Reklama
Strona 59 z 89 PierwszaPierwsza ... 949575859606169 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 871 do 885 z 1333

Temat: Dota Dota2

  1. #871
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    pograłem trochę w dote z pół roku temu, postawiłem warda gdzieś przy bazie i jakiś turek przez mikrofon powiedział do mnie IDIOT! i na tym się zakończyła moja przygoda ale z chęcią nauczyłbym się w to grać zawsze to coś innego niż lol.

  2. #872
    Old-Era

    Domyślny

    ogarnij podstawy a potem zapraszam na tsa do nas, my gramy sobie luzno w 3-5 osob bez spiny dla funu

  3. Reklama
  4. #873
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Wróciłem po pół roku, widzę zresetowali rankingi ale i tak po kalibracji 2,5k xD
    Najgorsze jest to, że na takim mmr nie opłaca się w ogóle pickować taktycznie. Ciągle trafiam na jakiegoś turka albo ruska (na EU WEST z zaznaczonym angielskim/hiszpańskim), który i tak ma wszystko w dupie i rozbija grę.

  5. #874
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    jeśli uważasz że ty jesteś ogar to większa szansa jest że ten turek będzie w teamie przeciwnika niż twoim, a co za tym idzie mmr powinien rosnac

  6. #875
    Old-Era

    Domyślny

    juz ci pisalem rok temu, jak chcesz to carrniesz nawet supportem wystarczy tepka i map awarness i najwieksze szambo wyciagniesz

  7. #876
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    jak typ nie jest tak dobry jak mu się wydaje tylko załóżmy 3k a gra na 2,5k to chuja zrobi a nie carrnie supportem

  8. #877
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jak starałem się pickować tak, żeby drużyna miała z tego jakiś pożytek to przegrałem 8 gier pod rząd xD Jak pickowałem cały czas dragon knighta to win.

    #edit
    sorka, nie 2,5k tylko 2240 MMR. 2,5 to Archon a ja Crusader.
    Ostatnio zmieniony przez Kuzyn : 30-01-2018, 19:08

  9. #878
    Old-Era

    Domyślny

    ja jestem support main 6k na stary mmr, poltorej roku temu mialem 1,2k gram tylko suppami carry zagram od czasu do czasu ale tylko na normalku jakims

  10. #879
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    jaki nick

    @
    to ty jesteś w tym divine5? z 2 lata nie grałem w dote a widzę że jakieś ranksy wprowadzili
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 30-01-2018, 19:23

  11. #880
    Old-Era

    Domyślny

    Nie mam Cie chyba w znajomych :P A range mam divine2 nie wiem czy to 6k starego mmra tak tylko strzelilem

  12. #881
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    na dotabuffie chciałem popatrzeć czym grasz, divine5 to najwyższa ranga z tego co widzę, dlatego się pytałem, divine2 to koło 5,3k

  13. #882
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Kurde, polecam captains mode. Dodatkowo wprowadzili update, parę fajnych pierdół, ale jestem ciekaw jak dobrze będzie działać dobieranie ludzi z tym samym językiem. Może koniec gier z ruskimi?

  14. #883
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    No i cud. Prawie żadnej gry z ruskami (może jedna w godzinach gdzie już prawie nikt nie gra). Znów propsuję ranked captains mode, zwykłe rankedy all pick w porównaniu z CM to jakiś rak. Nawet jak ci kapitan pickuje jakieś gówno to zazwyczaj ludzie starają się robić wszystko, żeby wygrać.

  15. #884
    Old-Era

    Domyślny

    No my tez z ziomkiem tylko RD/CM teraz pykamy, AP sie po prostu znudzil, wiecznie te same champy a na rd dosc ciekawie losuje

  16. #885
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ktoś z was kupił Dota2 plus? Warto?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •