+ Nowy post
Strona 3 z 4 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 21 do 30 z 35

Temat: Kiedy moge jechac?

Data rejestracji
    Jun 2006
    Położenie
    Olsztyn
    Siła reputacji
    10
    Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Solrix : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Z resztą, nie chodzi tu przeciez tylko o samo działanie alkoholu czy thc, a o zmęczenie (na pewno na imprezie nie bedziesz siedzial na kanapie caly czas, chyba nie bedziesz tez spał przynajmniej 6-7 godzin?), ew. mini-kac i ew. zejście thc.
    Mimo, ze nie jestes pijany, w zasadzie nie masz kaca, ani nie jestes pod wplywem narkotyków, mozesz nie byc w stanie zauwazyc wszystkiego, co powinienes zauwazyc na drodze, czy wystarczająco szybko myśleć i decydować.
    A to moze byc juz niebezpieczne.

Data rejestracji
    Oct 2007
    Położenie
    Iława
    Siła reputacji
    7
    DJ Yoody nie musi się już przedstawiać DJ Yoody nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Ja będziesz chlał w jakimś mieście, to idź na komendę dmuchnąć (nie robią łaski) zanim wsiądziesz do samochodu.

Data rejestracji
    Apr 2007
    Siła reputacji
    10
    Master_Tv tworzy klimat torga Master_Tv tworzy klimat torga Master_Tv tworzy klimat torga Master_Tv tworzy klimat torga Master_Tv tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj Miziawka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Spokojnie mozesz jechac, do rana nie powinno nic zostac.
    Zeby po 8 godzinach nie mogl jechac... to nawet nie pamietam takiej sytuacji bo naprawde trzeba duzo duzo wypic. A to sie wiaze z tym ze jak duzo duzo wypijesz to na ta 8 ci sie nie chce nawet wstawac :P
    3-4 piwa spokojnie. Zielone tutaj nie ma nic do rzeczy, sam czesto prowadze pod wpływem zielonego, po 3 godzinach przechodzi ci juz efekt mniej wiecej.
    Co jak co, ale po wypiciu wódeczki potrafiłem rano obudzić się najebany. Wszystko jest kwestią indywidualną - człowiek w jego wieku powinien już sam wiedzieć kiedy mu to minie, kiedy mu dość.
    Przepraszam za moje posty - czasami nie mam czasu aby sformułować je krócej.

Data rejestracji
    Jan 2009
    Położenie
    Łódź, Nidzica
    Siła reputacji
    8
    Aureos ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Aureos ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Aureos ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Aureos ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Aureos ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Aureos ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Aureos ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Cytuj Xijeg napisał Pokaż post
    Więc TY możesz sobie pojechać rano po imprezie, ale z tego nie wynika, że ktokolwiek inny może. Kiedy w końcu się ludzie nauczą, że jeden przypadek nie czyni reguły?
    Wynik raczej nie powinien się radykalnie różnić. Podałem jako przykład że może być różnie, chociaż może rzeczywiście powinienem wyraźniej zaznaczyć, że nie zawsze tak jest jak napisałem. Natomiast Twoje retoryczne pytanie z aluzją do mnie jest, krótko mówiąc, debilne.
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 26-11-2011, 01:16

Data rejestracji
    Feb 2010
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    5
    Forgesse&Savernious nie jest już randomem

Domyślny

Jedz. Zabij ciezarna kobiete, z 3 letnia corka w samochodzie.

Data rejestracji
    Dec 2010
    Siła reputacji
    4
    mientos nie jest już randomem

Domyślny

Jedno piwo liczysz jako 2 godziny. 0,5l na głowę = 12h żeby zeszło. To są takie dane że na luzie po nich możesz jechać.

Ekspert: Szkoła i nauka Xijeg jest teraz online
    Data rejestracji
    Sep 2005
    Siła reputacji
    10
    Xijeg poleca ten styl życia Xijeg poleca ten styl życia Xijeg poleca ten styl życia Xijeg poleca ten styl życia

Domyślny

Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Wynik raczej nie powinien się radykalnie różnić. Podałem jako przykład że może być różnie, chociaż może rzeczywiście powinienem wyraźniej zaznaczyć, że nie zawsze tak jest jak napisałem. Natomiast Twoje retoryczne pytanie z aluzją do mnie jest, krótko mówiąc, debilne.
    Pytanie nie jest debilne tylko dotyczy niezrozumienie czegoś takiego jak implikacja przez ludzi i nieumiejętne jej stosowanie czego przykład dałeś wyżej. Może dlatego Cie tak zabolało, że musiałeś o tym wspomnieć :)

@top
    Jak musisz koniecznie jechać to daruj sobie zioło i piwo, a jak nie możesz sobie odmówić to nie jedź, nie warto kusić losu moim zdaniem.

Data rejestracji
    Feb 2011
    Położenie
    no pain no gain lamusy
    Siła reputacji
    4
    B.I.G. nie jest już randomem

Domyślny

spoko, bez lipy wypiłem 2,5 piwa przez 3h o 24 przestalem pic, poszedlem kimac do 5, wstalem jebnalem 2 kawy, kanapki i jak nowo narodzony bezpiecznie wrocilem do domu. prowadzilem normalnie auto bez zadnej lipy. zioła nie jarałem, bo pucha jest .s

Data rejestracji
    Mar 2010
    Siła reputacji
    5
    Pies_Pluto nie musi się już przedstawiać Pies_Pluto nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Cytuj Nigger napisał Pokaż post
    Dlaczego jest to dziwne? W naszym kraju nie jest to legalne i nie ma różnicy czy palił 3 dni temu czy 5 minut temu. W organizmie ma substancje, których nie powinien mieć i tyle.
    Nastepny... Jest pierdolona roznica i nie pierdolcie głupot, jak sie wjebalismy na psach to jednemu z nas (sprzedawczykowi) robili testy na krew a ozniej badali stezenie tego thc, czy jest po spozyciu czy cos tam, chodizlo o to czy jest zjarany, czy palil np. dzien temu, byl zjarany i zabrali mu prawko. Jak sie palilo dzien wczesniej to moga ci zrobic huja

Data rejestracji
    May 2010
    Siła reputacji
    5
    Zibis tworzy klimat torga Zibis tworzy klimat torga Zibis tworzy klimat torga Zibis tworzy klimat torga Zibis tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj trix napisał Pokaż post
    ale efekt czerwonych oczu mozna zmniejszyc poprzez krople do oczu :)

poza tym przy jakiejkolwiek kontroli nikt nie bedzie mu robil przy dmuchaniu w alkomat testu na thc
    nie polecam jazdy po thc, wywróciłem się na skuterze

Radziłbym poczekać, nie warto ryzykować

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania