelką cenę chce przełamać tą fobie ;P Powoli się udaję serial bardzo mi się podoba ;D

  9. #8
    Nedox

    Domyślny

    A macie gdzieś stronkę gdzie mogę obejrzeć to na necie? Z polskim lektorem?

  10. #9
    Avatar Skazaniec
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Częstochowa
    Posty
    925
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wątpię żeby Hershell ich teraz wyrzucił. Shein chce obalić Ricka bo mu odwala ale ludzie mu nie pozwolą, on nie ma żadnych zwolenników, Deryl może i go posłucha ale wybije mu to z głowy matka tej dziewczynki (nie pamiętam imienia). Hershell wyglądał na zdruzgotanego ale po minie było widać że mu ulżyło, jak dla mnie :P

    Może ich wyrzuci ale niedługo znów przyjmie ?


  11. #10

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    252
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Nedox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A macie gdzieś stronkę gdzie mogę obejrzeć to na necie? Z polskim lektorem?
    http://iitv.info/walking-dead/
    napisy sa

  12. #11
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Skazaniec napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wątpię żeby Hershell ich teraz wyrzucił. Shein chce obalić Ricka bo mu odwala ale ludzie mu nie pozwolą, on nie ma żadnych zwolenników, Deryl może i go posłucha ale wybije mu to z głowy matka tej dziewczynki (nie pamiętam imienia). Hershell wyglądał na zdruzgotanego ale po minie było widać że mu ulżyło, jak dla mnie :P

    Może ich wyrzuci ale niedługo znów przyjmie ?
    Oby ich wyrzucił, bo wolę, żeby akcja przestała się toczyć na tej farmie, mogliby do jakiegoś innego miasta wyruszyć :D

  13. #12
    Avatar Skazaniec
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Częstochowa
    Posty
    925
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mieli do jakiegoś Fort coś tam jechać czy cuś, to może w tę stronę fabuła pójdzie. Ale czemu oni do tego miasta mieli jechać, tam jakaś baza uchodźców ma być ?


  14. #13
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Serial jest chujowy, bezdenna głupota bohaterów, nielogiczne zachowania zombie, zupełnie irracjonalne zachowania bohaterów, zupełnie nieudana gra na emocjach widza . Twórcy serialu chcieli zbudować przywiązanie widza do głównych bohaterów co skończyło się kompletną klapą. Do tego słaba fabuła i kiepscy aktorzy (a może tylko zupełnie niepasujący do swojej roli)

    Kolejny raz ktoś wykorzystuje ten sam genialny motyw z epidemią zombie ale musi zjebać całą resztę.

    Pozdro...

  15. #14
    Avatar Xen88
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    312
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Serial jest chujowy, bezdenna głupota bohaterów, nielogiczne zachowania zombie, zupełnie irracjonalne zachowania bohaterów, zupełnie nieudana gra na emocjach widza . Twórcy serialu chcieli zbudować przywiązanie widza do głównych bohaterów co skończyło się kompletną klapą. Do tego słaba fabuła i kiepscy aktorzy (a może tylko zupełnie niepasujący do swojej roli)

    Kolejny raz ktoś wykorzystuje ten sam genialny motyw z epidemią zombie ale musi zjebać całą resztę.

    Pozdro...
    Mózg zombie ledwo pracuje, nie potrafią myśleć tylko podążają za instynktem, więc jakiego logicznego zachowania od nich oczekujesz? :D

  16. #15

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Pumpkin w sumie ma troche racji, kazdy inny film o zombi wywolywal u mnie niesamowicie wielkie emocje, czesto sie zastanawialem jakby zycie wygladalo po takiej epidemi, co ja bym robil... baaa nawet czeesto mi sie to snilo i szczerze - byl to najgorszy koszmar jaki w zyciu mialem, a poki co snilo mi sie cos tak postapokaliptycznego chyba 3x ;d.. ale do sedna - fakt faktem, mi sie serial baaardzo podoba ale czy aby nie czasem tylko dlatego, ze jest o zombi :)? reszta faktycznie... moze nie jest najgorsza ale nie jest tez najwyzszej półki
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. The Walking Dead: A Telltale Games Series
    Przez M4teu$z w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 15-04-2019, 16:53
  2. Poszukuję serialu w stylu "The Walking Dead"
    Przez Tomi w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 13-06-2016, 22:21
  3. Fear the Walking Dead
    Przez Urlak w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post: 04-05-2016, 02:22
  4. The Walking Dead
    Przez Adziorroo w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 01-01-2014, 18:00
  5. Serial podoby do The Walking Dead
    Przez Adziorroo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 25-07-2012, 12:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •