Reklama
Strona 114 z 148 PierwszaPierwsza ... 1464104112113114115116124 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,696 do 1,710 z 2211

Temat: The Walking Dead.

  1. #1696
    Avatar Marcines
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    3,977
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    czytałem kiedyś, że sam twórca komiksu powiedział, że odcięcie ręki rickowi było glupie i tego nie zrobia w serialu xD

  2. #1697
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ja tu wpadłem tylko na chwilkę przekazać informację iż jest 9 odcinek sezonu 6 serialu The Walking Dead

  3. Reklama
  4. #1698
    Avatar joozioom
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,460
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    mam wrażenie że w tym odcinku stało się więcej niż przez cały poprzedni sezon xD

  5. #1699

    Notoryczny Miotacz Postów Szafus jest teraz offline
    Avatar Szafus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Olsztyn
    Posty
    1,112
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Konkretny odcinek. Można się było spodziewać, że ten kurdupel coś zepsuje, szkoda tylko tej blond dupeczki. Nawet Eugene i Gabriel zaszaleli.

  6. #1700
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    sztos odcinek, warto było się męczyć, oby nie spuścili z tonu i utrzymali poziom nie mam tu na myśl walk z milionem zombie, ale zwykłe gadane epy też można dobrze zrobić do końca sezonu

  7. #1701
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ogladnalem pierwszy odcinek nowego sezonu. Wlasciwie to pol. Nie dalem rady dluzej. Przez moment zastopowalem i upewnilem sie, czy to na pewno nie jest zart. Poczulem sie obrazony jakoscia i trescia.
    ipse se nihil scire id unum sciat

  8. #1702
    Avatar Mariosso
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Abertawe
    Posty
    1,580
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Haan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogladnalem pierwszy odcinek nowego sezonu. Wlasciwie to pol. Nie dalem rady dluzej. Przez moment zastopowalem i upewnilem sie, czy to na pewno nie jest zart. Poczulem sie obrazony jakoscia i trescia.
    dalej bedzie tylko gorzej

  9. #1703
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,368
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ma ktos online gdzies?link pls
    najlepiej eng sub

  10. #1704
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Trochę bekam z niektórych odcinków :D
    Wgl co oni odjebali, czekać tyle czasu żeby w jednym odcinku zajebać te kilka najbardziej wkurwiających osób :D
    Ale ogólnie oprócz akcji z dzieciakiem i całą końcówką to odcinek nie jest zły jak dla mnie :D
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  11. #1705
    Avatar Marcines
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    3,977
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    odcinek sztos kurde 10/10 dla takich odcinkow warto te trupy jeszcze ogladac

  12. #1706
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Haan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogladnalem pierwszy odcinek nowego sezonu. Wlasciwie to pol. Nie dalem rady dluzej. Przez moment zastopowalem i upewnilem sie, czy to na pewno nie jest zart. Poczulem sie obrazony jakoscia i trescia.
    Ja jebix toz to byl najgorszy odcinek w historii kina xDD lepsze scenariusze sobie przed snem w srode wieczorem wymyslam xD
    Tu nawet nie ma za bardzo co komentowac bo to jak rozmowa o gownie, nic dobrego raczej powiedziec sie nie da. Juz w kolejnym odcinku kolejne cudowne ozdrowienie, badzcie gotowi na te niespodzianke!
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #1707
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    nie wiem czego oczekujesz po twd skoro ten odcinek cię nie usatysfakcjonował

  14. #1708
    Torg User

    Domyślny

    żałosny był ten odcinek, nawet nie bede juz tracil czasu zeby nastepne sciagac xDDDDDD jezu alez to bylo slabe

  15. #1709
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie wiem czego oczekujesz po twd skoro ten odcinek cię nie usatysfakcjonował
    czego oczekiwalem? nie wiem, czegos ciekawego. wiem za to, ze nie oczekiwalem idiotycznej rzezi. Juz chcac opowiedziec o tym co bylo do bolu chujowe w tym odcinku nawet nie wiem od czego zaczynac bo w nim wszystko bylo prze chujowe. Akcja z tym malym guwniakiem byla tak obvious jak moje poranne gowno na kacu w niedzielny poranek. No, ale jak juz guwien zdechl to i matke za soba pociagnal, a pozniej typiara wjebuje sie kosa w plecy jakiemus szczylowi. xD No, ale chuj z tym bo 10 sekund pozniej okazuje sie, ze szczyl 1 przepierdolil szczylowi 2 glowe na wylot z pistoletu z odleglosci 5 metrow. Chuj w to bo szczyl 1 ma teraz kose na wylot w klacie, a szczyl 2 jest szczesliwym posiadaczem dziury w glowie (ale zyje i ma sie swietnie XDDDDD). Co tam dalej, typ zmieniajacy charakter jak kameleon, gotow do mordowania tysiecy niewinnych nagle zmienia swoja dusze dla grubej typiary. No niestety - jemu tez zostaje wpierdolona kulka miedzy oczy. Tutaj zaskoczenia nie ma bo to oczywiscie Rambo Karol, ktora wyjebala juz wiecej ludzi w tym filmie niz Nathan Drake w 4 czesciach Unchartered razem wzietych. Co tam dalej bylo iscie zdebilnialego? Wjazd na motocyklistow z wyrzutni rakiet tez calkiem op, ale wjazd i uratowanie skosnego po raz 254 rozjebalo tak doszczetnie system, ze tez musialem na chwile film zatrzymac XD chinczyk juz prawie deduwa pod murkiem, zacieram rece, ze teraz to juz go nic nie odratuje, a to chuj, wpada typ z typiaro z karabinami maszynowymi, set_infinite_ammo 1 i napierdalaja dowcipkujac niczym postacie z kreskowek jakie ogladalem 20 lat temu bedac w podstawowce XD. Szkoda, ze nie zapodali tam jeszcze jakies muzyczki z supermana albo kapitana hameryki, idealnie wpasowaloby sie w ta porazke. No i na koniec wykwintna rzeznia. No kurwa po 6 sezonach i 9 kolejnych epizodach odkryli, ze grupa 10 ludzi jest w stanie ochronic swiat przed zlem zombi. W koncu!

    Tak serio mowiac to nie ma tu o czym pisac. Serio, serio. Przeciez ten odcinek byl tak zenujacy jak jeszcze zaden poprzedni naprawde. xD Mialem wrazenie, ze ogladam cos w stylu "kosmiczne jaja".
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #1710
    Avatar MacTavish
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Thais
    Posty
    867
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    ja oglądam sobie tak 5 minut co 5minut i nawet spoko jest;]]]]]

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. The Walking Dead: A Telltale Games Series
    Przez M4teu$z w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 15-04-2019, 16:53
  2. Poszukuję serialu w stylu "The Walking Dead"
    Przez Tomi w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 13-06-2016, 22:21
  3. Fear the Walking Dead
    Przez Urlak w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post: 04-05-2016, 02:22
  4. The Walking Dead
    Przez Adziorroo w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 01-01-2014, 18:00
  5. Serial podoby do The Walking Dead
    Przez Adziorroo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 25-07-2012, 12:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •